Klaipėdos „Atlantas“
išėjo:
Ovidijus Verbickas (Marbelos „Marbella Fútbol Club“, Ispanija)
Karolis Laukžemis
Zigmantas Jesipov („Klaipėdos granitas“)
Gediminas Kruša
Anton Jemelin (Ventspilio „Ventspils“, Latvija)
Evaldas Razulis (Lenčnos „Górnik“, Lenkija)
Tadas Eliošius (Šiaulių „Šiauliai“)
Kazimieras Gnedojus („Klaipėdos granitas“)
Donatas Kazlauskas (Gdansko „Lechia“, Lenkija)
Edvinas Gertmonas (Renė „Stade Rennais Football Club“, Prancūzija)
Marius Papšys
Liutauras Rimkus („Klaipėdos granitas“)
Mantas Galdikas
Jurij Kirilov
Edgaras Ditmonas (Palangos „Palanga“)
atėjo:
Andrej Paniukov (Андрей Владимирович Панюков) (Kaliningrado „Baltika“ (ОАО «Балтика»), Rusija)
Justas Raziūnas (Šiaulių „Šiauliai“)
Dovydas Norvilas (Panevėžio „Ekranas“)
Marius Adamonis (Panevėžio „Ekranas“)
Edvinas Gertmonas (pasiskolintas iš Renė „Stade Rennais Football Club“, Prancūzija)
Robertas Vėževičius (Pakruojo „Kruoja“)
Simonas Urbys (Panevėžio „Ekranas“)
Aurimas Jurgelevičius („Klaipėdos granitas“)
Aleksandr Bušmin (Александр Бушмин)
Edgaras Ditmonas (Šilutės „Šilutė“)
Aleksej Jepifanov (Gargždų „Banga“)
Panevėžio „Ekranas“
išėjo:
Dovydas Norvilas (Klaipėdos „Atlantas“)
Marius Adamonis (Klaipėdos „Atlantas“)
Elivelto Ribeiro Dantas (Vilniaus „Žalgiris“)
Edvardas Tamulevičius (Marijampolės „Sūduva“)
Martynas Dūda (Utenos „Utenis“)
Tomas Salamanavičius (Pakruojo „Kruoja“)
Lukas Žukauskas (Trakų „Trakai“)
Rokas Stanulevičius (Trakų „Trakai“)
Donatas Petrauskas (Šiaulių „Šiauliai“)
Simonas Urbys (Klaipėdos „Atlantas“)
Evan Alexandrow-Ridley (Telšių „Džiugas“)
Sigitas Urbys (Gargždų „Banga“)
Armando Tarlazi Vieira Dos Santos (Kėdainių „Nevėžis“)
Šiaulių „Šiauliai“
išėjo:
Justas Raziūnas (Klaipėdos „Atlantas“)
Jevgenij Moroz (Jerevano „Football Club Ararat Yerevan“ (Ֆուտբոլային Ակումբ Արարատ Երևան), Armėnija)
Audrius Paškevičius (Vilniaus „Žalgiris, vartininkų treneris)
Gediminas Jarmalavičius (vyr. treneris, „Klaipėdos granitas“)
Niko Tokič (Honkongo „Sun Pegasus Football Club“, Kinija)
Stjepan Babič (Liublijanos „Nogometni Klub Olimpija“, Slovėnija)
Mindaugas Strauka („Klaipėdos granitas“)
Titas Vitukynas („Klaipėdos granitas“)
Valdemar Borovskij
Tamerlan Kozubaev
Aivaras Renusas (Kelmės „Kražantė“)
Agnius Juozapaitis (Kelmės „Kražantė“)
Luka Hadžić
Tamazi Chargeishvili
Lucas Luiz da Silva Moraes
Sergii Semeniuk
Antanas Sakavickas (gen. direktorius)
Sergii Shevchuk
atėjo:
