Anbo
Pranešimai: 8253
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: LFF veikla

2020 Lap 24 17:49

Romas Pikčilingis, kuriam jau 71-eri, traukiasi iš KAFF prezidento posto. Beveik neabejojama, kad naujuoju KAFF prezidentu bus išrinktas D.Šumauskas - 49-erių kaunietis yra Pirmoje lygoje šiemet sėkmingai žaidusio „Hegelmann Litauen“ klubo direktorius.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/sportas/naujiena/f ... 24-1412560

Anbo
Pranešimai: 8253
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: LFF veikla

2020 Lap 24 17:53

Su kuo sutapsi, toks ir pats patapsi - Dagilio giesmelė skamba unisonu su Pukelio, Danilevičiaus, Stankevičiaus ir kitų ženkliukų šnekom :)

N. Dagilis: P. Malžinskas nesilaikė LFF etikos kodekso
Skaityti daugiau: https://www.eurofootball.lt/futbolo-nau ... s-kodekso/

Respublik
Pranešimai: 3315
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: LFF veikla

2020 Lap 25 00:59

Jei nežinosime, kas už ką atsakingas, darbai nepajudės
https://www.uaff.lt/2020/11/24/jei-nezi ... nepajudes/

Naujasis Lietuvos futbolo federacijos (LFF) viceprezidentas Nemunas Dagilis – verslininkas. Todėl paprašytas į futbolą pažvelgti kaip į verslą ir pasakyti, kur kreiptų daugiausia investicijų, kad Lietuvos futbolas sulauktų didžiausios plėtros ir pelno, neabejoja – į infrastruktūrą.

„Nebus infrastruktūros, nebus trenerių ir vaikų. Aikštės, arenos, stadionai – kaip gamybos patalpos, kur statai įrenginius ir gamini produktą. Futbolo atveju įrenginiais galima vadinti trenerius, o produktu – futbolininkus. Be trenerių nebus futbolininkų, o be jų nebus rezultatų“, – teigė Utenos apskrities futbolo federacijos prezidentas N.Dagilis.

Lapkričio 19 d. vykusiame nuotoliniame LFF Vykdomojo komiteto posėdyje 44 metų verslininkas buvo išrinktas pirmuoju LFF viceprezidentu. Jis buvo vienintelis kandidatas į šį postą. Į antrojo viceprezidento pareigas pasiūlyti du kandidatai: Telšių apskrities futbolo federacijos prezidentas Mindaugas Bondauskis bei Klaipėdos apskrities futbolo federacijos prezidentas Rimantas Žvingilas. Balsų dauguma antruoju viceprezidentu buvo išrinktas M. Bondauskis. Trečiojo viceprezidento rinkimuose buvo iškelta viena kandidatūra – Lietuvos futbolo klubų asociacijos A lyga prezidentas Janas Nevoina. Ši kandidatūra, surinkusi 16 balsų už (1 susilaikęs) buvo patvirtinta.

Kodėl nutarėte siekti LFF viceprezidento posto?, – paklausėme N.Dagilio.
Pradėkime nuo to, kad aš nesiekiau šio posto, o mane iškėlė. Kam man to reikia? Gal ne man, o mums to reikia. Juk mes visi norime stebėti gražų futbolą, kuris būtų įdomus ne tik ištikimiausiems sirgaliams, bet ir šeimoms, vaikams. Žinoma, tam prireiks laiko, bet nieko nedaryti yra lengviausia. Turime išsikelti konkrečius tikslus ir jų siekti.

Kokie svarbiausi darbai, kuriuos norėtumėte įgyvendinti būdamas viceprezidentu?
Svarbiausi darbai – visus UEFA reikalavimus atitinkančio stadiono, kurį Lietuva galėjo turėti jau seniai, atsiradimas. Infrastruktūros išplėtimas per trumpiausią įmanomą laiką – dvejus ar trejus metus. Vien šiemet Kauno apskrityje įrengtos dvi aikštelės: Garliavoje ir jau beveik baigta Kėdainiuose. Be to, reikėtų Naujojoje Vilnioje įrengti Lietuvos futbolo treniruočių bazę, kuri taptų Vilniaus miesto klubų namais ir visuomenės poreikiams pritaikytu centru. Tad čia teks ieškoti sąlyčio taškų su Vilniaus miesto savivaldybe. Vieta yra, reikia tik noro ir pastangų.

Ar dėmesys regionams bus vienas jūsų darbų?
Mes, trys viceprezidentai, turime sutarti, kas bus atsakingas už apskritis. Atsakingas ir turės imtis darbų. Šią savaitę esame sutarę susitikti ir pasiskirstyti – kas ir už ką bus atsakingas ir kada bus padaryti svarbiausi darbai. Nes kai visi už viską atsakingi, tai rezultatas toks: niekas už nieką neatsakingas.

