...

2015 metų A lygos tvarkaraštis:

2015 Vas 12 11:05

2015 m. "SMScredit.lt A lygos" pirmų turų tvarkaraštis:

I turas:
Vasario 28 d. (šeštadienis)
13:00 „Stumbras" - „Šiauliai"
15:00 „Atlantas" - „Trakai"

Kovo 1 d. (sekmadienis)
13:00 „Spyris" - „Klaipėdos granitas"
15:00 „Kruoja" - „Sūduva"

Kovo 2 d. (pirmadienis)
19:30 „Žalgiris" - „Utenis"

II turas:
Kovo 7 d. (šeštadienis)
12:00 „Stumbras" - „Sūduva"
14:00 „Šiauliai" - "Spyris"

Kovo 8 d. (sekmadienis)
13:00 „Klaipėdos granitas" - „Žalgiris"
15:00 „Utenis" - „Atlantas"

Kovo 9 d. (pirmadienis)
18:30 „Trakai" - „Kruoja"

karys
Pranešimai: 6551
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2015 metų A lygos tvarkaraštis:

2015 Vas 12 11:55

juokingai sūduva, kuri normaliausią maniežą turi, pirmas dvi išvykoje :)
Apie Vilniaus “Žalgirį” ir futbolą apskritai… http://offside.blogas.lt" onclick="window.open(this.href);return false;

...

Re: 2015 metų A lygos tvarkaraštis:

2015 Vas 12 12:00

juokingai sūduva, kuri normaliausią maniežą turi, pirmas dvi išvykoje :)
Koks pastabus. 8-) Gal MajEmiečiai saugo savo daržinę nuo traktoristų.. :roll:

...

Re: 2015 metų A lygos tvarkaraštis:

2015 Geg 28 10:40

Pakoreguotas "SMSCredit.lt A lygos" tvarkaraštis
http://www.lff.lt/lt/article/pakoreguot ... arkarastis" onclick="window.open(this.href);return false;

2015 m. "SMSCredit.lt A lygos" tvarkaraštyje atlikti pakeitimai dėl numatomų transliacijų.

Pasikeitė dalies 17-28 turų bei 34 turo rungtynių datos, kai kurių rungtynių laikai.

Kiti pasikeitimai tvarkaraštyje įvyko dėl Lietuvos rinktinės kontrolinių rungtynių.

Atnaujintas 2015 m. "SMSCredit.lt A lygos", LFF taurės ir tarptautinių rungtynių tvarkaraštis
(Pakoreguotos rungtynės pažymėtos žaliai)

XIV (14) Turas

Gegužės mėn. 26 d. (antradienis)

69. 18:00 Klaipėdos granitas (Klaipėda) - Sūduva (Marijampolė)

Gegužės mėn. 27 d. (trečiadienis)

70. 17:30 Utenis (Utena) - Trakai (Trakai)

68. 19:30 Šiauliai (Šiauliai) - Kruoja (Pakruojis)

Gegužės mėn. 28 d. (ketvirtadienis)

67. 17:30 Atlantas (Klaipėda) – Spyris (Kaunas)

66. 19:30 Stumbras (Kaunas) - Žalgiris (Vilnius)



XV (15) Turas

Gegužės mėn 31 d. (sekmadienis)

72. 17:30 Trakai (Trakai) - Klaipėdos granitas (Klaipėda)

73. 19:30 Sūduva (Marijampolė) - Šiauliai (Šiauliai)

Birželio mėn. 1 d. (pirmadienis)

71. 17:30 Utenis (Utena) - Stumbras (Kaunas)

75. 19:30 Atlantas (Klaipėda) - Žalgiris (Vilnius)

Birželio mėn. 2 d. (antradienis)

74. 18:00 Kruoja (Pakruojis) – Spyris (Kaunas)



XVI (16) Turas

Birželio mėn. 6 d. (šeštadienis)