Tomas Ražanauskas (vyr. treneris, „Klaipėdos granitas“)
Ramūnas Radavičius (Vilniaus „Žalgiris“)
Tadas Eliošius (Klaipėdos „Atlantas“)
Povilas Valinčius (Vilniaus „MRU-Tiumenas“)
Sergejs Kožans (Tychų „Górniczy Klub Sportowy Tychy“, Lenkija)
Ernestas Pilypas (Pakruojo „Kruoja“)
Tamazi Chargeishvili (Tarnobžego „Sierka Tarnobrzeg“, Lenkija)
Sergiy Semenyuk (Сергій Володимирович Семенюк) (Bresto „Dinamo“, Baltarusija) (Общественное объединение «Футбольный клуб «Динамо-Брест»)
Lucas Luiz da Silva Moraes (Ispanija)
Luka Hadžić (Maksimiro „Nogometni klub Maksimir“, Kroatija)
Donatas Petrauskas (Panevėžio „Ekranas“)
Sergij Ševčuk (Gargždų „Banga“)
Kiril Nesterenko (Кирил Нестеренко) (Donecko „Metalurg“ (Футбольный Клуб «Металлург» ), Ukraina)
Bekkhan Usmanov
Jurij Fomenko
Vilniaus „Žalgiris“
išėjo:
Marek Zub (vyr. treneris) (Belchatovo „PGE Górniczy Klub Sportowy Bełchatów“, Lenkija)
Aivaras Bražinskas (Pakruojo „Kruoja“)
Rytis Leliūga (Silamiajės „Kalev“, Estija)
Andrius Velička (Kauno „Spyris“)
Vaidotas Šilėnas (Marijampolės „Sūduva“)
Tomas Misiūnas
Karolis Strolys
Artūras Žulpa (Aktobės „Football Club Aktobe“ (Ақтөбе Футбол Клубы), Kazachstanas)
Ramūnas Radavičius (Šiaulių „Šiauliai“)
Adi Rocha Sobrinho Filh (Nančango „Jiāngxi Liánshèng“, Kinija)
Darius Kazubovičius (išnuomotas Utenos „Uteniui“)
Mantas Fridrikas (išnuomotas Utenos „Uteniui“)
atėjo:
Elivelto Ribeiro Dantas (Panevėžio „Ekranas“)
Valdas Dambrauskas (vyr. treneris)
Saulius Klevinskas (Maskvos „Torpedo“, Rusija)
Lukas Lidakevičius (Klaipėdos „Klaipėdos granitas“)
Audrius Paškevičius (Šiaulių „Šiauliai“, vartininkų treneris)
Vytautas Lukša (Trakų „Trakai“)
Jurij Kendyš (Trakų „Trakai“)
Trakų „Trakai“
atėjo:
Valdas Urbonas (vyr. trenris)
Marius Rapalis (Gardino „Neman“ («Неман»), Baltarusija)
Edvardas Gaurilovas (Alytaus „Dainava“)
Albert Rybak (Альберт Рыбак) (Baltarusija, vartininkų treneris)
Artiom Gurenko/Artsiom Hurenka (Артём Гуренко) (Minsko „Minsk-2“ (ФК Мінск-2), Baltarusija)
David Arshakyan (Դավիթ Արշակյան) (Jerevano „Mika“ (Ֆուտբոլային Ակումբ Միկա), Armėnija)
Lukas Žukauskas (Panevėžio „Ekranas“)
Rokas Stanulevičius (Panevėžio „Ekranas“)
Donatas Šėgžda
Evgenij Zasavickij
Andrius Kazakevičius
Aleksandr Byčionok (Baltarusija)
Jens Wedeborg (treneris)
išėjo:
Vytautas Lukša (Vilniaus „Žalgiris“)
Jurij Kendyš (Vilniaus „Žalgiris“)
Tadas Labukas (Legnicos „Miejski Klub Sportowy Miedź Legnica SA“, Lenkija)