Ko labiausiai trūksta LFF, norint pagerinti savo įvaizdį visuomenėje?
Keisčiausia, kad LFF įvaizdis smuko pastaraisiais metais, kai federacijos valdyme atsirado tam tikrų pragiedrulių. Anksčiau jų nebuvo, nes nebuvo nei atvirumo, nei diskusijų, nei bendrų sprendimų.

Daugelis naujų viceprezidentų išrinkimą vadinam kosmetine rokiruote, nes buvę viceprezidentai lieka Vykdomajame komitete. Ką atsakytumėte į tokias kalbas?
Sutikite, kad ne viceprezidentai renka Vykdomojo komiteto narius, o atvirkščiai. Gerai ar blogai – čia kitas klausimas. Vykdomojo komiteto narius renka apskritys bei šakinės asociacijos. Bent dvi iš jų aš, turėdamas galių, prijungčiau prie LFF kaip skyrius, kurie būtų tiesiogiai pavaldūs LFF.

Seime buvo inicijuota rezoliucija dėl LFF skaidrumo, skatinanti tirti federacijos veiklą, finansus ir net steigti naują organizaciją. Kokia jūsų nuomonė apie tai?
Jei jau Seimas imasi tirti LFF veiklą, tai tada tegu dirba ir su kitų sporto šakų federacijomis. O kalbant apie naują organizaciją – ką duos jos sukūrimas? Ateis laikas, kai vėl visi bus nepatenkinti, tada kursime dar vieną? Kiek skiria Lietuva futbolui? Juk LFF veikia beveik tik iš UEFA ir FIFA dotacijų. Ir už jas reikalauja labai detalių ataskaitų. Yra programos, kurias reikia įvykdyti. Dalis lėšų eina tik infrastruktūrai. Nėra taip, kad mėtoma į kairę ir dešinę. Aš labai norėčiau susitikti su tais Seimo nariais, kurie iniciavo rezoliuciją ir padiskutuoti apie jų ir mano turimą informaciją. Patikėkite, aš jiems pasiūlysiu tai padaryti. Beje, kaip Seimo nariai jie elgiasi teisingai – jie reaguoja į gautą informaciją. Ko ankstesni Seimo nariai net nebandė daryti. Tačiau esu giliai įsitikinęs, kad visas šis burbulas išpūstas be reikalo. Ir sutikite – jei Lietuvos rinktinė žaistų gerai, būtų rezultatas, visi būtų patenkinti.

Atgimimą išgyvena Lietuvos futbolo rinktinė. Kas, jūsų nuomone, tai lėmė?
Labai džiaugiuosi, kaip rinktinė pastaruoju metu žaidžia. Tačiau per pastarąjį Vykdomojo komiteto posėdį iškėliau klausimą, kodėl A lygos paskutinio turo lemiamos rungtynės buvo žaidžiamos Lietuvos rinktinės mačo su Baltarusija išvakarėse. Mano galva, vėl nukentėjo Lietuvos futbolas. Nes klubai savo interesą iškėlė aukščiau už rinktinės. Čia klausimas tiek rinktinės treneriui, tiek Vilniaus „Žalgiriui“, tiek Marijampolės „Sūduvai“. Gal pergalės atveju būtume turėję 11 taškų, o ne 8, ir grupėje būtume pirmi, o ne treti. O rinktinės vyrai pasirodė tikrai gerai, tikiuosi, kad šios pergalės duos pasitikėjimo, kad gali žaisti ir laimėti.

LFF Etikos komisijos rankomis dvejiems metams atsiribojo nuo didžiausio savo kritiko, Vykdomojo komiteto nario Pauliaus Malžinsko. Jam dvejus metus uždrausta dalyvauti LFF valdymo ir kitų LFF organų veikloje. Bijote kritikos ir kitokio požiūrio?
LFF neatsikratė Pauliumi Malžinsku, jis paprasčiausiai nesilaikė etikos kodekso. Paulių pažįstu asmeniškai ir prieš keletą metų jis buvo vienas iš tų, kuris mane įtraukė į šį reikalą. Paulius elgėsi taip, kaip jam atrodė teisinga. Niekam ne paslaptis, kad jis norėjo patekti tiek į Vilniaus savivaldybę, tiek į Seimą su viena partijų. Futbolas buvo kaip korta žinomumui. Be to, P.Malžinsko valdoma Sekmadienio futbolo lyga nuomojosi LFF stadioną savo veiklai vykdyti. Bet SFL laikas buvo perduotas vaikų ir jaunimo futbolui vystyti. Manau, tai irgi prisidėjo prie savotiško pykčio. Per Vykdomojo komiteto posėdžius būdavo daug klausimų, kur mūsų nuomonės sutapdavo. Tačiau ta vieša kritika, kartais visai be pagrindo, buvo susiskaldymo pradžia. Paskui žinote kaip būna – net geri pasiūlymai lieka neišgirsti, nes tiesiog žmonės nusistato prieš. Tikiu, kad Vilniaus regiono futbolo sąjunga išsirinks naują prezidentą, kuris ras bendrą kalbą ir bus išklausytas. LFF turi būti kaip šeima su savo atsakomybėmis ir, esant problemoms, pirma spręsti jas viduje.

