Respublik
Pranešimai: 4133
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Salės futbolo rinktinė

2017 Vas 09 00:07

Salės futbolui reikia spartesnio progreso
http://lzinios.lt/lzinios/Sportas/sales ... eso/237922" onclick="window.open(this.href);return false;

Pasaulio salės futbolo čempionatą siekianti surengti Lietuvos futbolo federacija (LFF) praėjusį savaitgalį turėjo galimybę pasitikrinti savo organizacinius gabumus ir įvertinti, ko verta dabartinė rinktinė. Vilniuje buvo surengtas trijų komandų Europos čempionato atrankos turnyras.

Rinktinė pademonstravo, kad po truputį artėja prie stipriausių žemyno komandų, tačiau treneriui Kęstučiui Rudžioniui norisi, kad pažangos procesas vyktų greičiau.

Atrankos varžybose Lietuvos rinktinė 5:1 nugalėjo Andorą, bet 1:3 pralaimėjo turnyro favorite laikytai Prancūzijai. Trečią įvartį prancūzai pelnė likus žaisti 10 sekundžių, kai mūsiškiai pakeitę vartininką aikštės žaidėju bandė šturmuoti oponentų vartus. Andorą 5:0 įveikę prancūzai, kaip ir prognozuota, laimėjo turnyrą bei pateko į kitą atrankos varžybų etapą. Jame „mėlynųjų“ jau laukia rusai, slovakai ir turkai.

Vis tik Prancūzijos komandos treneris Pierre'as Jacky akcentavo, jog su lietuviai kovoti buvo kur kas sunkiau, nei prieš dvejus metus, kuomet jie mūsiškius pranoko didžiule persvara 6:0.

„Prancūzams pralaimėjimas būtų virtęs tragedija. Nemanau, kad prieš turnyrą jie laikė mus rimtais varžovais. O mes kovojome gerai, net virš savo galimybių ribos. Kartais aplankydavo mintis – kad gal ne mūsiškiai čia žaidžia. Esu patenkintas žaidėjais. Iki pilnos laimės trūko pergalės. Ir ji buvo netoli“, – po rungtynių kalbėjo Lietuvos rinktinės treneris K. Rudžionis.

Jis pasidžiaugė ir žiūrovų susidomėjimu šiomis varžybomis. Sostinės „Siemens“ arenoje rungtynes su Andora stebėjo 2,4 tūkst. sirgalių, su Prancūzija – 4,2 tūkst.

– Ko reikia, kad dar po metų-dvejų įveiktume tokias komandas kaip Prancūzija? – paklausėme Kęstučio Rudžionio.
– Daug ir sunkiai dirbti. Kito kelio nėra. Turime kelti nacionalinio čempionato lygį, stengtis žaisti greičiau, staigiau. Nes į tokius turnyrus patekę mūsų žaidėjai susiduria su kitokiais žaidimo greičiais ir didesniu krūviu, nei patiria Lietuvos lygoje.

– Lietuvos rinktinei stinga rungtynių su tokio lygio varžovais patirties?
– Mums visuomet naudinga pasitikrinti jėgas ir su latviais, ir su estais. Sunku draugiškoms rungtynėms privilioti elito rinktines, nes jos nenusiteikusios mokyti lietuvių. Ispanai, serbai tam laiko tikrai negaiš. Be to, tokiose rungtynėse kažin ar nuveiktume ką nors įsimintino. Todėl dažniausiai renkamės savo pajėgumo varžovus.

– LFF siekia, kad 2020-ųjų pasaulio salės futbolo čempionatas vyktų mūsų šalyje. Ar būtų realu per 3–4 metus sulipdyti rinktinę, kuri pasipriešintų elito atstovams?
– Čempionato organizatoriai dar nėra aiškūs, todėl ir nenušovus žvėries kailio lupti nedera. Nuo FIFA sprendimo priklausys ir mūsų rinktinės strateginė programa – kokiu keliu eisime, kaip tobulėsime. Tai labai plati tema. Vis dėlto, kiekviena rinktinė yra vietos klubų veidas. Norint jį pakeisti, reikia kryptingo ir nuoseklaus darbo klubuose, trenerių kursų ir profesionalaus požiūrio. Dauguma mūsų futbolininkų žaidžia ir lauke, ir salėje, o taip neturėtų būti. Šiuo metu nemažai atsiliekame nuo didžiųjų valstybių. Europos salės futbolas gerokai pažengęs, o mes į priekį judame mažais žingsneliais. Tačiau dirbant visiems vieningai per 4 metus galima daug ką nuveikti.

– Lietuvos salės lygoje žaidžia ir brazilų. Gal ketinate kelis natūralizuoti, kaip daro kitų valstybių rinktinės?
– Mes nesame Rusija, Azerbaidžanas ar Kazachstanas ir pilietybių lengvai nedaliname. Tokių iliuzijų neturime. Vienintelis teigiamas dalykas, kad rungtyniaudami su tais brazilais mūsiškiai tobulėja, kyla varžybų lygis. O apie natūralizaciją nėra net kalbos.

