Turo rinktinėje dominuoja trijų komandų atstovai

Turo rinktinėje dominuoja trijų komandų atstovai Paskelbta: 2019-11-02 19:41

Lietuvos futbolo A lyga paskelbė 29-ojo turo rinktinę, kurioje – Marijampolės „Sūduvos“, Vilniaus „Žalgirio“ bei „Kauno Žalgirio“ futbolininkai.

Deividas Mikelionis („Kauno Žalgiris“): Vartininkas antrose rungtynėse iš eilės su „Riteriais“ buvo nepramušamas bei šeštą kartą šiame A lygos sezone išsaugojo vartus „sausus“. D. Mikelionis antrame kėlinyje atrėmė du pavojingus oponentų smūgius ir vienintelis 29-ajame ture nepraleido įvarčio.

Karlo Bručičius (Marijampolės „Sūduva“): Čempionai akistatoje su Klaipėdos „Atlantu“ darė, ką norėjo ir ne vienas futbolininkas ryškiai pasigerino asmeninę statistiką. Vienas tokių – kroatas K. Bručičius. Kairiojo krašto gynėjas pastarosiose rungtynėse atliko net 3 rezultatyvius perdavimus.

Rimvydas Sadauskas („Kauno Žalgiris“): Vidurio gynėjas mače Vilniuje pelnė pirmą įvartį atstovaujant „Kauno Žalgiriui“ ir tai buvo taiklus smūgis, kuris nulėmė svarbią kauniečių pergalę bei leido pakilti į trečią turnyro lentelės vietą. Puikiai R. Sadauskas darbavosi ir savo aikštės pusėje, neutralizuodamas keletą labai pavojingų „Riterių“ perdavimų.

Semiras Kerla (Marijampolės „Sūduva“): Nors bosnis sužaidė vos kėlinį, tačiau „Atlantas“ neturėjo nė menkiausios galimybės sustabdyti įsibėgėjusį garvežį. Jau vienos iš pirmųjų atakų metu S. Kerla smūgiavo pavojingai, tačiau po kelių minučių jau džiaugėsi įvarčiu po K. Bručičiaus pakelto kampinio. „Sūduvos“ atstovas šio sezono A lygoje pasižymėjo ketvirtą kartą.

Pijus Širvys („Kauno Žalgiris“): Žalgiriečių gynybiniai įtvirtinimai šios savaitės rungtynėse buvo suręsti itin patikimai, nepaisant to, jog dėl diskvalifikacijų nerungtyniavo Martynas Dapkus bei Arūnas Klimavičius. Pasislinkus Egidijui Vaitkūnui į vidurį, dešinėje žaidė P. Širvys, kuris nuslopino Donatą Kazlauską ir savo krašte žaidė kovinga bei užtikrintai.

Paulius Golubickas (Marijampolės „Sūduva“): Su pakrikusia svečių iš Klaipėdos gynyba pasismagino ir jaunasis P. Golubickas. Saugas savo prasiveržimais draskė varžovų gynybą ir dalyvavo rezultatyviai pasibaigusiose atakose. Sykį 20-metis futbolininkas pasižymėjo ir pats.

Victoras Perezas (Vilniaus „Žalgiris“): Legionierius iš Ispanijos kamuolio į „Panevėžio“ vartus nepasiuntė, tačiau padarė viską, kad du kartus jo komandos draugai tą padarytų be didesnio vargo. Saugas atliko du puikius bei preciziškus rezultatyvius perdavimus, po kurių komandos draugai nesunkiai papildė įvarčių sąskaitas.

Eligijus Jankauskas (Marijampolės „Sūduva“): Prie „Atlanto“ triuškinimo labai svariai prisidėjo ir puikiai savo žaidimo laiką išnaudojantis šiaulietis. E. Jankauskas pelnė įvartį, atliko rezultatyvų perdavimą bei pretenduoja tapti rezultatyviausiu šio sezono A lygoje žaidžiančiu lietuviu. „Sūduvos“ futbolininkas turi 8 taiklius smūgius savo kraityje, o iki pirmaujančio D. Kazlausko trūksta vos 1 įvarčio.

Liviu Antalis (Vilniaus „Žalgiris“): Po pusantro mėnesio pertraukos taikliu smūgiu džiaugėsi ir rezultatyviausias praėjusio sezono A lygos žaidėjas. Aktyviai rungtyniavęs rumunas antrame kėlinyje galingu smūgiu padvigubino rezultatą ir yra pasižymėjęs jau 14 kartų.

Mihretas Topčagičius (Marijampolės „Sūduva“): 29-asis turas buvo išskirtinis: jo metu futbolininkas pirmą kartą pelnė net 5 įvarčius ir juo tapo būtent M. Topčagičius. Austro benefisą papuošė puikus įvartis, kai baudos aikštelėje buvo suklaidinti keli varžovai. Iš viso M. Topčagičius 2019-ųjų A lygoje yra pasižymėjęs 18 kartų.

Tomislavas Kišas (Vilniaus „Žalgiris“): Po poros „sausų“ rungtynių serijos iššovė ir rezultatyviausias čempionato žaidėjas. Kroatas dar sykį šiame sezone taikliais smūgiais baudė „Panevėžį“ ir 2 įvarčiais labiausiai prisidėjo prie pergalės, kuri turėtų suteikti daugiau pasitikėjimo per likusią sezono stadiją. Be to, tai leido išlaikyti 6 įvarčių pranašumą nuo M. Topčagičiaus.