karys
Pranešimai: 7592
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Arvydas Novikovas

2020 Spa 24 22:32

Įmušė Novikovas pendelį, bet pralaimėjo jo kamanda Galatasarajuj 1:2
Apie Vilniaus “Žalgirį” ir futbolą apskritai… http://offside.blogas.lt" onclick="window.open(this.href);return false;

Respublik
Pranešimai: 4141
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Arvydas Novikovas

2020 Lap 01 19:05

A.Novikovas: „Marius man buvo vyresnysis brolis“
https://www.sportas.lt/naujiena/423006/ ... sis-brolis

Kai Arvydas Novikovas pasirašė pirmąjį profesionalų kontraktą, jam buvo vos septyniolika. Jis išvyko į tuo metu Vladimirui Romanovui priklausiusį Edinburgo „Hearts“ klubą, kuriame iš lietuvių buvo likęs vienintelis Marius Žaliūkas.

Septyneriais metais už jaunąjį talentą vyresnis „Hearts“ kapitonas ėmėsi globoti A.Novikovą ir taip jam priprasti svetimoje šalyje ir svetimoje aplinkoje.

„Kai išvykau į Edinburgą, jis visada, visąlaik ir visur man padėdavo. Jis man buvo vyresnysis brolis, su kuriuo visus tuos metus, kai buvome Škotijoje, kartu švęsdavome ir Kalėdas, ir Naujuosius metus. Aš labai dažnai likdavau pas jį nakvoti, nes man tai buvo labai artimas žmogus. Kai išvykau iš „Hearts“, mūsų keliai išsiskyrė. Tokio artimo bendravimo neliko, o labai gaila. Nespėjau su juo net atsisveikinti. Aš seniai žinojau, kad jis serga, bandžiau jam rašyti, bet ta tema jis kalbėti niekada nenorėjo. Apskritai, kai paskutinį kartą matėmės, nepaisant ligos, jis dar atrodė labai gyvybingas.

Fantastiškas žmogus su gilia širdimi. Jo neįmanoma būdavo supykdyti, o pozityvumas lipo per kraštus. Net jeigu kažkaip pavykdavo padaryti taip, kad Marius supyktų, tai ilgiausiai trukdavo dešimt sekundžių. Jis paprasčiau pykti nemokėjo.

Marius buvo labai šeimyniškas ir atsidavęs. Pavyzdžiui, sužinojęs, kad serga, jis visą savo marškinėlių kolekciją išsiuntė į Edinburgą, kad surinkti pinigai už jų pardavimą, padėtų „Hearts“ klubui išlikti. Tokie jo poelgiai, išskirtinis žaidimas ir buvimas tikru kapitonu jį Škotijoje padarė legenda.

Iki šiol visi jį taip prisimena, o buvę komandos draugai man per vakar prirašė krūvą žinučių su klausimu, ar jie gali atvykti į Lietuvą paskutinį kartą atsisveikinti su juo. Jiems tai labai svarbu. Ypač tą dieną, kai „Hearts“ nugalėjo „Hibernian“ ir po tiek laiko vėl pateko į taurės finalą. Keistas sutapimas..“, - pasakojo A.Novikovas.

Rapolas255
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: 2018 Spa 22 21:52
Palaikoma komanda: Polonia Varšuva
Miestas: Varšuva

Re: Arvydas Novikovas

2020 Lap 16 11:34

https://www.facebook.com/arvydas.noviko ... 2048671406

- "Jagiellonios" sirgalius: Parsidavėlis, „Jagiellonia“ gerbėjai apie tai prisimins.

- Arvi: Užsičiaupk!
:D

Anbo
Pranešimai: 8709
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Arvydas Novikovas

2020 Lap 16 20:42

https://www.facebook.com/arvydas.noviko ... 2048671406

- "Jagiellonios" sirgalius: Parsidavėlis, „Jagiellonia“ gerbėjai apie tai prisimins.

- Arvi: Užsičiaupk!
:D
:D

Respublik
Pranešimai: 4141
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Arvydas Novikovas

2020 Lap 28 19:39

Arvydas Novikovas apie rinktinės renesansą: Valdas Urbonas sulipdė komandą
https://www.lrt.lt/naujienos/sportas/10 ... de-komanda

Pasauline pandemija pažymėti 2020-ieji tapo sėkmingiausiais metais Lietuvos futbolo rinktinei. Po ketverių metų be pergalių oficialiose rungtynėse nacionalinė komanda šių metų ciklą baigė solidžiu rezultatu – iškovotos keturios pergalės, pasiektos dvejos lygiosios ir patirti tik du pralaimėjimai. Lietuvos futbolininkai UEFA Tautų lygoje užėmė trečią vietą grupėje ir išliko C divizione.

