Respublik
Pranešimai: 2703
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FC DŽIUGAS (Telšiai)

2020 Geg 13 18:06

Rolandas Leščius: Džiaugiuosi galėdamas savo žinias perduoti klubo auklėtiniams
http://www.fcdziugas.lt/rolandas-lesciu ... letiniams/

Praeityje „Džiuge“ žaidęs, o dabar treneriu dirbantis Rolandas Leščius per kelerius metus spėjo padirbėti ne tik vaikų treneriu, bet ir treniruoti „Džiugo“ dublerinę ekipą. O jau kuris laikas ir Mariui Šlutai diriguoti pagrindinei „Džiugo“ komandai padedantis treneris dalinasi mintimis apie metus praleistus Žemaitijos sostinės klube.

Kaip prasidėjo Jūsų kelias futbole?

Futbolo kelias prasidėjo tiesiog kieme spardant kamuolį su draugais. Būdamas šešerių metų pradėjau lankyti futbolo būrelį Kaišiadoryse. Tuo metu mano amžiaus grupės nebuvo, tačiau treneris priėmė lankyti pas dvejais metais vyresnius berniukus. Nuo to laiko aistra futbolui tik augo. Į treniruotę ateidavome gerokai anksčiau prieš jai prasidedant, o po jos dar nemažai laiko pasilikdavome stadione. Puikiai prisimenu, kad pas pirmąjį trenerį Romą Jankauską buvo griežta disciplina ir tvarka treniruotėse – tai man patiko. Manau iškarto užkabino pats žaidimas, niekada nebūdavo gana, vis norėjome žaisti ir žaisti. Jau tuo metu treneris manyje įžvelgė futbolininko gyslelę, nes jutau jo palaikymą ir paskatinimą, dėl ko esu dėkingas. Nors buvau fiziškai silpnas ir lankiau pas vyresnius berniukus, tačiau ten puikiai pritapau ir labai gerai jaučiausi. Tai labai stipriai užgrūdino ir padėjo toliau siekti savo tikslų.

Kokiomis aplinkybėmis atsidūrėte Šiauliuose?

Į Šiaulius išvykau būdamas 15 metų, nors jau iki tol teko žaisti II lygoje – vyrų futbole, tačiau norėjau pakeisti aplinką ir siekti profesionalumo. 5 metai praleisti Šiauliuose išmokė labai daug gyvenimiškų pamokų, bei padėjo įgyti daug naudingos patirties futbolo aikštėje.

Kaip sekėsi futbolininko karjera? Kaip žengėte į salės futbolą ir kuriai futbolo šakai teiktumėte prioritetą?

Vaikystėje viskas buvo labai paprasta, kol oras leidžia treniruotės vyksta laukę, blogas – salėje. Neteikiu pirmenybės nei salės futbolui, nei lauko. Tačiau labai greit pajutau, kad salėje galiu išnaudoti staigumą bei gerą kamuolio valdymą. Gan greit buvau pakviestas rungtyniauti Lietuvos salės futbolo rinktinėje už kurią teko sužaisti nemažai rungtynių.

Kas priviliojo Jūs į Telšius, kaip sekasi Žemaitijos sostinėje?

Prieš atvykstant į Telšius buvau be klubo ir ieškojau kur galėčiau gauti daugiau žaidimo laiko ir būti svarbia komandos dalimi. Telšių klubas turi puikų tiek centrinį, tiek dirbtinės žolės stadioną. Buvo tinkamos sąlygos, klubas turėjo aukštus tikslus, tai padėjo apsispręsti atvykti.

Telšiuose praleidote jau 4 metus. Ar jaučiatės kaip namie?

Telšiai yra labai gražus nedidelis miestas aplink ežerą. Čia manę supa puikūs žmonės – komandos draugai, administracija, klubo fanai, todėl tikrai jaučiuosi kaip namuose.

Kaip nusprendėte tapti vaikų treneriu? Ar dar profesionaliai žaisdamas apie galvojote?

