Tarptautinė sporto žurnalistų diena paminėta šventinėmis rungtynėmis tarp LFF ir „Press‘o“ komandų Paskelbta: 2022-07-08 23:25 | LFF nuotr.

LFF stadione, minint tarptautinę sporto žurnalistų dieną, įvyko draugiškos rungtynės tarp LFF bei Lietuvos žurnalistų sąjungos sporto klubo „Pressas“.

LFF ekipa įrodė savo pranašumą „Pressą“ įveikdami rezultatu 6:3.

Pirmame kėlinyje LFF pirmieji pelnė du įvarčius. Pasižymėti pavyko dabartiniam vaikinų U15 rinktinės treneriui Andriui Veličkai. Vis gi, žurnalistų kolektyvas sugebėjo rezultatą išlyginti.

Po pertraukos abi komandos daugiau dėmesio skyrė atakai, tačiau sėkmingiau savo progas realizavo LFF komanda, kuri pridėjo dar kelis įvarčius bei iškovojo pergalę.

„Šventinės rungtynės tarp LFF ir Press‘o komandų – graži tradicija, kuri pastaraisiais metais dėl pandemijos buvo pristabdyta. Tačiau labai džiugu, jog šiemet vėl pavyko susiburti ir išbandyti jėgas futbolo aikštėje“, – kalbėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Savąjį įvartį rungtynėse pasiekęs LFF prezidentas Tomas Danilevičius taip pat pasidalino savo mintimis.

„Visada smagu susirungti su kolegomis aikštėje, džiugu matyti, kad žiniasklaidos atstovai ne tik puikiai valdo plunksną, tačiau taip pat kokybiškai rungtyniauja ir aikštėje. Dėkojame Press‘o komandai už gražią ir taktišką kovą ir būtinai pasimatysime aikštėje kitais metais“, – teigė LFF prezidentas.

LFF komandoje taip pat žaidė Lietuvos jaunimo rinktinių vartininkų treneris Audrius Paškevičius, Lietuvos vaikų ir jaunių ugdymo futbolo asociacijos direktorius Algirdas Kvalkauskas, LFF Vykdomojo komiteto nariai bei LFF administracijos darbuotojai, tuo tarpu Press‘o ekipoje rungtyniavo žinomi šalies sporto žurnalistai, kaip Mantas Krasnickas, Aurimas Tamulionis bei Šarūnas Mazalas.