Prie to svariai prisidėjo vienas rinktinės lyderių Arvydas Novikovas. Jau dešimt metų rinktinei atstovaujantis atakuojantis saugas teigia, kad teigiami pokyčiai nacionalinėje komandoje prasidėjo su Edgaro Jankausko atėjimu, bet Valdas Urbonas sugebėjo suburti komandą.

A. Novikovo įvartis paskutinę minutę Kazachstane, išplėšęs pergalę 2:1, buvo lyg vyšnia ant sėkmingų rinktinės metų, tačiau komandos lyderis mano, kad ciklas galėjo būti ir dar geresnis, jei būtų išvengta nesusipratimų.

„Aš manau, kad tai buvo geras ciklas. Aišku, užimta trečia vieta. Galėjome ir geriau. Pirmose rungtynėse su Kazachstanu galėjome pasiimti taškų, gerai žaidėme. Aš pats praleidau tas rungtynes, bet žiūrėjau ir manau, kad tikrai gerai žaidė rinktinė. Gaila, kad ten likome be nieko.

Rungtynėse su Baltarusija taip pat nebuvo mūsų pagrindinių žaidėjų. Aš nesuprantu, kaip ten Lietuvos futbolo federacija ar A lyga nesusitarė ir padarė tas auksines rungtynes tikrai ne pačiu tinkamiausiu metu. Aš manau, kad visai kitokios būtų rungtynės, jeigu būtų žaidę Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai“, – įsitikinęs Turkijoje šiuo metu rungtyniaujantis A. Novikovas.

– Rinktinėje žaidžiate jau 10 metų. Kaip per šį laiką keitėsi nacionalinė komanda? Ar pagrindinis nuopelnas dėl gerų rezultatų yra dabartinio trenerio Valdo Urbono? Ką jis įnešė komandoje?
– Manau, kad tai yra didelis trenerio nuopelnas, nes jis sulipdė tą komandą, sukūrė žaidimo braižą. Manau, kad mes darome viską, ko jis iš mūsų nori. Kol kas viskas gerai išeina. Aš tikiuosi, kad treneris liks ir pasaulio čempionato atrankoje mes ir toliau taip žaisime.

Į Lietuvos rinktinę ateiti yra sunku kiekvienam treneriui. Ne tik ateiti, bet ir iškart pakeisti tą žaidimą ir kad dar būtų rezultatai. Tai yra labai sunku ir jam prireikė laiko, pirmi metai tikrai nebuvo labai sėkmingi, bet po to buvo vis geriau ir geriau.

Manau, kad ir prieš tai rinktinę treniravęs E. Jankauskas norėjo žaisti futbolą ir mes bandėme tai daryti. Manau, kad pradžia buvo net labai gera, bet po to prasidėjo pralaimėjimai. Bet manau, kad jis irgi ėjo tinkama linkme, bet tada buvo visai kitos komandos – Serbija, Škotija. Tai labai stiprios komandos ir mes su jomis neblogai žaidėme, bet to neužtenka – reikia rezultato.

– Su 12 įvarčių pakilote rezultatyviausių rinktinės žaidėjų sąraše į antrą vietą. Ką jums tai reiškia? Ar įmanoma pavyti Tomą Danilevičių, kuris yra įmušęs 7 įvarčiais daugiau?
– Visada yra malonu mušti įvarčius. Aišku, svarbiausia, kad komanda laimėtų, bet individualiai tai irgi svarbu – įmušus įvartį auga pasitikėjimas savimi. Manau, kad pasiekiamas Danilevičius. Žiūrėsime. Šiame cikle svarbiausias ir maloniausias buvo paskutinis įvartis į Kazachstano vartus. Visada malonu metus užbaigti pergale.

– Lietuvos futbolo federacija rinktinei skyrė 75 tūkst. eurų premiją. Ar žaidėjams tai svarbu?
– Kai važiuoju į rinktinę, aš apie pinigus negalvoju. Realiai važiuoji žaisti už Lietuvą. Mes žinojome, kad bus premija, bet tikslas buvo likti C divizione.

– Ar pergalės pagerino atmosferą rinktinėje? Pastaraisiais metais kritikos nemažai buvo ne tik rinktinei, bet ir futbolo federacijai.
– Visada yra gerai, kai laimi. Tada ir atmosfera gera komandoje, o kai pralaimime visiems viskas blogai. Yra žmonių, kuriems blogai ir kai mes laimime. Visada tokių atsiras.