80. 17:30 Klaipėdos granitas (Klaipėda) - Utenis (Utena)

Birželio mėn. 7 d. (sekmadienis)

78. 19:00 Spyris (Kaunas) - Sūduva (Marijampolė)



Birželio mėn. 14 d. (sekmadienis)

UEFA Euro2016 futbolo čempionato atrankos rungtynės:

LIETUVA-ŠVEICARIJA



Birželio mėn. 16 d. (antradienis)

UEFA U-21 Euro2017 futbolo čempionato atrankos rungtynės:

ANDORA U-21 – LIETUVA U-21



XVII (17) Turas
Birželio mėn. 18 d. (ketvirtadienis)

77. 18:00 Kruoja (Pakruojis) - Žalgiris (Vilnius)

83. 20:00 Spyris (Kaunas) - Trakai (Trakai)

Birželio mėn. 19 d. (penktadienis)

82. 18:00 Utenis (Utena) - Šiauliai (Šiauliai)


Birželio mėn. 21 d. (sekmadienis)

85. 17:00 Kruoja (Pakruojis) - Atlantas (Klaipėda)

81. 19:00 Klaipėdos granitas (Klaipėda) - Stumbras (Kaunas)

Birželio mėn. 23 d. (antradienis)
84. 20:00 Sūduva (Marijampolė) - Žalgiris (Vilnius)



XVIII (18) Turas

Birželio mėn. 23 d. (antradienis)

89. 18:00 Utenis (Utena) – Spyris (Kaunas)

Birželio mėn. 25 d. (ketvirtadienis)

86. 18:00 Kruoja (Pakruojis) - Stumbras (Kaunas)

90. 20:00 Šiauliai (Šiauliai) - Klaipėdos granitas (Klaipėda)



III RATAS



XIX (19) Turas

Birželio mėn. 27 d. (šeštadienis)

93. 18:00 Utenis (Utena) - Žalgiris (Vilnius)

Birželio mėn. 30 d. (antradienis)

92. 18:00 Spyris (Kaunas) – Klaipėdos granitas (Klaipėda)

91. 20:00 Šiauliai (Šiauliai) – Stumbras (Kaunas)



Liepos mėn. 2 d. (ketvirtadienis)

UEFA Europos lygos I kvalifikacinis etapas - I rungtynės



Liepos mėn. 9 d. (ketvirtadienis)

UEFA Europos lygos I kvalifikacinis etapas - II rungtynės



Liepos mėn. 14 - 15 d. (antradienis - trečiadienis)

UEFA Čempionų lygos II kvalifikacinis etapas - I rungtynės



Liepos mėn. 16 d. (ketvirtadienis)

UEFA Europos lygos II kvalifikacinis etapas - I rungtynės



Liepos mėn. 21 - 22 d. (antradienis - trečiadienis)

UEFA Čempionų lygos II kvalifikacinis etapas - II rungtynės



Liepos mėn. 23 d. (ketvirtadienis)

UEFA Europos lygos II kvalifikacinis etapas - II rungtynės



XX (20) Turas

Liepos mėn. 23 d. (ketvirtadienis)

96. 18:00 Stumbras (Kaunas) - Sūduva (Marijampolė)

100. 20:00 Šiauliai (Šiauliai) – Spyris (Kaunas)

Liepos mėn. 24 – 25 - 26 d. (penktadienis-šeštadienis–sekmadienis)

99. 19:00 Klaipėdos granitas (Klaipėda) – Žalgiris (Vilnius)

Liepos mėn. 26 - 27 d. (sekmadienis-pirmadienis)

98. 17:00 Utenis (Utena) – Atlantas (Klaipėda)

97. 19:30 Trakai (Trakai) – Kruoja (Pakruojis)



Liepos mėn. 28 - 29 d. (antradienis - trečiadienis)

UEFA Čempionų lygos III kvalifikacinis etapas - I rungtynės



Liepos mėn. 30 d. (ketvirtadienis)

