zaruliom

Re: Csaba Laszlo - rinktinės vyr. treneris

2013 Rgs 10 08:55

Jeigu su Lichtenšteinu susimaus, tai jam gal bus laikas dingt iš Lietuvos ir neerzinti savo atsiprašinėjimais. Kiek galima?

...

Re: Csaba Laszlo - rinktinės vyr. treneris

2013 Rgs 10 11:50

Aš nenešioju LT rinktinės marškinėlių, o šitas... vilki... :shock:
...ir nuolat daro gėdą mums. :twisted:

Paveikslėlis

matvaju
Pranešimai: 1693
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 10:26

Re: Csaba Laszlo - rinktinės vyr. treneris

2013 Rgs 12 14:37

Lietuvos futbolo rinktinė keičia vairininką?
http://www.sportas.info/naujienos/18396 ... ninka.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Pergalė Marijampolėje prieš Lichtenšteino ekipą neišgelbėjo Lietuvos futbolo rinktinės trenerio Csabos Laszlo nuo darbdavių nemalonės
Sportas.info žiniomis, artimiausiu metu iš pareigų turi būti atleistas Lietuvos futbolo rinktinės treneris Csaba Laszlo.

Apie galimą Rumunijoje gimuso vengro, turinčio ir Vokietijos pilietybę, atleidimą kalbama buvo dar prieš savaitę. Atleidimo priežastys buvo įvardijamos, kaip nepatenkinami Lietuvos rinktinės rezultatai pasaulio čempionato atrankos turnyre. Tada Cs. Laszlo komanda per aštuonerias žaistas atrankos rungtynes buvo laimėjusi prieš Lichtenšteino ekipą ir du kartus sužaidusi lygiosiomis su slovakais.

Tiesa per praėjusią savaitę Lietuvos futbolininkų kraitis padidėjo dar trimis taškais. Rinktinė Rygoje nusileido latviams (1:2), bet Marijampolėje įveikė tą patį Lichtenšteiną (2:0).

Pernai žiemą priimdami Cs. Laszlo į darbą, LFF vadovai tikino, kad šiam atrankos etapui rinktinei nekeliami jokie tikslai. Nebent - subrandinti komandą 2016-ųjų metų Europos pirmenybių atrankos kovoms.
Tačiau rinktinei nedarant akivaizdaus progreso Cs. Laszlo ėmė kritikuoti ir žurnalistai ir Lietuvos rinktinės fanai. Ne geriausi vengro santykiai buvo ir su šalies rinktinės veteranais. Cs. Laszlo bandė jauninti komandą ir atsisakė iš pradžių Tomo Danilevičiaus, o prieš savaitę ir Deivido Šembero paslaugų.

Užkulisiuose kalbama, kad Cs. Laszlo turėtų pakeisti Klaipėdos "Atlanto" strategas rusas Konstantinas Sarsanija. Apie tai buvo rašoma ir Lietuvos, ir Rusijos spaudoje. Nors pats K. Sarsanija žinaisklaidai pareiškė nepretenduojantis į Lietuvos rinktinės vyr. trenerio vietą, daugumai futbolo užkulisių žinovų tai atrodo neįtikinama.

Cs. Laszlo treniruota Lietuvos rinktinė Pasaulio pirmenybių atrankoje surinko 8 taškus per 10 žaistų rungtynių ir užima ketvirtą vietą šešių komandų turnyro lentelėje, lenkdama Latviją ir Lichtenšteiną. Vengro pirmtako Raimondo Žutauto komanda per 2012-ųjų Europos čempionato atranką tebuvo surinkusi 5 taškus ir aplenkė tik vieną Lichtenšteino komandą.

