mafia7
Palaikoma komanda: A-lyga

Re: Jaunieji Lietuvos futbolo talentai užsienio akademijose

2019 Rgs 10 20:09

3 divizionas Lenkijoje nuo Ekstraklasos arba vadinama II lyga, ten nuomuojami jauni žaidėjai ir dar yra Lenkijos centrinė jaunimo lyga, ten grynai jaunimas žaidžia. bet ten yra U-18 pagrindu pastatyta, ta centrinė lyga Ekstraklasos U-18 komandų pagrindu sudaryta, o daugiau rezervų, kaip ir nėra. Taip pat ir 1-lygoje klubai išsinuomuoja žaidėjus iš Ekstraklasa klubų. Ten dažnas pagrindas nuoma, nes nuomoti ten tikrai yra kur. o jei žaidėjas labai jaunas dalyvauja U-18 centrinėje jaunimo lygoje. Žemiausias levelis III lyga arba 4 lyga skaičiuojant nuo Ekstraklasos, ten jau kone mėgėjai. O atsakant į klausimą ar yra rezervų lyga Lenkijoje ? tikrai ne, nes kaip ir sakau ten to net nereikia.

šiaip

2019 Rgs 11 18:37

3 divizionas Lenkijoje nuo Ekstraklasos arba vadinama II lyga, ten nuomuojami jauni žaidėjai ir dar yra Lenkijos centrinė jaunimo lyga, ten grynai jaunimas žaidžia. bet ten yra U-18 pagrindu pastatyta, ta centrinė lyga Ekstraklasos U-18 komandų pagrindu sudaryta, o daugiau rezervų, kaip ir nėra. Taip pat ir 1-lygoje klubai išsinuomuoja žaidėjus iš Ekstraklasa klubų. Ten dažnas pagrindas nuoma, nes nuomoti ten tikrai yra kur. o jei žaidėjas labai jaunas dalyvauja U-18 centrinėje jaunimo lygoje. Žemiausias levelis III lyga arba 4 lyga skaičiuojant nuo Ekstraklasos, ten jau kone mėgėjai. O atsakant į klausimą ar yra rezervų lyga Lenkijoje ? tikrai ne, nes kaip ir sakau ten to net nereikia.
Kokio velnio pasakoti apie tai, ko neišmanai? Lenkų klubai turi savo antras komandas II, III ir IV lygose (trečia, ketvirta ir penkta pakopos). Ir paprastai veikėjai, kurie nepraeina į pagrindinę sudėtį, žaidžia antroje komandoje.

mafia7
Palaikoma komanda: A-lyga

2019 Rgs 11 19:21

Čia ne apie tai klausimas buvo, žmogus klausė ar yra rezervų lygos. Rezervų lygų tai neturi. Sunku dabar domėtis tuo futbolu kai ketvirta diena sergu

Anbo
Palaikoma komanda: Žalgiris

2019 Rgs 15 11:13

Juliaus Momkaus jau nebėra Šiaurės Karolinos universiteto futbolo komandos sudėtyje (2018 m. jis dar buvo įtrauktas). Ir jokių naujienų kad jis kažkur kitur patraukė nerandu. Gal jau ir pasibaigė jo futbolininko karjera...

Tobex
Palaikoma komanda: Šiauliai

2019 Rgs 22 20:48

Augustinas Klimavičius praeitą sezoną buvo paskolintas Spezia komandai ir rungtyniavo Primavera2. Šiemet grįžo į Genoa ir žaidžiai Primaveroje.

Kol kas sužaisti du turai, abejas runtynes pradėjo startinėje sudėtyje. Pirmosios baigėsi 1-1, Augustinas pasižymėjo įvarčių, antros laimėtos 3-0.

