Mutis
Pranešimai: 1021
Užsiregistravo: 2016 Kov 03 10:06

Re: Šemberas Deividas

2018 Lap 29 18:10

Vakar buvo puikiai surežisuotas spektaklis prisidengiant tokiais entuziastais, kaip futbolotreneris.lt. O realiai tai prasidėjo Šembero „stūmimas“ į LFF prezidentus ir bandymai parodyt kokie „švarūs“ gelbėtojai atėjo į LFF. (
kazkur kitur buvai matyt :) buvo vaziuojama ant visu asociaciju (isskyrus zaideju ir teiseju, nes anos tipo gali buti). daugiausiai kliuvo vaiku ir techninei, nes tai du sudai, kurie daugiausiai pinigu sueda ir siuo momentu labiausiai smirda.
o Semberas daugiau pakalbejo ne kaip menamas kandidatas i prezidentus, o kaip Zalgirio atstovas. kol nebuvo Zalgirio valtyje, tol nieko apie tikrus klubus ir vaiku ugdyma nekalbedavo. dabar, kai yra klube, kuris su teisinga struktura, tai pati ta geroji proga uzvaziuoti ant visu likusiu, kurie strukturos neturi (Suduva, Stumbras, Atlantas, KZ, Palanga, is dalies Trakai). ir aisku gera proga pasiulyti teisingai perdalinti pinigus, nes dabar visiems po lygiai dalija, nors turetu viska gauti tie, kurie turi struktura.

Respublik
Pranešimai: 2020
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Deividas Šemberas

2018 Lap 29 22:31

teisingai viską sakai. Bet kažkaip Švinius atėjo ir pradėjo jiems kaitinti padus. tai vadinasi nors pati organizacija ir labai saugi, sau pačiai, bet tikrai nėra vieninga. Todėl įmanomi ir joje pokyčiai. Jau ir dabar yra 10 apskričių federacijų, kai iki tol buvo 5. Tai va tas pokytis irgi nebuvo naudingas jiems, bet atsirado. LFF nėra vienas žmogus, ten yra daug žmonių visi su savo ambicijomis ir savais charakteriais.
Va šitai vakar tai tikrai pasirodė visu gražumu. Bet atsakant į matvaju mintis, tai man nesusidarė būtent tokios įžvalgos. Arba reikia eiti siųsti CV į LFF'ą ir galės jie manimi naudotis, super protingi yra. Aš Šembero diplomatiškumą laikyčiau labiau asmenine savybe nekalbėti apie dalykus kurių neturi priėjimo/galios pakeisti ir diskutuoti apie tai ką galima būtų daryti. Kažkaip man nesueitų jo pritarimas iškinkyti šakines iš balsavimo organų ir įsileisti klubus į konferenciją (tuo pačiu nunaikinant apskričių federacijų balsavimo teisės reikiamybę), perkelinėti galią iš VK link konferencijos su noru išspręsti vidinius LFF jėgų balansus.

Kitas dalykas tiek Šemberas, tiek sekretorius pakankamai kandžiai kalbėjo tiek apie NFA, tiek bendrai vaikų futbolo sistemą. Ir jeigu vieno atveju tikrai galima įtarinėti norą išleisti pinigus kitur, tai manau kitur pakankamai stabiliai susisieja su tuo pačiu noru stiprinti klubus. Man asmeniškai labiausiai įstrigęs skaičius iš visos konferencijos buvo tie ~20mil egzistuojantys LT futbole, ir jeigu tikrai klubai valdo apie 7, federacija apie 7 ir dar vaikų ugdyme gaunasi dar 7, tai Šembero įsivaizduojamo formato klubai galėtų pakankamai rimtai pradėti diktuoti sąlygas jau ir federacijai arba kurti nors ir atskiras revoliucines struktūras kai kurių pageidaujančių norams.

Tadisss
Pranešimai: 236
Užsiregistravo: 2017 Spa 27 15:40
Palaikoma komanda: Palanga

Re: Deividas Šemberas

2018 Lap 30 13:22

"Pradekim nuo saves" labai banalus sukis patapes. ;) Per visa "susirinkima" istrigo gal keletas minciu, kurios buvo naudingos.

1) Lsu ir LFF bendradarbiavimas. Turime viena toki "rimtesni" sporto universiteta Lietuvoje, kuris "ruosia" studentus, taciau, jau senai viskas tape komercija. Pats studijavau ir pries keleta metu igavau diploma "treniravimo sistemose - futbolo specializacija. Studiju programa - visai nieko. Programa is ivairiausiu moduliu: psichologija, masazai, futbolininku rengimo technologijos (Aurelijaus Skarbalio tevas), sportiniai zaidimai, sporto fiziologija (Skurvydas), ir t.t. Bet likau labai nepatenkintas futbolo specializacijos paskaita. Per 4 kursus, maza dali paskaitu skaite R.Statkevicius (susipazinimas su taisyklemis, negi tokie dalykai turetu buti dar aiskinami studentams?), A.Snieckus (sporto fiziologas, dirbantis labaratorijose) - daug temu apie traumu prevencija, fiziologinius dalykus - uzskaitau (didziaja dali panasiu paskaitu skaite Skarbaliaus tevas), ir paskutinis Paulius Ragauskas - dirbantis fizinio rengimo treneriu ( 3 kurse kalbeta apie "taktinius" dalykus, aiskintasi ka reiskia overlapping ir panasiai). Futbolo specializacijos modulis - 10 kreditu ir tik 2 paskaitos per savaite, ar pakankamai??? Nemanau. :D Noretusi, kad butu rimciau ziurima is LFF ir LSU puses, juk ruosiame trenerius, kurie augins musu visu vaikus? Vienintelis dalykas, uz ka dekingas, kad LSU suteike "nemokamai" dalyvauti Aurelijaus seminaruose, kuriuos kartu vede su lektoriumi is Danijos . 8-) Mano nuomone, pirmieji zingsniai busimo ateities trenerio prasideda - universitete, taciau ar juos zengiame teisingai?
Taip, siuolaikiniu studentu yra visokiausiu, kaikurie ziuri i duotas galimybes pro pirstus, bet yra ir tokiu, kurie nori pasiimti viska. Atsiklause rekomendacijus, daznai pasvarsto, ar verta moketi pinigus uz studijas, o gal tiesiog susimoketi uz trenerio licenzija (nemaisykime su Uefa kursais) ir darbuotis sporto centrose? Per laika igyjamas, betkokios srities diplomas, valio ramiai treneris gali testis darbus. 8-)


2) E.Kvitkausko mintis del Uefa kursu. Vel - pinigai. Kursai niekiniai, taip kol, atvaziuodavo V.Urbonas, Dambrauskas budavo miela malonu pasiklausyti. O dabar sedi tas pats Stankus ir co. Susimoki uz kategorija ir lik sveikas. 8-) To pasekoje turime ka turime. Jokios Anderlecht sistemos ar kitos nepades, kol treneriai neismoks mokytis patys ir mokyti kitus.

Visas sitas "forumiukas" apie ta pati. Pinigai, valdzia. Edgaro galvos linkciojimas irgi pasitikejimo nesuteike. ;) Gal ir motyvuotas zmogus siai dienai, bet kaip bus po puses metu?

geriantis
Pranešimai: 1104
Užsiregistravo: 2010 Geg 25 21:59

Re: Deividas Šemberas

2019 Vas 05 16:03

Direktorius biškį prasileido, bet noro kautis buvo

Grįžti į