bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11744
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK „Riteriai“

2020 Vas 19 16:22

Na, Tiuikas šian vėl įmušė. Gal ir A lygoje nesustos..

Kalinauskas
Pranešimai: 3256
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: FK „Riteriai“

2020 Vas 19 16:22

Tai čia vienetiniai atvejai, loterija su tais Afrikos talentais.
2 iš 5?

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK „Riteriai“

2020 Vas 19 16:29

Na, Tiuikas šian vėl įmušė. Gal ir A lygoje nesustos..
nematau kodėl turėtų sustoti prisimenant kaip už Jonavą judėjo.
duočiau aukštą balą, kad bus top scorreris lygos.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11744
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK „Riteriai“

2020 Vas 19 16:32

Tiesa, Tiuikas ne iš Afrikos..

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK „Riteriai“

2020 Vas 19 18:51

Mamadu pas Riterius atrodo neužsibuvo.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11744
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK „Riteriai“

2020 Vas 19 18:53

Kontrolinėse rungtynėse lygiosios su „Gorodea“
19 vas 2020
http://fkriteriai.lt/2020/02/kontroline ... 1QXvon7BQg

Minske vykusiose kontrolinėse rungtynėse „Riteriai“ lygiosiomis 1:1 sužaidė su Baltarusijos vidutinioke Minsko srities „Gorodea“ ekipa. Riterių gretose pasižymėjo Michaelas Thuique.

Nuo pat susitikimo pradžios „Riteriai“ pasiūlė aukštą žaidimo spartą, o „Gorodea“ su tokiu pasiūlymu sutiko. Kaip jau įprasta priešsezoninėse rungtynėse, Riteriai turėjo milžinišką persvarą, kuri per pirmąjį dvikovos pusvalandį komandai suteikė tris galimybes pasižymėti.

Iš pradžių puikiai su komandos draugais sužaidęs Aleksandras Levšinas atsidūrė vienas prieš varžovų vartininką, tačiau smūgiavo tiesiai į jį. Vėliau po varžovų atsikirtimo, Riteriai prieš varžovus pabėgo trys ir prieš du, o ataka baigėsi netiksliu M.Thuique smūgiu. Dar vienoje atakoje vienas prieš vieną pabėgo Donatas Kazlauskas varžovų vartininko nepergudravo.

Per tą laiką „Gorodea“ rimtesnių pavojų prie „Riterių“ vartų nesukūrė, nepaisant to, kad buvo situacijų, kuriose Vilniaus futbolininkai tiesiog užsižaisdavo.

Tuo metu Mindaugas Čepas buvo priverstas atlikti pirmąjį keitimą, kai dėl traumos dvikovos tęsti nebegalėjo A.Levšinas. Jį pakeitęs E.Stočkūnas iš žaidimo neiškrito ir per likusį laiką iki kėlinio pabaigos aikštėje niekas nepasikeitė.

Po dar vienos „Gorodea“ gynėjų klaidos Riteriai surado priekyje esantį M.Thuique, kuris technišku smūgiu į apatinį vartų kampą pelnė pirmąjį dvikovos įvartį.

Po pertraukos „Riterių“ persvara tapo dar didesnė. Per dešimt kėlinio minučių apsilankymai buvo nuolatiniai. Vienoje iš situacijų D.Virkšas buvo pabėgęs vienas prieš vartininką, tačiau pelnyti įvarčio nesugebėjo.

„Gorodea“ rezultatą išlygino po standartinės situacijos. Kaip sakė, rungtynes stebėjęs treneris Liudas Rumbutis, per praėjusį Baltarusijos sezoną „Gorodea“ pusę įvarčių įmušė po kampinių ar baudos smūgių.

Prasidėjus keitimų karuselei, abiejų komandų žaidimas išsilygino. Nors „Riteriai“ vis dar ilgiau valdė kamuolį, tokios žaidybinės persvaros jau nebeturėjo. Anaiptol. Likus žaisti dešimčiai minučių po kampinio „Gorodea“ vos nepasiekė pergalingo įvarčio.