– Siejote ateitį su Varšuvos „Legia“ klubu, bet pasukote į Turkiją. Kaip tai atsitiko? Kodėl pasirinkote būtent Erzurumo klubą?
– Viskas įvyko netikėtai. Planas buvo dar sezoną likti Varšuvoje. Aš buvau traumuotas ir treniravausi individualiai, kai atėjo pasiūlymas iš Turkijos. Nusprendžiau jį priimti, nes jis buvo tikrai geras. Manau, kad Turkijos lyga yra stipresnė nei Lenkijos. Kodėl ne? Visada yra geriau žaisti geresnėje lygoje ir tobulėti.

– Šiuo metu Turkijos lygoje jūsų klubas užima 17 vietą. Kokie komandai keliami tikslai?
– Tai geras klubas. Aišku, yra daug naujų žaidėjų, reikia susižaidimo, o treneris vis keičia žaidėjus, bando surasti optimalų vienuoliktuką. Manau, kad padarysime daug gero su šia komanda. Visada yra sunku, kai klubas išeina iš antros lygos į aukščiausią. Klubas nekėlė kažkokių tikslų, bet visi supranta, kad reikia likti aukščiausiame divizione. Tada jau kurti komandą, kuri turėtų aukštesnių tikslų ir atsidurtų pirmoje lentelės pusėje, prasimuštų į Europos turnyrus.

– Praleidote pirmąsias rungtynes su Kazachstanu dėl traumos. Po to mušėte įvarčius ir rinktinėje, ir klube. Ar ta trauma jau praeityje?
– Trauma buvo nerimta, bet pasikartojanti – tris kartus toje pačioje vietoje, blauzdos raumens plyšimas. Aš nenoriu kalbėti apie Varšuvos „Legia“ gydytojus. Jau esu minėjęs, kad čia buvo ne tik mano kaltė... Taip keistai susiklostė, kad tik atvykus į Turkiją viskas susitvarkė. Tikiuosi, kad jau šį sezoną ir nebebus jokių traumų.

– Kokia situacija Turkijoje su koronavirusu? Ar jis stipriai jaukia čempionatą?
– Žaidžiame be žiūrovų, kaip ir visur. Testuoja mus prieš kiekvienas rungtynes. Ačiū Dievui, kad pas mus nėra sergančių ir niekas neiškrenta ilgesniam laikui. Yra buvę, kad nukėlė rungtynes, nes kitoje komandoje buvo daug sergančių. Turkijoje paskelbė karantiną – vaikai neina į mokyklas iki kitų metų, didesnės parduotuvės uždarytos, bet manau, kad situacija yra valdoma ir galėsime užbaigti sezoną.

– Kokį įspūdį palieka Erzurumo miestas ir sąlygos Turkijos klube?
– Sąlygos geros, viskas gerai, tik čia labai šalta. Žiemą gali būti ir -20. Žodžiu, viskas kaip Lietuvoje, tik tarp kalnų gyvename, jau matosi ten sniegas. Šiaip pats miestas yra ramus ir yra gera proga susikoncentruoti tik į futbolą.

Respublik
Pranešimai: 4141
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Arvydas Novikovas

2020 Gru 03 10:02

A.Novikovo klube – stiprios permainos: pakeistas vyriausiasis treneris
https://www.15min.lt/sportas/naujiena/f ... 24-1417970

Turkijoje šiemet rungtyniaujantis Lietuvos futbolo rinktinės lyderis Arvydas Novikovas turės naują trenerį. Šios šalies žiniasklada skelbia, kad „Erzurumspor“ ekipos vairą perima 41-erių metų Huseyinas Cimsiras.

Jis pakeis komandai iki šiol vadovavusį Mehmetą Ozdileką. Pastarasis strategas klubui vadovavo nuo kovo mėnesio. Per aštuoniolika mačų „Erzurumspor“ rinko po 1,72 taško, tačiau pastaruoju metu buvo patekusi į krizę.

Turkijos „Super Lig“ pirmenybėse A.Novikovo komanda užima septynioliktą vietą ir rimtai flirtuoja su iškritimo zona. Priminsime, kad šiemet „Erzurumspor“ debiutuoja stipriausioje Turkijoje lygoje.

H.Cimsiras prieš tai treniravo „Trabzonspor“ klubą.

Respublik
Pranešimai: 4141
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Arvydas Novikovas

2020 Gru 09 21:49

A.Novikovas su komanda išgyvena pergalių badą, E.Zubas praleido vieną įvartį
https://www.sportas.lt/naujiena/425136/ ... ena-ivarti

Turkijos aukščiausioje lygoje toliau niekaip pergalės nesugeba iškovoti Arvydas Novikovas su „Erzurumspor BB“ klubu. Šįkart lietuvio komanda išvykoje 0:3 nusileido „Hatayspor“ klubui.

