T. Moffi apie kovą dėl bronzos: „Neabejotinai, favoritai esame mes“

T. Moffi apie kovą dėl bronzos: „Neabejotinai, favoritai esame mes“ Paskelbta: 2019-09-27 23:49

Dvidešimtmetis „Riterių“ legionierius Teremas Moffi „Palangos“ komandą įsimins ilgam – tai yra varžovas, kuriam puolėjas įmušė trejose rungtynėse iš ketverių.

Ypatingas buvo ketvirtasis bandymas, kai T. Moffi pirmąkart karjeroje pasiekė „hetriką“ bei rezultatyviausių A lygos žaidėjų sąraše pakilo į antrąją vietą.

„Pasiekus pirmą „hetriką“ karjeroje, be abejo, rungtynes padaro ypatingomis, tačiau žiūrint iš kito taško... nepasakyčiau, kad jos buvo mano geriausios rungtynės. Tie trys mano įvarčiai yra atsiprašymas klubo, komandos draugų, gerbėjų ir šeimos už gautą raudoną kortelę rungtynėse su „Kauno Žalgiriu“.

Grįžtant prie rungtynių, tai kaip komanda mes surengėme puikų pasirodymą. Tokie pasirodymai mums leistų sezoną užbaigti sezoną aukštumoje. Nekantriai laukiu būsimų rungtynių“, – oficialiai svetainei sakė T. Moffi.

– Teremai, ką tokio tau padarė „Palanga“, kad tu ją per sezoną baudei net šešis kartus?

– (Juokiasi) Tai mano darbas. Aš kaip puolėjas norėčiau visus bausti kiekvienose rungtynėse, deja, ne visada tai pavyksta. Kartais įmuši, kartais – ne.

– Po tos raudonos kortelės beveik pusantro mėnesio nežaidei A lygoje. Kaip per tokį ilgą laiką pavyko išsaugoti gerą sportinę formą?

– O taip, pauzė buvo tikrai ilga. Tas laikas man tikrai nebuvo pats linksmiausias, tačiau visada stengiausi išlikti pozityvus bei dirbti dar sunkiau. Sužaidžiau ne vienerias rungtynes B komandos sudėtyje, praleidau daug laiko treniruoklių salėje, tai lavinau psichologinę būseną.

– Paskutinis asmeninis pasirodymas tau leido pakilti į antrą vietą rezultatyviausių žaidėjų sąraše. Kiek tau svarbu?

– Svarbu tiek, kad geri asmeniniai pasirodymai augina pasitikėjimą savo jėgomis. Tikiuosi, kad mano įmušti įvarčiai padės man dar labiau augti.

– Šiuo metu „Riteriai“ ir „Kauno Žalgiris“ kovoja dėl trečiosios vietos. Pasakyk atvirai, kuri komanda sezono finiše turi daugiau šansų?

– Viskas paprasta – mes šiuo metu esame trečioje vietoje ir tikrai nesiruošiame tos vietos užleisti. Neabejotinai, favoritai esame mes.