UEFA Europos lygos III kvalifikacinis etapas - I rungtynės



XXI (21) Turas

Liepos mėn. 30 d. (ketvirtadienis)

104. 17:30 Kruoja (Pakruojis) - Utenis (Utena)

101. 19:30 Spyris (Kaunas) - Stumbras (Kaunas)

102. 19:30 Žalgiris (Vilnius) - Šiauliai (Šiauliai)

Rugpjūčio mėn. 1 – 2 d. (šeštadienis – sekmadienis)

103. 17:30 Atlantas (Klaipėda) - Klaipėdos granitas (Klaipėda)

Rugpjūčio mėn. 2 d. (sekmadienis)

105. 19:30 Sūduva (Marijampolė) - Trakai (Trakai)



Nukelta iš XVI (16) Turo

Rugpjūčio mėn. 5 d. (trečiadienis)

76. 18:00 Stumbras (Kaunas) - Atlantas (Klaipėda)

79. 20:00 Šiauliai (Šiauliai) - Trakai (Trakai)



Rugpjūčio mėn. 4 - 5 d. (antradienis - trečiadienis)

UEFA Čempionų lygos III kvalifikacinis etapas - II rungtynės



Rugpjūčio mėn. 6 d. (ketvirtadienis)

UEFA Europos lygos III kvalifikacinis etapas - II rungtynės


XXII (22) Turas

Rugpjūčio mėn. 6 d. (ketvirtadienis)

107. 17:30 Utenis (Utena) - Sūduva (Marijampolė)

108. 19:30 Klaipėdos granitas (Klaipėda) - Kruoja (Pakruojis)

Rugpjūčio mėn. 8 d. (šeštadienis)

109. 19:00 Šiauliai (Šiauliai) - Atlantas (Klaipėda)

Rugpjūčio mėn. 9 d. (sekmadienis)

106. 17:30 Stumbras (Kaunas) - Trakai (Trakai)

Rugpjūčio mėn. 10 d. (pirmadienis)

110. 19:30 Žalgiris (Vilnius) – Spyris (Kaunas)



Nukelta iš XIX (19) Turo

Rugpjūčio mėn. 11 d. (antradienis)

95. 18:00 Kruoja (Pakruojis) – Sūduva (Marijampolė)

Rugpjūčio mėn. 12 d. (trečiadienis)

94. 18:30 Atlantas (Klaipėda) – Trakai (Trakai)



XXIII (23) Turas

Rugpjūčio mėn. 13 d. (ketvirtadienis)

111. 18:30 Stumbras (Kaunas) - Žalgiris (Vilnius)

Rugpjūčio mėn. 15 d. (šeštadienis)

114. 19:30 Sūduva (Marijampolė) - Klaipėdos granitas (Klaipėda)

Rugpjūčio mėn. 16 d. (sekmadienis)

113. 16:00 Kruoja (Pakruojis) - Šiauliai (Šiauliai)

112. 18:00 Atlantas (Klaipėda) – Spyris (Kaunas)

115. 20:00 Trakai (Trakai) - Utenis (Utena)



Rugpjūčio mėn. 18 - 19 d. (antradienis - trečiadienis)

UEFA Čempionų lygos I atkrintamosios rungtynės

Rugpjūčio mėn. 20 d. (ketvirtadienis)

UEFA Europos lygos I atkrintamosios rungtynės



XXIV (24) Turas

Rugpjūčio mėn. 19 d. (trečiadienis)

118. 18:00 Šiauliai (Šiauliai) - Sūduva (Marijampolė)

Rugpjūčio mėn. 20 d. (ketvirtadienis)

117. 17:30 Klaipėdos granitas (Klaipėda) - Trakai (Trakai)

116. 19:30 Stumbras (Kaunas) - Utenis (Utena)

Rugpjūčio mėn. 23 d. (sekmadienis)

119. 18:00 Spyris (Kaunas) - Kruoja (Pakruojis)

