Pakoreguotas "SMSCredit.lt A lygos" tvarkaraštis
http://www.lff.lt/lt/article/pakoreguot ... arkarastis" onclick="window.open(this.href);return false;
2015 m. "SMSCredit.lt A lygos" tvarkaraštyje atlikti pakeitimai dėl numatomų transliacijų.
Pasikeitė dalies 17-28 turų bei 34 turo rungtynių datos, kai kurių rungtynių laikai.
Kiti pasikeitimai tvarkaraštyje įvyko dėl Lietuvos rinktinės kontrolinių rungtynių.
Atnaujintas 2015 m. "SMSCredit.lt A lygos", LFF taurės ir tarptautinių rungtynių tvarkaraštis
(Pakoreguotos rungtynės pažymėtos žaliai)
XIV (14) Turas
Gegužės mėn. 26 d. (antradienis)
69. 18:00 Klaipėdos granitas (Klaipėda) - Sūduva (Marijampolė)
Gegužės mėn. 27 d. (trečiadienis)
70. 17:30 Utenis (Utena) - Trakai (Trakai)
68. 19:30 Šiauliai (Šiauliai) - Kruoja (Pakruojis)
Gegužės mėn. 28 d. (ketvirtadienis)
67. 17:30 Atlantas (Klaipėda) – Spyris (Kaunas)
66. 19:30 Stumbras (Kaunas) - Žalgiris (Vilnius)
XV (15) Turas
Gegužės mėn 31 d. (sekmadienis)
72. 17:30 Trakai (Trakai) - Klaipėdos granitas (Klaipėda)
73. 19:30 Sūduva (Marijampolė) - Šiauliai (Šiauliai)
Birželio mėn. 1 d. (pirmadienis)
71. 17:30 Utenis (Utena) - Stumbras (Kaunas)
75. 19:30 Atlantas (Klaipėda) - Žalgiris (Vilnius)
Birželio mėn. 2 d. (antradienis)
74. 18:00 Kruoja (Pakruojis) – Spyris (Kaunas)
XVI (16) Turas
Birželio mėn. 6 d. (šeštadienis)
80. 17:30 Klaipėdos granitas (Klaipėda) - Utenis (Utena)
Birželio mėn. 7 d. (sekmadienis)
78. 19:00 Spyris (Kaunas) - Sūduva (Marijampolė)
Birželio mėn. 14 d. (sekmadienis)
UEFA Euro2016 futbolo čempionato atrankos rungtynės:
LIETUVA-ŠVEICARIJA
Birželio mėn. 16 d. (antradienis)
UEFA U-21 Euro2017 futbolo čempionato atrankos rungtynės:
ANDORA U-21 – LIETUVA U-21
XVII (17) Turas
Birželio mėn. 18 d. (ketvirtadienis)
77. 18:00 Kruoja (Pakruojis) - Žalgiris (Vilnius)
83. 20:00 Spyris (Kaunas) - Trakai (Trakai)
Birželio mėn. 19 d. (penktadienis)
82. 18:00 Utenis (Utena) - Šiauliai (Šiauliai)
Birželio mėn. 21 d. (sekmadienis)
85. 17:00 Kruoja (Pakruojis) - Atlantas (Klaipėda)
81. 19:00 Klaipėdos granitas (Klaipėda) - Stumbras (Kaunas)
Birželio mėn. 23 d. (antradienis)
84. 20:00 Sūduva (Marijampolė) - Žalgiris (Vilnius)
XVIII (18) Turas
Birželio mėn. 23 d. (antradienis)
89. 18:00 Utenis (Utena) – Spyris (Kaunas)
Birželio mėn. 25 d. (ketvirtadienis)
86. 18:00 Kruoja (Pakruojis) - Stumbras (Kaunas)
90. 20:00 Šiauliai (Šiauliai) - Klaipėdos granitas (Klaipėda)
III RATAS
XIX (19) Turas
Birželio mėn. 27 d. (šeštadienis)
93. 18:00 Utenis (Utena) - Žalgiris (Vilnius)
Birželio mėn. 30 d. (antradienis)
92. 18:00 Spyris (Kaunas) – Klaipėdos granitas (Klaipėda)
