Respublik

2020 Geg 28 21:24

„Gorica“ pratęsė P. Golubicko nuomos sutartį

Ketvirtadienio vakarą Velika Goricos HNK „Gorica“ oficialiai paskelbė, kad pratęsė sutartį su Lietuvos rinktinės saugu Pauliumi Golubicku.

P. Golubicko nuomos sutartis galiojo iki gegužės mėnesio pabaigos, tačiau dėl susidariusios situacijos bei sustabdyto čempionato buvo nuspręsta nuomos sutartį pratęsti iki sezono pabaigos.

Atnaujinus Kroatijos futbolo čempionatą, Paulius Golubickas jau spėjo atkreipti į save dėmesį. Draugiškose rungtynėse tarp „Goricos“ ir šalies čempionų Zagrebo „Dinamo“, būtent P. Golubicko įvartis padovanojo pergalę Velika Goricos klubui.

Respublik

šiandien 12:36

Neįprastai ilgose draugiškose rungtynėse – dar vienas Golubicko įvartis

Lietuviškasis „HNK Gorica“ klubas sėkmingai tęsia pasiruošimą Kroatijos futbolo pirmenybių atnaujinimui. Valdo Dambrausko diriguojama komanda kontrolinėse rungtynėse 5:1 nugalėjo kitą aukščiausioje šalies lygoje rungtyniaujančią ekipą – „Varaždin“.

Prie pergalės įvarčiu prisidėjo ir Lietuvos rinktinės atstovas Paulius Golubickas. Jis varžovų vartininką nuginklavo 77-ąją minutę.

„HNK Gorica“ ir „Varaždin“ rungtynės vyko kiek neįprastu būdu – komandos sutiko sužaisti tris kėlinius po 45 minutes.