A.Novikovas žaidė starto sudėtyje ir aikštėje praleido 75 minutes. Varžovai tris įvarčius buvo įmušę jau iki 57 minutės.

Tai buvo aštuntos iš eilės nelaimėtos „Erzurumspor“ lygos rungtynės ir šiuo metu A.Novikovo ekipa su 9 taškais nukrito į 18 vietą, kuri yra iškritimo zonoje.


Tuo metu Turkijos Pirmoje lygoje tašku savo sąskaitą pasipildė Adanos „Demirspor“ klubas, kurio gretas gina vartininkas Emilijus Zubas. Rungtynės tarp „Demirspor“ ir „Altinordu“ pasibaigė lygiosiomis 1:1.

Įvartis į E.Zubo vartus krito 9 minutę, bet jau 21 minutę jo komanda rezultatą išlygino. E.Zubo komanda šiose rungtynėse dominavo, bet savo progų neišnaudojo. Tuo metu lietuviui be praleisto įvarčio teko atremti vos vieną varžovų smūgį.

Po šių lygiųjų Adanos klubas su 22 taškais nukrito į penktą vietą lygoje.

Respublik
Pranešimai: 4141
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Arvydas Novikovas

2020 Gru 10 00:57

Italų laukęs A.Novikovas nesikuklina: „Teigiamas rezultatas – patekti į pasaulio čempionatą“
https://www.15min.lt/sportas/naujiena/f ... 24-1421500

Arvydas Novikovas, skirtingai nei dalis Lietuvos futbolo gerbėjų, trynė rankomis, kai pirmadienį pasaulio čempionato atrankos burtuose lietuviai pateko į vieną grupę su galingąja Italija. Rezultatyviausių visų laikų rinktinės futbolininkų sąraše sparčiai į viršų kopiantis A.Novikovas prieš mūšį baltos vėliavos nekelia – teigiamas rezultatas jam būtų patekimas į planetos pirmenybes.

„Aš norėjau, kad mums italai papultų. Nė karto nežaidžiau su Italijos rinktine, norėjau italų arba Nyderlandų. Esu laimingas dėl to. Aišku, tai labai gera komanda, nėra ką slėpti. Žiūrėsim, kaip bus, reikia ruoštis. Papuolėme į penkių komandų grupę, su visais žaisti bus sunku“, – 15min po burtų kalbėjo A.Novikovas.

Taip pat C grupėje su Lietuva ir Italija dar bus Šveicarija, Šiaurės Airija ir Bulgarija.

A.Novikovas prisimena, kad su šveicarais yra žaidęs kartą – 2014-ųjų lapkritį. Tada dar Igorio Pankratjevo vadovaujami lietuviai Sankt Galene šeimininkų buvo suvarpyti net 0:4. Šiaurės Airijos ir Bulgarijos rinktinės dar nečiupinėtos A.Novikovui, o ir Lietuvos komanda šiuos varžovus buvo sutikusi itin seniai: su Jungtinės Karalystės atstovais pastarąjį kartą žaidėme dar 1993-siais ir pralaimėjome 0:1, o su bulgarais draugiškame mače vienintelį kartą buvome susitikę 2003-siais – dvikova baigėsi nesėkme 0:3. Tad koks rezultatas būtų teigiamas Lietuvai šioje grupėje?

„Aišku, teigiamas rezultatas – patekti į pasaulio čempionatą. O kaip bus ir kiek taškų surinksime – laikas parodys“, – nevyniojo į vatą A.Novikovas.

Nesėkmių liūne skendo Lietuvos rinktinė pastaraisiais metais, tačiau rugsėjį prasidėjusi sėkminga atkarpa vėl įpūtė tikėjimo tiek sirgaliams, tiek ir patiems žaidėjams. Per aštuonerias rungtynes nuo rugsėjo 4-sios lietuviai ketverias laimėjo ir dvi pabaigė lygiosiomis.

„Manau, kai laimėjome tas rungtynes prieš Albaniją, įgavome pasitikėjimo, o tai labai daug duoda. Pradėjome tikėti, kad galime žaisti futbolą ir rodyti rezultatus“, – svarstė A.Novikovas.

O kas kišo koją prieš tai?

„Sunku pasakyti. Gal kai kuriais momentais nesisekdavo. Nesakau, kad gerai žaisdavom ir nesisekė, nors buvo ir tokių rungtynių. Dažniausiai blogai žaisdavom ir tiek, praradom pasitikėjimą savimi. Tada laimėjom, o kai laimi – viskas būna gerai: ir nuotaika, ir rūbinėje atmosfera. Kai laimi – visad malonu, žengiam link pozityvo ir tikiuosi, kad nenukrypsim nuo to kelio“, – kalbėjo rezultatyviausias dabartinės rinktinės žaidėjas.