Tobex

2019 Spa 28 21:47

Jaunas lietuvis K. Keršys tobulės Brėmeno „Werder“ akademijoje
Visą straipsnį galite rasti https://www.futbolas.lt/naujiena/407022 ... kademijoje

Lietuvos U-17 rinktinės narys ir Latvijos FS „Metta“ klubo auklėtinis Kristupas Keršys keliasi į Vokietiją. 16-metis futbolininkas pasirašė sutartį su Brėmeno „Werder“ akademija ir čia žais U-17 komandos gretose. Į „Metta“ akademiją K. Keršys atvyko būdamas dešimties metų. Perėjęs iš FC „Dinamo“, jis atstovavo 2003 m. gimusiai komandai ketverius su puse metų. FS „Metta“ gretose, Kristupas du kartus tapo Latvijos čempionu U-13 ir U-15 amžiaus grupėse bei pelnė sidabro apdovanojimą U-14 amžiaus grupėje. „Aš labai džiaugiuosi, kad prisijungiau prie Brėmeno „Werder“. Manau, kad tai yra kitas žingsnis, galintis padėti įgyvendinti mano svajones. Keturi su puse metų, kuriuos praleidau FS „Metta“, buvo vieni geriausių mano karjeros metų – įgijau daug futbolo žinių ir stengsiuosi kuo greičiau pritapti prie naujų komandos draugų ir žaidimo stiliaus, bei priprasti gyventi vienam be tėvų. Norėčiau padėkoti komandos draugams ir visiems treneriams, ypač Andrejui Gluščiukui ir treneriui Girtui Michelsonui, kad tiek investavo į mano tobulėjimą. Ačiū už tikėjimą ir pasitikėjimą. Ačiū už labai geras treniruotes, kurios padėjo man augti ir tobulėti. Be to, didelis ačiū mano Tėvams už palaikymą, tikėjimą ir viską, ką jie į mane investavo“, – sakė K. Keršys. Kristupas atstovavo Lietuvos jaunimo rinktinei nuo U-15 amžiaus grupės, rugsėjo mėnesį atstovavo nacionalinei komandai U-17 kvalifikacijos atrankos turnyre Danijoje. Šių metų liepos mėnesį jis įmušė vienintelį Lietuvos įvartį į Suomijos U-17 rinktinės vartus Baltijos taurės turnyre. Tiesa, tą mačą Lietuva pralaimėjo 1:7.

Tobex

2019 Lap 13 11:39

B. Šatkus apie savo ateitį: „Pasiūlymų turiu, bet esu susikoncentravęs į žaidimą „Nurnberg“ klube“
rasti https://www.futbolas.lt/naujiena/407130 ... berg-klube

„Nurnberg“ klube žaidžiantis 18-metis gynėjas Benas Šatkus sulaukė dėmesio iš nacionalinės rinktinės trenerio Valdo Urbono, kuris pakvietė jaunąjį futbolininką į vyrų rinktinę. Visai neseniai Lietuvos U-21 rinktinėje debiutavęs B. Šatkus greitu metu gali sulaukti debiuto ir nacionalinėje rinktinėje.

Tai jaunam gynėjui būtų didelis šuolis karjeroje, nes ir šiuo metu B. Šatkus dar nežaidžia pagrindinėje „Nurnberg“ komandoje, o atstovauja „Nurnberg U-19“ ekipai. Į Niurnbergą B. Šatkus persikėlė 2017 metais iš Gargždų „Bangos“, kuomet jį pastebėjo klubo skautai. Nepaisant kalbos barjero, B. Šatkui pavyko įsitvirtinti „Nurnberg“ klube, o dėmesio dabar jis sulaukia ir iš kitų ekipų. Visgi interviu su FuPa.net portalu, B. Šatkus atskleidė, kad jis save mato „Nurnberg“ klube.

Apskritai, lietuvis daugiau papasakojo apie savo laiką ir situaciją šioje komandoje. - Natūralu, kad dėmesys tau tik padidės, po kvietimo į rinktinę.

Kaip tau čia viskas klube? Ar treniravaisi su pagrindine komanda?

- Į Niurnbergą atvykau prieš dvejus metus. Kai pagrindinę komandą treniravo Michaelis Kollneris, man buvo leista treniruotis kartu. Taip pat buvau sužaidęs dvi kontrolines rungtynes su pagrindine komanda. Vienas prieš „Schweinfurt“, o kitas… neatsimenu (juokiasi, - aut. pastaba).

- Kokia yra dabartinė situacija? Kaip klubas su tavimi elgiasi ir kaip turėtų elgtis ateityje?

