...

Re: Belfasto FC "Crusaders" - Ekranas

2014 Lie 11 17:15

„Ekrano“ treneris: mums pritrūko minties ir patirtiesinterviu
fkekranas.lt
2014 m. liepos 10 d. 22:50

Panevėžio „Ekranas“ UEFA Europos lygos turnyre baigė pasirodymą po pirmojo atrankos etapo. Dukart – 1:3 išvykoje ir 1:2 namuose – nusileista Šiaurės Airijos sostinės Belfasto „Crusaders“ ekipai.

Pasak „Ekrano“ stratego Valdo Dambrausko, antrosioms rungtynėms esminę įtaką darė pirmojo mačo rezultatas.
– Treneri, kodėl nepavyko mačas Panevėžyje?
– Rungtynės ir visas karas visų pirma buvo pralaimėtas dar Šiaurės Airijoje. Dviejų įvarčių deficitas reikalavo žaisti atakuojantį, kūrybinį futbolą. Priešininkai atitinkamai renkasi taktiką: neutralizuoti pavojingiausius žaidėjus, gintis didelėmis pajėgomis.
Šiuo metu, šiai dienai neatradome jokių vaistų prieš šiaurės airių gynybą ir jų kontržaidimą.
– Pirmame kėlinyje kontroliavo „Ekranas“ kamuolį, tačiau trūko aštrumo.
– Tai viena tų priežasčių, kodėl nepavyko sužaisti geriau. Masyvi airių gynyba ties baudos aikštele. Galbūt tai nepasiteisinimas, tačiau komandos patirties stoka, jaunystė neleido sužaisti brandžiau.

Matėte, per paskutines 10 minučių iš mūsų pusės buvo gana grubus žaidimas, emocijų nevaldymas. Paprasčiausiai trūksta komandai brandumo.

Manau, tiek pirmame kėlinyje, tiek antrame kėlinyje trūko žmogaus, galinčio iš aikštės vidurio tiksliai perduoti kamuolį, kuris būtų su mintimi. Ypač trūko kraštinių žaidėjų indėlio, reikėjo išplėsti aikštę, ją padaryti kuo didesnę. Jaunam žaidėjui, negavusiam 5-8 min. kamuolio, atrodo, kad jis visai nežaidžia ir nieko nedaro. Visa tai sudėjus ir turime tokį rezultatą, koks yra šiandien.

– Pirmas praleistas įvartis buvo kaip šaltas dušas?
– Bet kuriuo atveju, bet kuris įvartis keičia žaidimą. Kol to įvarčio nepraleidi, tu turi viltį, turi šansų kabintis. Viena klaida, vienas įvartis – ir tavo šansai sumažėja. Greitai įmušėme atsakomąjį įvartį, vėl atrodo, išsilygino ta situacija, kokia buvo nuo rungtynių pradžios: reikėjo dviejų įvarčių.
Vėl ėjome į priekį, vaikiškos klaidos gynyboje lėmė antrą įvartį ir praleidus jį, šansų praktiškai neliko. Per likusį laiką reikėjo mušti 4 įvarčius.
– Apibendrinant komandos pasirodymą Europos lygoje, labiausiai trūko patirties?
– Kalbant apie abu mačus, būtent labiausiai trūko patirties. Rungtynėse Šiaurės Airijoje trūko užsivedimo, nusiteikimo, noro, charakterio. Panevėžyje tai buvo, galiu tik padėkoti žaidėjams už kovą iki pat galo. Galbūt kai kada neleistinomis priemonėmis. Patirties stoka – pagrindinis dalykas, kurio labiausiai trūksta.http://www.delfi.lt/sportas/futbolas/ek ... z37AYzAeRb" onclick="window.open(this.href);return false;

...

Re: Belfasto FC "Crusaders" - Ekranas

2014 Lie 11 17:18

Paprasčiausiai trūksta komandai brandumo.
"Pelėsių" nebrendylos kažkokiems mulkiams "kryžiuočiams" prapylė 2 - 5.. Praeityje galingiausias Lietuvos klubas visai degradavo... :mrgreen:
Liūdna darosi žiūrint į klubo perspektyvas..

...

Re: Belfasto FC "Crusaders" - Ekranas

2014 Lie 11 17:20

Pirmasis iš Lietuvos klubų į kovą stojo Panevėžio „Ekranas“, kuris ir antrąkart namuose 1:2 (0:0) pralaimėjo Belfasto „Crusaders“ klubui iš Šiaurės Airijos bei pasitraukė iš turnyro.

Šiaurės Airijos ekipa pergalę UEFA varžybų etape iškovojo pirmą kartą istorijoje (pirmame mače jie „Ekraną“ pranoko 3:1) ir dabar susitiks su švedų Stokholmo „Brommapojkarna“.
Panevėžyje abu įvarčius svečiams pelnė saugas Paulas Heatley (55 ir 71 min.), rezultatą 60 min. buvo pavykę išlyginti Lukui Kochanauskui, kuris vėliau patyrė traumą.


http://www.delfi.lt/sportas/futbolas/ue ... z37Aa70ShF" onclick="window.open(this.href);return false;

...

Re: Belfasto FC "Crusaders" - Ekranas

2014 Lie 11 17:23

Panevėžio „Ekranas“ 1 – 2 Belfasto „Crusaders“ (pirmas mačas – 1:3)
55' [0 – 1] Paul Heatley
60' [1 – 1] Lukas Kochanauskas
71' [1 – 2] Paul Heatley

http://www.delfi.lt/sportas/futbolas/ue ... z37Aao7J7C" onclick="window.open(this.href);return false;

Grįžti į