91. 20:00 Šiauliai (Šiauliai) – Stumbras (Kaunas)
Liepos mėn. 2 d. (ketvirtadienis)
UEFA Europos lygos I kvalifikacinis etapas - I rungtynės
Liepos mėn. 9 d. (ketvirtadienis)
UEFA Europos lygos I kvalifikacinis etapas - II rungtynės
Liepos mėn. 14 - 15 d. (antradienis - trečiadienis)
UEFA Čempionų lygos II kvalifikacinis etapas - I rungtynės
Liepos mėn. 16 d. (ketvirtadienis)
UEFA Europos lygos II kvalifikacinis etapas - I rungtynės
Liepos mėn. 21 - 22 d. (antradienis - trečiadienis)
UEFA Čempionų lygos II kvalifikacinis etapas - II rungtynės
Liepos mėn. 23 d. (ketvirtadienis)
UEFA Europos lygos II kvalifikacinis etapas - II rungtynės
XX (20) Turas
Liepos mėn. 23 d. (ketvirtadienis)
96. 18:00 Stumbras (Kaunas) - Sūduva (Marijampolė)
100. 20:00 Šiauliai (Šiauliai) – Spyris (Kaunas)
Liepos mėn. 24 – 25 - 26 d. (penktadienis-šeštadienis–sekmadienis)
99. 19:00 Klaipėdos granitas (Klaipėda) – Žalgiris (Vilnius)
Liepos mėn. 26 - 27 d. (sekmadienis-pirmadienis)
98. 17:00 Utenis (Utena) – Atlantas (Klaipėda)
97. 19:30 Trakai (Trakai) – Kruoja (Pakruojis)
Liepos mėn. 28 - 29 d. (antradienis - trečiadienis)
UEFA Čempionų lygos III kvalifikacinis etapas - I rungtynės
Liepos mėn. 30 d. (ketvirtadienis)
UEFA Europos lygos III kvalifikacinis etapas - I rungtynės
XXI (21) Turas
Liepos mėn. 30 d. (ketvirtadienis)
104. 17:30 Kruoja (Pakruojis) - Utenis (Utena)
101. 19:30 Spyris (Kaunas) - Stumbras (Kaunas)
102. 19:30 Žalgiris (Vilnius) - Šiauliai (Šiauliai)
Rugpjūčio mėn. 1 – 2 d. (šeštadienis – sekmadienis)
103. 17:30 Atlantas (Klaipėda) - Klaipėdos granitas (Klaipėda)
Rugpjūčio mėn. 2 d. (sekmadienis)
105. 19:30 Sūduva (Marijampolė) - Trakai (Trakai)
Nukelta iš XVI (16) Turo
Rugpjūčio mėn. 5 d. (trečiadienis)
76. 18:00 Stumbras (Kaunas) - Atlantas (Klaipėda)
79. 20:00 Šiauliai (Šiauliai) - Trakai (Trakai)
Rugpjūčio mėn. 4 - 5 d. (antradienis - trečiadienis)
UEFA Čempionų lygos III kvalifikacinis etapas - II rungtynės
Rugpjūčio mėn. 6 d. (ketvirtadienis)
UEFA Europos lygos III kvalifikacinis etapas - II rungtynės
XXII (22) Turas
Rugpjūčio mėn. 6 d. (ketvirtadienis)
107. 17:30 Utenis (Utena) - Sūduva (Marijampolė)
108. 19:30 Klaipėdos granitas (Klaipėda) - Kruoja (Pakruojis)
Rugpjūčio mėn. 8 d. (šeštadienis)
109. 19:00 Šiauliai (Šiauliai) - Atlantas (Klaipėda)
Rugpjūčio mėn. 9 d. (sekmadienis)
106. 17:30 Stumbras (Kaunas) - Trakai (Trakai)
Rugpjūčio mėn. 10 d. (pirmadienis)
110. 19:30 Žalgiris (Vilnius) – Spyris (Kaunas)
Nukelta iš XIX (19) Turo
Rugpjūčio mėn. 11 d. (antradienis)
95. 18:00 Kruoja (Pakruojis) – Sūduva (Marijampolė)
