2020 Vas 27 17:40

Labai sunku nuspeti, ko laukti is Riteriu siame sezone. Gali buti ir labai gerai, ir labai blogai.

Pranešimai: 11744

2020 Vas 27 19:04

Šiuo momentu atrodo, kad kažkam turės užleisti savo mėgstamą trečią vietą, bet Trakus/Riterius tikrai sunku prognozuoti, tad ir neprognozuosiu, nes niekada su jais nepataikau :)

Kalinauskas

2020 Vas 28 10:08

Sakykime taip. Riteriai bus 3-5 vietose ir tas tris vietas skirs labai nedaug. Gali būti, kad sezono pabaigoje į Gargždus važinės lagaminai kas turą:-)

2020 Vas 29 11:19

Kontrolinėse rungtynėse Soligorske – skaudi nesėkmė
28 vas 2020

Sostinės „Riteriai“ pasiruošimą naujajam A lygos sezonui užbaigė pralaimėjimu 0:4 Soligorsko „Shakhtar“ klubui. Baltarusijoje vykusiose rungtynėse ketvirtoji praėjusio sezono lygos komanda reikalus išsprendė per pirmąsias penkiolika minučių, kai buvo pelnyti du įvarčiai. Po pertraukos Baltarusijos komanda pasižymėjo dar dukart.

„Informatyvios rungtynės. Jei turėčiau galimybę, tai visą paruošiamąjį laikotarpį žaisčiau su tokio lygio varžovais. Kiti greičiai, kitoks mąstymas. Toks varžovas labai geras lakmuso popierėlis prieš prasidedantį A lygos sezoną“, – po rungtynių kalbėjo treneris Mindaugas Čepas.

„Riterius“ nuo pat susitikimo pradžios tiesiog žudė nesusikalbėjimas gynėjų grandyje bei netikslūs perdavimai. Be to, „Shakhtar“ Vilniaus komandą vertė žaisti be kamuolio – tai, ko nesugebėjo padaryti nei vienas iš buvusių septynių varžovų. Teisybės dėlei, verta pažymėti, kad Soligorske pūtė stiprus vėjas, o iki pertraukos aikštės šeimininkai žaidė pavejui.

Šiose rungtynėse Riteriams dėl sveikatos problemų padėti negalėjo Ričardas Šveikauskas ir Aleksandras Levšinas, o jų vietas užėmė peržiūroje dalyvaujantis Trinidado ir Tobago rinktinės gynėjas Wesley Johnas bei Ernestas Stočkūnas.

Pirmasis įvartis krito sužaidus kiek daugiau nei vieną minutę. Klaida besiginant ir 0:1. Nespėjus atsigauti po nokdauno, dar šiurkštesnė klaida – ir 0:2. Toks scenarijus šiek tiek priminė praėjusios savaitės dvikovą su „Daugavpils“, kai „Riteriai“ žaisti pradėjo praleidę du įvarčius.

Nepaisant to, kad ir toliau iniciatyva priklausė aikštės šeimininkams, vis tik „Riteriai“ pradėjo ilgiau palaikyti kamuolį, retkarčiais apsilankydavo baudos aikštelėje ir sukūrė kelias visai neprastas pusproges pasižymėti. Deja, paskutinėje fazėje Soligorsko komandos žaidėjai dažniausiai iškrapštydavo kamuolį tai iš po Dovydo Virkšo, tai iš po Justino Marazo, tai iš po Michaelo Thuique kojų.

Po pertraukos buvo atsiradusi viltis, kad antrasis kėlinys bus geresnis, tačiau šios viltys užgeso po pirmosios „Shakhtar“ komandos atakos. Vėl nesusikalbėjimas – vėl įvartis iš kelių metrų. Po to trečiojo dūrio „Shakhtar“ žaidybinė persvara tapo dar didesnė, o „Riteriams“ priartėti prie šeimininkų vartų vis sudėtingesnė užduotis.

Paskutinis ketvirtasis įvartis buvo įmuštas realizavus vienuolikos metrų baudinį. Po kampinio kamuolys pataikė į W.Johno ranką, o šeimininkai suteiktu šansu pasinaudojo užtikrintai.

Artėjant dvikovai į pabaigą, „Riterių“ sudėtyje liko vos keturi starto sudėties žaidėjai. Nemažai keitimų atliko ir „Shakhtar“ treneriai. Tie keitimai vaizdo aikštėje beveik nepakeitė.

„Riterių“ sudėtis: V.Šarkauskas, V.Borovskij, W.John, D.Barauskas, E.Stočkūnas (86 min. D.Malžinskas), M.Ramanauskas (66 min. V.Jeriomenko), T.Dombrauskis (84 min. D.Kodz), D.Kazlauskas (V.Paulauskas), J.Marazas (46 min. M.Grigaravičius), D.Virkšas (A.Lezama), M.Thuique (86 min. G.Palauskas).

Naująjį A lygos sezoną „Riteriai“ pradės kitą sekmadienį rungtynėmis „Sportimos“ manieže prieš „Kauno Žalgirį“.

2020 Vas 29 11:24

Nerandu aš jokio Wesley John nei Trinidado rinktinėje, nei dar kitur. Vienas kažkoks Wesley John buvo, bet ir tas jau baigė karjerą..

2020 Vas 29 11:31

Aišku, jo dalyvavimas rinktinėje labai jau simbolinis. Įdomu, kad šiuo metu jis yra įrašytas į Andižano (Uzbekistanas) komandos sudėtį 2020 metams.