Žaisdamas negalvojau būti vaikų treneriu, tiesiog viskas taip susiklostė. Dėl traumos negaliu pilnavertiškai žaisti. Džiaugiuosi, kad savo žinias galiu perduoti klubo auklėtiniams. Smagu matyti vaikus tobulėjant, bei įžvelgti įdiegtus įgūdžius.

Ar nebuvo sunku pereiti nuo žaidėjo prie trenerio rolės?

Pereiti nuo žaidėjo prie trenerio nebuvo sunku. Kaip visa gyvenimą esi su futbolu, kuris, galima sakyti, „įsišaknyjęs“ tavame kūne, jokie iššūkiai nėra baisūs.

Pernai sezonas turbūt buvo vienas iš sėkmingiausių Jūsų karjeroje? „Džiugo“ triumfas I lygoje – ar tikėjotės tapti nugalėtojais?

Pernai klubui sezonas buvo nuostabus. Sėkminga sezoną manau lėmė puikus ryšys tarp žaidėjų – trenerio – administracijos. Žaidėjai tikėjo treneriu, o treneris žaidėjais. Visi buvo vieningi ir komandą įgavo labai didelį pasitikėjimą savo jėgomis. Visa darbą atliko žaidėjai, treniruočių metu sunkiai dirbo ir tai davė rezultatą, tai jų nuopelnas!

Tai koks mėgstamiausias klubas ir žaidėjas?

Mėgstamiausias klubas – „Barcelona“. Mėgstamiausias žaidėjas – Arturo Vidal.

Ką palinkėtum „Džiugo“ fanams?

„Džiugo“ fanai yra puikūs, jie yra komandos dalis! Linkiu daug gerų emocijų ir net sunkiausiu momentu tikėti komanda!

Respublik
Pranešimai: 2703
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FC DŽIUGAS (Telšiai)

2020 Geg 22 03:25

Kęstas Pilipavičius: Man yra labai džiugu prisidėti prie mūsų miesto komandos
http://www.fcdziugas.lt/kestas-pilipavi ... -komandos/

Savo mintimis apie komandos gyvenimą dalijasi vienas iš „Džiugo“ senbuvių, nuo pat klubo atkūrimo 2014 metais vis dar komandoje esantis Kęstas Pilipavičius. Vartininkas yra ne tik mėgstamas sirgalių – žiūrovų simpatijas telšiškiui įrodo visada pasigirstantys plojimai ar palaikymo šūkiai žengus jam ant žaliosios vejos, tačiau ir svarbi figūra komandos rūbinėje.

Kęstai, esate vienas iš vyriausių „Džiugo“ komandos narių, komandoje esate nuo pat jos atkūrimo, kaip Jūsų akimis keitėsi klubas?

Manau, kad viskas keitėsi tik į gerą. Pažiūrėkime, kur esame dabar! Nuo antros lygos pakilome iki pirmos lygos aukščiausios vietos. Komanda turėjo galimybę debiutuoti A lygoje, tačiau dėl tam tikros susiklosčiusios situacijos, teko atidėti šį sprendimą. Kolektyvas vis plėtėsi, trenerių skaičius augo, o norinčių vaikų žaisti futbolą taip pat ženkliai didėjo. Žaidėjai kasmet tobulėja, o tam įtakos turi mūsų puiki sporto bazė. Man yra labai džiugu, kad galėjau prisidėti ir vis dar prisidedu prie mūsų miesto komandos.

Šiuo metu vis dar esate ir B komandos vartininkas, ir individualus vartininkų treneris. Kuri pozicija mielesnė?

Abi pozicijos yra mielos. Malonu, kai pats būdamas aikštelėje gali tiesiogiai padėti komandai, bet taip pat lygiai džiugu matyti treniruojamą vartininką aikštėje kuris atlaiko smūgiuotą varžovo kamuolį ar 11 m. baudinį. O jei dar žiūrovai tai įvertina palaikymo šūksniais, plojimais – tai iš vis yra super ir tada nesvarbu, kur tu esi, ant suoliuko ar aikštėje. Nes, kaip komanda, sieki tik vieno tikslo – pergalės.

Ar pasiruošimas sezonui jau vyksta pilnu tempu?

