"Sūduvos" treneris: stovyklą Kipre vertinu labai teigiamai

Paskelbta: 2020-02-17 23:54

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Heimo Pfeifenbergeris komandos 2 savaičių treniruočių stovyklą Kipre įvertino teigiamai, rašoma klubo svetainėje.

Lietuvos čempionai Viduržemio jūros saloje sužaidė trejas kontrolines rungtynes. Iš pradžių buvo sužaista lygiosiomis 1:1 su „Ufa“ (Rusija), vėliau 2:0 įveikta Česke Budejovicų „Dynamo“ (Čekija) ekipa ir 1:0 palaužtas Jerevano „Urartu“ (Armėnija).

„Per paskutiniąsias rungtynes mums labai geros buvo pirmosios 20 minučių, tačiau vėliau žaidimas išsiderino. Galiu pasidžiaugti, kad laimėjome, pergalė yra gerai, tačiau bendrai rungtynėmis nesu patenkintas“, – sakė H. Pfeifenbergeris.

Per mačą su armėnais marijampoliečiams trūko Domagojaus Pušičiaus ir Semiro Kerlos, kurie dėl nedidelių sužeidimų rungtynes stebėjo iš tribūnos. Maža to, antrajame kėlinyje po susidūrimo su varžovu aikštę turėjo palikti ir Povilas Leimonas.

„Gynėmės ir vėl gerai, tačiau kartais priėmėme per daug rizikingus sprendimus pradėdami atakas. Varžovams tai keletą kartų leido sukelti rimtą pavojų prie mūsų vartų. Ateityje turime vengti tokių sprendimų“, – rungtynes analizavo H. Pfeifenbergeris.

„Sūduvos“ pergalę prieš „Urartu“ nulėmė komandos naujoko Thomo Salamono įvartis. Kairiojo krašto gynėjas pirmojo kėlinio pabaigoje nuginklavo varžovų vartininką puikiu smūgiu vienu lietimu po tolimo P. Leimono perdavimo.

„Thomas labai greitai ir gerai įsiliejo į komandą. Smagu, kad jis greitai rado savo vietą, visi komandos nariai iš karto pamatė, kad jis yra geras, komandinio tipo futbolininkas. Džiaugiuosi pirmuoju jo įvarčiu, tikrai esu patenkintas Thomo pirmosiomis savaitėmis komandoje“, – kalbėjo treneris.

Visą Kipre per 2 savaites nuveiktą darbą H. Pfeifenbergeris įvertino teigiamai.

„Stovykla buvo puikiai suorganizuota, geras maistas, geros sąlygos, gal tik vėjo galėjo būti mažiau, – šypsojosi austras. – Stovykla buvo labai naudinga, nuveiktą darbą vertinu gerai, komandoje vyrauja gera nuotaika. Vis dėlto pasirengimas sezonui yra viena, o oficialios kovos – kita. Kol kas galime sakyti tik tiek, kad geriname savo sportinę, fizinę formą ir stengsimės būti kiek įmanoma geriau pasirengę kovai dėl Supertaurės.“

Penktadienį „Sūduvos“ futbolininkai paliko Kiprą ir turės keletą dienų poilsiui. Paskutiniąsias kontrolines rungtynes prieš 2020-ųjų sezoną Lietuvos čempionai žais vasario 22-ąją 15 val. Marijampolės „Hikvision“ futbolo arenos manieže su Gardino „Neman“ (Baltarusija).

Dar po savaitės – vasario 29-ąją – Vilniaus „Sportimos“ manieže „Sūduva“ susikaus su Vilniaus „Žalgiriu“ dėl Supertaurės.