Vilkėdamas rinktinės marškinėlius A.Novikovas jau yra pelnęs 12 įvarčių ir dalinasi 2-3 pozicijas visų laikų rezultatyviausių sąraše. Tiek pat įvarčių mušęs yra Antanas Lingis, kuris rinktinėje žaidė 1928-1938 metais. Snaiperių viršūnėje – Tomas Danilevičius, mušęs 19 kartų.

„Įvarčius visada smagu mušti, ypač už rinktinę. Aišku, būtų malonu pasivyti Tomą Danilevičių, bet svarbiausia, kad būtų rezultatas, pergalės. Manau, kiekvieno svajonė yra patekti į kurį nors didelį čempionatą – pasaulio ar Europos. Mielai rinkčiausi patekimą į didįjį čempionatą vietoj tų įvarčių“, – nedvejoja A.Novikovas.

Per tą pozityviąją aštuonerių rungtynių atkarpą rinktinėje A.Novikovas mušė keturis įvarčius – tiek pat, kiek ir savo naujajame klube Turkijoje „BB Erzurumspor“. Praėjusiame sezone Varšuvos „Legia“ spalvas gynęs lietuvis patraukė piečiau ir kol kas yra rezultatyviausias savo komandoje, sužaidusioje 10 rungtynių Turkijos čempionate.

„Kai tik perėjau į Turkiją, pradėjo sektis. Ne tai kad sektis, bet tiesiog be traumų kol kas (spjaudo per petį – aut. past.). Tikiuosi, kad nebus jų ir toliau. „Legia“ komandoje irgi viskas buvo neblogai, bet kamavo traumos. Persikėliau į Turkiją, viskas yra gerai, tikiuosi, kad ir toliau taip bus“, – aiškino A.Novikovas.

„BB Erzurumspor“ kol kas užima 17-ąją vietą 21-os komandos čempionate, tačiau Lietuvos rinktinės lyderis patenkintas sąlygomis nė pusės milijono gyventojų neturinčiame Erzurume, įsikūrusiame Turkijos pietuose. Tik rezultatų geresnių dar reikia palaukti.

„Kas nesiklijuoja? Nežinau, manau, kad mes žaidžiame gerą futbolą, tiesiog gal nepasiseka kai kuriais momentais, nesugebame išlaikyti pozityvaus rezultato. Komandoje daug naujų žaidėjų, reikia susižaidimo. Klubas išėjo iš žemesnės lygos į aukščiausią, pradėti yra sunku, ypač, kai daug naujokų. Manau, kad viskas susiklijuos ir bus gerai, esame gera komanda ir pakilsime aukščiau“, – tiki A.Novikovas.

Su sirgaliais akis į akį jam dar neteko susitikti dėl pandemijos, tačiau jau dabar lietuvio instagrame matomas turkiškas dėmesys.

„Turkų yra daug, jie gyvena futbolu, iš jų gal kiek daugiau dėmesio gaunu, bet nereiškia, kad Lenkijoje jo nesulaukdavau. Ir kritikos, ir dėmesio būdavo. Kol kas čia kritikos dar nesulaukiau, bet tai ateis. Aišku, geriausia yra sveika kritika“, – kalbėjo A.Novikovas.

Bandydamas kilti aukštyn su Erzurumo komanda Lietuvos rinktinės lyderis jau gali pradėti skaičiuoti ir artėjančias dienas iki susidūrimo, kurio taip laukė – rungtynės Vilniuje tarp Lietuvos ir Italijos vyks kovo 31-ąją.

Respublik
Pranešimai: 4141
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Arvydas Novikovas

2021 Kov 21 23:47

Turkijoje - A.Novikovo rezultatyvus perdavimas
https://www.sportas.lt/naujiena/430476/ ... perdavimas

Sekmadienį dieną Turkijos aukščiausioje lygoje žaidė Arvydas Novikovas, kuriam prieš rinktinių pertrauką pavyko atlikti rezultatyvų perdavimą, bet jo atstovaujamas „Erzurumspor BB“ klubas išvykoje 1:3 nusileido „Antalyaspor“ klubui.

A.Novikovas šias rungtynes pradėjo ant suolo, tačiau lietuvis dėl komandos draugo traumos į aikštę buvo išleistas jau 25 minutę. Po keturiolikos minučių A.Novikoas sudalyvavo rezultatyvioje atakoje ir po jo perdavimo „Erzurumspor“ klubą į priekį išvedė Aatifas Chahechouhe.

Visgi, „Antalyaspor“ klubas antrojo kėlinio pradžioje sugebėjo įmušti net tris įvarčius be atsako ir taip iškovojo pergalę.

