V.Borovskis: nėra paprasta atsigauti po tokių nesėkmių

V.Borovskis: nėra paprasta atsigauti po tokių nesėkmių Paskelbta: 2019-07-25 21:47

Po skaudaus pralaimėjimo UEFA Europos lygos atrankoje prieš Farerų salų „Klaksvik“ ekipą, „Riteriai“ gavo penkias dienas poilsio, o šią savaitę pradėjo ruoštis antrajai sezono pusei. Tiesa, tas pasiruošimas vyksta be iš komandos pasitraukusio Aurelijaus Skarbaliaus bei klube subrendusio ir į aukštesnius vandenis išplaukusio vartininko Tomo Švedkausko.

Pagrindinės komandos treniruotėms vadovauja buvę A.Skarbaliaus asistentai – Albertas Rybakas ir Vaidas Sabaliauskas. Kartu su komanda treniruojasi ir vartininkas Tadas Simaitis.

„Be abejo, kad po tokių nesėkmių kaip Farerų salose, atsigauti nėra paprasta. Vis tik, gyvenimas tęsiasi, o ir šiaip turime neužbaigtų darbų. Pergalės – geriausias vaistas nuo pralaimėjimų“, – sakė komandos kapitonas Valdemaras Borovskis.

Jau šeštadienį „Riteriai“ kontrolinėse rungtynėse priims Minsko „Dinamo“ futbolininkus.

„Aš galvoju, kad tos rungtynės dar labiau padės „išsivalyti galvas“. Be to, ir naujiems treneriams reikia pažiūrėti, kaip norės mus matyti antroje sezono pusėje. Minsko „Dinamo“ yra puikus priešininkas, su kuriuo tikrai įdomu žaisti“, – sakė V.Borovskis.

Į A lygą „Riteriai“ sugrįš kitą savaitgalį. Rugpjūčio 3 dieną laukia rungtynes su iš pagrindų pasikeitusia „Palanga“.