Vilniaus "Žalgiris" sutriuškino "Palangą", "Sūduva" turėjo vargo su "Riteriais"

Vilniaus Paskelbta: 2019-03-03 21:39 | alyga.lt

Sekmadienį baigėsi pirmasis A lygos turas.

Užtikrinta pergale sezoną pradėjo Vilniaus "Žalgirio" ekipa, kuri namuose net 5:1 sutriuškino "Palangą".

35 minutę kiek netikėtai į priekį išsiveržė "Palanga", kuomet baudos smūgį puikiai realizavo I. Umajevas.

"Žalgiris" į tai sureagavo greitai ir jau 43 minutę rezultatą išlygino L. Antalis.

Antrajame kėlinyje aikštėje dominavo vilniečiai: 56 minutę kamuolį į vartus pasiuntė P. Moreris, po poros minučių įvartį pridėjo S. Mikoliūnas, o T. Kišas pridėjo dar du įvarčius rungtynių pabaigoje (79' ir 90+4').

"Palanga" rungtynes buvo priversta baigti dešimtyje - pačioje antrojo kėlinio pabaigoje iš aikštės buvo išvytas I. Umajevas.

Kitose rungtynėse sunkią pergalę iškovojo čempionės titulą ginanti Marijampolė "Sūduva", kuri namuose rezultatu 2:1 palaužė "Riterius".

"Sūduva" į priekį išsiveržė 49 minutę, kai pirmąjį savo karjeros įvartį A lygoje pelnė P. Golubickas.

"Riteriai" į tai atsakė 54 minutę T. Moffi realizuotu 11 metrų baudiniu.

Vis tik "Sūduva" rungtynių pabaigoje pasiekė savo: 81 minutę po P. Golubicko perdavimo pergalingą įvartį pelnė A. Živanovičius.