Vienintelio įvarčio autorius Vengrijoje K. Uzėla: "Buvome geresnė komanda"

Vienintelio įvarčio autorius Vengrijoje K. Uzėla: Paskelbta: 2019-07-12 18:48

Į Vilniaus „Žalgirio“ klubą po metų Italijoje sugrįžęs 19-metis Karolis Uzėla pelnė vienintelį komandos įvartį Budapešte, kuris išsaugojo realias viltis prasibrauti į kitą UEFA Europos lygos etapą.

Vilniaus „Žalgiris“ svečiuose 1:3 nusileido vietos „Honved“, o K. Uzėla pasižymėjo antrąją pridėto laiko minutę. Jis į aikštę kiek netikėtai žengė 72 minutę, kai dėl riešo traumos rungtynių negalėjo tęsti Saulius Mikoliūnas.

„Pirmas žodis, kurį galiu pasakyti po rungtynių, yra gaila. Manau, kad buvome geresnė komanda, tačiau koją mums kišo klaidos lygiose vietose. Praleidome kvailus įvarčius. Žvelgiant iš kitos pusės, tas įvartis rungtynių pabaigoje suteikia nemažai vilties“, - pasibaigus rungtynėms kalbėjo 19-metis futbolininkas.

Pasak jauno lietuvio, rezultatas neatspindi įvykių aikštėje.

„Pritariu treneriui, kuris sakė, kad viena komanda žaidė futbolą, o kita mušė įvarčius. Kartais taip nutinka. Turime padaryti išvadas. Rungtynes pradėjome labai gerai, nenuleidome rankų net ir tuomet, kai nesisekė. Noriu padėkoti „Pietų IV“. Jautėme jų palaikymą. Yra didelis skirtumas tarp 1:3 ir 0:4. Tikiuosi, kad namuose susirinks daug žiūrovų ir kartu išplėšime kelialapį į kitą etapą“, - tikino K. Uzėla.

Atsakomosios rungtynės Vilniuje LFF stadione tarp „Žalgirio“ ir „Honved“ vyks liepos 18 d. 19.45 val.