A lygoje šį sezoną žaidė vos šešios komandos. Ar nereikėtų nuleisti reikalavimų kartelės, kad elitinė lyga būtų gausesnė?
Geriau šešios nei aštuonios ar dešimt, bet vidury sezono pradingstančios ir sulaukiančios tyrimų dėl nesąžiningo žaidimo. O šiaip yra idėja rengti Baltijos šalių lygą, kurioje žaistų po šešis Lietuvos, Latvijos ir Estijos klubus. Kur tarpusavio kovos lemtų ir vietinių čempionatų rezultatus. Kol kas tai yra tik mintys, kurioms dar turėtų pritarti ir pati UEFA. Kiek tai realu, parodys netolima ateitis.

Kaip pritraukti jaunimą į futbolą, kai visuomenėje kol kas vyrauja neigiamas požiūris į šią sporto šaką?
Esu įsitikinęs, kad futbolą žaidžia ne mažiau vaikų nei krepšinį. Neabejoju, kai Lietuvos regionuose atsiras daugiau futbolui skirtos infrastruktūros, sportuojančių vaikų dar padaugės. Gaila, kad žiniasklaidoje apie futbolą dažniausiai skleidžiama neigiama informacija ir tai turi neigiamą įtaką Lietuvos futbolo populiarumui. Sutikčiau su Deivido Šembero mintimis, kad LFF turėtų daugiau bendrauti su žiniasklaida, dažniau susitikti neformalioje aplinkoje, kad ir prie pusryčių stalo be rašiklių, diktofonų, tiesiog laisvai pasikalbėti, pasidalinti informacija. Mes turime žvelgti ne į praeitį, o į ateitį. Turime vienytis bendram tikslui, o ne skaldytis ir priekaištauti vieni kitiems.

karys
Pranešimai: 7297
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: LFF veikla

2020 Lap 25 11:39

Vėl tos Baltijos fantazijos išlindo :)
Apie Vilniaus “Žalgirį” ir futbolą apskritai… http://offside.blogas.lt" onclick="window.open(this.href);return false;

Respublik
Pranešimai: 3315
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: LFF veikla

2020 Lap 25 11:57

Čia mano dalis užrašų po FIFA kongreso prieš dviejus metus:
B) Taipogi atsirado nauja eilutė, kuri leidžia skirti iki 1mil dolerių įvairioms regioninėms organizacijom futbolo turnyrų organizacijai, taigi Varanavičiaus (ar kas ten planavo tarptautines lygas su priziniu fondu iš tarptautinių organizacijų) kalbos apie bendrus bal(ba)tiškus turnyrus pereina nuo blezgyvų iki teoriškai įmanomo lygio. Šiaip smagu būtų pamatyti šitas papildomas lėšas įsavinant šalių klubams, be to gal pagaliau būtų galima sugebėti įtraukti Baltijos Taurę į FIFA kalendorių oficialiu turnyro statusu...
Nebent tikrai kažką netaip būčiau supratęs, bet šiaip keista, kad per tiek laiko tiktai berots Futsale kažkoks bendras turnyras išlindo, jeigu jis dar liko planuose. Jungtinė lyga aišku kas kitko, bet pagal naujienų agresyvumą iš Beneliukso šalių, kaip jie dažnai agresyviai rašydavo apie savo tokį variantą iki pandemijos, gal kadanors pramuš ir kažką tokio tenai kasnors.

Respublik
Pranešimai: 3315
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: LFF veikla

2020 Lap 25 12:35

R.Pikčilingis lieka: po kilusių aistrų Kauno futbolo vadovas bus renkamas vėliau
https://www.15min.lt/sportas/naujiena/f ... 24-1413550

Paskubomis naujus prezidento rinkimus užsimojusi surengti Kauno apskrities futbolo federacija (KAFF) sulaukė pasipriešinimo. Antradienį vykusiame valdybos posėdyje nuspręsta, kad gruodžio 4-ąją turėjęs vykti Eilinis visuotinis narių susirinkimas bus perkeltas į naują datą.