R. Žutautui LFF leido leido dirbti iki atrankos etapo pabaigos.

Pasaulio čempionato atrankos turnyre lietuviams liko sužaisti dvejas rungtynes: namie su Latvija bei Bosnija ir Hercegovina.

matvaju
Pranešimai: 1693
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 10:26

Re: Csaba Laszlo - rinktinės vyr. treneris

2013 Rgs 12 16:19

Cs. Laszlo nebevadovaus Lietuvos rinktinei
http://www.lff.lt/lt/article/cs_laszlo_ ... _rinktinei" onclick="window.open(this.href);return false;
Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės ir trenerio Csaba László keliai išsiskyrė. Atrankos ciklą Lietuvos ekipa šiemet baigs laikinai vadovaujama Igorio Pankratjevo.

Sprendimas dėl permainų trenerių štabe priimtas nesutapus požiūriams į pastarųjų dviejų metų rinktinės rezultatus bei įvertinus tolimesnę komandos perspektyvą. Sutartis su Cs. László nutraukta abipusiu susitarimu.

„Vyriausiojo trenerio pakeitimas - visuomet sudėtingas ir nemalonus sprendimas. Tačiau įvertinus visas aplinkybes nutarėme, jog rinktinei šiuo metu reikalingos permainos. Dėkojame Cs. László už pastangas nelengvu rinktinei periodu ir linkime sėkmės tolimesnėje jo trenerio karjeroje", - sakė Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentas Julius Kvedaras.

„Manau, kad abiems pusėms tai geriausias sprendimas. Noriu padėkoti LFF už galimybę dirbti rinktinės treneriu, prezidentui už rūpinimąsi rinktine, futbolo bendruomenei už supratimą, žaidėjams už pastangas ir aistruoliams už palaikymą. Linkiu šiai atjaunėjusiai komandai sėkmės per likusias rungtynes ir kitame atrankos cikle", - teigė Cs. László.

Vengrų tautybės Cs. László Lietuvos rinktinės vyriausiuoju treneriu dirbo nuo 2012-ųjų metų sausio. Per šešiolika oficialių bei kontrolinių rungtynių trenerio vadovaujama Lietuvos ekipa iškovojo dvi pergales, keturias lygiąsias ir patyrė dešimt nesėkmių.

2014 m. Pasaulio čempionato atrankos G grupėje lietuviai per aštuonerias rungtynes surinko aštuonis taškus ir žengė ketvirtoje pozicijoje.

Per paskutines dvejas atrankos ciklo rungtynes rinktinei laikinai vadovaus komandos trenerių štabe dirbęs 49 metų lietuvis I.Pankratjevas.

Spalio 11 dieną Lietuvos rinktinė namuose susitiks su Latvija, o po keturių dienų - su Bosnijos ir Hercegovinos futbolininkais.

...

Re: Csaba Laszlo - rinktinės vyr. treneris

2013 Rgs 12 16:21

Lietuvos rinktinė ieškos naujo vyriausiojo trenerio - Csaba Laszlo šiandien oficialiai atsisveikino su savo postu.

Kaip vertinate jo 20 mėnesių rinktinėje?
Cs. Laszlo nebevadovaus Lietuvos rinktinei
http://www.lff.lt/lt/article/cs_laszlo_ ... _rinktinei" onclick="window.open(this.href);return false;
http://futbolo.tv/straipsniai/2013-meta ... -rinktinei" onclick="window.open(this.href);return false;

Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės ir trenerio Csaba László keliai išsiskyrė. Atrankos ciklą Lietuvos ekipa šiemet baigs laikinai vadovaujama Igorio Pankratjevo.
Jau nebegalėjau į jį žiūrėti... :roll: The last shoot on CSABA.. :mrgreen:

Paveikslėlis

...

Re: Csaba Laszlo - rinktinės vyr. treneris

2013 Rgs 13 14:44

Gerai lrytas pavarė :mrgreen:

Išvarytas Cs.Laszlo Lietuvoje uždirbdavo apie 6 tūkst. eurų
http://www.lrytas.lt/sportas/futbolas/i ... t-euru.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Pergalė prieš Lichtenšteiną neišgelbėjo Csabos Laszlo kailio. Lietuvos futbolo rinktinės vairą perėmė prieš septynerius metus teisėją kumščiais ir spyriais auklėjęs Igoris Pankratjevas, rašo dienraštis „Lietuvos rytas“. Cs.Laszlo su Lietuvos rinktine laimėjo tik dvejas iš 16 rungtynių.

