Respublik
Pranešimai: 2409
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Rinktinės draugiškos rungtynės

2020 Lie 14 17:26

Paaiškėjo Lietuvos varžovai kontrolinėse rungtynėse
https://lff.lt/news/11014/paaiskejo-lie ... ungtynese/

Rudens ciklą lietuviai pradės dvejomis rungtynėmis Tautų lygoje, o spalio 7 dieną Lietuvos nacionalinė rinktinė Taline sužais kontrolines rungtynes su Estija (104 vieta FIFA reitinge). Estijos rinktinė lietuviams – puikiai pažįstama. Per visą istoriją Lietuvos ir Estijos rinktinės sužaidė net 51 rungtynes, iš kurių lietuviai iškovojo 21 pergalę, patyrė 20 pralaimėjimų bei 10 kartų sužaidė lygiosiomis.

Prieš Tautų lygos rungtynes su Baltarusija, lapkričio 11 dieną Vilniuje, LFF stadione, Lietuvos rinktinė sužais kontrolines rungtynes su Farerų salų atstovais (110 vieta FIFA reitinge). Su Farerų salų rinktine lietuviai susitiko atrankose į Europos ir Pasaulio čempionatus. Iš 8 rungtynių Lietuva iškovojo 6 pergales, kartą pralaimėjo bei sužaidė lygiosiomis.

„Sunku vertinti bendrą pandemijos įtaką žaidėjų sportinei formai, bet akivaizdu, kad ji bus jaučiama. Nors A lygos čempionatas jau yra atnaujintas, reikia prisiminti, kad užsienyje nemažai vietinių pirmenybių vis dar yra sustabdytos, o žaidėjai negauna pakankamai praktikos. Vis dėlto, mes ruošiamės artėjančiam rudenio etapui ir tikime, kad būsime konkurencingi bei galėsime pademonstruoti gerą žaidimą.

Nežinant varžovų sudėties komentuoti yra sudėtinga. Estijos rinktinė mums puikiai pažįstama komanda. Tai yra mūsų principinis varžovas ir į šią dvikovą turime žiūrėti kaip į Baltijos šalių derbį, laukia išties įdomios rungtynės. Tuo tarpu Farerų salų rinktinė padarė ženklų kokybinį šuolį į priekį, tačiau tiek Estija, tiek Farerų salos yra mūsų pajėgumo komandos. Akistata su šiais varžovais mums padės įsivertinti savo lygį“, - teigė nacionalinės rinktinės treneris Valdas Urbonas.

Grįžti į