Rugpjūčio mėn. 12 d. (trečiadienis)
94. 18:30 Atlantas (Klaipėda) – Trakai (Trakai)
XXIII (23) Turas
Rugpjūčio mėn. 13 d. (ketvirtadienis)
111. 18:30 Stumbras (Kaunas) - Žalgiris (Vilnius)
Rugpjūčio mėn. 15 d. (šeštadienis)
114. 19:30 Sūduva (Marijampolė) - Klaipėdos granitas (Klaipėda)
Rugpjūčio mėn. 16 d. (sekmadienis)
113. 16:00 Kruoja (Pakruojis) - Šiauliai (Šiauliai)
112. 18:00 Atlantas (Klaipėda) – Spyris (Kaunas)
115. 20:00 Trakai (Trakai) - Utenis (Utena)
Rugpjūčio mėn. 18 - 19 d. (antradienis - trečiadienis)
UEFA Čempionų lygos I atkrintamosios rungtynės
Rugpjūčio mėn. 20 d. (ketvirtadienis)
UEFA Europos lygos I atkrintamosios rungtynės
XXIV (24) Turas
Rugpjūčio mėn. 19 d. (trečiadienis)
118. 18:00 Šiauliai (Šiauliai) - Sūduva (Marijampolė)
Rugpjūčio mėn. 20 d. (ketvirtadienis)
117. 17:30 Klaipėdos granitas (Klaipėda) - Trakai (Trakai)
116. 19:30 Stumbras (Kaunas) - Utenis (Utena)
Rugpjūčio mėn. 23 d. (sekmadienis)
119. 18:00 Spyris (Kaunas) - Kruoja (Pakruojis)
Rugpjūčio mėn. 22/23/24 d. (šeštadienis–sekmadienis-pirmadienis)
120. 19:30 Žalgiris (Vilnius) – Atlantas (Klaipėda)
Rugpjūčio mėn. 25 - 26 d. (antradienis - trečiadienis)
UEFA Čempionų lygos II atkrintamosios rungtynės
Rugpjūčio mėn. 27 d. (ketvirtadienis)
UEFA Europos lygos II atkrintamosios rungtynės
XXV (25) Turas
Rugpjūčio mėn. 27 d. (ketvirtadienis)
125. 17:30 Utenis (Utena) - Klaipėdos granitas (Klaipėda)
124. 19:30 Šiauliai (Šiauliai) - Trakai (Trakai)
Rugpjūčio mėn. 28 d. (penktadienis)
121. 18:30 Atlantas (Klaipėda) - Stumbras (Kaunas)
Rugpjūčio mėn. 30 d. (sekmadienis)
123. 19:30 Spyris (Kaunas) - Sūduva (Marijampolė)
Rugpjūčio mėn. 29/30/31 d. (šeštadienis–sekmadienis-pirmadienis)
122. 19:30 Žalgiris (Vilnius) - Kruoja (Pakruojis)
Rugsėjo mėn. 4 d. (sekmadienis)
UEFA U-21 Euro2017 futbolo čempionato atrankos rungtynės:
SLOVĖNIJA U-21 – LIETUVA U-21
Rugsėjo mėn. 5 d. (šeštadienis)
UEFA Euro2016 futbolo čempionato atrankos rungtynės:
ESTIJA – LIETUVA
Rugsėjo mėn. 8 d. (antradienis)
UEFA U-21 Euro2017 futbolo čempionato atrankos rungtynės:
SERBIJA U-21 – LIETUVA U-21
Rugsėjo mėn. 8 d. (antradienis)
UEFA Euro2016 futbolo čempionato atrankos rungtynės:
LIETUVA – SAN MARINAS
XXVI (26) Turas
Rugsėjo mėn. 10 d. (ketvirtadienis)
126. 17:30 Stumbras (Kaunas) - Klaipėdos granitas (Klaipėda)
127. 19:30 Šiauliai (Šiauliai) - Utenis (Utena)
Rugsėjo mėn. 12 d. (šeštadienis)
128. 13:00 Trakai (Trakai) – Spyris (Kaunas)
130. 17:00 Atlantas (Klaipėda) - Kruoja (Pakruojis)
129. 19:30 Žalgiris (Vilnius) - Sūduva (Marijampolė)
XXVII (27) Turas
Rugsėjo mėn. 15 d. (antradienis)
