V.Borovskis: „Jaučiu, kad šiemet būsime gerokai stipresni nei pernai“

V.Borovskis: „Jaučiu, kad šiemet būsime gerokai stipresni nei pernai“ Paskelbta: 2020-02-01 16:49

Sausio 6 dieną į treniruočių ciklą susirinkę bei dvejas kontrolines rungtynes jau sužaidę sostinės „Riteriai“ ir toliau ruošiasi nenumaldomai artėjančiam 2020 – ųjų sezonui. Patys futbolininkai sako, kad kasdien jaučiasi geriau, o su tuo susiję ir tokie skirtingi rezultatai prieš „Liepają“ (0:2) ir Gargždų „Bangą“ (5:1).

„Aš manau, kad tų dvejų rungtynių net negalima lyginti. Pagrindinis dalykas tas, kad „Liepaja“ anksčiau pradėjo pasiruošimą, savo ruožtu, mes pasiruošimą pradėjome anksčiau už „Bangą“. Kad ir kaip norisi visada laimėti, kontrolinių rungtynių rezultatų nesu linkęs sureikšminti“, – sakė po kėlinį abukart žaidęs komandos kapitonas Valdemaras Borovskis.

„Man atrodo, kad žymiai svarbesnis momentas, kiek per savaitę mes užaugame ir kaip gerėja mūsų tarpusavio ryšiai. Daug kam atrodo, kad jei dauguma žaidėjų komandoje žaidė ir pernai, tai visi viską žino ir užtenka tik pusė žodžio, kad kamuolys sėkmingai suvaikščiotų nuo vienų vartų iki kitų“, – kalbėjo V.Borovskis.

Valdemarai, kokioje pasiruošimo stadijoje komanda dabar yra?

Kasdien vis geresnėje. Negaliu atsakyti už visus, bet treniruočių metu mes mėgaujamės tuo, ką darome. Treniruotės intensyvios, bet negirdėjau iš nei vieno, kad dėl to skųstųsi. Apskritai, palyginimui su ankstesniais metais, man atrodo, kad dabartinė komanda yra labiausiai motyvuota ir žinanti, ko nori.

Bet juk beveik visi žaidėjai ir pernai buvo komandoje..

Tiesa, bet yra vienas svarbus momentas – daliai mūsų komandos žaidėjų tai buvo pirmas arba antras sezonas A lygoje. Dabar jie visi yra metais paaugę. Gal kažkam atrodo, kad tai nieko nereiškia, bet tai neteisingas mąstymas. Dabar tie jauni žaidėjai tiki tuo, ką daro, o jų pasistiebimas verčia labiau stengtis ir vyresnius žaidėjus.

Kiek komandai atsilieps Teremo Moffi išvykimas?

Be abejo, Teremas buvo milžiniškai svarbi mūsų komandos dalis, tačiau tuščia vieta niekada nebūna. Nebus ir šįsyk.

Daugelis jaunesnių komandos žaidėjų vieningai pabrėžia, kad šie metai gali būti geresni nei praėjusieji. Ar tai ne jaunatviškas maksimalizmas? Ką galvoja vyresni žaidėjai?

Jei atvirai, tai aš irgi galvoju, kad šiemet būsime gerokai stipresni nei pernai. Pagrindines priežastis aš jau paminėjau.

Šį šeštadienį laukia trečiosios kontrolinės rungtynės su Rygos „Metta“. Koks tikslas bus jose?

Šito geriau būtų klausti trenerių, jie tikslias užduotis įvardins prieš rungtynes. Mes žaidėjai norime būti geresni nei buvome rungtynėse su „Banga“, norime mažinti klaidų skaičių, norime būti dar aštresni, norime mėgautis žaidimu ir panašiai. Gal tai skamba banaliai, tačiau kiekvienose rungtynėse mes siekiame to paties.

Ar mėnuo iki čempionato pradžios yra pakankamas laikas gerai pasiruošti?

Manau, kad taip. Testai parodė, kad visi iki vieno mūsų komandos žaidėjai į pirmąją treniruotę atėjo neblogai pasiruošę. Tai treneriams leido pagreitinti procesą. Treneriai tiksliau žino, ko reikia, bet mes žaidėjai jaučiamės savo vietoje ir, pasikartosiu, mėgaujamės tuo, ką darome.