A.Novikovo komanda po šio pralaimėjimo su 27 taškais lieka devynioliktoje vietoje.

Respublik
Pranešimai: 4141
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Arvydas Novikovas

2021 Bal 19 06:23

A.Novikovas sugrįžo į startinę sudėtį Turkijoje, V.Gašpuitis Škotijoje šventė pergalę

Po traumos pasveiko ir į startinę „Erzurumspor BB“ klubo sudėtį sugrįžo Arvydas Novikovas. Lietuvos rinktinės narys žaidė 56 minutes, o 34 minutę gavo geltoną kortelę. Lietuvį pakeitęs puolėjas Elbasanas Rashani rungtynių pabaigoje sugebėjo įmušti du įvarčius ir taip „Erzurumspor“ klubas 3:2 palaužė „Denizlispor“ bei šventė pergalę. Po jos „Erzurumspor BB“ klubas su 31 tašku užima devyniolikta vieta.

https://www.sportas.lt/naujiena/431874/ ... te-pergale

Džiugas Bartkus kitose Izraelio lygos rungtynėse praleido net keturis įvarčius, o jo atstovaujama Kirjat Šmonos „Hapoel Ironi“ komanda 0:4 pralaimėjo Haifos „Maccabi“. Dž.Bartkus šiame mače atlaikė dar 3 varžovų smūgius, o jo ekipa ir toliau rikiuojasi penktoje vietoje.

Izraelio aukščiausioje lygoje Ernestas Šetkus išsaugojo sausus Tel Avivo „Hapoel“ klubo vartus bei padėjo savo komandai 1:0 įveikti Netanijos „Maccabi“. E.Šetkus šiose rungtynėse atrėmė tris varžovų smūgius, o jo komanda po šios pergalės su 33 taškais užima dvylikta vietą.

Škotijos „Championship“ lygoje Vytas Gašpuitis ir toliau žaidžia po 90 minučių, o šįkart su „Dunfermline“ klubu jis dar šventė pergalę. Lietuvio komanda namuose 3:1 nugalėjo „Queen of South“ klubą, nutraukė trijų lygiųjų seriją ir pakilo į ketvirtą lygos vietą.

Aukščiausioje Graikijos lygoje Vykintas Slivka žaidė visas rungtynes, bet jo atstovaujamas Atėnų „Smyrnis Apollon“ klubas išvykoje 0:1 pralaimėjo „Panetolikos“ klubui.

Albanijos Super lygoje Rolanas Baravykas buvo įtrauktas į startinę „Kukesi“ klubo sudėtį ir žaidė 75 minutes, o rungtynės su „Tirana“ klubu pasibaigė lygiu rezultatu 2:2.

Trečioje Vokietijos lygoje Edvinas Girdvainis žaidė visas rungtynes, bet su „Uerdingen“ klubu 0:3 nusileido „Verl“ ekipai. Tai buvo trečiasis „Uerdingen“ klubo pralaimėjimas iš eilės, po kurio lietuvio klubas su 33 taškais užima 18 lygos vietą.

Lenkijos trečioje lygoje Donatas Nakrošius žaidė visas rungtynes bei su „Garbarnia“ klubu 2:1 nugalėjo „Ostroda“ klubą.

Kitose Lenkijos trečios lygos rungtynėse Titas Milašius žaidė 75 minutes, bet jo atstovaujamas „Skra“ klubas 0:1 pralaimėjo Krokuvos „Hutnik“ klubą.

Turkijos Pirmoje lygoje ant atsarginių suolo liko vartininkas Emilijus Zubas, o jo atstovaujamas Adanos „Demirspor“ klubas namuose 3:0 nugalėjo lygoje pirmaujantį „Giresunspor“ klubą, prie kurio po šios pergalės Adanos klubas priartėjo per du taškus.

Ant Kfar Sabos „Hapoel“ klubo suolo liko saugas Domantas Šimkus, o jo komanda 0:3 nusileido „Sakhnin“ klubui. D.Šimkaus komanda kol kas turi tik 23 taškus ir rikiuojasi paskutinėje, keturioliktoje lygos vietoje.

Belgijos antroje lygoje ant atsarginių suolo liko vartininkas Tomas Švedkauskas, be kurio „Lommel“ klubas svečiuose 5:2 nugalėjo RWDM klubą, o „Lommel“ po šios pergalės su 43 taškais užima trečią lygos vietą.

Italijos „Serie B“ lygoje Marius Adamonis liko ant atsarginių suolo, o jo atstovaujamas „Salernitana“ klubas 2:1 nugalėjo „Venezia“ klubą.