Taigi antradienį KAFF valdyba buvo priversta šaukti susirinkimą ir gesinti įsiplieskusias aistras. Jo metu buvo nuspręsta Eilinį visuotinį narių susirinkimą organizuoti tuomet, kai bus panaikinti apribojimai tokio pobūdžio renginių Lietuvoje organizavimui.

KAFF valdyba taip pat pritarė, jog iki kol bus išrinktas naujasis KAFF prezidentas, šias pareigas toliau eitų R.Pikčilingis.


Yra sąrašas balsuojančių 24 organizacijų-narių.

Respublik
Pranešimai: 3315
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: LFF veikla

2020 Lap 27 17:05

A.Pukelis kreipėsi į teismą dėl S.Malinausko teiginių: kaltina pramanais
https://www.15min.lt/sportas/naujiena/f ... 24-1415294

Vilniaus miesto apylinkės teismo atstovė Rimantė Kraulišė BNS informavo, kad ieškinys teismą pasiekė lapkričio 13 dieną, vėliau buvo patikslintas, o dabar yra skirtas laikas šalims pateikti atsiliepimus.

„Dėl tikrovės neatitinkančios, asmens garbę ir orumą žeminančios paneigimo bei tokios informacijos pašalinimo iš viešosios erdvės, teisės į atvaizdą ir teisės į privataus gyvenimo gerbimą pažeidimo“, – ieškinio turinį komentavo teismo atstovė.

Anbo
Pranešimai: 8253
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: LFF veikla

2020 Lap 27 18:18

ieškinys teismą pasiekė penktadienį tryliktą. sakyčiau simboliška :)

na dabar bus mūšis, Malinauskas irgi rengia ieškinį atstovaudamas vieną iš Pukelio aukų

Respublik
Pranešimai: 3315
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: LFF veikla

2020 Gru 02 16:20

Teismas federacijos prezidentą pripažino melagiu
https://www.atviraklaipeda.lt/2020/12/0 ... o-melagiu/

Respublik
Pranešimai: 3315
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: LFF veikla

2020 Gru 03 06:53

Įvyko VRFS neeilinis visuotinis narių susirinkimas
https://lff.lt/news/11663/ivyko-vrfs-ne ... irinkimas/

Gruodžio 1 d. įvyko Vilniaus regiono futbolo sąjungos (VRFS) narių neeilinis visuotinis nuotolinis susirinkimas.

Susirinkimo metu buvo patenkintas dabartinio VRFS prezidento Pauliaus Malžinsko atsistatydinimo prašymas. Kartu su prezidentu atsistatydino ir visa VRFS valdyba.

„Prezidentas atsistatydindamas pasiūlė atsistatydinti ir valdybai, tad mūsų pareiga buvo priimti šį pasiūlymą ir atsistatydinti“, – kalbėjo VRFS valdybos narys Janas Nevoina.

Prezidentas ir valdybos nariai savo pareigas vykdys toliau, kol bus išrinkti nauji valdymo organai, kurie turi būti išrinkti ne vėliau kaip iki 2021 m. kovo 1 d.

Susirinkime buvo iškeltas klausimas dėl VRFS pasitraukimo iš LFF struktūros, kuriam nebuvo pritarta. Susirinkime dalyvavęs LFF prezidentas Tomas Danilevičius padėkojo VRFS nariams už tokį sprendimą: „Vilniaus regionas yra labai svarbus LFF narys, todėl džiugu, kad VRFS nariai, kurie susirinkimo metu išreiškė tvirtą nuomonę apie likimą tarp LFF narių. Net kai sąjungos prezidentas buvo suspenduotas, jų interesai Vykdomajame komitete buvo girdimi ir sprendžiami, tačiau norisi, kad sąjunga turėtų tvirtą lyderį, kuris apjungtų visas puses ir su kuriuo vyktų sklandus bendradarbiavimas“, – kalbėjo T. Danilevičius.

Bendradarbiavimo su VRFS svarbą pabrėžė ir LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius. „VRFS yra didžiausias regionas futbolo bendruomenėje, todėl bendradarbiavimas su jais federacijai yra labai svarbus. Vyksta įvairūs bendri projektai, ypač infrastruktūros srityje, kuriuose reikia svarbių sprendimų ir lyderystės. Šiuo metu bendradarbiavimas vyksta, tačiau jis yra sudėtingas, tad norisi, kad Vilniaus futbolo problemas kartu galėtume spręsti operatyviai ir sklandžiai“, – teigė E. Stankevičius.

„Šiuo metu federacijoje nėra atstovaujami Vilniaus klubų ir akademijų interesai, kurie kasdien vykdo savo veiklą. Mano nuomone Vilnius privalo dalyvauti LFF valdyme, kadangi turime vietą VK ir privalome tai išnaudoti. Dabar laukiame rinkimų, pažiūrėsime kokie bus pasiūlymai, ką išrinks bendruomenė ir kokie bus ateities darbai,“ – pasakojo J. Nevoina.

