bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Palaikoma komanda: LT rinktinė

Re: FK Žalgiris

2020 Sau 25 20:21

Prajuokino momentas, įvykęs visai šalia manęs - lenkai gana pavojingai nugriovė Videmontą (vos neįsirėžė į kėdes). Slijngardas atsisuko į šoninį ir sako: „Ei, bl*t, kas čia?"

Tobex
Palaikoma komanda: Šiauliai

2020 Sau 25 23:33

su Baravyku kažkoks cirkelis vyksta.
Prieš porą dienų mačiau instagram story, kad Videmontui ar Vidaliui padovanojo savo LT rinktinės maikę, ir tas palinkėjo sėkmės tolimesnėje karjeroje. Tai pagalvojau, kad Baravykas išvarė kažkur į peržiūrą, bet panašu nei jį kas labai kviečia, nei Žalgiris labai prieš, kad jis liktų :)

Anbo
Palaikoma komanda: Žalgiris

2020 Sau 26 10:12

Žalgiriui Baravykas nelabai reikalingas, o ir pačiam Rolandui sėdėt ant suolo nėra prasmės. Jam reikia daug žaisti, kad karjera judėtų pirmyn.
Prajuokino momentas, įvykęs visai šalia manęs - lenkai gana pavojingai nugriovė Videmontą (vos neįsirėžė į kėdes). Slijngardas atsisuko į šoninį ir sako: „Ei, bl*t, kas čia?"
geras, negalvojau kad Donovanas normaliai lietuviškai šneka :D aišku jis jau daug metų Žalgiry, bet vistiek neįprasta kad užsienietis sklandžiom frazėm lietuviškai kalbėtų

Anbo

2020 Sau 26 12:31

Enninas gerai paspurtavo pirmam epizode, ir pasą protingai padavė :) O ta kontrataka prasidėjo nuo Slijngardo tikslaus tolimo perdavimo

Kontrolinės rungtynės: „Žalgiris“ 2:0 „Stomil“ (ĮVARČIAI)
https://youtu.be/pDA1TU1pKDY

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Palaikoma komanda: LT rinktinė

2020 Sau 26 14:27

O ta kontrataka prasidėjo nuo Slijngardo tikslaus tolimo perdavimo
Dabar jau nebeatsimenu kuriame epizode, bet lygtais prieš pirmą įvartį viskas prasidėjo po to, kai labai protingai gynyboje sužaidė Kuklys - lenkai metė iš užribio, o Mantas netikėtai pranėrė iš už nugarų puolėjams ir galva perėmė kamuolį. Tada jau sekė keli tikslūs perdavimai ir viskas baigėsi įvarčiu. O juk prieš keliolika sekundžių dar buvo pavojingas momentas prie Žalgirio vartų ir atrodė, kad gali viskas baigtis liūdnai - Stomil užspaudė gynėjus ir Gertmoną taip, kad jiems teliko pasuoti viens kitam kamuolį, vis labiau traukiantis į savo vartų pusę. Galop Gertmonas atliko nesėkmingą aukštą perdavimą serbui, kas pavirto užribiu netoli kampinio gairelės. Nors po Kuklio kamuolio perėmimo dar buvo keli pasai, pusę įvarčio užskaityčiau būtent Mantui. Žmonių, kurie montuoja tokius apžvalginius video vietoje, akcentuočiau būtent atakos pradinę fazę. Tikiuosi Kuklio patirtis sezone pasireikš dar ne viename epizode. Ir šiaip Mantas nėra labai prastesnis už Perezą, plius gali pavojingai ir rezultatyviai smūgiuoti baudos smūgius. Manto bėda yra greitis, bet ir Perezas nebuvo greitesnis..

viva

2020 Sau 26 16:09

Sutinku, kad vakar Mantas ir Saulius dirigavo zaidima ir tikrai gerai ziurejosi. Man tik neatrodo kad Simkus Ir Vorobjovas yra tinkami atakuojanciu saugu pozicijose. Gal kuris nors vienas, bet ne abu vienu metu. Nereik pamirsti, kad lenkai antram kelini nuo pradziu ileido antra sudeti. pirmos 15 Zalgirio minusciu pirmam kelini buvo prastos, Uzela, kokius tris nesamoningus isnesimus dare su nusipjovimais. Puolejas duomenis turi, bet man kol kas dar yra abejoniu del sprendimu priemimo, kaip pavyzdys situacija kai prie vartu gaves nugara i vartus kamuoli eme iseidineti is baudos aiksteles ir atakos kaip nebuta. Pabegti jis gali.

