V. Čeburinas: "Klausimas, ar Slavickas dar galės tęsti karjerą"

V. Čeburinas: Paskelbta: 2019-07-18 13:00

Marijampolės "Sūduvos" pasitraukimą iš UEFA Čempionų lygos atrankos varžybų aptemdė kraupi 33-ejų metų Vaido Slavicko trauma.

60-ąją mačo minutę Belgrado "Crvena zvezda" ekipos atstovas Marko Gobeljičius grubiai "įvažiavo" į V. Slavicko koją ir už tai buvo pašalintas iš aikštės.

Kaip paaiškėjo vėliau, V. Slavickui buvo sulaužyti abu blauzdos kaulai. Lietuvis dabar yra Belgrado ligoninėje, kur jam bus atliekama operacija.

Po rungtynių kalbėjęs "Sūduvos" strategas Vladimiras Čeburinas teigė, kad UEFA turėtų imtis drausmės priemonių.

"Dėkoju savo žaidėjams, kurie ir tokiomis aplinkybėmis nenuleido rankų ir siekė rezultato. Nėra gerai, kai žaidėjai patiria tokias traumas, tikiuosi, jos varžovai už tai susilauks atitinkamos nuobaudos", – sakė treneris.

M. Čeburinas taip pat pabrėžė traumos rimtumą: "Žaidėjas turėtų būti diskvalifikuotas ir nežaisti tiek laiko, kiek traumuotas futbolininkas. Vaidas negalės žaisti gal metus, gal dvejus. Kyla klausimas, ar jis iš viso dar galės tęsti karjerą?"

Pats epizodo kaltininkas M. Goveljičius po rungtynių atėjo į "Sūduvos" rūbinę ir su ašaromis akyse atsiprašė marijampoliečių.