Vilniaus "Žalgiris" A lygos namų rungtynes žais žiūrovams patogiu metu

Vilniaus Paskelbta: 2019-02-27 19:00 | fkzalgiris.lt

Jau šį savaitgalį startuoja naujasis A lygos sezonas, kurį, kaip ir pernai, pradeda 8 ekipos.

Praėjusį sezoną daug žiūrovų nepasitenkinimo sukėlė sprendimas, daugumą čempionato rungtynių žaisti darbo dienomis. Prieš tai itin aktyviai protestavo Vilniaus "Žalgirio" ištikimiausi fanai.

Panašu, kad žmonių nuomonė buvo išgirsta ir artėjantį sezoną dauguma A lygos rungtynių bus žaidžiamos savaitgaliais. Vilniaus "Žalgiris" taip pat pranešė, kad jų namų rungtynės visada bus žaidžiamos penktadienio ar sekmadienio vakarą. Kol Vilniaus ekipos namų rungtynės startuos 19.30, o persikėlus į LFF stadioną - 19.00.

"Futbolas yra žaidžiamas dėl žiūrovų, tad labai norėjome, kad šio sezono metu iš esmės keistųsi A lygos tvarkaraštis ir tai leistų susigrąžinti žmones į stadionus. Džiaugiamės, kad visą sezoną žaisime tomis pačiomis dienomis, tuo pačiu metu. Penktadienių ir sekmadienių vakarai yra tikrai geras metas futbolui Vilniuje. Reikia sudaryti sąlygas žiūrovams lankytis futbole jiems įprastu ir patogiu metu, kad tai taptų tradicija", - fkzalgiris.lt kalbėjo "Žalgirio" vykdančioji direktorė Vilma Venslovaitienė.

Praėjusio sezono sidabro medalininkai sezoną pradės kovo 3 dieną rungtynėmis namuose su "Palanga".