Rugpjūčio mėn. 22/23/24 d. (šeštadienis–sekmadienis-pirmadienis)

120. 19:30 Žalgiris (Vilnius) – Atlantas (Klaipėda)



Rugpjūčio mėn. 25 - 26 d. (antradienis - trečiadienis)

UEFA Čempionų lygos II atkrintamosios rungtynės



Rugpjūčio mėn. 27 d. (ketvirtadienis)

UEFA Europos lygos II atkrintamosios rungtynės



XXV (25) Turas

Rugpjūčio mėn. 27 d. (ketvirtadienis)

125. 17:30 Utenis (Utena) - Klaipėdos granitas (Klaipėda)

124. 19:30 Šiauliai (Šiauliai) - Trakai (Trakai)

Rugpjūčio mėn. 28 d. (penktadienis)

121. 18:30 Atlantas (Klaipėda) - Stumbras (Kaunas)

Rugpjūčio mėn. 30 d. (sekmadienis)

123. 19:30 Spyris (Kaunas) - Sūduva (Marijampolė)

Rugpjūčio mėn. 29/30/31 d. (šeštadienis–sekmadienis-pirmadienis)

122. 19:30 Žalgiris (Vilnius) - Kruoja (Pakruojis)



Rugsėjo mėn. 4 d. (sekmadienis)

UEFA U-21 Euro2017 futbolo čempionato atrankos rungtynės:

SLOVĖNIJA U-21 – LIETUVA U-21



Rugsėjo mėn. 5 d. (šeštadienis)

UEFA Euro2016 futbolo čempionato atrankos rungtynės:

ESTIJA – LIETUVA



Rugsėjo mėn. 8 d. (antradienis)

UEFA U-21 Euro2017 futbolo čempionato atrankos rungtynės:

SERBIJA U-21 – LIETUVA U-21



Rugsėjo mėn. 8 d. (antradienis)

UEFA Euro2016 futbolo čempionato atrankos rungtynės:

LIETUVA – SAN MARINAS



XXVI (26) Turas

Rugsėjo mėn. 10 d. (ketvirtadienis)

126. 17:30 Stumbras (Kaunas) - Klaipėdos granitas (Klaipėda)

127. 19:30 Šiauliai (Šiauliai) - Utenis (Utena)

Rugsėjo mėn. 12 d. (šeštadienis)

128. 13:00 Trakai (Trakai) – Spyris (Kaunas)

130. 17:00 Atlantas (Klaipėda) - Kruoja (Pakruojis)

129. 19:30 Žalgiris (Vilnius) - Sūduva (Marijampolė)



XXVII (27) Turas

Rugsėjo mėn. 15 d. (antradienis)

134. 17:30 Spyris (Kaunas) - Utenis (Utena)

132. 19:30 Sūduva (Marijampolė) - Atlantas (Klaipėda)

Rugsėjo mėn. 16 d. (trečiadienis)

131. 17:00 Kruoja (Pakruojis) - Stumbras (Kaunas)

133. 19:30 Trakai (Trakai) - Žalgiris (Vilnius)

Rugsėjo mėn. 17 d. (ketvirtadienis)

135. 18:30 Klaipėdos granitas (Klaipėda) - Šiauliai (Šiauliai)



IV RATAS



XXVIII (28) Turas

Rugsėjo mėn. 19 d. (šeštadienis)

139. 13:00 Trakai (Trakai) - Atlantas (Klaipėda)

140. 17:00 Sūduva (Marijampolė) - Kruoja (Pakruojis)

138. 19:30 Žalgiris (Vilnius) - Utenis (Utena)

Rugsėjo mėn. 20 d. (sekmadienis)

137. 17:00 Klaipėdos granitas (Klaipėda) – Spyris (Kaunas)



Nukelta iš XVIII (18) Turo

Rugsėjo mėn. 22 d. (antradienis)