Po karantino sušvelninimo ir leidimo treniruotis praėjo jau trys savaitės. Pasiruošimas vyksta tikrai pilnu tempu. Žaidėjai atiduoda visas jėgas treniruotėse, ir tai matant iš šono, mus, trenerius džiugina.

Gal jau turite išsikėlę kokius tikslus šiam sezonui?

Aš manau, kad pagrindinis tikslas yra kuo geriau pasiruošti sezonui ir siekti aukščiausių rezultatų.

Gal gali sudaryti „Džiugo“ svajonių komandą iš buvusių ir esančių žaidėjų?

Mano svajonių komanda yra 2019 metų sezono ekipa, kai visi kartu laimėjome pirmos lygos nugalėtojų titulą.

Pastaraisiais sezonais aikštėje pasirodai retai. Ar nesinori daugiau laiko praleisti aikštėje?

Prie to esu jau pripratęs. Reikia vietą užleisti jaunesniems, gabesniems vartų sargams. Niekada nesakau niekada. Pavyzdys yra praėjusių metų sezono rungtynės prieš Kretingos „Minijos“ komandą. Susiklosčius tokiai situacijai, man teko išbėgti kaip pagrindiniam vartininkui. Taigi, negali žinoti. Bet šiuo metu, manau, yra du tikrai geri vartininkai, kurie savo darbu prisidės prie komandos pergalių.

Kokia tavo mėgstamiausia komanda ir žaidėjas?

Mėgstamiausia komanda yra Londono „Chelsea“. Žaidėjas – Cristiano Ronaldo. Vartininkas – nesenstantis Gianluigi Buffon.

Tavo palinkėjimai „Džiugo“ fanams?

Pirmiausia, didėlė padėka jiems už tai ką jie daro. O palinkėjimas – kad visada išliktų tokie emocionalūs ir toliau taip stipriai palaikytų savo miesto komandą.

Zemaitiss
Pranešimai: 695
Užsiregistravo: 2014 Vas 06 15:36
Palaikoma komanda: Džiugas

Re: FC DŽIUGAS (Telšiai)

2020 Geg 30 14:36

Draugiškos.. Džiugas-Šiauliai 3-1...

Respublik
Pranešimai: 2703
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FC DŽIUGAS (Telšiai)

2020 Geg 31 08:50

Šiandien vykusiose draugiškose rungtynėse prieš Futbolo akademija „Šiauliai“ "Džiugas" laimėjo rezultatu 3-1. Įvarčių autoriai - A. Lipskis (11m.), Y.Koike (11m.), D.Šluta.

Respublik
Pranešimai: 2703
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FC DŽIUGAS (Telšiai)

2020 Bir 05 14:11

Stabili Telšių tvirtovė ir permainų vėjai Vilniuje bei Alytuje
https://pirmalyga.lt/stabili-telsiu-tvi ... i-alytuje/

Telšių „Džiugo“ treneris Marius Šluta

Tikslai

„Kaip ir praeitais metais, taip ir šiais – tikslas apginti nugalėtojų vardą ir išlikti stipriausių komandų penketuke. Esame padarę namų darbus ir žinome, kad kiekviena komanda tikisi, kuo aukštesnės turnyrinės lentelės vietos ir žais su dviguba energija. Tačiau šiais metais svarbi ne tiek pergalė, kiek padėti tobulėti individualiai kiekvienam žaidėjui ir augti, kaip komandai. Gerbiame visus varžovus, neišskiriant nei vieno, todėl esame pasiruošę ir laukiame iš visų komandų didelės konkurencijos.“

Potencialūs lyderiai

„Komandos branduolys išliko stabilus. Patyrę futbolininkai D. Arlauskis, A. Lipskis išlieka lyderiais, taip pat puikiai praeitą sezoną juos papildė T. Rapalavičius, K. Shults, L. Antonio, A. Mika. Tikimės, kad šį sezoną dar labiau atsiskleis R. Misiūnas, R. Lazdinauskas, M. Paukštė, P. Survila, D. Šluta, E. Sirutavičius, K. Keliauskas.“