LFF tikisi, kad visi pokyčiai, kurie vyksta VRFS, sudarys sąlygas vykdyti bendrą produktyvią veiklą viso Lietuvos futbolo labui. LFF yra pasirengusi visoketiopai talkinti naujai VRFS valdybai jos veikloje.

Respublik
Pranešimai: 3315
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: LFF veikla

2020 Gru 03 10:11

Pasitraukiantis P.Malžinskas: apie santykius su LFF ir Ž.Buzo ultimatumą
https://www.15min.lt/sportas/naujiena/f ... 24-1417876

Vilniaus regiono futbolo sąjungos (VRFS) prezidento postą oficialiai palikęs Paulius Malžinskas viešai pasisakė apie santykius su LFF ir prisiminė iš anksčiau teisto prieštaringos reputacijos verslininko Žydrūno Buzo išgirstą klausimą.

Pateikiame P.Malžinsko mintis, kurias jis išdėstė feisbuke.

„Gruodžio 1 d. įvyko neeilinis visuotinis Asociacijos VRFS narių susirinkimas. Jis patvirtino mano ir VRFS valdybos atsistatydinimą, buvo aptartos artimiausio VRFS rinkiminio susirinkimo datos, vyko diskusija dėl Asociacijos VRFS narystės LFF struktūroje perspektyvos.

Pokalbyje dalyvavę LFF vadovai – prezidentas Tomas Danilevičius ir gen. sekretorius Edgaras Stankevičius – vėl patikino, kad LFF yra atvira, skaidri ir puikiai dirbanti struktūra, o visi jos nariai yra vienodai gerbiami ir turi vienodas teises. Pasak T.Danilevičiaus, LFF niekada neignoravo VRFS, o visos problemos federacijos ir asociacijos santykiuose kilo dėl neadekvataus Pauliaus Malžinsko elgesio. „Asociacijai reikalingas vadovas, kuris adekvačiai elgsis viso futbolo atžvilgiu“, – pareiškė LFF prezidentas.

Kyla klausimas, kokį „adekvatumą“ turi omeny LFF vadovai? Ir kokie mano poelgiai, anot jų, buvo neadekvatūs? Lietuvių kalbos žodyne žodžio „adekvatus“ reikšmė yra: tolygus, tapatus, atitinkantis. Sprendžiant iš pastarųjų kelių metų įvykių, pagal LFF adekvatus yra tik tas, kuris atitinka federacijos reikalavimus, palaiko jos poziciją ir pritaria federacijos vadovų nuomonėms. Neslėpsiu, dažniausiai taip adekvačiai elgtis man nepavykdavo, turėjau ir tebeturiu savo nuomonę įvairiais klausimais, kuri nebūtinai sutapdavo su LFF pozicija.

Atvirai rašiau ir teberašau apie įvairias problemas savo asmeninėje Facebook paskyroje ir dėl to ne kartą sulaukiau LFF VK narių priekaištų. Visgi, esu įsitikinęs, kad ne įrašai čia problema ir ne tai sukėlė didžiausią LFF kabinetų valdovų nepasitenkinimą. Pagrindinė LFF ir VRFS konfrontacija kilo ne dėl mano asmeninių poelgių, o dėl nesuderinamų ir esminių vertybinių dviejų organizacijų skirtumų.

Pradėkime nuo to, kad dar 2018 m. vasarą Marijampolės apskr. prezidentas Žydrūnas Buzas pateikė man savotišką ultimatumą „tu su mumis ar prieš“ ir liepė apsispręsti, ar aš palaikysiu Tauragės apskr. prezidentą Arūną Pukelį, ar tuometinį LFF gen. sekretorių Nerijų Dunauską? Pasitarę VRFS valdyboje pareiškėme, kad Vilnius visada pasisakys už vertybinius sprendimus, kurie naudingi visam Lietuvos futbolui, tačiau kovoje dėl valdžios nepalaikysime nei A.Pukelio, nei N.Dunausko, kurio užnugaryje stovėjo Stasys Stankus.

Manau, tai buvo svarbus sprendimas ir pirma vinis LFF ir VRFS santykiuose. Tų pačių metų rudenį N.Dunauskas pasitraukė ir netrukus tapo Futbolo trenerių rengimo asociacijos prezidentu. 2018 spalio 16 d. VK posėdyje LFF gen. sekretoriumi išrenkamas Edgaras Stankevičius, tyliai išlydėtas Stasys Stankus, kuriam buvo įteiktas LFF I laipsnio ordinas bei išmokėta maždaug 40 tūkst. Eur išeitinė kompensacija, o LFF Vykdomajame prasidėjo Arūno Pukelio ir jo kompanijos era.

