Tobex
Pranešimai: 9815
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Paulius Golubickas

2022 Kov 06 17:01

šiandiena žaidžia nuo 25min po keitimo

Tobex
Pranešimai: 9815
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Paulius Golubickas

2022 Kov 23 09:28

TRAUMAS UŽNUGARYJE PALIKĘS P. GOLUBICKAS: „BE SUNKIŲ PRALAIMĖJIMŲ NEBŪNA DIDELIŲ PERGALIŲ“
https://lff.lt/news/13329/traumas-uznug ... u-pergaliu

Lietuvoje rinktinėje šių metų kovo rinktinių lange – ne vienas naujas veidas, tačiau yra ir tokių, kurie nacionalinės rinktinės marškinėlius apsivilks po pertraukos. Vienas tokių – Kroatijoje šiuo metu žaidžiantis saugas Paulius Golubickas.

Jis pastarąjį kartą rinktinėje buvo dar praėjusių metų vasarą, kai su rinktine varžėsi Baltijos taurėje bei rungtyniavo kontroliniame mače Ispanijoje, tačiau vėliau buvo kamuojamas traumų, reguliariai nežaidė savo klube.

Visgi situacija pasikeitė – negandas nuošalyje palikęs žaidėjas pirmą kartą sulaukė Valdo Ivanausko pakvietimo į rinktinę ir buvo atviras – rungtyniauti už savo šalį jam yra malonu.

„Malonu visada sugrįžti, atstovauti savo šaliai. Taip, buvo sunkus periodas, bet be sunkių pralaimėjimų nebūna didelių pergalių. Jei nebūtų to sunkaus etapo, tai nebūčiau ir šičia. Bet dabar labai džiaugiuosi, esu ten, kur noriu būti ir esu labai patenkintas.

Rinktinė atjaunėjo, daug naujų veidų, teko būti čia seniai. Asmeniškai pirmasis įspūdis apie trenerį yra labai geras, bendrauja, stebi iš šalies, kol kas tikrai neturiu jokių priekaištų ir manau, kad jų nebus ir ateityje“, – su šypsena sakė futbolininkas.

„Gorica“ klubo situacija kurį laiką nebuvo gera – pralaimėjimai vijo pralaimėjimus, o pats P. Golubickas nesulaukdavo žaidybinio laiko.

Tačiau situacija pasikeitė komandai pakeitus trenerį – kai prie vairo stojo Samiras Toplakas, lietuvis vėl pradėjo reguliariai rungtyniauti ir sulaukti šansų įrodyti savo galimybes.

„Turėjome sunkų periodą, septynios nelaimėtos rungtynės, trenerio pakeitimas, bet tai buvo į naudą, trijų nepralaimėtų rungtynių serija, gaunu daugiau žaidybinio laiko. Manau, kad įgausiu dar daugiau to pasitikėjimo ir bus galima dar dažniau mane matyti aikštelėje.

Traumų pasėkmių nejaučiu, ar žandikaulis, ar čiurna, bet nuo Naujų metų esu savimi patenkintas, atsigavęs, padirbėjęs su savimi, tai manau, kad užrišiu tas visas traumas ir pavyks viską pakelti į viršų“, – teigė žaidėjas.

Jis taip pat pridėjo, jog ir Kroatijoje aptariama Rusijos sukelto karo Ukrainoje tema, o šalies futbolo bendruomenė bei klubai taip pat reiškia palaikymą.

„Šie įvykiai paveikė mus visus ir tai matosi, Gorica yra netoli oro uosto, matome kartais ir pratybas vykstančias, o kalbant apie futbolo bendruomenę, tai irgi siunčiamos žinutės, palaikoma Ukraina, komandoje turime jaunesnių žaidėjų, kurie atvykę iš Ukrainos, klubas jiems duoda apgyvendinimą, treniruočių sąlygas, tad tas palaikymas tikrai jaučiasi“, – akcentavo rinktinės narys.

Jis taip pat sulaukė klausimo apie Valdą Dambrauską bei Mindaugą Nikoličių, su kuriais anksčiau kartu dirbo „Gorica“ klube, o dabar jie darbuojasi Splito „Hajduk“.

„Tame klube spaudimas tikrai didelis, bet jie tikrai jam padarė daug, atsidūrė taurės finale, toliau kovoja dėl titulo ir manau, kad bus labai įdomu stebėti šį čempionatą. Ir mes šiek tiek jiems padėjome atimdami taškus iš jų konkurentų. Bus įdomu stebėti ir matyti, kas laimės tą titulą“, – apie Splito ekipą pasakojo lietuvis.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11484
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Paulius Golubickas

2022 Geg 01 00:18

SLAVEN BELUPO vs GORICA 2:1 (33.kolo, HT Prva liga 21/22)

https://youtu.be/0nEH-VTrod0


Respublik
Pranešimai: 6116
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Paulius Golubickas

2022 Geg 08 16:44

Kroatijos pirmenybėse šeštadienį Paulius Golubickas aikštėje pasirodė 61 minutę bei padėjo „Gorica“ klubui namuose sužaisti lygiosiomis 3:3 su Zagrebo „Lokomotiva“ klubu.

https://www.sportas.lt/naujiena/455468/

Respublik
Pranešimai: 6116
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Paulius Golubickas

2022 Geg 14 01:24

Paulius Kroatijoje pelnė įvartį, atliko assistą ir žaidė visas rungtynes, Gorica priešpaskutiniame ture 0–2 nugalėjo lygos autsaiderius.


https://youtu.be/fsTgLpoAqnE

Tobex
Pranešimai: 9815
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Paulius Golubickas

2022 Geg 14 09:09

gaila kad sezonas baigiasi

Grįžti į