Ryškiausi naujokai

„Komandos naujokai Y. Koike, R. Stanulevičius paliko gerą įspūdį ir iš jų labai daug tikimės. Gaila, Rokas šiuo metu gydosi traumą, tačiau tikimės jog artimiausiu metu prisijungs prie komandos. Taip pat prie komandos prisijungė Telšiškis Martynas Vasiliauskas į kurį taip pat dedame daug vilčių. Dar vis laukiame sugrįžtant vieno žaidėjo iš Japonijos. Komplektacija šiuo metu yra baigta. Giordano sugrįžimą į Braziliją įtakojo karantinas bei asmeninės priežastys.“

Didžiausi praradimai

„Nuo praeitų metų komandoje neliko E. Vainoro, D. Šiušos, S. Rakausko, V. Kuridze, M. Papšio. Tačiau didžiausias praradimas – S. Rakausko. Linkiu jiems didžiausios sėkmės.“

Respublik
Pranešimai: 2703
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FC DŽIUGAS (Telšiai)

2020 Bir 05 15:21

Jau šiandien Džiugo futbolininkai pradės kovas Pirma lyga. Laukia tikrai įdomios kovos, iššūkiai, o naujiems iššūkiams reikia tinkamai pasiruošti, atsinaujinti. Todėl pristatome naujo dizaino FC Džiugas aprangas!

https://www.facebook.com/fcdziugas/phot ... 045208385/

Zemaitiss
Pranešimai: 695
Užsiregistravo: 2014 Vas 06 15:36
Palaikoma komanda: Džiugas

Re: FC DŽIUGAS (Telšiai)

2020 Bir 06 22:49

na man asmeniškai maikučių dizainas tiesiog superinis..

Anbo
Pranešimai: 7835
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FC DŽIUGAS (Telšiai)

2020 Lie 09 19:12

Šviežias interviu su Darvydu Arlauskiu :)

D. Arlauskis: „Gera turėti stiprų klubą savo mieste“
https://pirmalyga.lt/d-arlauskis-gera-t ... vo-mieste/

Zemaitiss
Pranešimai: 695
Užsiregistravo: 2014 Vas 06 15:36
Palaikoma komanda: Džiugas

Re: FC DŽIUGAS (Telšiai)

2020 Lie 17 21:07

skaudzios lygiosios...visas rungtynes Jonava..tampe tampe ta kamuoli..realiai nieko net nekurdama pavojingo ir prasau isnese sveika kaili...apmaudu ir nekitaip..siaip keista kad jonavieciai mazai barsto tasku nes ju zaidimas manes neitikino..

blinda
Pranešimai: 383
Užsiregistravo: 2016 Vas 10 15:44
Palaikoma komanda: Dziugas

Re: FC DŽIUGAS (Telšiai)

2020 Lie 18 11:36

Buvo pridetos 5 minutes,teisejas lauke jonavos ivarcio

Anbo
Pranešimai: 7835
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FC DŽIUGAS (Telšiai)

2020 Lie 18 12:04

o gal Džiugo įvarčio laukė? gi Džiugas kaip suprantu daugiau atakavo :)

Zemaitiss
Pranešimai: 695
Užsiregistravo: 2014 Vas 06 15:36
Palaikoma komanda: Džiugas

Re: FC DŽIUGAS (Telšiai)

2020 Lie 18 18:22

na kai taip paskutinem sekundem prarandi taskus..tai visokiu nuomoniu isgirsi..esme paprasta...reikejo tik apsigint paskutini kampini ir viskas butu buve ok..nors jonavieciai nebuvo verti net tasko, bet kartais taip jau buna. Yra idomesne ir kita dalis..metu istrauka is komentaro 'Bet labiausė pašiorpėna jonavos komandas pradedont treneriu ir baigont žaidiejės, elgesys. Aš futbuola žiūru 6 metus ir per tus metus, nei karta išvykuo, tou labiau numus nesu mačiusi tokios nepagarbos varžuovams, fanams, visiems susirynkusiems žmonyms. Po išlyginamuoji ivarčiaus ateiti pri varžuovu atsarginiu soula ir šuokti, skeryčiotėis gryna su nuoru ižeisti priešininkus, nu nebuvau dar tėp mačiusi.... Sakykem, kad aš dar vapšė palyginus nieka negaliejau pamatyti per 6 metus, bet kulminacija bova išejėms iš stadiona jonaviškiu komandas. Bliamba pėrma karta mačiau, kad žaidiejė su treneriu, apdovanuotu priešininku sirgalius fuck’as....'