134. 17:30 Spyris (Kaunas) - Utenis (Utena)
132. 19:30 Sūduva (Marijampolė) - Atlantas (Klaipėda)
Rugsėjo mėn. 16 d. (trečiadienis)
131. 17:00 Kruoja (Pakruojis) - Stumbras (Kaunas)
133. 19:30 Trakai (Trakai) - Žalgiris (Vilnius)
Rugsėjo mėn. 17 d. (ketvirtadienis)
135. 18:30 Klaipėdos granitas (Klaipėda) - Šiauliai (Šiauliai)
IV RATAS
XXVIII (28) Turas
Rugsėjo mėn. 19 d. (šeštadienis)
139. 13:00 Trakai (Trakai) - Atlantas (Klaipėda)
140. 17:00 Sūduva (Marijampolė) - Kruoja (Pakruojis)
138. 19:30 Žalgiris (Vilnius) - Utenis (Utena)
Rugsėjo mėn. 20 d. (sekmadienis)
137. 17:00 Klaipėdos granitas (Klaipėda) – Spyris (Kaunas)
Nukelta iš XVIII (18) Turo
Rugsėjo mėn. 22 d. (antradienis)
87. 18:30 Atlantas (Klaipėda) - Sūduva (Marijampolė)
Nukelta iš XXVIII (28) Turas
Rugsėjo mėn. 23 d. (trečiadienis)
136. 17:30 Stumbras (Kaunas) - Šiauliai (Šiauliai)
Nukelta iš XVIII (18) Turo
Rugsėjo mėn. 23 d. (trečiadienis)
88. 19:30 Žalgiris (Vilnius) - Trakai (Trakai)
Rugsėjo mėn. 22 - 23 d. (antradienis – trečiadienis)
2015/16 m. LFF Taurės etapas
XXIX (29) Turas
Rugsėjo mėn. 26 d. (šeštadienis)
143. 17:00 Atlantas (Klaipėda) - Utenis (Utena)
145. 19:00 Spyris (Kaunas) - Šiauliai (Šiauliai)
Rugsėjo mėn. 27 d. (sekmadienis)
142. 15:00 Kruoja (Pakruojis) - Trakai (Trakai)
141. 17:00 Sūduva (Marijampolė) - Stumbras (Kaunas)
144. 19:30 Žalgiris (Vilnius) - Klaipėdos granitas (Klaipėda)
Rugsėjo mėn 29 d. (antradienis)
2015/16 m. LFF Taurės aštuntfinalis (1/8)
Rugsėjo mėn 30 d. (trečiadienis)
2015/16 m. LFF Taurės aštuntfinalis (1/8)
XXX (30) Turas
Spalio mėn. 3 d. (šeštadienis)
149. 15:00 Utenis (Utena) - Kruoja (Pakruojis)
146. 17:00 Stumbras (Kaunas) – Spyris (Kaunas)
150. 19:00 Trakai (Trakai) - Sūduva (Marijampolė)
Spalio mėn. 4 d. (sekmadienis)
148. 15:00 Klaipėdos granitas (Klaipėda) - Atlantas (Klaipėda)
147. 17:00 Šiauliai (Šiauliai) - Žalgiris (Vilnius)
Spalio mėn. 9 d. (penktadienis)
UEFA Euro2016 futbolo čempionato atrankos rungtynės:
SLOVĖNIJA – LIETUVA
Spalio mėn. 9 d. (penktadienis)
UEFA U-21 Euro2017 futbolo čempionato atrankos rungtynės:
AIRIJA U-21 – LIETUVA U-21
Spalio mėn. 12 d. (pirmadienis)
UEFA Euro2016 futbolo čempionato atrankos rungtynės:
LIETUVA – ANGLIJA
Spalio mėn. 13 d. (antradienis)
UEFA U-21 Euro2017 futbolo čempionato atrankos rungtynės:
LIETUVA U-21 – SERBIJA U-21
XXXI (31) TURAS
Spalio mėn. 17 d. (šeštadienis)
153. 13:00 Kruoja (Pakruojis) - Klaipėdos granitas (Klaipėda)
155. 15:00 Spyris (Kaunas) - Žalgiris (Vilnius)
154. 17:00 Atlantas (Klaipėda) - Šiauliai (Šiauliai)
Spalio mėn. 18 d. (sekmadienis)
152. 17:00 Sūduva (Marijampolė) - Utenis (Utena)
