Vilties dar yra: paskutinėmis minutėmis „Žalgiris“ išplėšė lygiąsias prieš Bodo „Glimt“

Vilties dar yra: paskutinėmis minutėmis „Žalgiris“ išplėšė lygiąsias prieš Bodo „Glimt“ Paskelbta: 2021-08-19 22:00 | fkzalgiris.lt nuotr.

Vilniaus „Žalgiris“ kitą sezoną žaisti Europoje vis dar išsaugo. Namuose, pirmose serijos rungtynėse žalgiriečiai 2:2 sužaidė su Bodo „Glimt“ ekipa.

Dar 7-ąją šių rungtynių minutę į priekį įsiveržė „Žalgiris“ po Tomislavo Kišo, kai šis iš arti nuginklavo Norvegijos ekipos vartininką.

Deja, tačiau antrajame kėlinyje dviem įvarčiais atsakė jau Bodo „Glimt“. Du įvarčius pelnė Ulrikas Saltnesas, o viena iš jų pelnė labai gražų, smūgiuodamas už baudos aikštelės ribų.

Tiesa, rungtynės visgi baigėsi gana gerai. Per pridėtą rungtynių laiką ir per paskutines rungtynių minutes po kampinio įvartį galva pelnė Pape Djibrilis Diaw.

Kadangi šį sezoną Europoje išvykos įvarčio taisyklės nėra, 2:2 rezultatas yra pakankamai neblogas ir šansų Norvegijoje tikrai yra.

Komandos vėl susitiks lygiai už savaites, 19 valandą Lietuvos laiku.