87. 18:30 Atlantas (Klaipėda) - Sūduva (Marijampolė)



Nukelta iš XXVIII (28) Turas

Rugsėjo mėn. 23 d. (trečiadienis)

136. 17:30 Stumbras (Kaunas) - Šiauliai (Šiauliai)



Nukelta iš XVIII (18) Turo

Rugsėjo mėn. 23 d. (trečiadienis)

88. 19:30 Žalgiris (Vilnius) - Trakai (Trakai)



Rugsėjo mėn. 22 - 23 d. (antradienis – trečiadienis)

2015/16 m. LFF Taurės etapas


XXIX (29) Turas

Rugsėjo mėn. 26 d. (šeštadienis)

143. 17:00 Atlantas (Klaipėda) - Utenis (Utena)

145. 19:00 Spyris (Kaunas) - Šiauliai (Šiauliai)

Rugsėjo mėn. 27 d. (sekmadienis)

142. 15:00 Kruoja (Pakruojis) - Trakai (Trakai)

141. 17:00 Sūduva (Marijampolė) - Stumbras (Kaunas)

144. 19:30 Žalgiris (Vilnius) - Klaipėdos granitas (Klaipėda)



Rugsėjo mėn 29 d. (antradienis)

2015/16 m. LFF Taurės aštuntfinalis (1/8)



Rugsėjo mėn 30 d. (trečiadienis)

2015/16 m. LFF Taurės aštuntfinalis (1/8)



XXX (30) Turas

Spalio mėn. 3 d. (šeštadienis)

149. 15:00 Utenis (Utena) - Kruoja (Pakruojis)

146. 17:00 Stumbras (Kaunas) – Spyris (Kaunas)

150. 19:00 Trakai (Trakai) - Sūduva (Marijampolė)

Spalio mėn. 4 d. (sekmadienis)

148. 15:00 Klaipėdos granitas (Klaipėda) - Atlantas (Klaipėda)

147. 17:00 Šiauliai (Šiauliai) - Žalgiris (Vilnius)



Spalio mėn. 9 d. (penktadienis)

UEFA Euro2016 futbolo čempionato atrankos rungtynės:

SLOVĖNIJA – LIETUVA



Spalio mėn. 9 d. (penktadienis)

UEFA U-21 Euro2017 futbolo čempionato atrankos rungtynės:

AIRIJA U-21 – LIETUVA U-21



Spalio mėn. 12 d. (pirmadienis)

UEFA Euro2016 futbolo čempionato atrankos rungtynės:

LIETUVA – ANGLIJA



Spalio mėn. 13 d. (antradienis)

UEFA U-21 Euro2017 futbolo čempionato atrankos rungtynės:

LIETUVA U-21 – SERBIJA U-21


XXXI (31) TURAS

Spalio mėn. 17 d. (šeštadienis)

153. 13:00 Kruoja (Pakruojis) - Klaipėdos granitas (Klaipėda)

155. 15:00 Spyris (Kaunas) - Žalgiris (Vilnius)

154. 17:00 Atlantas (Klaipėda) - Šiauliai (Šiauliai)

Spalio mėn. 18 d. (sekmadienis)

152. 17:00 Sūduva (Marijampolė) - Utenis (Utena)

151. 19:00 Trakai (Trakai) - Stumbras (Kaunas)



Spalio mėn. 20 d. (antradienis)

2015/16 m. LFF Taurės ketvirtfinalis (1/4) – I rungtynės



Spalio mėn. 21 d. (trečiadienis)

2015/16 m. LFF Taurės ketvirtfinalis (1/4) – I rungtynės



XXXII (32) TURAS

Spalio mėn. 24 d. (šeštadienis)

158. 15:00 Šiauliai (Šiauliai) - Kruoja (Pakruojis)

157. 17:00 Spyris (Kaunas) - Atlantas (Klaipėda)

Spalio mėn. 25 d. (sekmadienis)

160. 13:00 Utenis (Utena) - Trakai (Trakai)