Rungtynių pabaiga buvo itin aktyvi. Komandos keitėsi pusprogėmis, tačiau pergalingo įvarčio įmušti nesugebėjo.

„Riterių“ sudėtis: V.Šarkauskas, V.Borovskij, R.Šveikauskas, D.Barauskas, A.Levšinas (28 min. E.Stočkūnas), T.Dombrauskis, M.Ramanauskas (68 min. V.Jeriomenko), D.Kazlauskas (72 min. D.Malžinskas), M.Grigaravičius (56 min. J.Marazas), D.Virkšas (63 min. D.Kodz), M.Thuique (88 min. V.Paulauskas).

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11744
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK „Riteriai“

2020 Vas 22 17:57

Čia kaip kreivės kyla aukštyn:
Paskutinės FK Riteriai kontrolinės rungtynės namuose prieš BFC Daugavpils baigėsi pralaimėjimu 1:3

viva
Pranešimai: 756
Užsiregistravo: 2014 Sau 03 23:07
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK „Riteriai“

2020 Vas 22 19:00

Šiam sezone jie liks be Europos. Kiek mačiau gyvai visiškai neįtikina.

mafia7
Pranešimai: 7308
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: FK „Riteriai“

2020 Vas 22 19:05

nu tai atleis Čepą jei neis ir ims kitką, vasarą dar pasipildys vienu kitu žaidėju ir kažkas gal bus

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK „Riteriai“

2020 Vas 22 19:10

Šiam sezone jie liks be Europos. Kiek mačiau gyvai visiškai neįtikina.
vasarą pasipildydavo visada Riteriai jei užpjaudavo.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11744
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK „Riteriai“

2020 Vas 22 20:57

Kontrolinėse rungtynėse – pralaimėjimas „Daugavpils“ ekipai
22 vas 2020
http://fkriteriai.lt/2020/02/kontroline ... 6gtf8Xxjmo

LFF stadione vykusiose kontrolinėse rungtynėse sostinės „Riteriai“ 1:3 pralaimėjo „Daugavpils“ ekipai bei patyrė trečią pralaimėjimą priešsezoniniame cikle. Vienintelį įvartį Riteriams pelnė po keitimo aikštėje pasirodęs Mindaugas Grigaravičius.

Dviem sudėtimis žaidę vilniečiai per pirmąsias dešimt rungtynių minučių praleido du įvarčius. Vėlesni bandymai taisyti situaciją nebuvo tiek sėkmingi, kad pavyktų panaikinti deficitą.

„Rezultatas neigiamas, tačiau žaidimas ir vėl buvo geresnis nei galima susidaryti įspūdį pažiūrėjus į rezultatą. Pagrindinė problema – mes ir vėl per lengvai leidome varžovams įmušti. Atrodo, apie tai kalbame, tačiau tų kalbų aikštėje nerealizuojame“, – rungtynes komentavo Valdemaras Borovskij.

Nepaisant didesnės kamuolio kontrolės, dėl per didelių tarpų tarp grandžių latviai Lietuvos čempionato prizininkus baudė labai skaudžiai. Po praleisto įvarčio Riteriai nesupanikavo, susikūrė galimybę, kuri turėjo virsti 11 metrų baudiniu, tačiau rungtynių teisėjas pražangos neįžvelgė, o po kelių akimirkų „Daugavpils“ įmušė antrąjį įvartį.

Per pertrauką treneris Mindaugas Čepas pakeitė visus vienuolika žaidėjų, o vos prasidėjus antrajai daliai po kampinio latviai įmušė trečiąjį įvartį. Net toks triuškinamas rezultatas nesumažino Riterių ambicijų ir po vienos iš gražių komandinių atakų M.Grigaravičius pelnė garbės įvartį.
„Riterių“ starto sudėtis: V.Šarkauskas, V.Borovskij, R.Šveikauskas, D.Barauskas, E.Stočkūnas, T.Dombrauskis, M.Ramanauskas, D.Kazlauskas, D.Virkšas, J.Marazas, M.Thuique.
Kitas kontrolines rungtynes „Riteriai“ kitą penktadienį Soligorske žais su „Šachtar“ futbolininkais.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK „Riteriai“