Antras ryškus lūžis LFF ir VRFS santykiuose įvyko 2019 m. balandžio 30 d., kai LFF konferencijoje Arūnas Pukelis buvo išrinktas antruoju viceprezidentu. Dar prieš rinkimus VRFS vieningu valdybos sprendimu nutarė nepalaikyti A.Pukelio kandidatūros. Ir rinkimuose tiek aš, tiek ir VRFS valdybos nariai balsavo prieš. Suprantu, poelgis neadekvatus, juk iki tol, visi be išimties, LFF konferencijose draugiškai rankas keldavo. Pasekmės buvo numanomos, aiškiai žinojau kas toliau laukia.

Praėjus keliems mėnesiams LFF VK suspendavo mane VK nario pareigose. Formaliu pretekstu tapo 2019 m birželio 20 dienos įrašas mano FB paskyroje apie Pilaitės stadioną, kurio kontekstas buvo Vilniaus savivaldybės sprendimai įrengiant Pilaitės gimnazijos aikštyną. Tačiau LFF tame įraše įžvelgė žalą dalykinei LFF reputacijai bei konfidencialumo pažeidimus ir suspendavo mane VK nario pareigose iki artimiausios LFF konferencijos. Įdomu tai, kad praėjus keturioms dienoms, liepos 12 d. LFF vadovai skubos tvarka patvirtino LFF konfidencialumo tvarkos aprašą.

Tolimesni įvykiai visiems gerai žinomi. 2019 m rugpjūčio 20 d. neeiliniame visuotiniame VRFS susirinkime absoliučia balsų dauguma buvo priimta rezoliucija reikalaujanti atstatyti VRFS prezidento narystę LFF VK, taip pat buvo išsakyta daug atviros ir pagrįstos kritikos LFF veiklai. 2019 m rugsėjo 15 d. LFF VK posėdyje VRFS narių prašymas buvo atmestas, o VRFS atstovai ir toliau dalyvavo LFF VK posėdžiuose, teikė įvairius Asociacijos pasiūlymus, kurie VK narių palaikymo nesulaukė. Susiformavo ir aiškus LFF skleidžiamas naratyvas, kurį vieno VRFS atstovų vizito metu išsakė LFF teisininkas Algimantas Šindeikis – išmeskite Paulių ir viskas susitvarkys.

2020 m kovo 4 d. VRFS valdybos posėdyje vienbalsiai pritarta sprendimui iškelti mano kandidatūrą LFF prezidento rinkimuose. Suformuluojamas ir pagrindinis uždavinys – platesnis visos futbolo bendruomenės ir visuomenės, klubų įtraukimas į tiesioginį LFF valdymą, didesnis LFF skaidrumas ir atvirumas. Nežinau kodėl šis sprendimas taip supykdė LFF ir kas jame neadekvataus, bet jau po kelių savaičių LFF sekretoriato vadovė Rita Bagdonienė išsiuntė į UEFA raštą dėl Pauliaus Malžinsko atšaukimo iš UEFA inspektoriaus pareigų. Beje, šio rašto LFF iki šiol man taip ir nepateikė.

Nepaisant to, turėdamas VRFS narių ir valdybos palaikymą, nusprendžiau dalyvauti LFF prezidento rinkimuose, daug ir atvirai kalbėjau apie LFF trūkumus ir problemas, parengiau konkrečius pasiūlymus ir naujų LFF Įstatų projektą. Rugpjūčio 1 d. vykusi LFF rinkiminė konferencija visa Lietuvai parodė tikrąjį federacijos futbolo bendruomenės veidą ir dar ilgai buvo linksniuojama įvairiose žiniasklaidos priemonėse.

Pagaliau, lapkričio 4 d. LFF Etikos komitetas, vykdydamas LFF VK ir prezidento prašymą, atliko mano veiklos tyrimą ir 2 metus uždraudė dalyvauti LFF valdymo ir kitų LFF organų veikloje. Šis Etikos komiteto, kuriame darbuojasi Arūno Pukelio aplinkos teisininkai, sprendimas galėjo būti skundžiamas Tarptautiniam Sporto Arbitražo teismui Lozanoje, bet aš nusprendžiau to nedaryti ir atsistatydinau iš VRFS prezidento posto.

Manau, kad visi šie įvykiai aiškiai parodo, kad LFF vadovų kalbos apie neadekvatų VRFS prezidento elgesį neturi jokio pagrindo. Akivaizdu, kad visus LFF sprendimus ir man skirtas sankcijas diktavo ne konstruktyvių sprendimų ar bendradarbiavimo su VRFS ieškojimas, o elementarus noras atkeršyti už kai kurių asmenų įžeistas ambicijas.