Nors antradienį Lietuvos rinktinė 2:0 įveikė varžovus iš nykštukinės kunigaikštystės per 2014 metų pasaulio čempionato atrankos rungtynes, Lietuvos futbolo federacija (LFF) vakar oficialiai paskelbė, kad nutraukia sutartį su 49-erių treneriu iš Vengrijos.

„Sprendimas priimtas nesutapus požiūriui į pastarųjų dvejų metų rinktinės rezultatus ir įvertinus tolesnę komandos perspektyvą”, – teigiama LFF išplatintame pareiškime.

2012-ųjų sausį stojęs prie rinktinės vairo Cs.Laszlo iš tiesų nenuvertė kalnų. Per 16 oficialių ir kontrolinių rungtynių vengro treniruojami Lietuvos futbolininkai iškovojo vos dvi pergales, keturis kartus sužaidė lygiosiomis ir patyrė net 10 pralaimėjimų.

FIFA reitinge per tą laiką lietuviai nukrito iš 92-osios į 112-ąją vietą.

2014 m. pasaulio čempionato atrankos G grupėje po 8 rungtynių Lietuva užima ketvirtąją vietą, surinkusi 8 taškus (2 pergalės, 2 lygiosios, 4 pralaimėjimai).

„Įvertinę visas aplinkybes nutarėme, kad rinktinei šiuo metu reikia permainų”, – apie skyrybas su vengru kalbėjo LFF prezidentas Julius Kvedaras, prieš pusantrų metų atvežęs vengrą į Lietuvą.

Cs.Laszlo, neoficialiomis žiniomis, per mėnesį Lietuvoje uždirbdavo apie 6 tūkst. eurų. Užkulisiuose kalbama, kad lengvai valdomas treneris buvo ypač naudingas vienam įtakingam šalies futbolo veikėjui. Esą vengrui iš jo už beveik 10 tūkst. litų buvo nuomojamas butas, už kurį mokėdavo LFF.

Išsiskyrę su labiau kalbomis negu darbais išgarsėjusiu užsieniečiu LFF vadovai patvirtino, kad jiems visiškai nerūpi Lietuvos rinktinės reputacija.

Laikinuoju Cs.Laszlo įpėdiniu tapo buvęs jo asistentas I.Pankratjevas, jis vadovaus nacionalinei ekipai per du likusius šio atrankos ciklo mačus su Latvija (spalio 11 d.) bei Bosnija ir Hercegovina (spalio 15 d.).

LFF drausmės komisija šį 49 metų kaunietį anksčiau yra diskvalifikavusi už skandalingą teisėjo sumušimą.

Vilniaus „Žalgirio” treneriu dirbęs I.Pankratjevas 2006-ųjų balandį po pralaimėtų Lietuvos čempionato rungtynių su Panevėžio „Ekranu” įsiveržė teisėjų kambarį ir kumščiu bei koja smogė mačo arbitrui Viktorui Chileckiui.

Žalgiriečiui tuomet grėsė baudžiamoji atsakomybė, bet šis poelgis nesutrukdė jam dabar padaryti karjeros. (LFF, LR)

...

Re: Csaba Laszlo - rinktinės vyr. treneris

2013 Rgs 13 14:45

apie skyrybas su vengru kalbėjo LFF prezidentas Julius Kvedaras, prieš pusantrų metų atvežęs vengrą į Lietuvą
Paulius Jakelis. Bet žurnalistų bukumui tai ribų nėra, iš karto prasidėjo žiūriu ir pamazgų pylimas ant Pankratjevo....

Paulius Ambrazevičius. Kad čia ne bukumas, čia interesai kažkokie. Tik nežinau, kokie.