159. 17:00 Klaipėdos granitas (Klaipėda) - Sūduva (Marijampolė)

Spalio mėn. 26 d. (pirmadienis)

156. 19:30 Žalgiris (Vilnius) - Stumbras (Kaunas)



XXXIII (33) TURAS

Spalio mėn. 30 d. (penktadienis)

164. 14:00 Kruoja (Pakruojis) – Spyris (Kaunas)

165. 18:00 Atlantas (Klaipėda) - Žalgiris (Vilnius)

162. 20:00 Trakai (Trakai) - Klaipėdos granitas (Klaipėda)

Spalio mėn. 31 d. (šeštadienis)

161. 12:00 Utenis (Utena) - Stumbras (Kaunas)

163. 16:00 Sūduva (Marijampolė) - Šiauliai (Šiauliai)



Lapkričio mėn. 3 d. (antradienis)

2015/16 m. LFF Taurės ketvirtfinalis (1/4) – II rungtynės



Lapkričio mėn. 4 d. (trečiadienis)

2015/16 m. LFF Taurės ketvirtfinalis (1/4) – II rungtynės


Lapkričio mėn. 8 d. (sekmadienis)

166. 13:00 Stumbras (Kaunas) - Atlantas (Klaipėda)

169. 15:00 Trakai (Trakai) - Šiauliai (Šiauliai)

Lapkričio mėn. 9 d. (pirmadienis)

167. 19:30 Žalgiris (Vilnius) - Kruoja (Pakruojis)

Lapkričio mėn. 10 d. (antradienis)

170. 17:30 Klaipėdos granitas (Klaipėda) - Utenis (Utena)

168. 19:30 Sūduva (Marijampolė) – Spyris (Kaunas)



Lapkričio mėn. 9 – 17 d.

Tarptautinės nacionalinių futbolo rinktinių datos



Lapkričio mėn. 13 d. (penktadienis)

UEFA U-21 Euro2017 futbolo čempionato atrankos rungtynės:

LIETUVA U-21 – AIRIJA U-21



Lapkričio mėn. 17 d. (antradienis)

UEFA U-21 Euro2017 futbolo čempionato atrankos rungtynės:

ITALIJA U-21 – LIETUVA U-21



XXXV (35) TURAS

Lapkričio mėn. 21 d. (šeštadienis)

175. 12:00 Kruoja (Pakruojis) - Atlantas (Klaipėda)

173. 14:00 Spyris (Kaunas) - Trakai (Trakai)

Lapkričio mėn. 22 d. (sekmadienis)

172. 12:00 Utenis (Utena) - Šiauliai (Šiauliai)

171. 14:00 Klaipėdos granitas (Klaipėda) - Stumbras (Kaunas)

174. 18:00 Sūduva (Marijampolė) - Žalgiris (Vilnius)



XXXVI (36) TURAS

Lapkričio mėn. 28 d. (šeštadienis)

176. 13:00 Stumbras (Kaunas) - Kruoja (Pakruojis)

177. 13:00 Atlantas (Klaipėda) - Sūduva (Marijampolė)

178. 13:00 Žalgiris (Vilnius) - Trakai (Trakai)

179. 13:00 Utenis (Utena) – Spyris (Kaunas)

180. 13:00 Šiauliai (Šiauliai) - Klaipėdos granitas (Klaipėda)



Gruodžio mėn. 1 - 6 d. (antradienis – sekmadienis)

Rezervinės dienos

Gruodžio 8 - 9 d. (antradienis – trečiadienis)

...

Re: 2015 metų A lygos tvarkaraštis:

2015 Geg 28 10:42

Gruodžio mėn. 1 - 6 d. (antradienis – sekmadienis)

Rezervinės dienos

Gruodžio 8 - 9 d. (antradienis – trečiadienis)
- Joo, pusnynuose žaisim lyg kokie Afrikos vaikai..

Grįžti į