„Žalgiris“ pratęsė sutartį su N. Gorobsovu

„Žalgiris“ pratęsė sutartį su N. Gorobsovu Paskelbta: 2023-01-10 00:03 | Elvio Žaldario nuotr.

Lietuvos čempionas „Žalgiris“ išsaugojo dar vieną savo lyderį - Nicolásą Gorobsovą.

Argentinietis N. Gorobsovas prie „Žalgirio“ prisijungė lygiai prieš metus ir tuomet pasirašė sutartį vienam sezonui.

Dabar futbolininkas sutarė dėl kontrakto pratęsimo ir kitą savaitę atskridęs iš Argentinos prisijungs prie komandos pasiruošimo naujam sezonui.

„Man garbė būti šio klubo dalimi. Praėjęs sezonas buvo nuostabus, ir tikiu, kad šie metai gali būti dar geresni“, – iš Argentinos kalbėjo N. Gorobsovas.

33 metų žaidėjas pernai iš karto tapo vienu „Žalgirio“ lyderių ir ženkliai prisidėjo prie komandos pasiekimų – apginto čempionato aukso ir taurės trofėjaus, iškovotos vietos UEFA Konferencijų lygos grupių etape.

2022 metų sezone N. Gorobsovas buvo daugiausiai laiko aikštėje praleidęs vilniečių žaidėjas. Jis per 48 rungtynes sužaidė 4364 minutes.

Čempionate jis sužaidė 30 rungtynių, pelnė 3 įvarčius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus rungtyniavo taurėje ir Supertaurėje, o UEFA turnyruose žaidė visas 14 rungtynių.

Argentinietis buvo vienas iš komandos vicekapitonų, o Europos turnyruose neretai ryšėjo ir kapitono raištį.

„Žalgirio“ aistruolių surengtuose metų žaidėjo rinkimuose N. Gorobsovas užėmė trečiąją vietą ir nusileido tik Edvinui Gertmonui bei Mathiasui Oyewusi.

Šių metų pradžioje kontraktą su „Žalgiriu“ pratęsė ir dar du komandos vicekapitonai – E. Gertmonas ir Ovidijus Verbickas.