"Žalgirio" fanai triukšmingai šventė Klubhauzo atidarymą

Paskelbta: 2019-08-26 22:57

Aktyviausi Vilniaus „Žalgirio“ futbolo klubo gerbėjai „Pietų IV“ nuo šiol turės savo namus. Savaitgalį fanai triukšmingai šventė Klubhauzo atidarymą, o į šventę atvyko ir visa „Žalgirio“ komanda.

Fanų Klubhauzai pasaulyje nėra naujiena, tačiau Baltijos šalyse tai išskirtinis atvejis. Jokio kito sporto klubo aktyviausi fanai Baltijos šalyse savo Klubhauzo iki šiol neturi. Prie šio projekto „Pietų IV“ dirbo beveik metus.

Fanų būstinėje viskas patogiai įrengta po vienu stogu: koncertų ir pramogų salė, VIP balkonas poilsiui, sporto salė, baras, erdvė diskusijoms ir grilio zona. Klubhauze daugybė išskirtinių „Žalgirio“ reliktų – istoriniai marškinėliai, šalikai, plakatai ir kitos instaliacijos.

Atidarymo šventėje apsilankė visa „Žalgirio“ komanda, klubo vadovai ir administracijos darbuotojai, o žalgiriečių pasitikimas buvo itin įspūdingas – į Klubhauzą atvykusią komandą fanai sutiko skanduotėmis ir pirotechnika.

„Labai džiaugiamės, kad nuo šiol „Pietų IV“ turės savo namus. Esu sužavėtas, viskas įrengta ir atrodo išties įspūdingai – daugybė istorinių atributų, marškinėlių, vėliavų. Matosi, kad įdėta labai daug darbo. Tiek man, tiek futbolininkams labai patiko. Esame nustebę. Čia apsilankysime dar ne kartą ir tikiuosi, kad kartu džiaugsimės ne vienu iškovotu titulu“, - fkzalgiris.lt kalbėjo sporto direktorius Deividas Česnauskis.

Tuo tarpu „Pietų IV“ narys Jokūbas atskleidė Klubhauzo įrengimo užkulisius.

„Darbo įdėta daugiausiai kiek į kažką esame įdėję per tokį laiko tarpą. Darbo čia buvo daug – tai buvo apleistas pastatas, kurį reikėjo renovuoti ir prikelti į naują gyvenimą. Visose trijose Baltijos šalyse nieko panašaus nėra. Galiu palyginti su mūsų broliais iš Kijevo „Dinamo“. Jų tribūnoje renkasi tūkstančiai žmonių, tačiau tokios būstinės jie neturi. Tai unikalu. Tai kalba apie „Žalgirio“ dvasią – ką reiškia būti žaliai baltu ir niekada nepasiduoti“, - su šypsena veide atidarymo metu kalbėjo Jokūbas.

Pasveikinę klubo fanus su Klubhauzo atidarymu žalgiriečiai keliavo namo. Laiko atsipalaiduoti komandai nėra – jau šį antradienį Kėdainiuose laukia LFF taurės ketvirtfinalio rungtynės su vietos „Nevėžiu“.