Valdas Knyzelis. lrytas.lt žurnalistams patarimas - jei geriat, tai ne po pilną, jei rūkote, stenkitės rūkyti bent silpnesnes...

Vainius Bražėnas. štai dėl ko tiek žmonių stoja į LSU ir nori tapt treneriais. geriausiai apmokama darbas !

mafia7
Pranešimai: 7172
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Csaba Laszlo - rinktinės vyr. treneris

2013 Rgs 13 19:55

Pabrėžkime ATVEŽĘS, ATVEŽĘS
Julius Laszlo vežė į Lietuvą, kažin kaip jis jį vežė ?

...

Re: Csaba Laszlo - rinktinės vyr. treneris

2013 Rgs 14 10:18

Na, gal banderole atsisiuntė, ar e-paštu.. koks skirtumas. :mrgreen:
Juk priglaudė, maitino, algą tOkią nemenką mokėjo ištisus 20 mėnesių, o rezultatų nėra.. :mrgreen:

matvaju
Pranešimai: 1693
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 10:26

Re: Csaba Laszlo - rinktinės vyr. treneris

2013 Spa 11 11:09

Cs.Laszlo: „Sprendimus priimdavau aš, o ne federacija“
http://www.lrytas.lt/sportas/futbolas/c ... racija.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
„Sprendimus dėl futbolininkų priėmiau tik aš bei mano trenerių komanda, o ne federacija. Prezidentas Julius Kvedaras man niekuomet nesakydavo, kas turėtų, o kas ne būti komandoje”, - eurofootball.lt sakė buvęs Lietuvos futbolo rinktinės treneris Csaba Laszlo. Vilčių nepateisinęs vengras vasarą buvo priverstas atsisveikinti su Lietuvos rinktine, nors čia turėjo dirbti ilgiau.
2012 metais Raimundą Žutautą pakeitęs Cs.Laszlo sulaukė daug kritikos – ir dėl rezultatų, ir dėl sprendimo nekviesti į ekipą kai kurių futbolininkų. Daugiausia diskusijų kilo tuomet, kai į mačą su Latvija ir Lichtenšteinu nebuvo pakviestas bene geriausias rinktinės žaidėjas Deividas Šemberas.

„Kodėl nekviečiau D.Šembero? Taip teigti negalima, nes jis žaidė beveik visuose draugiškuose ir oficialiuose mačuose, išskyrus su Graikija, kuomet buvo suspenduotas dėl geltonų kortelių, taip pat su Latvija ir Lichtenšteinu. Iki rungtynių su Graikija mes dar turėjome teorinių galimybių kovoti dėl antros vietos grupėje. Praradus visas galimybes nusprendžiau suteikti šansą jaunesniems futbolininkams, juolab, kad D.Šemberas man sakė greitai pasitrauksiąs iš rinktinės. Tai buvo sprendimas rinktinės labui, nepaveiktas jokio spaudimo iš šono“, - sakė Cs.Laszlo.

Ir Afrikoje dirbęs futbolo specialistas teigė, kad jo darbas buvo nukreiptas ne tik į patį žaidimą, bet ir į mentaliteto keitimą.

„Man atvykus į Lietuvą situacija buvo bloga: futbolininkams rinktinė būdavo proga susitikti su šeima, draugais, pabūti namuose ir gerai praleisti laiką. Tie, kurie nesulaukdavo kvietimo, pykdavo, nes savo kalendoriuose rinktinės rungtynes būdavo pasižymėję kaip galimybę sutvarkyti buities reikalus gimtinėje. Žingsnis po žingsnio situacija pasitaisė, - kalbėjo treneris.