šiaip
Pranešimai: 3445
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: FC DŽIUGAS (Telšiai)

2020 Lie 18 18:27

na kai taip paskutinem sekundem prarandi taskus..tai visokiu nuomoniu isgirsi..esme paprasta...reikejo tik apsigint paskutini kampini ir viskas butu buve ok..nors jonavieciai nebuvo verti net tasko, bet kartais taip jau buna. Yra idomesne ir kita dalis..metu istrauka is komentaro 'Bet labiausė pašiorpėna jonavos komandas pradedont treneriu ir baigont žaidiejės, elgesys. Aš futbuola žiūru 6 metus ir per tus metus, nei karta išvykuo, tou labiau numus nesu mačiusi tokios nepagarbos varžuovams, fanams, visiems susirynkusiems žmonyms. Po išlyginamuoji ivarčiaus ateiti pri varžuovu atsarginiu soula ir šuokti, skeryčiotėis gryna su nuoru ižeisti priešininkus, nu nebuvau dar tėp mačiusi.... Sakykem, kad aš dar vapšė palyginus nieka negaliejau pamatyti per 6 metus, bet kulminacija bova išejėms iš stadiona jonaviškiu komandas. Bliamba pėrma karta mačiau, kad žaidiejė su treneriu, apdovanuotu priešininku sirgalius fuck’as....'
koks skirtumas, kur šoko, jei iškart paskelbta rungtynių pabaiga. o jei nematęs, kaip fakus rodo, tai mažai lietuviško futbolo matęs :)

Zemaitiss
Pranešimai: 695
Užsiregistravo: 2014 Vas 06 15:36
Palaikoma komanda: Džiugas

Re: FC DŽIUGAS (Telšiai)

2020 Lie 18 18:33

siaip cia ne mano komentaras jeigu ka...na kai intelektualiai atsilupe zaidejai taip daro manes nestebina..bet kai treneris... o siaip imesiu dar vieno veikejo komentara kuris taikliai apibudino rungtynes 'Nu tai ką, pabandom paanalizuoti kas čia buvo? Džiugas parodė, kad yra gera komanda, efektyvi puolime (tikrai pranoko
technika ir sukurtais momentais fiziškai stipresnius Jonavą). Bet kur klaida, kad pergalė išslydo? Mano galva priežastis aiški - leadership’o gynyboje lemiamu momentu trūkumas (nors vien wingeris Misiūnas kelis clearence’us padarė - šaunuolis). Atvirai sakant, nesupratau kodėl buvo pakeistas Davidas, katras ir vos paeidamas griūtų blokuodamas po tanku - jo leadershipo ir trūko - paskutines 10 min Džiugas gynyboje buvo pasimetę, o tokiose rungtynesė neabejotinai tikintis mačo kulminacijoj varžovų apgulties, tokie kariai kaip Arlauskis yra nekeičiami! Nurašom tai Mariaus kaip gero jauno trenerio patirties stokai
Kas nudžiugino? Jauni techniški wingeriai, super atidirbę japonai, taktika - 80 minučių kontroliavom žaidimą, Martyno comeback ir Leonardo Antonio - lygis yra, reik jį geriau išnaudot, na ir aišku, japono atsisveikinimas išeinant iš aikštės - nusilenkė tiek publikai, tiek aikštei - tai buvo kultūra, nuostabu!
Su ta nuotaika - visiems džiugiečians gero savaitgalio! Kitą savaitę prieš Kretingą laukiam pergalės.

mafia7
Pranešimai: 7165
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: FC DŽIUGAS (Telšiai)

2020 Lie 18 18:54

Palauk žemaiti, tu savo komentare parašei, kad nebuvai dar taip mačiusi. Tai tu moteris esi ?

Grįžti į