T.Danilevičius įkalbinėja "Dainavą" žaisti A lygoje

T.Danilevičius įkalbinėja Paskelbta: 2019-12-27 19:51

Alytaus DFK „Dainavai“ sužibo viltis naująjį (2020 m.) sezoną pradėti Lietuvos futbolo federacijos (LFF) aukščiausios (A) lygos čempionate, rašo alytausgidas.lt

Po Lietuvos futbolą sukrėtusio sutartų rungtynių skandalo, pašalinus Klaipėdos „Atlanto“ ir FK „Palanga“ vienuolikes A lyga ėmė žvalgytis į antrųjų pagal pajėgumą pirmenybių (I lygos) komandas.

Tam kad DFK „Dainava“ galėtų žaisti A lygoje, klubas turi atitikti tris pagrindinius LFF keliamus reikalavimus: ugdyti jaunuosius futbolininkus, turėti (valdyti) tinkamą stadioną, o sezono biudžetas neturėtų būti mažesnis nei 300 tūkst. eurų.

„Gavome iš LFF pasiūlymą kitais metais rungtyniauti A lygoje, kas yra labai džiugu. Kažkada parašiau internete postą, kad norėčiau, jog DFK „Dainava“ nugalėtų Marijampolės „Sūduvą“  ir iš tikrųjų gavome pasiūlymą žaisti tarp stipriausių. Lygos netenkina tiktai mažas komandos biudžetas, todėl apsvarstysime su politikais, kalbėsime, kaip galime padėti“, - apie DFK „Dainava“ galimybes žaisti A lygoje kalbėjo Alytaus miesto savivaldybės meras.