Aleksandr Sikorskij (Александр Сикорский) (Kauno „Stumbras“)
Darius Miceika (Silamiajės „Kalev“, Estija)
Povilas Krasnovskis (Utenos „Utenis“)
Dzmitry Koub (Vitebsko „Vitebsk“ (Футбольный клуб Витебск), Baltarusija)
Paulius Grybauskas (Marijampolės „Sūduva“)
Tadas Kauneckas
Mantas Makutunovičius (paskolintas Kazlų Rūdos „Šilui“)
Kauno „Stumbras“
atėjo:
Darius Gvildys (vyr. treneris)
Nerijus Mačiulis (Pakruojo „Kruoja“)
Tomas Snapkauskas (Marijampolės „Sūduva“)
Mantvydas Eiza (Nikosijos „Olympiakos“, Kipras)
Martynas Dapkus (Haifos „Maccabi“, Izraelis)
Giedrius Klevinskas (sporto direktorius, Fredrikstado „Kråkerøy IL“, Norvegija)
Aleksandr Sikorskij (Александр Сикорский) (Trakų „Trakai“)
Aleksej Belov (Алексей Белов) (Fiurstenvaldės prie Šprė „FSV Union Fürstenwalde“, Vokietija (?))
Klaudijus Upstas (Gargždų „Banga“)
Giedrius Kvedaras
Mohamed-Emi Djabrailov (Rondos „Club Deportivo Ronda“, Ispanija)
Rimvydas Kochanauskas (treneris)
išėjo:
Modestas Kulikauskas (Kazlų Rūdos „Šilas“)
Pakruojo „Kruoja“
išėjo:
Vladimir Čeburin (Владимир Чебурин) (Karagandos „Šachtior“ (АО «Футбольный клуб „Шахтер“»), Kazachstanas)(vyr. treneris)
Samu Nieminen (Tamperės „Tampereen Ilves“, Suomija)
Tadas Simaitis („Klaipėdos granitas“)
Nerijus Mačiulis (Kauno „Stumbras“)
Ernestas Pilypas (Šiaulių „Šiauliai“)
Radanfah Abu Bakr (Kegės „Køge Boldklub A/S“, Danija)
Haruna Zambuk Garba (Slimos „Wanderers“, Malta)
Miroslav Buljan (vyr. treneris)
Andrius Arlauskas (Utenos „Utenis“)
Robertas Vėževičius (Klaipėdos „Atlantas“)
Trayon Bobb
Mykyta Ploskonos
Nikolaj Filatov
Mohamed Ahmed Mahran Shehata
Rui Capela (vyr. treneris)
Dominykas Galkevičius
Prince Eboagwu Etuwe
Eldon Martins Maquemba
Sergio Osagho Uyi
atėjo:
Miroslav Buljan (vyr. treneris)
Edelino Miguel Ié (Lisabonos „Sporting Clube de Portugal“, Portugalija)
Dominykas Galkevičius („Klaipėdos granitas“)
Tomas Salamanavičius (Panevėžio „Ekranas“)
Rytis Pilotas („Klaipėdos granitas“)
Aivaras Bražinskas (Vilniaus „Žalgiris“)
Felipe Aleksandre Januario Gomes (Igumenicos „Athlitikos Syllogos Thesprotos“, Graikija)
Rui Capela (vyr. treneris)
Divaldo Alves (vyr. treneris, Lumuto „Persatuan Bola Sepak Negeri Perak“, Malaizija)
Diogo Gouveia Miranda (Porto „Boavista Futebol Clube“, Portugalija)
Crisan Horia Alexandru (Klužo „Fotbal Club CFR 1907 Cluj“, Rumunija)
Diarra Boubakary (Turino „Torino Football Club S.p.A“, Italija)
Eldon Martins Maquemba (Ša Alemo „Universiti Teknologi MARA Football Club“, Malaizija)