Bet man nesuprantamas lietuviško mentaliteto bruožas sakyti, jog „žiūrėkite, pralaimėjome tik 0-2, tai – labai geras rezultatas“. Arba kelios pergalės prieš Rumuniją, Austriją ar Čekiją tapdavo proga džiaugtis įspūdingais rezultatais. Pažiūrėkime į faktus: jokiame atrankos cikle daugiau nei dešimtmetį nepavyko pakilti aukščiau ketvirtosios vietos. Taip yra todėl, kad po garsiai apkalbėtų pergalių sekdavo pralaimėjimai Ferarų saloms ar Lichtenšteinui. Mano manymu, vienintelis tikras rezultatas būtų patekti į vieną iš didžiųjų turnyrų.“

Lietuvoje Cs.Laszlo nuolat kartojo, kad reikia jauninti rinktinę, tačiau net ir į ekipą pakvietus jaunesnių futbolininkų, komandos vidurkis išlikdavo apie 27-29 metus.

„Vaikai žaisti tarptautinėse rungtynėse be patyrusių futbolininkų negali. Pažiūrėkime į vasarą vykusį jaunimo (iki 19 metų) čempionatą: lietuviai buvo užsidegę, troško sėkmingai pasirodyti, bet to nepakako nei vienam taškui iškovoti, buvo praleista daug įvarčių. Rinktinėje negali dominuoti futbolininkai, kurie dar nežaidžia profesionalaus vyrų futbolo, nes vis dar atstovauja jaunimo komandoms“, - sakė treneris.

Pastarajam išvykus jo vietą užėmė asistentas Igoris Pankratjevas. Jis taip pat „išsiskyrė“ savo sprendimais – į rinktinę nepakviestas nuostabų žaidimą Turkijoje demonstruojantis geriausias Lietuvos futbolininkas Žydrūnas Karčemarskas, taip pat Turkijoje daug komplimentų sulaukiantis gynėjas Marius Stankevičius. Kvietimų negavo ir Edgaras Česnauskis, Tomas Danilevičius.

...

Re: Csaba Laszlo - rinktinės vyr. treneris

2013 Spa 11 11:28

Ir Afrikoje dirbęs futbolo specialistas teigė, kad jo darbas buvo nukreiptas ne tik į patį žaidimą, bet ir į mentaliteto keitimą.
Ką, blin, reikškia šitas sakinys??? :roll:

Iš lietuvių jis bandė padaryti nig***ius???
:mrgreen:

matvaju
Pranešimai: 1693
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 10:26

Re: Csaba Laszlo - rinktinės vyr. treneris

2014 Vas 09 12:59

tleistas Lietuvos rinktinės treneris Cs.Laszlo neranda darbo
http://www.lrytas.lt/sportas/futbolas/a ... vdfg3-Qr7A" onclick="window.open(this.href);return false;
Buvęs Lietuvos futbolo rinktinės strategas Csaba Laszlo nėra itin geidžiamas rinkoje. 49 metų futbolo specialistas vis dar ieško klubo, kuriame galėtų vadovauti komandai. Anksčiau žiniasklaidoje buvo pranešimų, kad jis domisi galimybe grįžti į Škotiją.
Tačiau vengro žarstomais pažadais Inverneso „Caledonian Thistle“ nesusižavėjo.

Dabar Cs.Laszlo, pasak shropshirestar.com, domisi darbu „Shrewsbury Town“ komandoje. Trečiajame pagal pajėgumą Anglijos čempionate rungtyniaujantis klubas ieško laikinojo trenerio.

„Shrewsbury Town“ vadovas Rolandas Wycherley patvirtino, kad su klubu susisiekė daugiau nei 50 trenerių ir agentų, kurie norėtų pakeisti Grahamą Turnerį.

Cs.Laszlo su Lietuvos rinktine per šešiolika oficialių rungtynių iškovojo tik dvi pergales. Abi buvo pasiektos kovoje su Lichtenšteinu. Dar nesibaigus atrankos į pasaulio čempionatą turnyrui LFF atleido strategą. Jį pakeitė Igoris Pankratjevas.

...

Re: Csaba Laszlo - rinktinės vyr. treneris

2014 Vas 10 10:23

Csaba Laszlo nėra itin geidžiamas rinkoje


ICT nepatikėjo jo pažadais. Su tokiomis kalbomis škotų neišdursi. :mrgreen:

Grįžti į