T.Moffi belgiškos istorijos pradžia – trejos rungtynės, du įvarčiai

T.Moffi belgiškos istorijos pradžia – trejos rungtynės, du įvarčiai Paskelbta: 2020-02-05 11:41

Buvęs Vilniaus „Riterių“ puolėjas Teremas Moffi Belgijoje save atrado labai greitai. Vos nuvykęs, jis po kelių dienų debiutavo šios šalies aukščiausioje šalies lygoje, dar po savaitės pasižymėjo pirmuoju įvarčiu, o praėjusį savaitgalį – jis pirmąkart rungtynes pradėjo starto sudėtyje bei pelnė įvartį, kuris „Kortrijk“ klubui užtikrino pergalę po dvejų iš eilės nelaimėtų rungtynių serijos.

Dar būdamas Lietuvoje T.Moffi neslėpė, kad pagrindinė užduotis naujajame klube – adaptacija. Dabar akivaizdu, kad šis laikotarpis neužtruko.

„Pasikartosiu, kad adaptacija yra svarbus dalykas. Kai kurie žmonės adaptuojasi greičiau nei kiti. Galiu pasidžiaugti, kad aš priklausau būtent šiai kategorijai. Manau, kad tai grynai psichologiniai dalykai. Priminsiu, kad debiutinėse rungtynėse mes su komanda patyrėme nesėkmę, o tai apsunkina adaptacinį laikotarpį“, – „Riterių“ oficialiai svetainei pasakojo T.Moffi.

Antrose puolėjo rungtynėse jo naujasis „Kortrijk“ klubas žaidė su čempionato lyderiais „Brugge“ futbolininkais. Pasirodęs aikštėje po pertraukos jis po 85 sekundžių jau galėjo džiaugtis įmuštu įvarčiu.

„Nereali scena. Kaip filme (šypsosi). Aš tik žengiau į aikštę ir netrukus jau džiaugiausi įmušęs nuostabų įvartį. Nerealus jausmas. Kaip ir praėjusio savaitgalio rungtynėse. Iš esmės, mūsų žaidime niekas nepasikeitė, išskyrus tai, kad šįkart mus labiau lydėjo sėkmė“, – sakė T.Moffi.

„Kortrijk“ Belgijoje užima dvyliktąją vietą. Nuo artimiausių varžovų juos skiria tik vienas taškas.