Sutinku, gal ne visi mano sprendimai ir darbai būnant VRFS prezidentu buvo teisingi ar geri, nepavyko išvengti klaidų, tačiau santykiuose su LFF nuosekliai laikiausi vertybinių Asociacijos VRFS narių suformuotų ir patvirtintų pozicijų, gyniau VRFS ir demokratinės futbolo bendruomenės interesus, ir šioje kovoje paaukojau nemažą dalį asmeninės gerovės ir mylimos veiklos.

Suprantu, kad kažkam būtent tai ir yra neadekvatus elgesys. Juk daugeliu atvejų žymiai lengviau, paprasčiau ir saugiau yra nusilenkti, pritarti, palaikyti ar prisitaikyti, ar bent jau tylėti ir nieko nedaryti. Užmiršti vertybes ir principus, atsisakyti tikslų? Man taip nesigavo.“

Tobex
Pranešimai: 8227
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: LFF veikla

2020 Gru 04 19:33

VILNIUJE – SOCIALINĖ LFF INICIATYVA IR REKORDINIO AUKŠČIO ŠVENTINĖ DEKORACIJA
https://lff.lt/news/11666/vilniuje-soci ... ekoracija/

Gruodžio 4 dieną Vilniuje Lietuvos futbolo federacija (LFF) įžiebė iš futbolo kamuolių sukonstruotą rekordinio aukščio kalėdinę dekoraciją bei tokiu būdu pradėjo šventinę akciją „Futbolo Kalėdos“.

Kalėdinė dekoracija yra 5 metrų 90 centimetrų aukščio, ją sudaro 705 kamuoliai. Dekoracijos skersmuo su kamuoliais – daugiau nei 4 metrai. Ši dekoracija pasiekė Lietuvos rekordą kaip „aukščiausia futbolo kamuolių dekoracija“.

„Šiais metais gražiausias metų šventes sutiksime pandemijos gniaužtuose, tad norėjosi sugalvoti akciją, kuri pradžiugintų žmones kalėdiniu laikotarpiu bei atneštų naudos ir po švenčių“, – kalbėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Po švenčių nupuoštos eglės žaisliukai – kamuoliai – bus išdalinti socialinėms ir futbolo įstaigoms priklausantiems vaikams įvairiuose Lietuvos regionuose. Iš viso akcijos metu bus išdalinta 1 500 kamuolių.

„Norime, kad futbolas augtų ir svarbiausia, kad vaikai, turintys mažiau galimybių, galėtų susipažinti su šiuo sportu. Kamuolių dovanojimas jiems galėtų būti pirmas žingsnis šios gražios kelionės pradžioje“, – apie socialinius akcijos aspektus pasakojo E. Stankevičius.

„Futbolo Kalėdų“ puošmena – kalėdinė futbolo kamuolių eglė stovės Vilniuje, prie pagrindinio prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ įėjimo.

„Džiugu, kad „Akropolis“ gali prisidėti prie šios socialinės iniciatyvos. Šiais metais dėl pandemijos turime neeilinę situaciją, tačiau tai nereiškia, kad skirdami dėmesį saugumo prekybos centruose užtikrinimui, galime pamiršti socialiai jautrius visuomenės narius, kurių svajonių išsipildymui ar paskatinimui žengti sporto keliu gal trūksta to vieno futbolo kamuolio“, – sako „Akropolis Group“ komunikacijos departamento vadovas Dominykas Mertinas, primindamas, kad norint apžiūrėti šią, iš futbolo kamuolių pagamintą eglutę, būtina paisyti visų saugumo reikalavimų – dėvėti veidą dengiančias kaukes, laikytis rekomenduojamo atstumo nuo kitų lankytojų bei atvykti ne didesnėmis nei dviejų žmonių grupelėmis.

Akciją LFF inicijavo su gausiu partnerių būriu: Vykdomojo komiteto nariais, asociacijomis ir federacijos rėmėjais.

„Noriu padėkoti Vykdomojo komiteto nariams ir LFF partneriams, kurie labai entuziastingai pažiūrėjo į šią kalėdinę iniciatyvą ir finansiškai prisidėjo prie jos. Šiuo projektu parodome, kad futbolo bendruomenė yra vieninga populiarinant futbolą ir rengiant socialines akcijas“, – džiaugėsi E. Stankevičius.

LFF dėkoja iniciatyvos partneriams: „Fasa“, „Dominari“, „Hegelmann Transporte“, „Litnaglis“, „Hummel“, „TDS Group“, „BCB group“, futbolo akademijai „Šiauliai“, Akmenės sporto centrui, A lygai, „Ecoil“, „Vėtrija“, futbolo mokyklai „Ateitis“, „Akropolis“, „Tangoprint“, „Bodesa“, „Adiada“, „Sovli“, Leilai ir Smiltei ir Gintautui Žemaičiui.

