V. Urbonas: „Baltarusija yra mums įkandamas riešutėlis“

V. Urbonas: „Baltarusija yra mums įkandamas riešutėlis“ Paskelbta: 2020-10-05 19:44 | lff.lt

Lietuvos nacionalinės komandos laukia puiki proga UEFA Tautų lygos C diviziono 4 grupėje įtvirtinti pozicijas, nes artimiausios rungtynės bus žaidžiamos namuose, rašo lrytas.lt

Spalio 11 dieną V. Urbono kariauna Vilniuje susitiks su Baltarusijos futbolininkais, o spalio 14 dieną į sostinę atvyks lietuvių nugalėti albanai. Prieš tai, spalio 7 dieną išvykoje draugiškame mače bus žaidžiama su estais.

Prieš rungtynes lietuvių strategas Valdas Urbonas drąsino savo auklėtinius.

„Didžioji dalis baltarusių žaidžia vietinėje futbolo lygoje. Suprantame, kad čempionatas ten nebuvo sustabdytas. Taip pat puikiai suprantame, kad jų žadėjai pasižymi meistriškumu, bet tai yra mums įkandamas riešutėlis.

Domimės visais varžovais – tiek Estija, tiek Albanija, tiek ir Baltarusija. Visos komandos mums yra įdomios ir sekame jų rinktinių sudėtis. Modeliuojame savo sudėtį žinodami, ko reikia laukti iš varžovų.

Antradienį išskrendame į Taliną, trečiadienį žaidžaime rungtynes prieš Estiją, po jų grįšime atgal ir nuo ketvirtadienio pradėsime ruoštis dvejoms iš eilės Tautų lygos rungtynėms. Pilnaverčių treniruočių ne tiek daug ir yra, bet daugiau pasiruošimas vyks norint orientuotis į pačias rungtynes“, – aiškino V. Urbonas.