"Žalgirio" naujokas: "Norime, jog šiemet viskas būtų kitaip"

Paskelbta: 2020-03-10 00:32

Jau šį penktadienį Vilniaus „Žalgiris“ namuose priims „Panevėžį“ ir pradės naująjį Lietuvos A lygos sezoną.

Triumfu LFF Supertaurės rungtynėse metus pradėję žalgiriečiai neslepia, kad kur kas svarbiau yra susigrąžinti šalies čempionų titulą. Pirmąjį žingsnį komanda sieks žengti šį penktadienį, kai 19.30 val. „Sportimos“ arenoje susitiks su gerokai pasikeitusiu „Panevėžiu“.

„Iškovojome LFF Supertaurę ir mums tai buvo papildomas teigiamos energijos užtaisas. Dabar nekantriai laukiame pirmųjų A lygos rungtynių.

Mūsų lūkesčiai dideli, visi žinome, kad „Žalgiriui“ keli pastarieji sezonai nebuvo sėkmingi, tad norime, jog šiemet viskas būtų kitaip“, – fkzalgiris.lt kalbėjo naujokas Ivanas Tatomirovičius.

Puikiai gynybos viduryje rungtynėse dėl LFF Supertaurės žaidęs serbas tikina, kad vis geriau jaučiasi žaisdamas kartu su Nemanja Ljubisavljevičiumi – dar vienu „Žalgirio“ naujoku.

„Tam, kad idealiai jaustume vienas kitą, reikia daugiau laiko. Einame į priekį žingsnis po žingsnio. Kol kas viskas yra gerai, tačiau žinau, kad gali būti dar geriau. Svarbiausia, kad susižaidimas gerėja. Sezonas dar tik prasideda.

Pats sužaidžiau trejas rungtynes. Buvau maloniai nustebintas fanų palaikymo per mūšį dėl LFF Supertaurės. Jeigu visada turėsime tokį jų palaikymą, žaisti bus gerokai lengviau“, – atviravo jis.

Visą žalgiriečio interviu prieš rungtynes galite pamatyti peržiūrėję parengtą video siužetą.

Rungtynių penktadienį Vilniuje pradžia 19.30 val.