Prince Eboagwu Etuwe (Vesteroso „Syrianska Idrottsföreningen Kerburan“, Švedija)
Marijampolės „Sūduva“
atėjo:
Aleksandar Veselinovič (vyr. trenris)
Vladimir Gacinovič (treneris, Gradačaco „Nogometni klub Zvijezda“, Bosnija ir Hercegovina)
Eivinas Černiauskas (treneris)
Vaidotas Šilėnas (Vilniaus „Žalgiris“)
Edvardas Tamulevičius (Panevėžio „Ekranas“)
Kornelijus Timofejevas (Alytaus „Dainava“)
Nikola Prebiračevič (Jerevano „Ararat“, Armėnija)
Marko Živkovič (Novi Sado „Fudbalski Klub Vojvodina Novi Sad“, Serbija)
Paulius Grybauskas (Trakų „Trakai“)
Ernestas Veliulis („Klaipėdos granitas“)
išėjo:
Marius Činikas (Silamiajės „Kalev“, Estija)
Mohamad Kdouh
Tomas Snapkauskas (Kauno „Stumbras“)
Mindaugas Grigaravičius (Utenos „Utenis“)
Carlos Martinez Aibar
Vaidotas Šilėnas
Klaipėdos „Klaipėdos granitas“
išėjo:
Lukas Lidakevičius (Vilniaus „Žalgiris“)
Robertas Poškus (vyr. treneris)
Tomas Ražanauskas (treneris, Šiaulių „Šiauliai“)
Eduardas Kurskis (žaidžiantis vartininkų treneris)
Rokas Simanavičius (Kazlų Rūdos „Šilas“)
Dominykas Galkevičius (Pakruojo „Kruoja“)
Rytis Pilotas (Pakruojo „Kruoja“)
Aurimas Jurgelevičius (Klaipėdos „Atlantas“)
Ernestas Veliulis (Marijampolės „Sūduva“)
Arnas Ribokas (Panevėžio „Panevėžys“)
Aivaras Meškinis (Panevėžio „Panevėžys“)
atėjo:
Gediminas Jarmalavičius (vyr. treneris, Šiaulių „Šiauliai“)
Tadas Simaitis (Pakruojo „Kruoja“)
Deividas Lukošius (Šilutės „Šilutė“)
Kazimieras Gnedojus (Klaipėdos „Atlantas“)
Zigmantas Jesipov (Klaipėdos „Atlantas“)
Liutauras Rimkus (Klaipėdos „Atlantas“)
Mindaugas Strauka (Šiaulių „Šiauliai“)
Titas Vitukynas (Šiaulių „Šiauliai“)
Alison Pierre Moreira E Silva (Vilniaus „MRU-Tiumenas“)
Jegor Potapov (Егор Потапов) (Johvės „Jõhvi Football Club Lokomotiv“, Estija)
Kazlų Rūdos „Šilas“
atėjo:
Renaldas Stankevičius (Alytaus „Dainava“)
Aurimas Raginis (Kauno „Spyris“)
Rokas Simanavičius (Klaipėdos „Klaipėdos granitas“)
Evaldas Grigaitis (Vilniaus „MRU-Tiumenas“)
Modestas Kulikauskas (Kauno „Stumbras“)
Mantas Makutunovičius (pasiskolintas iš Trakų „Trakai“)
Erlandas Juška (Vilniaus „MRU“)
Žilvinas Banys (Utenos „Utenis“)
išėjo:
Eisvinas Utyra (Jonavos „Lietava“)
Tautvydas Zavickas
Modestas Atmanavičius
Alytaus „Dainava“
išėjo:
Renaldas Stankevičius (Kazlų Rūdos „Šilas“)
Edvardas Gaurilovas (Trakų „Trakai“)
Kornelijus Timofejevas (Marijampolės „Sūduva“)
Deividas Kumeta (Alytaus „Auska“)
