Pranešimai: 2432
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: 2020 m. žemesnės lygos

2020 Lie 16 03:06

Pirmose pirmenybių rungtynėse "EDM Statyba-Sendvaris" nugalėjo praėjusio sezono nugalėtojus

Sekmadienį „Sakuona-Rūgpienių kaimas“ ir „EDM Statyba-Sendvaris“ komandų rungtynėmis prasidėjo LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės.

Rungtynių pradžioje netrūko prasiveržimų tiek prie vienų, tiek prie kitų vartų, tačiau pirmasis pirmenybių įvartis įmuštas kiek netikėtai – nepavojingoje situacijoje varžovams perduodant kamuolį link vartų, „Sakuonos-Rūgpienių kaimo“ gynėjas nukreipė kamuolį į savo vartus (0-1).

Vėliau iki pertraukos nors ir sekė abiejų komandų puolėjų išsiveržimai prieš vartininką, bet įvartis buvo įmuštas ne iš žaidimo – prieš pat pertrauką „EDM Statyba-Sendvario“ gynėjas savo baudos aikštelėje ranka nutraukė varžovų ataką, o Marius Valskis šaltakraujišku smūgiu uo 11 metrų atžymos išlygino rezultatą 1-1.

Antroje rungtynių pusėje abi komandos vėl sukūrė aibę pavojingų momentų, bet arba smūgiai į vartus buvo netikslūs, arba vartininkai sėkmingai atlikdavo savo darbą. Likus kiek daugiau nei dešimt minučių iki rungtynių pabaigos Beno Alseikos prasiveržimą baudos aikštelėje nutraukė Plikių komandos gynėjas ir skirtą 11 metrų baudinį į „Sakuonos-Rūgpienių kaimas“ vienuolikės vartus sėkmingai atliko Karolis Gricius (1-2).

Iki finalinio rungtynių švilpuko „Sakuonos-Rūgpienių kaimo“ komandai nebepavyko atstatyti pusiausvyros ir „EDM Statyba-Sendvaris“ pirmenybes pradėjo pergale rezultatu 2-1.