Gaila, bet šiuo metu nesitreniruoju su pagrindine komanda. Kartu su savo patarėju mes susitikome su klubo atstovais ir jau turėjome pirmuosius pokalbius dėl mano ateities. - Savo gero žaidimo dėka, tu jau atkreipei kitų dėmesį.

Galbūt jau turi sulaukęs pasiūlymo iš kitų klubų?

Taip, pasiūlymų yra, bet šiuo metu aš esu „Nurnberg“ žaidėjas ir noriu susikoncentruoti tik į tai.

- Dabar, kai jau sulaukei kvietimo į nacionalinę rinktinę, ar tai nebus nuobodu žaisti U-19 Bayern lygoje?

Aš turiu tikslą ir noriu padėti savo U-19 komandai sugrįžti į „Bundesliga“. Tai yra mano pagrindinis tikslas. Žinoma, būtų smagu kartais pasitreniruoti su pagrindine ar U-21 komanda, kad treniruotėse galėčiau sulaukti dar daugiau iššūkių.

- Grįžkime į pradžią. Kaip tu atsidūrei Niurnberge?

Oskaras Cuquejo, kuris dirba „Nurnberg“ skautingo skyriuje, buvo pirmasis žmogus, kuris su manimi kontaktavo. Tada aš turėjau peržiūras U-16, U-17, U-19 ir U-21 komandose, sugebėjau įrodyti savo vertę ir sulaukiau trijų metų sutarties, kuri pasibaigs galioti ateinančią vasarą.

- O kur matai save po trijų metų?

Tikrai norėčiau žaisti profesionaliai. Žinoma, mano svajonė išsipildytų, jei tai daryti galėčiau prie „Nurnberg“ klubo fanų „Max Morlock“ stadione. Kalbant apie nacionalinį lygį, tai po trijų metų jau norėčiau reguliariai atstovauti savo šaliai.

Tobex

2019 Lap 24 22:36

Kajus Stankevičius iš FC Franciacorta yra Mariaus Stankevičiaus sūnus.

Tobex

2019 Lap 25 11:20

Prieš metus futbolo sensacija Anglijoje vadintas lietuvis savo vertę iš naujo bando įrodyti Italijoje
https://www.delfi.lt/sportas/futbolas/p ... d=82862961

„Anglijos didysis šešetas pradeda 17-mečio lietuvio medžioklę“, „Piliukaitis – „Arsenal“, „Chelsea“, „Manchester City“, „Manchester United“ ir „Liverpool“ radaruose“, – skelbė Didžiosios Britanijos žiniasklaida praėjusių metų lapkritį. Vis dėlto dėl Lietuvos U19 rinktinės saugo išpūstas burbulas greitai sprogo – galiausiai jis tapo nereikalingu ir „Blackburn Rovers“ klubui.

Anbo
Palaikoma komanda: Žalgiris

2019 Lap 25 11:39

nemanau kad Piliukaitis išpūtė tą burbulą - greičiau jo agentas ir žurnalistai pasistengė :) gan tipiška istorija, galima tik palinkėti neužstrigti ir padaryti bent šiokią tokią profesionalo karjerą

Tobex

2019 Lap 25 14:01

kaip ir paprastas. Anglijoje yra u18 ir u23 komandos.
Italijoje u19. todėl jis dabar yra Italijoje, nes pagal metus praeina.

Tobex

2019 Lap 25 14:01

Savaitgalį Werderis laimėjo 4-3. Kristupas Keršys pasižymėjo įvarčiu.

Tobex

2019 Gru 03 10:19

Savaitgalį Werderis laimėjo 4-3. Kristupas Keršys pasižymėjo įvarčiu.
Savaitgalį Werderis laimėjo 5-3. Kristupas Keršys pasižymėjo įvarčiu.

Tobex

2019 Gru 04 20:28

vakar

Tuo metu Italijoje Augustinas Klimavičius buvo registruotas pagrindinės „Genoa“ ekipos rungtynėms, tačiau jaunas puolėjas liko ant suolo, o „Genoa“ klubas Italijos taurės šešioliktfinalyje 3:2 nugalėjo „Ascoli“ klubą.
Visą straipsnį galite rasti https://www.futbolas.lt/naujiena/407250 ... rungtynems

šiandiena

Genoa u19 2-2 Juventus u19
Klimavičius žaidė 79min

Grįžti į