"Žalgirio" naujokas K.Bolha: nutariau išeiti iš komforto zonos

Paskelbta: 2019-08-01 23:15

Pirmuoju Vilniaus „Žalgirio“ papildymu vasaros perėjimų lango metu tapęs gynėjas iš Slovėnijos Klemenas Bolha šiame sezone turi aiškų tikslą – tapti Lietuvos čempionu.

Aukštas gynėjas netruko įsilieti į „Žalgirio“ kolektyvą ir Vilniaus ekipoje spėjo debiutuoti tiek A lygoje, tiek ir UEFA Europos lygos atrankos turnyre.

26-erių futbolininkas visą savo karjerą praleido gimtojoje Slovėnijoje, kur atstovavo dviem aukščiausios lygos klubams – „Šmartno“ ir „Rudar“, tačiau šią vasarą nusprendė pakelti sparnus.

„Jaučiau, kad atėjo metas. Slovėnijos čempionate praleidau septynis sezonus, tačiau turiu sportinių ambicijų. Norint siekti aukštų tikslų, privalai išeiti iš komforto zonos. Juolab, rungtyniavau Slovėnijos čempionato vidutiniokų gretose, tad esu išalkęs titulų. Tai – viena priežasčių, kodėl pasirinkau „Žalgirio“ pasiūlymą“, – rubrikoje „Pažintis su naujoku“ kalbėjo slovėnas.

Daugiau nei 150 mačų Slovėnijos lygoje sužaidęs gynėjas mėgsta žaisti su kamuoliu, o puolime nuolat kelia pavojų standartinių situacijų metu. Aukščiausioje lygoje jis įmušė aštuonis įvarčius ir atliko penkis rezultatyvius perdavimus.

„Man artima „Žalgirio“ filosofija. Tai komanda, kuri bando dominuoti, žaisti su kamuoliu. Nors esu aukštas, mėgstu žaisti kombinacinį futbolą, laikyti kamuolį ant žemės. „Žalgirio“ vardą žinojau jau seniai, tad apsispręsti nebuvo sunku. Nors ir baigėme pasirodymą Europos lygoje, tačiau laukia labai svarbi sezono dalis – norime ir taurės, ir A lygos aukso“, – sakė futbolininkas.

Pokalbio metu K. Bolha išsamiai pasakojo apie savo vaikystę nedideliame Slovėnijos miestelyje, sportines ambicijas, debiutą ir pirmąjį įvartį UEFA Europos lygoje. Visa tai išgirsite pažiūrėję visą pokalbį su K. Bolha.

Artimiausias namų rungtynes „Žalgiris“ žais rugpjūčio 11 d. 19 val. su „Kauno Žalgiriu“.