2020 Vas 23 07:52

Aš tai nedaryčiau didelių išvadų iš kontrolinių rungtynių. Čepas patyręs treneris, jis turėtų paruošti ir suvaldyti komandą. Ne pirmas ir ne antras kartas jam.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11744
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK „Riteriai“

2020 Vas 25 23:14

„Riterių“ naujokas M.Thuique: „Aš puolėjas. Įvarčiai – mano gyvenimas“
25 Vas 2020
http://fkriteriai.lt/2020/02/riteriu-na ... oYl3Z7xqcs

Buvęs „Jonavos“ puolėjas Michaelas Thuique prieš mėnesį deginosi viename iš San Paulo paplūdimių, kai netikėtai sulaukė „Riterių“ pasiūlymo sugrįžti į Lietuvą ir po dvejų metų pratęsti karjerą šalyje prie Baltijos jūros. Tuomet San Paule termometro stulpelis rodė 35 laipsnius aukščiau nulio, tačiau ką tik sulauktas pasiūlymas M.Thuique privertė labiau galvoti ne apie karštį, o apie ateitį.

Apie galimybę sugrįžti į Lietuvą jis pirmiausia pranešė savo tėvams, merginai (lietuvei), o tada „Riterių“ klubo direktoriui Virmantui Lemežiui atsiuntė žinutę: „Ok, aš atvykstu“.

„Dar iki kontrakto pasirašymo aš daug bendravau su treneriu Mindaugu. Jis man leido suprasti, kad esu reikalingas komandai, o aš ir pats norėjau sugrįžti į Lietuvą ir parodyti tai, ko nespėjau Jonavoje. Tuomet sužaidžiau per mažai rungtynių, kad galėčiau pademonstruoti visus savo sugebėjimus.

Dabar tam turėsiu puikiausias galimybes. Čia visi žino, koks maksimalistas yra mūsų treneris. Nei vienas žaidėjas negali atsipalaiduoti nei akimirkai, o tai veda prie aiškaus tikslo – labai gerų rezultatų. Aš laimingas, kai mane supa žmonės, kurių netenkina darbas 99 – iais procentais“, – oficialiai svetainei sakė naujasis „Riterių“ puolimo lyderis.

Po „Jonavos“ etapo nedaug trūko, kad brazilas atsidurtų Vilniaus „Žalgiryje“, tačiau baigiamojoje fazėje derybos nutrūko ir jis išvyko į gimtinę. Brazilijoje puolėjas pasirašė sutartį su vietos „Nacional“ klubu, kur ir žaidė prieš atvykdamas į Lietuvą.

„Jei ne „Riterių“ pasiūlymas, aš ten būčiau žaidęs ir toliau. Turėjau galiojančią sutartį, kurioje buvo sąlyga ją nutraukti, jei atsiras galimybė išvykti į Europą. Dėl tokio pasirinkimo nedvejojau nei vienos sekundės“, – sakė M.Thuique.

Michaelai, kas pasikeitė nuo to laiko, kai palikai Jonavą?

Sakyčiau, kad labai stipriai išaugo mano pasitikėjimas savimi. Jonavoje daugelis žaidėjų į mane žiūrėjo kaip į gelbėtoją. Jie tikėjo manimi, o tai labai svarbu kiekvienam sportininkui. Iš tikro, etapas Lietuvoje mane pakeitė labai stipriai.

Ką radai atvykęs į „Riterius“? Kokia čia buvo pirma savaitė?

Jei atvirai, buvo labai sunku. Visų pirma, dėl temperatūros ir slėgio skirtumų, man iš pradžių net kvėpuoti buvo sunku. Antras dalykas – kurį laiką aš neturėjau komandinių treniruočių, todėl mano fizinės kondicijos buvo toli gražu iki to, kokios gali būti. Trečias dalykas – sintetika. Brazilijoje ant jos neteko užlipti nei karto. Tai tokia situacija. Per penkias dienas prie visko pripratau, viskas pasikeitė ir nebeturiu dėl ko skųstis.