Anbo
Pranešimai: 8253
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: LFF veikla

2020 Gru 05 08:44

geras, šiandien galvojau Akropolyje apsilankyti, bet apsieisiu - nenoriu turėti nieko bendro su šitos korumpuotos federacijos piaru, bandant prisidengti blizgučiais :)

Anbo
Pranešimai: 8253
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: LFF veikla

2020 Gru 05 11:53

Pukelio atsako ilgai laukti nereikėjo :) ilgai rašė skundą vienok. Įdomu ar jo advokatus ne LFF apmoka :)

Skirmantas Malinauskas (2020-12-05):

"Na ką, 4 kilogramai popieriaus, sunku suskaičiuoti, kiek puslapių ir tik 20 dienų atsakymams - Šviniaus ieškinys man. Nuo šiandien pradeda galioti teismo įpareigojimas, Švinius reikalavo, kad per 1 dieną ištrinčiau visus įrašus, Teismas tokio reikalavimo netenkino, bet priėmė kitus - man uždrausta skelbti ginčytinus teiginius apie Švinių, o jų tikrai nemažai. Ieškinio suma 87 tūkst. 520 eurų. Čia tik pirma žinutė, tai keičia mano planus, dabar jau su teisininku teks pasitarti, kaip perdaryti paruoštą epizodą. Galbūt laikinai Švinių vadinsiu krištolo tyrumo verslininku ir Lietuvos futbolo viltimi savo video, kad nieko nepažeisčiau. Jis bet kuriuo atveju išeis, jokie epizodai trinami nebus. Skaitymo daug, tikslas aiškus - atimti iš manęs kuo daugiau laiko. Sudėta viskas - nuo lingvistinių ekspertizių iki laidų, kuriose dalyvavau, stenogramų. Bandysiu viską suvaldyti ir neabejoju, kad tai bus precedentinė byla visiems."

Respublik
Pranešimai: 3315
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: LFF veikla

2020 Gru 09 17:25

Mohikanai lieka: V.Butkevičius be konkurencijos išlaikė vietą LFF vykdomajame komitete
https://www.15min.lt/sportas/naujiena/f ... 24-1420438

Lietuvos salės ir paplūdimio futbolo asociacijos (LSPFA) prezidentu balsų dauguma išrinktas dabartinis šios asociacijos prezidentas Vidmantas Butkevičius.

Prezidento posto siekė vienas kandidatas.

Kartu su juo išrinkti ir naujieji valdybos nariai: Kauno „Vyčio“ vadovas Darius Gurskis, LSPFA viceprezidentas Remigijus Daugėla, Kauno „Aleksoto“ direktorius Audrius Markevičius bei buvęs Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Kęstutis Rudžionis. Pastarasis paskirtas salės futbolo rinktinių techniniu direktoriumi.

Dėl COVID-19 grėsmės ir sugriežtintų sąlygų, balsavimas vyko išskirtine tvarka. Balsavimo teisę turintiems nariams buvo išsiųstas tvarkaraštis su laiku, kada jie turėtų atiduoti savo balsą. Tai reiškia, kad tarpusavyje nariai nekontaktavo.

Prezidentu perrinktas V. Butkevičius tikina, kad naujoje kadencijoje daugiausiai dėmesio bus skiriama profesionalumui.

Noriu pažymėti, kad tai mano paskutinė kadencija, todėl planų turiu nemažai. Pirmasis mano darbas – salės futbolo rinktinėms rasti techninį direktorių padarytas jau šiandien. Pasirinkome Kęstutį Rudžionį, nes tokią patirtį turintis žmogus asociacijai yra neįkainojama vertybė. Taip pat asociacijoje atsiras skauto etatas. Kandidatą į šią poziciją jau esame numatę, tačiau, kol nėra oficialu, įvardinti jo nenoriu.

Dar vienas labai svarbus darbas – didžiojo futbolo ir salės futbolo atskyrimas. Mes daug apie tai kalbame, šiokie tokie žingsniai daromi, tačiau tam turi būti skiriamas didesnis dėmesys. Kol to nebus, tol kentės mūsų čempionatas. Turiu omenyje tai, kad futsal A lygos sezonas turėtų tęstis aštuonis mėnesius, tačiau, kol nemažai žaidėjų žaidžia didžiojo futbolo pirmoje lygoje, to padaryti paprasčiausiai neįmanoma“, – sakė V. Butkevičius.

Lietuvos salės futbolo asociacijai V.Butkevičius vadovauja nuo 2003-ųjų. Priminsime, jog jis yra ir danų sportinės aprangos „Hummel“ atstovaujančios įmonės Lietuvoje vienas akcininkų.

Grįžti į