Anbo

2020 Sau 26 20:07

tai pirmas 15-20 min lenkai daug presingavo. po to biškį išsikvėpė ir jau Žalgiris perėmė iniciatyvą

iš Vorbjovo tikėtis žaidimo organizavimo neverta, jis grynai griaunantis žaidėjas. Apskritai mano nuomone Vorobjovas nelabai įsipaišo į Žalgirio žaidimą, jam trūksta sumanumo ir šaltesnės galvos. Būtų mano valia - Vorobjovą arba Šimkų paskolinčiau ir Uzėlai daugiau vidury duočiau žaist :)

Kalinauskas

2020 Sau 28 09:58

Paskambino Vilma, aprėkė mane, kodėl aš, o ne jos mylimasis Makenzis, informaciją rašau čia, tai liepė neberašyti. Klausau ir vykdau, tik dar sakė, kad treneris nepatenkintas Mikoliūnu arba Baravyku, todėl atvažiuoja talentų talentas į tą vietą, na ir dar vienas jaunas lietuvis į saugus.

Makenzis

2020 Sau 28 10:45

Paskambino Vilma, aprėkė mane, kodėl aš, o ne jos mylimasis Makenzis, informaciją rašau čia, tai liepė neberašyti. Klausau ir vykdau, tik dar sakė, kad treneris nepatenkintas Mikoliūnu arba Baravyku, todėl atvažiuoja talentų talentas į tą vietą, na ir dar vienas jaunas lietuvis į saugus.
Džiaukis, kad tamstai paskambino Vilma. Ne kiekvieną dieną ji nusileidžia iš aukštybių ir kalba su paprastais mirtingaisiais. :P Turėjai pasijusti išskirtinis. :lol:

Jeigu nebūtų tau paskambinusi arba būtum nesupratęs, ko iš tavęs norima, tai apturėtum pasivažinėjimą į gamtą patogioje automobilio bagažinėje. :) (O bagažinė, deja, nešildoma.)

Kalinauskas

2020 Sau 28 11:01

Džiaukis, kad tamstai paskambino Vilma. Ne kiekvieną dieną ji nusileidžia iš aukštybių ir kalba su paprastais mirtingaisiais. :P Turėjai pasijusti išskirtinis. :lol:

Jeigu nebūtų tau paskambinusi arba būtum nesupratęs, ko iš tavęs norima, tai apturėtum pasivažinėjimą į gamtą patogioje automobilio bagažinėje. :) (O bagažinė, deja, nešildoma.)
Ačiū, kad pasidalinai patirtimi, na o daba pasakok apie balkancą į Mikoliūno vietą

Matas
Palaikoma komanda: VMFD Žalgiris

2020 Sau 28 11:39

Ačiū, kad pasidalinai patirtimi, na o daba pasakok apie balkancą į Mikoliūno vietą
Greit vietines publikos nemalone uzsitrauks Baga tokiais vojazais :D
Dar ypac jei Ljubisavljevicius2 atvaziuos

Anbo

2020 Sau 28 18:13

Na tikiuosi Mikoliūno nejudins. Nesąmonė būtų :)

viva

2020 Sau 28 20:27

Na tikiuosi Mikoliūno nejudins. Nesąmonė būtų :)
Nebus kam treneriui vertėjauti :)

Tobex
Palaikoma komanda: Šiauliai

2020 Sau 28 20:30

nuo suoliuko lengviau vertėjauti :))

o šiaip miko nepražus ir vidurio saugu ir krašto saugu dar gali sužaist

Matas
Palaikoma komanda: VMFD Žalgiris

2020 Sau 28 20:36

Atvaziavo desinys gynejas. Dar vienas is serijos meh. Si sezona 5 grajai kroatu lygoje

Kol kas visi naujokai biudzetiniai ir absoliuciai neidomus

Grįžti į