T.Kišas: "Aikštė buvo sunki, tačiau mes sugebėjome prisitaikyti"

T.Kišas: Paskelbta: 2019-09-02 23:13

Šeštadienį Palangoje Vilniaus „Žalgirio“ puolėjas Tomislavas Kišas atliko savo pirmąjį „hetriką“ Lietuvoje, o žalgiriečiai net 4:0 sutriuškino „Palangą“ ir iškovojo aštuntąją pergalę A lygoje iš eilės.

Po rungtynių tris įvarčius pelnęs puolėjas iš Kroatijos šypsojosi, tačiau nebuvo linkęs prisiimti visų laurų.

„Šimtus kartų esu sakęs, kad svarbiausia ne vieno ar kito žaidėjo įvarčiai, o komandos pergalė. Taip, malonu įmušti triskart, šįkart man pavyko tai padaryti, kitą kartą pavyks kitam. Džiaugiuosi, kad įvykdėme savo užduotį ir grįžtame su užtikrinta pergale“, - fkzalgiris.lt kalbėjo pagrindinis rungtynių didvyris.

Palangoje žalgiriečiai tris įvarčius įmušė per pirmas 17 rungtynių minučių, o likęs laikas tebuvo formalumas. Realių šansų pakovoti dėl taškų šeimininkai taip ir neturėjo.

„Aikštė buvo sunki, tačiau mes sugebėjome sėkmingai prisitaikyti. Varžovai atsitraukė nuo pirmų minučių, tad labai svarbu buvo pelnyti ankstyvus įvarčius. Tai padarius žaisti tapo lengviau. Buvome geresnė komanda ir rezultatas tai tik patvirtina“, - užbaigė kroatas.

Tuo tarpu treneris Joao Martinsas džiaugėsi dėl auklėtinių nusiteikimo.

„Labai džiaugiuosi dėl trijų taškų, dėl įmuštų įvarčių ir išsaugotų sausų vartų. Mes rengėmės šioms rungtynėms ir gerbėme varžovą. Vaikinai tinkamai sureagavo, neatsipalaidavo. Šie taškai mums labai reikalingi ir buvome jų verti“, - kalbėjo portugalas.

Artimiausias oficialias rungtynes žalgiriečiai rugsėjo 14 d. namuose žais su „Panevėžiu“.