karys
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Lietuvoje rungtyniavę užsieniečiai

2020 Vas 03 22:24

Moffi siaučia Belgijoje, gali tokiais tempais toli keliauti, gal fuksu Riteriai procentą nuo kitos sumos kokį pasirašė, bet turbūt ne...
Apie Vilniaus “Žalgirį” ir futbolą apskritai… http://offside.blogas.lt" onclick="window.open(this.href);return false;

šiaip

2020 Vas 03 22:28

Moffi siaučia Belgijoje, gali tokiais tempais toli keliauti, gal fuksu Riteriai procentą nuo kitos sumos kokį pasirašė, bet turbūt ne...
Jam tik 20 metų, tai Riteriams priklausys simbolinis ugdymo mokestis už kiekvieną transferą.

Tobex
Palaikoma komanda: Šiauliai

2020 Vas 03 22:32

pamenu prieš šimtą metų Tapinas pinigų kartoje Janušą Loputį (ar kaip ten) kalbino, tai jis sakė, kad uždirbti babkių galima iš procentų, iškarto niekas nemoka daug už lietuvį. Kaip pvz pateikė Džiaugštą, kad jam/Žalgiriui 20proc parėjo nuo Džiaukšto persikėlimo iš Baltikos į kažkur.

Laikai nemanau, kad labai pasikeitė ir Trakai manau norėjo įsirašė procentą, nebent jie patys nevaldė situacijos derybose.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Palaikoma komanda: LT rinktinė

2020 Vas 04 18:17

Patrikas Bordonas išvarė į „Persatuan Sepak Bola“ (Indonezija).

Tobex
Palaikoma komanda: Šiauliai

2020 Vas 05 21:31

Rafael Ledesma
Tiems žmonėms, draugams, fanams, spaudai, kuri manęs klausė apie mano ateitį futbole.
Negavau jokio pasiūlymo tęsti karjerą, o tie keli kuriuos gavau, buvo permaži, kad būtų verta palikti Maltą. Maltoje transferų langas jau užsidarė. Rytų euopoje, kur aš žaidžiau, nepasiūlė nieko normalaus. Per pastaruosius 2-3 mėnesius teko labai nusivilti futbolo klubais ir futbolo žmonėmis.
Aš vis dar mylių futbolą ir vis dar noriu žaisti, vis dar galiu įtakoti situaciją aikštėje, tiesiog dauguma žmonių kreipia dėmesį į amžių, kaip greitai žaidėjas bėga ir nežiūri į veiksmų kokybę, kuri padaro skirtumą aikštėje.
Todėl aš nusprendžiau pailsėti nuo futbolo, bent jau iki vasaros. Laikas pradėti žiūrėtis kito kelio, atsinaujinti, praleisti daugiau laiko su vaikais, pailsėti, o vasarą dar pažiūrėsime.
Futbolas buvo ir visada bus mano aistra, mano narkotikas ir dalykas kurį aš labiausiai mylių daryti.

išversta iš Instagramo storio.

mafia7
Palaikoma komanda: A-lyga

2020 Vas 05 21:54

Daugiau negu kelių pasiūlymų nebebus, gali jis nebesvajoti. Laikas mokytis treniravimo amato, arba kažką veikti su futbolu, dirbti kažką, bet reikia kompetencijų. Nebent gal Banga dar gali kažką mestelti, kas čia žino. Bet Rafai jau laikas galvoti apie ateitį, ką jis veiks po žaidėjo karjeros pabaigos.

bronius

2020 Vas 14 22:39

Perezas atsidūrė Indijoje „Quess East Bengal Football Club“ klube.

bronius

2020 Vas 16 20:40

Sidy Sagna (ex Panevėžys) Suručenio „Sfântul Gheorghe“ (Moldova) peržiūroje.

Grįžti į