Makenzis
Pranešimai: 6135
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: 20 turas

2016 Rgp 05 12:48

T.ELIOŠIUS: „DAR NEBUVAU ĮMUŠĘS ĮVARČIO PASKUTINĘ SEKUNDĘ“
http://alyga.lt/naujienos/informacija/t ... ne-sekunde" onclick="window.open(this.href);return false;
2016-08-04 | Karolis Tretjakas

Jonavos „Lietava“ „SMScredit.lt A lygos“ 20-ojo turo mače iškovojo puikias lygiąsias, išlygindama rezultatą paskutinio išpuolio metu.

Treneris Robertas Poškus akcentavo, jog jo komanda pasiaukojamai kovojo ir nusipelnė daugiau nei lygiosios.

„Rungtynės buvo gana įtemptos. Galiu pasakyti, kad pirmame kėlinyje Tadas Eliošius turėjo gerą momentą – neišnaudojome. „Trakai“ įmušė iš baudinio, kur abejoju, ar jis tikrai buvo. Antrame kėlinyje perėmėme iniciatyvą, „Trakai“ neturėjo momentų. Mes pridėjome, esant rezultatui 0:1, teko rizikuoti, išleidome du puolėjus. Prasidėjo žaidimas į priekį ir pasiekėme savo rezultatą.

Manau, toks įvartis turėtų pridėti daugiau pasitikėjimo. Norisi vaikinams padėkoti už nusiteikimą. Reiškia, mes galime žaisti su visais priešininkais. Šio taško žaidėjai buvo verti, turėjome šiandien laimėti. Džiaugiamės taškeliu ir važiuojame į priekį“, – kalbėjo R. Poškus.

Efektingą išlyginamąjį įvartį galva pelnęs Tadas Eliošius atskleidė, kad savo karjeroje paskutinę sekundę dar nebuvo pasižymėjęs.

„Paskutinę minutę gal buvau įmušęs, bet paskutinę sekundę – tikrai ne, kad įmuščiau ir teisėjas sušvilptų. Tikrai geros emocijos, ypač prie savų sirgalių, labai smagu.

Pirmame kėlinyje pradėjome žaisti apylygiai, gal po baudinio truputį išsibalansavome. Antrame kėlinyje, manau, net žymiai geriau žaidėme. Niekas nesiginčys, kad taško nenusipelnėme. Teko nemažai gauti per kojas nuo gynėjų“, – teigė futbolininkas, atsidėkosiantis savo broliui Tautvydui už rezultatyvų perdavimą.

Makenzis
Pranešimai: 6135
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: 20 turas

2016 Rgp 05 12:54

XX TURAS: „LIETAVA“ 1 - 1 „TRAKAI“

ĮVARČIAI http://futbolo.tv/video/smscredit-lt-a- ... i-ivarciai" onclick="window.open(this.href);return false;

SANTRAUKA http://futbolo.tv/video/smscredit-lt-a- ... -santrauka" onclick="window.open(this.href);return false;

RUNGTYNĖS http://futbolo.tv/video/smscredit-lt-a- ... -rungtynes" onclick="window.open(this.href);return false;

Grįžti į