„Žalgiris“ į pergalių kelią grįžo įveikdamas „Panevėžį“

„Žalgiris“ į pergalių kelią grįžo įveikdamas „Panevėžį“ Paskelbta: 2019-10-30 21:15

Į pergalingas vėžes Lietuvos futbolo A lygoje sugrįžo vicečempionas Vilniaus „Žalgiris“.

Joao Luiso Martinso treniruojama komanda 29-ojo turo mače namuose 3:1 (1:0) nugalėjo „Panevėžį“.

Žalgiriečiai pirmuoju įvarčiu galėjo džiaugtis jau 9-ąją minutę, tačiau iš dėkingos situacijos Tomislavas Kišas sukirto kamuolį į skersinį.

Vis dėlto 23-iąją susitikimo minutę rezultatyviausias čempionato žaidėjas džiaugėsi įvarčiu. Po efektingo Victoro Perezo perdavimo kroatas iššoko į akistatą su vartininku ir jį nuginklavo.

Pirmojo kėlinio pabaigoje daug gynęsi panevėžiečiai kontrataką, kurios metu Tautvydas Eliošius smūgiavo į Martiną Berkovecą. Aštrų perdavimą komandos draugui tada atliko Eimantas Abramavičius, kuris pirmą kartą pradėjo rungtynes „Panevėžio“ starto sudėtyje.

Be to, pirmame kėlinyje dėl traumos buvo pakeistas neseniai prie „Panevėžio“ prisijungęs legionierius iš Senegalo Sidy Sagna.

Antrame kėlinyje kelis sykius svečius gelbėjo vartininkas Rafaelis Broetto, tačiau ir jis buvo bejėgis, kai 66-ąją minutę galingai kamuolį į vartus po V. Perezo perdavimo pasiuntė Liviu Antalis.

83-iąją minutę „Panevėžys“ atkūrė intrigą, kai po keitimo aikštėje pasirodęs Rafaelis Ledesma tiksliai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą, tačiau antrą pridėto laiko minutę tašką mače padėjo T. Kišas.