Danijos Pirmoje lygoje Aurelijaus Skarbaliaus treniruojamas „Koge“ klubas 0:3 pralaimėjo „Silkeborg“ ekipai.

Respublik
Pranešimai: 4141
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Arvydas Novikovas

2021 Geg 06 19:23

Nusviesto rankšluosčio drama: trenerio viešai užsipultas A.Novikovas – suspenduotas
https://www.15min.lt/sportas/naujiena/f ... 24-1498932

Geriausias praėjusių metų Lietuvos futbolininkas Arvydas Novikovas yra nušalintas nuo „Erzurumspor BB“ komandos dėl nemalonaus incidento per rungtynių su Stambulo „Fenerbahče“ pertrauką. Emocijų pagauto lietuvio sviestas rankšluostis rūbinėje kainavo jam ne tik vietą komandoje svarbiu sezono metu, bet ir purvo bangą iš trenerio ir Turkijos futbolo sirgalių. A.Novikovas 15min papasakojo, kaip susiklostė didelį atgarsį sukėlusi istorija.

Treneris Yılmazas Vuralas po pralaimėjimo 1:3 „Fenerbahče“ ekipai gegužės 3-ąją į šuns dienas spaudos konferencijoje išdėjo du savo auklėtinius: Ricardo Gomesą ir A.Novikovą.

Trenerio teigimu, lietuvis sukėlė sumaištį rūbinėje. R.Gomesą strategas norėjo leisti į aikštę po keitimo, bet šis teigė, kad žaisti negali dėl čiurnos skausmų. „Aš jam sakiau: „Eik žaisti, broli“. Jis atsakė, kad jam koją skauda. Jis melavo“, – tikino Y.Vuralas. „Jei įmanoma, nesivežkime jų net į viešbutį. Mes nesame niekieno žaisliukas. Kas jie tokie? Prezidente, matote, ką užsieniečiai čia daro?“ – tokiais pareiškimais svaidėsi 68-rių treneris spaudos konferencijoje.

Stratego pasisakymai žaibiškai išplito socialiniuose tinkluose, o sirgaliai pasiskirstė į dvi stovyklas: vieni pylė purvą ant žaidėjų, kiti stojo į jų pusę ir kritikavo trenerį.

Anksčiau tiek A.Novikovą, tiek R.Gomesą „Erzurumspor BB“ klube treniravęs Mehmetas Ozdilekas, paklaustas, kaip vertina situaciją, stojo į futbolininkų pusę: „Nežinau, kas nutiko komandos viduje, bet, kai aš dirbau komandoje, buvau labai patenkintas tiek Gomesu, tiek Novikovu, jų asmenybėmis, charakteriais. Tokie dalykai buvo neįsivaizduojami, kai juos treniravau, tai buvo neįmanoma.“

15min susisiekė su A.Novikovu, kuris patvirtino, kad yra atskirtas nuo komandos likusiai sezono daliai.

O tai skaudu futbolininkui iš Lietuvos, nes likus dviem turams iki čempionato pabaigos „Erzurumspor BB“ komanda yra 19-oje vietoje, kuri reiškia iškritimą į žemesnį divizioną. Nuo saugios zonos lietuvio ekipą skiria 2 taškai.

A.Novikovas papasakojo ir apie incidentą rūbinėje, nutikusį gegužės 3-sios vakarą. Lietuvio teigimu, jis su komandos draugais grįžo į rūbinę per pertrauką, prieš kurią „Erzurumspor BB“ atsiliko 0:3 prieš „Fenerbahče“, o vienas iš bendražygių pasakė A.Novikovui, kad jį treneris pakeis prieš antrąjį kėlinį.

„Aš tikrai gerai žaidžiau, nesitikėjau, kad pakeis, ruošiausi žaisti toliau, buvau 100 proc. įsitikinęs“, – pasakojo A.Novikovas.

Tuomet lietuvis paklausė trenerio asistento, ar keitimas tikrai bus ir gavo teigiamą atsakymą.

„Turėjau rankšluostį rankoje tuo metu. Numečiau rankšluostį ir surėkiau iš emocijų. O tas rankšluostis nuskrido trenerio asistentui į kojas. Nenorėjau aš ten jo mesti“, – patikino A.Novikovas.

Saugas iš Lietuvos išėjo iš rūbinės į procedūrų kambarį, jis girdėjo, jog trenerio asistentas supyko, tad po kiek laiko nuėjo ir atsiprašė.