Kaip vertini savo fizinę būklę dabar?

Sakyčiau, kad esu pasiruošęs maždaug 80 procentų. Iki čempionato pradžios dar yra laiko, tuomet tikiuosi, kad jau būsiu pačiame pike.

Kuo labiausiai skiriasi buvimas „Jonavoje“ ir „Riteriuose“?

Didžiausias skirtumas yra žaidėjų mąstymas. „Riteriuose“ visų mintys nukreiptos yra tik į pergales. Apskritai, galvoju, kad Jonavoje žaidėjų ambicijos buvo gerokai mažesnės nei čia. „Riteriuose“, nei vienas žaidėjas, nepriklausomai nuo amžiaus, negalvoja apie tai, kad būtų galima pralaimėti. Kalbu ne tik apie rungtynes, tačiau ir apie treniruotes.

Pernai „Riteriai“ savo sudėty turėjo Teremą Moffi, kuris imdavosi lyderio vaidmens, kai kitiems nesisekdavo. Ar esi pasiruošęs daryti tą patį?

Neabejotinai. Jei turėsiu galimybę – tai ir bandysiu padėti komandai. Jei matysiu, kad galimybę turės kažkas kitas – pasistengsiu, kad ta galimybe pasinaudotų komandos draugas. Dabartinėje komandoje mes turime daug žaidėjų, kurie yra pakankamai kvalifikuoti, kad padėtų tiems žaidėjams, kuriems tą dieną nesiseka.

Per septynerias kontrolines rungtynes „Riteriai“ laimėjo vos du kartus. Ar tai negąsdina?

Žmonės per daug tai sureikšmina, nes jie nežino, nei kaip mes jaučiamės, nei kokie trenerių planai. Pavyzdžiui, paskutinėse rungtynėse su „Daugavpils“ mes visi buvome pervargę. Nesupraskite klaidingai – čia ne pasiteisinimas, o kaip tik bandymas išvengti tokių situacijų sezono metu. Juk tam ir yra kontrolinės rungtynės, kad jose išmoktumėm pamokas, kurių negalėsime kartoti prasidėjus sezonui. Aš žinau klubų, kurie laimėdavo visas priešsezonines rungtynes, tačiau prasidėjus sezonui negalėdavo iškovoti taškų.

Ar per tą neilgą laiką jau turi ryšį su kažkuriuo komandos draugu, kurį suprastum iš pirmo žvilgsnio?

Kazla (Donatas Kazlauskas). Man atrodo, kad ne tik aš jį puikiai suprantu, bet ir jis mane.

Kaip įsivaizduoji, kaip viskas atrodys po mėnesio?

Svarbiausias momentas, kad mes vienas kitą dar geriau pažinsime. Galime sugrįžti prie prieš tai buvusio klausimo. Tokių žaidėjų, kuriuos jausiu vien iš žvilgsnio po mėnesio bus žymiai daugiau.

Kas labiau patinka: įmušti įvartį ar atlikti rezultatyvų perdavimą?

Aš puolėjas. Įvarčiai – mano gyvenimas (šypsosi). Aišku, jei aš galiu padėti komandos draugui įmušti arba jei galiu padėti komandai apsiginti nuo varžovų įvarčio, tai tą akimirką, be abejonės, tai taps svarbiausiu dalyku. Apskritai, mano svarbiausias tikslas – laimėti. Visa kita eina po to.

Che
Pranešimai: 205
Užsiregistravo: 2019 Vas 07 17:41
Palaikoma komanda: Lietuva

Re: FK „Riteriai“

2020 Vas 27 13:44

Pagal transfermarkt duomenis Riteriai Moffi i Belgija uz 150k pardave. Ar buvo kur nors skelbta/patvirtinta, ar cia tiesiog transfermarkt spejimas?

mafia7
Pranešimai: 7308
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: FK „Riteriai“

2020 Vas 27 13:51

Reiškia klubas nurodė tokia sumą, galimai suapvalinta `

Grįžti į