Vaidotas Rutkauskas (Alytaus „Auska“)
atėjo:
Pedro Pablo Pasculli (vyr. treneris) (Čitanovos „Associazione Sportiva Dilettantistica Cittanova Interpiana Calcio“, Italija)
Kauno „Spyris“
išėjo:
Aurimas Raginis (Kazlų Rūdos „Šilas“)
Karolis Gvildys
atėjo:
Andrius Velička (Vilniaus „Žalgiris“)
Giuseppe Palma (Neapolio „Società Sportiva Calcio Napoli S.p.A., Italija)
Dmitrij Rekiš (Дми́трий Васи́льевич Ре́киш, Дзмітрый Васільевіч Рэкіш) (Gardino „Neman“ (ЦСК Неман), Baltarusija)
Modestas Stonys (Jonavos „Lietava“)
Jevgenij Moroz (Jerevano „Football Club Ararat Yerevan“ (Ֆուտբոլային Ակումբ Արարատ Երևան), Armėnija)
Gargždų „Banga“
išėjo:
Eivinas Zagurskas (Egersundo „Egersunds Idrettsklubb“, Norvegija)
Klaudijus Upstas (Kauno „Stumbras“)
Benas Spietinis (Jonavos „Lietava“)
Martynas Stirbys (Jonavos „Lietava“)
Andrei Verbetchi (Kišiniovo „Fotbal Club Zimbru“, Moldova)
Soslanbek Arshiev (Krymsko „Vitiaz“ (Профессиональный футбольный клуб «Витязь»), Rusija)
Sergij Ševčuk (Šiaulių „Šiauliai“)
Mindaugas Bitinas (Palangos „Palanga“)
Aleksej Jepifanov (Klaipėdos „Atlantas“)
atėjo:
Vaidas Žutautas (vyr. treneris)
Algimantas Bačanskis (Palangos „Palanga“)
Andrius Butkus
Karolis Urbaitis
Tomas Dargužas
Mantas Gudauskas
Aleksandras Ivanauskas
Aurelijus Staponka
Sigitas Urbys (Panevėžio „Ekranas“)
Vilniaus „MRU-Tiumenas“
išėjo:
Davydas Arlauskis (Egersundo „Egersunds Idrettsklubb“, Norvegija)
Povilas Valinčius (Šiaulių „Šiauliai“)
Evaldas Grigaitis (Kazlų Rūdos „Šilas“)
Alison Pierre Moreira E Silva („Klaipėdos granitas“)
Erlandas Juška (Kazlų Rūdos „Šilas“)
Gajus Kulbis (Kėdainių „Nevėžis“)
Serge Tatiefang
Tomas Miklinevičius (Alytaus „Auska“)
Palangos „Palanga“
atėjo:
Valdas Trakys (vyr. treneris)
Gvidas Juška (žaidžiantysis treneris)
Simonas Juška (Šilutės „Šilutė“)
Edgaras Ditmonas (Klaipėdos „Atlantas“)
Mindaugas Bitinas (Gargždų „Banga“)
Arnoldas Mauragas (Radviliškio „Lokomotyvas“)
Aidas Capas Šilutės (Šilutės „Šilutė“)
Aurimas Skurdelis (Šilutės „Šilutė“)
Gediminas Žilys (Kretingos „Minija“)
Marius Stankus (Šilutės „Šilutė“)
Ernestas Grudys
Bogdan Poliachov (Богдан Поляхов) (Ovidiopolio „Real Farma“, Ukraina)
išėjo:
Algimantas Bačanskis (Gargždų „Banga“)
Jonavos „Lietava“
atėjo:
Marius Bezykornovas (žaidžiantysis treneris)
Paulius Rakauskas (fiz. rengimo trenris)
Laurynas Stonkus
Eisvinas Utyra (Kazlų Rūdos „Šilas“)
Benas Spietinis (Gargždų „Banga“)
Martynas Stirbys (Gargždų „Banga“)