Bet, panašu, kad to neužteko. Vėliau jau per televiziją A.Novikovas pamatė, koks šurmulys kilo dėl jo ir R.Gomeso veiksmų. Lietuvos rinktinės lyderis stebėjosi dėl tokio ažiotažo ir mano, jog vyr. treneris Y.Vuralas buvo neteisingai informuotas apie situaciją. A.Novikovas pabrėžė, kad 68-rių specialisto persirengimo kambaryje įvykio metu net nebuvo. Lietuvis pasakojo, jog trečiadienį nuėjo pasikalbėti su treneriu ir jam paaiškino situaciją.

„Visų pirma, jam 68 metai. Kaip aš galiu jam kažką sakyti? Prieš mane stovės vyresnis žmogus ir aš jam pasakosiu, koks jis blogas ar kažką daro ne taip? Pasikalbėjau, sakiau: „Jums 68 metai, aš jus gerbiu, mano seneliui juk irgi 68 metai. Niekada nieko tokio jums nebūčiau pasakęs“. Viskas buvo emocijos“, – teigė A.Novikovas.

Anot jo, galiausiai su treneriu pavyko susitaikyti.

Viešumoje buvo aptarinėjami ir klubo finansiniai klausimai, bet Lietuvos rinktinės saugas tvirtino, jog juos yra išsiaiškinęs pats.

„Vėlavimai? Vėlavimai yra kiekvienam Turkijos klube. Aš nežinau, kodėl jie apie pinigus kalbėjo. Aš viską susitaręs, viskas yra gerai, žinau, kad turiu kontraktą ir žinau, kad jie man sumokės“, – tikino A.Novikovas.

Vis tik klubo paskirta nuobauda – atskyrimas nuo komandos šešioms dienoms – liko galioti, tad 30-metis saugas iš Lietuvos bus priverstas iš šalies stebėti komandos, bandančios išlikti aukščiausioje lygoje, abejas likusias rungtynes.

Su „Erzurumspor BB“ klubu A.Novikovas turi dar dvejų metų sutartį, apie saitų nutraukimą jokios kalbos kol kas nėra.

„Neturiu kuo skųstis. Žaidžiu geroje lygoje, gal šis sezonas nelabai sėkmingas komandai. Nėra lengvas laikas ir klubui, ir žaidėjams. Bet liko dar dvejos rungtynės, dar yra šansų likti aukščiausioje lygoje. Tikiuosi, kad komanda ištemps“, – kalbėjo A.Novikovas, kuris nuo 2020-ųjų rugpjūčio Turkijos klube jau dirbo su penkiais skirtingais treneriais.

Tačiau kokių sprendimų ieškotų lietuvis, jei „Erzurumspor BB“ iškristų į antrą pagal pajėgumą Turkijos lygą?

„Aišku, nenorėčiau žaisti antroje lygoje. Žiūrėsiu, kaip viskas susiklostys. Kontraktas dar galios, tad reikės vertinti situaciją“, – sakė A.Novikovas, pelnęs keturis įvarčius ir atlikęs penkis rezultatyvius perdavimus per 31 rungtynes šiame sezone.

Tobex
Pranešimai: 8684
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Arvydas Novikovas

2021 Geg 06 19:45

ne pirmas kartas.

Respublik
Pranešimai: 4141
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Arvydas Novikovas

vakar 01:26

A.Novikovo klubas iškrito į žemesnį divizioną, S.Olberkio ekipa Estijoje pasiekė įspūdingą pergalę

Sezoną Turkijoje pergale užbaigė „Erzurumspor BB“ klubas, bet Arvydas Novikovas nebuvo registruotas paskutinėms sezono rungtynėms, o pergalė „Erzurumspor“ klubo neišgelbėjo nuo iškritimo į žemesnį divizioną. „Erzurum BB“ išvykoje 3:2 įveikė „Alanyaspor“ ir po šios pergalės su 40 taškų finišavo aštuonioliktoje vietoje.

Pats A.Novikovas buvo minėjęs, kad antroje pagal pajėgumą Turkijos lygoje žaisti nenori, tad labai realu, jog lietuvis paliks „Erzurumspor“ gretas, nors su klubu turi dar dvejų metų sutartį.

https://www.sportas.lt/naujiena/433131/ ... ga-pergale

Įspūdingą pergalę Estijoje pasiekė Sigito Olberkio atstovaujamas Talino „Legion“ klubas, kuris namuose net 7:1 sutriuškino Pernu „Vaprus“ žaidėjus, kurie jau nuo 8 minutės žaidė mažumoje. Visgi, prie šios pergalės S.Olberkis neprisidėjo, nes jis buvo paliktas ant suolo.

Triuškinantį pralaimėjimą Danijos Pirmoje lygoje patyrė Aurelijaus Skarbaliaus treniruojamas „Koge“ klubas, kuris net 0:5 namuose nusileido „Helsingor“ klubui.

Grįžti į