„Žalgiris“ namuose turėjo nemažai vargo su „Šiauliais“

„Žalgiris“ namuose turėjo nemažai vargo su „Šiauliais“ Paskelbta: 2022-04-30 18:00 | E. Žaldario nuotr.

„Optibet A lygoje“ šeštadienį sužaistos dar vienerios 11-ojo turo rungtynės. Vilniaus „Žalgiris“ svečiuose po sunkios kovos nugalėjo FA „Šiauliai“ komandą 1:0 (1:0).

Nors dvikovos favoritai buvo vilniečiai, žaidimas rungtynėse dažnai vyko prie abiejų baudos aikštelių. Šeimininkų gretose pastebimai žaidė Justas Petravičius, kuris patestavo vartininko Edvino Gertmono pirštinių tvirtumą ir dirigavo ambicingoms savo komandos atakoms.

„Žalgiriui“ buvo nelengva užduotis atrasti spragų šeimininkų gynyboje, bet tai jiems pavyko padaryti 33 minutę. Nicolasas Gorobsovas pakėlė kampinį į baudos aikštelės centrą, o ten Ovidijus Verbickas laimėjo dvikovą „antrajame aukšte“ ir smeigė tikslų smūgį į vartų kampą.

Antrojo kėlinio pradžioje „žalgiriečiai“ prispaudė varžovus jų baudos aikštelėje, o čia sėkmingai žaidė Rimvydas Sadauskas. Gynėjas išgelbėjo komandą du kartus – neutralizuodamas Fabiano Ouregos bandymą pirmą kartą, o vėliau išmušdamas nuo vartų linijos to paties varžovo smūgiuotą kamuolį.

Mindaugo Čepo auklėtinių pastangos puolime atrodė didelės, bet dažnai – bevaisės. Visgi 72 minutę šeimininkai sulaukė puikios progos išlyginti rezultatą. Į aikštę po keitimo išėjęs Danielis Romanovskis išprovokavo Nemanjos Ljubisavlevičiaus neleistiną žaidimą ranka ir 11 m. baudos smūgį. Tačiau pats realizuoti progos stojęs saugas smūgiavo į virpstą.

Lietuvos čempionai iki susitikimo pabaigos išlaikė pranašumą ir šventė pergalę. Po jos „Žalgiris“ (23 tšk.) toliau išliko trečioje vietoje, o FA „Šiauliai“ (11 tšk.) rikiuojasi septinti.