Augustinas Montvydas (Kėdainių „Nevėžis“)
Vladislav Chernyakov (Jonavos „Fajetonas“)
Arnas Paškevičius (Jonavos „Fajetonas“)
Laurynas Vertelis (Kėdainių „Nevėžis“)
išėjo:
Julius Aleksandravičius (Utenos „Utenis)
Modestas Stonys (Kauno „Spyris“)
Utenos „Utenis“
išėjo:
Armandas Breivė
Elvis Daraškevičius
Karolis Mikutavičius
Marius Suvaizdis
Anton Naumov (baigė profesionalo karjerą)
Povilas Lukšys (Panevėžio „Panevėžys“)
Denis Gordej
Vitalijus Kavaliauskas
Žilvinas Banys (Kazlų Rūdos „Šilas“)
Mademba Djibril Cisse
atėjo:
Robertas Freidgeimas (Ventspilio „Ventspils“, Latvija)
Julius Aleksandravičius (Jonavos „Lietava“)
Martynas Dūda (Panevėžio „Ekranas“)
Andrius Arlauskas (Pakruojo „Kruoja“)
Edgaras Mastianica (Mogiliovo „Dnepr“, Baltarusija)
Darius Kazubovičius (išsinuomotas iš Vilniaus „Žalgirio“)
Jurij Fliak (Юрий Фляк) (Tartu „Santos“, Estija)
Jurij Vereščiak (Юрий Верещак) (Tartu „Santos“, Estija)
Mindaugas Grigaravičius (Marijampolės „Sūduva“)
Povilas Krasnovskis (Trakų „Trakai“)
Lukas Paukštė (Vilniaus „Žalgirietis“)
Ilja Tračinskij (Илья Трачинский) (Smolėvičių „Smolėvičiai“ (Смолевичи-СТИ), Baltarusija)
Timur Balajev (Тимур Балаев) (Maskvos „Timiriazevec“ (Тимирязевец), Rusija)
Mantas Fridrikas (išsinuomotas iš Vilniaus „Žalgirio“)
Mademba Djibril Cisse
Kėdainių „Nevėžis“
atėjo:
Darius Urbelionis (vyr. treneris, Kauno „Spyris“)
Fábio Miguel Malheiro Paím (Mostos „Mosta Football Club“, Malta)
Dominik Patrick Werling (Ongės „Ånge IF Idrottsförening“, Švedija)
Armando Tarlazi Vieira Dos Santos (Panevėžio „Ekranas“)
Gajus Kulbis (Vilniaus „MRU“)
Tadas Markevičius
išėjo:
Augustinas Montvydas (Jonavos „Lietava“)
Laurynas Vertelis (Jonavos „Lietava“)
Šilutės „Šilutė“
išėjo:
Deividas Lukošius („Klaipėdos granitas“)
Simonas Juška (Palangos „Palanga“)
Edgaras Ditmonas (Klaipėdos „Atlantas“)
Aidas Capas (Palangos „Palanga“)
Aurimas Skurdelis (Palangos „Palanga“)
Marius Stankus (Palangos „Palanga“)
atėjo:
Mantas Lėkis (Tauragės „Tauras“)
Laimonas Trakšelis (Tauragės „Tauras“)
Simonas Babilius (Tauragės „Tauras“)
Marius Kižys (Tauragės „Tauras“)
Maksim Lukashevich (Tauragės „Tauras“)
Telšių „Džiugas“
atėjo:
Kęstutis Petkus (Plungės „Babrungas“)
Rokas Petrikas (Plungės „Babrungas“)
LaTwayne Anderson (Kretingos „Minija“)
Eimantas Marozas (Kirenijos „PAEEK (Podosfairiki Athlitiki Enosi Eparxeias Kerynias)“, Kipras)
Evan Alexandrow-Ridley (Panevėžio „Ekranas“)
Mindaugas Čeponas (Plungės „Babrungas“)
