Vilniaus „Žalgirį“ papildė vidurio gynėjas iš Slovėnijos

Vilniaus „Žalgirį“ papildė vidurio gynėjas iš Slovėnijos Paskelbta: 2019-06-14 08:57 | fkzalgiris.lt

Vilniaus „Žalgiris“ sulaukė pastiprinimo - sostinės klubas pasirašė sutartį su vidurio gynėju iš Slovėnijos Klemenu Bolha.

26-erių futbolininkas rungtyniauja vidurio gynėjo pozicijoje ir visą savo karjerą praleido gimtinėje - „Žalgiris“ tapo pirmąja jo karjeros stotele už Slovėnijos ribų.  

„Jaučiau, kad atėjo metas pakeisti aplinką. Sulaukęs pasiūlymo nedvejojau – „Žalgiris“ yra klubas su giliomis tradicijomis ir nuolat kovojantis dėl aukščiausių tikslų. Apie šią organizaciją girdėjau tik pačius geriausius atsiliepimus. Šiandien susipažinau su kolektyvu, atrodo, kad tai viena šeima. Gera prie jos prisijungti“, - fkzalgiris.lt kalbėjo K. Bolha.

Slovėnijos aukščiausioje lygoje K. Bolha yra sužaidęs 152 rungtynes per kurias įmušė aštuonis įvarčius ir atliko penkis rezultatyvius perdavimus. Dar 45 kartus jis į aikštę žengė antroje pagal pajėgumą lygoje ir per juos pasižymėjo penkiais įvarčiais.

„Esu aukštas, tačiau man patinka žaisti futbolą – nemėgstu tiesiog mušti kamuolio į priekį. „Žalgiris“ yra komanda rungtyniaujanti su kamuoliu, manau, tokiam žaidimui esu tinkamas, tad pasirinkti buvo dar lengviau“, - atviravo gynėjas.

Per visą karjerą K. Bolha rungtyniavo vos dviejuose klubuose – „Smartno“ ir „Rudar“. Nuo 2014 – 2015 m. sezono „Žalgirio“ naujokas buvo tvirtas „Rudar“ startinės sudėties žaidėjais.

2017 – 2018 m. sezone „Rudar“ užėmė ketvirtąją vietą šalies čempionate ir iškovojo teisę rungtyniauti UEFA Europos lygos atrankoje. Čia komanda pasiekė antrąjį etapą, kuriame nusileido Bukarešto „Steaua“. Per ketverias rungtynes UEFA Europos lygoje K. Bolha pelnė vieną įvartį.   

Vilniaus klube K. Bolha vilkės 19 numeriu pažymėtus marškinėlius.