Respublik
Pranešimai: 8762
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

FK Navigatoriai

2024 Geg 22 00:47

FK NAVIGATORIAI

Įkurtas: 2005 m. Šiemet pradeda dvidešimtą mėgėjiško futbolo sezoną. Pasiekimai: III lygos nugalėtojai 2018 m., antra vieta 2016 m. ir 2020 m., trečia vieta 2019 m. Spalvos: žalia ir juoda. Praėjęs sezonas: 6 vieta III lygoje ir aštuntfinalis Vilniaus taurėje.

Stadionas. Pagal ilgametę tradiciją Navigatoriai varžovus priima Senvagės stadione ir beveik visada – pirmadienio vakarais.

Treneris. Iš viso lygos dešimtuko išsiskirs tuo, kad šiemet nebeturės pagrindinio trenerio, ar aiškiai išreikšto žmogaus, kuris imtųsi tų funkcijų, stovėtų prie šoninės linijos ir patarinėtų bei reguliuotų keitimus. Komanda susirinks, kolektyviai aptars žaidimo planą, tarpusavio susitarimus ir eis žaisti. Komandos viduje juokaujama, kad kiekvieną kartą vyriausiuoju treneriu bus vyriausias žaidėjas, arba tas, kuris kitiems parūpins alaus ir giros. Bus įdomu.

Transferai. Pernai Navigatoriai išgyveno vieną sunkesnių savo istorijos sezonų ir kovojo su klubo narių apatišku požiūriu. Navigatorių vadovas Kęstutis Maželis atvirai pripažino, jog dauguma „atsivalgę“ futbolo.

Kadangi pirmosios oficialios rungtynės tik pirmadienį vakare, kol kas neskuba deklaruoti galutinės savo paraiškos. Jos su nekantrumu laukia ne tik varžovai, bet ir patys Navigatorių senbuviai. Užsimenama, kad bus ir sugrįžusių senų Navigų, ir naujokų, ir kolegų iš klubo dublerinės Old Boys komandos, o taip pat – užsieniečių, kuriuos pritraukė seni klubo nariai. Dauguma ilgamečių Navigatorių žaidėjų šiemet rinksis ramesnį bei sėslesnį futbolinį gyvenimą Old Boys'uose ir pajudėjimą SFL B divizione.

Pasiruošimas. Intensyviomis treniruotėmis pasiruošimo cikle neapsikrovė, bet keletą kartų susirinko visi ir pasportavo. Sužaidė vienas draugiškas rungtynes – jose 1:2 pralaimėjo Medžiams.

Komentaras. Navigatorių komandos komplektavimo darbus perėmęs Danielis Gunevič žadėjo, kad komandos gretos šiemet kažkiek susitrauks ir remsis 20-25 narių pajėgomis: „geriau mažiau, bet kokybiškiau“. Navigatoriai palankiai sutiko naujieną apie didesnį langą tarp I ir II ratų bei ilgesnes vasaros atostogas, nes nuo to pastaraisiais metais labai kentėdavo. Visgi neatmestina, kad pavienėse rungtynėse jiems prireiks didesnio pastiprinimo iš Old Boys'ų.

„Sužaidėme smagias draugiškas su Medžiais, o tai aikštėje daug reikalaujanti komanda, kuri bus viena iš favoričių laimėti lygą. Mūsų pasiruošimo procesas vyko mėgėjiškai ir jį toliau tęsime jau sezono metu. Bandysime atkurti komandos stabilumą per gražų ir įdomų futbolą, bandant kurti ir kombinuoti. Tikas – „kaifuoti“ kiekvienose rungtynėse“, – pažymėjo D. Gunevič.

Grįžti į