Warren Free Cazz (Klyvlendo „Cleveland State and Segota“, JAV)
Vitaliy Polianskiy (Виталий Полянский) (Donecko „Olimpik“ (Футбольный клуб «Олимпик» ), Ukraina)
Plungės „Babrungas“
išėjo:
Kęstutis Petkus (Telšių „Džiugas“)
Rokas Petrikas (Telšių „Džiugas“)
Mindaugas Čeponas (Telšių „Džiugas“)
Martynas Draukšas (Kretingos „Minija“)
Nerijus Jurkaitis (Kretingos „Minija“)
Kretingos „Minija“
išėjo:
LaTwayne Anderson (Telšių „Džiugas“)
Gediminas Žilys (Palangos „Palanga“)
atėjo:
Martynas Draukšas (Plungės „Babrungas“)
Gediminas Strikys (Mažeikių „Olimpo SC“)
Nerijus Jurkaitis (Plungės „Babrungas“)
Viktor Jefremov (Liepojos „1625 Liepaja“, Latvija)
Jevgenij Koršakov (Liepojos „1625 Liepaja“, Latvija)
Dos Santos Junior Jose Leonardo (Machačkalos „Anži“, Rusija)
Tauragės „Tauras“
atėjo:
Giovanni Scanu (vyr. treneris, Kadunos „Kaduna United Football Club“, Nigerija)
Francesco Cinus (treneris)
Ryuya Maruyama
Mouhamed Cisse
Andrii Mozharovskyi
išėjo:
Mantas Lėkis (Šilutės „Šilutė“)
Laimonas Trakšelis (Šilutės „Šilutė“)
Simonas Babilius (Šilutės „Šilutė“)
Marius Kižys (Šilutės „Šilutė“)
Maksim Lukashevich (Šilutės „Šilutė“)
Radviliškio „Lokomotyvas“
išėjo:
Arnoldas Mauragas (Palangos „Palanga“)
Alytaus „Auska“
atėjo:
Vaidotas Rutkauskas (Alytaus „Dainava“)
Paulius Sakalis
Ervinas Baranauskas
Deividas Kumeta (Alytaus „Dainava“)
Dominykas Grižas
Paulius Ieška
Domas Ivanauskas
Karolis Klimentjevas
Vytenis Ruzgas
Artiom Spelman
Skirmantas Šeštavickas
Ignas Baranauskas
Renatas Banevičius,
Paulius Golubickas
Benas Paulėkas
Arnas Valvonis
Giedrius Štreimikis
Bronislavas Geležiūnas (klubo direktorius)
Donatas Mikučionis
Saulius Geležiūnas
Airidas Mickevičius
Povilas Baliukonis (vyr. treneris)
Nerijus Bartkevičius (Druskininkų „Druskininkai“, treneris)
Virginijus Sinkevičius (jaunimo treneris)
Andrius Sanajevas
Tomas Miklinevičius (Vilniaus „MRU“)
Kelmės „Kražantė“
atėjo:
Rytis Tavoras (vyr. treneris)
Aivaras Renusas (Šiaulių „Šiauliai“)
Artur Juchno (Vilniaus „VU-Vilmesta“)
Agnius Juozapaitis (Šiaulių „Šiauliai“)
Marius Baziulis (Šiaulių „Saulininkas“)
Zigmas Danila
Panevėžio „Panevėžys“
atėjo:
Povilas Lukšys (Utenos „Utenis“)
Aivaras Meškinis („Klaipėdos granitas“)
Arnas Ribokas („Klaipėdos granitas“)
E. Stankevičius (Panevėžio „Baltija“)
Mantas Savėnas (Rygos „Daugava“, Latvija)
Giedrius Tomkevičius (Rygos „Daugava“, Latvija)
Kauno „FBK Kaunas“
išėjo:
Juan Sevilla Sevilla