Vilniuje apdovanotos geriausios A lygos žaidėjos
Paskelbta: 2019-12-07 21:24
Vakar buvo surengta iškilminga 2019 metų moterų A lygos apdovanojimų ceremonija, kurioje pagerbtos čempionate žaidusios komandos ir sezono geriausios žaidėjos.
Absoliučiai geriausia čempionato žaidėja pripažinta „Gintros-Universiteto“ kapitonė Greta Lukjančukė, taip pat atsiėmusi ir vartininkės prizą.
Geriausios A lygos gynėjos laurus pelnė Milda Liužinaitė („Kauno Žalgiris“), saugės – Dovilė Gailevičiūtė („Gintra-Universitetas“), puolėjos – Lijana Gedminaitė („Banga“), legionienės – Hanna Pilipenka („Gintra-Universitetas“).
Kiekvienos futbolo komandos pasirodymas sezone taip pat įvertintas nominacijomis. Nė vieno įvarčio nepraleidusi „Gintra-Universitetas“ pelnė Metų titulo nominaciją, sidabro medalius sunkioje kovoje užsitikrinęs „Kauno Žalgiris“ – Metų išbandymo, intrigą dėl sidabro medalių išlaikiusi „Banga“ – Metų pažangos, rekordinį taškų kraitį surinkusi ŠSG-FA „Šiauliai“ – Metų šuolio, o debiutavęs FK „Utenis“ pelnė Metų iššūkio titulą.
Sūduva
Žalgiris
Riteriai
Kauno Žalgiris
Panevėžys
Banga
Hegelmann Litauen
Džiugas
Dainava
Nevėžis