151. 19:00 Trakai (Trakai) - Stumbras (Kaunas)
Spalio mėn. 20 d. (antradienis)
2015/16 m. LFF Taurės ketvirtfinalis (1/4) – I rungtynės
Spalio mėn. 21 d. (trečiadienis)
2015/16 m. LFF Taurės ketvirtfinalis (1/4) – I rungtynės
XXXII (32) TURAS
Spalio mėn. 24 d. (šeštadienis)
158. 15:00 Šiauliai (Šiauliai) - Kruoja (Pakruojis)
157. 17:00 Spyris (Kaunas) - Atlantas (Klaipėda)
Spalio mėn. 25 d. (sekmadienis)
160. 13:00 Utenis (Utena) - Trakai (Trakai)
159. 17:00 Klaipėdos granitas (Klaipėda) - Sūduva (Marijampolė)
Spalio mėn. 26 d. (pirmadienis)
156. 19:30 Žalgiris (Vilnius) - Stumbras (Kaunas)
XXXIII (33) TURAS
Spalio mėn. 30 d. (penktadienis)
164. 14:00 Kruoja (Pakruojis) – Spyris (Kaunas)
165. 18:00 Atlantas (Klaipėda) - Žalgiris (Vilnius)
162. 20:00 Trakai (Trakai) - Klaipėdos granitas (Klaipėda)
Spalio mėn. 31 d. (šeštadienis)
161. 12:00 Utenis (Utena) - Stumbras (Kaunas)
163. 16:00 Sūduva (Marijampolė) - Šiauliai (Šiauliai)
Lapkričio mėn. 3 d. (antradienis)
2015/16 m. LFF Taurės ketvirtfinalis (1/4) – II rungtynės
Lapkričio mėn. 4 d. (trečiadienis)
2015/16 m. LFF Taurės ketvirtfinalis (1/4) – II rungtynės
Lapkričio mėn. 8 d. (sekmadienis)
166. 13:00 Stumbras (Kaunas) - Atlantas (Klaipėda)
169. 15:00 Trakai (Trakai) - Šiauliai (Šiauliai)
Lapkričio mėn. 9 d. (pirmadienis)
167. 19:30 Žalgiris (Vilnius) - Kruoja (Pakruojis)
Lapkričio mėn. 10 d. (antradienis)
170. 17:30 Klaipėdos granitas (Klaipėda) - Utenis (Utena)
168. 19:30 Sūduva (Marijampolė) – Spyris (Kaunas)
Lapkričio mėn. 9 – 17 d.
Tarptautinės nacionalinių futbolo rinktinių datos
Lapkričio mėn. 13 d. (penktadienis)
UEFA U-21 Euro2017 futbolo čempionato atrankos rungtynės:
LIETUVA U-21 – AIRIJA U-21
Lapkričio mėn. 17 d. (antradienis)
UEFA U-21 Euro2017 futbolo čempionato atrankos rungtynės:
ITALIJA U-21 – LIETUVA U-21
XXXV (35) TURAS
Lapkričio mėn. 21 d. (šeštadienis)
175. 12:00 Kruoja (Pakruojis) - Atlantas (Klaipėda)
173. 14:00 Spyris (Kaunas) - Trakai (Trakai)
Lapkričio mėn. 22 d. (sekmadienis)
172. 12:00 Utenis (Utena) - Šiauliai (Šiauliai)
171. 14:00 Klaipėdos granitas (Klaipėda) - Stumbras (Kaunas)
174. 18:00 Sūduva (Marijampolė) - Žalgiris (Vilnius)
XXXVI (36) TURAS
Lapkričio mėn. 28 d. (šeštadienis)
176. 13:00 Stumbras (Kaunas) - Kruoja (Pakruojis)
177. 13:00 Atlantas (Klaipėda) - Sūduva (Marijampolė)
178. 13:00 Žalgiris (Vilnius) - Trakai (Trakai)
179. 13:00 Utenis (Utena) – Spyris (Kaunas)
180. 13:00 Šiauliai (Šiauliai) - Klaipėdos granitas (Klaipėda)
Gruodžio mėn. 1 - 6 d. (antradienis – sekmadienis)
Rezervinės dienos
Gruodžio 8 - 9 d. (antradienis – trečiadienis)