V. Čeburinas po pergalės Supertaurėje gyrė savo žaidėjus

V. Čeburinas po pergalės Supertaurėje gyrė savo žaidėjus Paskelbta: 2019-02-24 20:15 | lff.lt

Marijampolės "Sūduva" iškovojo pirmąjį sezono trofėjų ir pakiliomis nuotaikomis pasitiks artėjantį A lygos sezoną.

Po pergalės LFF Supertaurėje prieš Vilniaus "Žalgirį" Marijampolės "Sūduvos" strategas gyrė savo žaidėjus, tačiau pripažino, kad taisytinų dalykų vis dar yra.

"Abi komandos pradėjo rungtynes atsargiai, vėliau atsirado aštrumas prie abiejų vartų, tačiau klaidų netrūko. Pavyko išnaudoti standartines progas ir tai džiugina. Turėjome dar kelias progas, kuriose galėjome įmušti, bet varžovai taip pat jų turėjo.

Kai „Žalgiris“ praleido pirmąjį įvartį, jie šiek tiek nuleido galvą ir suteikė mums daugiau galimybių. Po to krito antrasis įvartis, kurį įmušėme gražiai surengtoje atakoje. Dar yra aspektų, kuriuos galima taisyti, bet bravo žaidėjams.

Šiose svarbiose rungtynėse susitiko A lygose čempionai ir LFF taurės laimėtojai ir išsiaiškinome, kas stipriausias, bet tai suteikė daug informacijos, kokios komandos yra dabar, tai suteikia postūmį joms abiems. Pamatėme tiek savo, tiek varžovų silpnesnes ir stipresnes puses, kur reikia didesnės analizės ir judėti į priekį. Tai yra labai svarbu prieš naujo sezono pradžią", - po pergalės kalbėjo V. Čeburinas.