Statistika
Lietuva – Andora 5:1 (2:0). J. Gulbinas (8:15), R. Radavičius (17:16), J. Zagurskas (25:05), L. Sendžikas (29:33), A. Buinickis (39:53); D. Ferrizas (20:23).
Prancūzija – Andora 5:0 (3:0). J. Perezas (2:46, į savo vartus), A. Mohammedas (8:53, 29:57), A. Gasmi (17:48), K. Hamdoudas (39:59).
Lietuva – Prancūzija 1:3 (1:1). A. Šteinas (9:23), L. N'Gala (5:54), A. Mohammedas (21:07), S. Belhajus (39:49).

Rikiuotė: Prancūzija 6 tšk., Lietuva 3 tšk., Andora 0 tšk.

GS3
Pranešimai: 2518
Užsiregistravo: 2014 Sau 16 18:58

Re: Salės futbolo rinktinė

2017 Kov 01 18:44

2017-03-01
APTARS FUTSAL RINKTINĖS REZULTATUS
http://lff.lt/news/2648/aptars-futsal-r ... ezultatus/" onclick="window.open(this.href);return false;

Kovo 9 dieną Vilniuje vyks Lietuvos nacionalinės Futsal (salės futbolo) vyrų rinktinės rezultatų aptarimas.
Salės futbolo bendruomenės susibūrime bus aptarti Lietuvos Futsal rinktinės pasirodymai sausio mėnesį vykusiose Pasaulio čempionato atrankos varžybose, Baltijos taurės varžybose.

Diskusija vyks kovo 9 d. (ketvirtadienį) nuo 11 iki 14 val. viešbutyje „Ibis Styles Vilnius“ (adresu Minsko pl. 14, Vilnius).
Registracija - iki kovo 7 d. el. paštu [email protected] (vietų skaičius ribotas).

Respublik
Pranešimai: 4133
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Salės futbolo rinktinė

2017 Kov 15 14:03

Turnyro Vilniuje rungtynės pagerino UEFA rekordą
http://lff.lt/news/2691/turnyro-vilniuj ... a-rekorda/" onclick="window.open(this.href);return false;

Vilniuje Lietuvos futbolo federacijos (LFF) surengto Europos Futsal (salės futbolo) čempionato atrankos turnyro rungtynės pagerino lankomumo rekordą. Tokia žinia paskelbta UEFA Futsal ir paplūdimio futbolo komiteto posėdyje.

Sausio 29-ąją Lietuvos ir Prancūzijos Futsal rinktinių dvikovą Vilniaus „Siemens“ arenoje stebėjo 4181 žiūrovas. Pagal UEFA pateiktus duomenis, tai didžiausias žiūrovų skaičius per visas iki šiol surengtas Europos Futsal čempionato preliminaraus atrankos etapo rungtynes.

Šį sezoną minėtame žemyno Futsal varžybų etape dalyvavo 26 šalių komandos, tarp jų – Anglijos ir Vokietijos atstovai. Lietuva dalyvavo F grupėje ir įveikė Andoros komandą 5:1 bei nusileido Prancūzijai 1:3.

UEFA Futsal ir paplūdimio futbolo komiteto posėdyje Nijone (Šveicarija) šią savaitę dalyvavęs komiteto narys, Lietuvos salės futbolo asociacijos viceprezidentas Sergėjus Slyva pasakojo, jog įvardintas rekordas buvo staigmena ir pozityvi žinia primenant apie mūsų šalies kandidatūrą surengti 2020 metų Pasaulio Futsal pirmenybių finalinį etapą.

„Per UEFA atstovų prezentaciją išgirsti akcentą apie tokį rekordą buvo malonus netikėtumas ir puikus mūsų nuveikto darbo įvertinimas. Savo ruožtu, norėdami priminti apie savo planus dėl Pasaulio čempionato turėjome iš anksto paruošę video klipą, kuris buvo parodytas komiteto nariams. Po susirinkimo priėję šveicarų, italų ir kitų šalių atstovai pagyrė, domėjosi dėl mūsų kandidatūros ir žadėjo laikyti kumščius, kad mums pasisektų“, - įspūdžiais iš UEFA būstinės dalijosi S. Slyva.

UEFA Futsal ir paplūdimio futbolo komiteto posėdyje buvo taip pat aptarti įvairūs strateginiai Europos Futsal plėtros klausimai. Nuo kito sezono UEFA Futsal taurės klubinėse varžybose galės dalyvauti daugiau komandų iš pirmaujančių lygų, taip svarstoma pakeisti turnyro pavadinimą.

Siūloma nuo 2022-ųjų išplėsti Europos Futsal rinktinių čempionatą iki 16 komandų ir rengti jį kas ketverius metus, pakeisti atrankos varžybų pagrindinio etapo sistemą (viena iš alternatyvų - pakeitimas pagal tradicinio futbolo modelį su rungtynėmis namuose ir išvykoje). Taip pat norima nuo 2019 m. organizuoti du naujus Futsal rinktinių čempionatus - vaikinų (U-19) ir moterų. Visi šie strateginiai pasiūlymai dėl Futsal varžybų plėtros pateikti UEFA Vykdomajam komitetui.

2020 metų Pasaulio Futsal čempionato finalinio etapo šeimininkai turėtų paaiškėti kitame FIFA Tarybos posėdyje, kuris numatytas gegužę. Paraiškas surengti šias varžybas taip pat pateikė Japonija, Kosta Rika, Iranas, ir Naujoji Zelandija.

GS3
Pranešimai: 2518
Užsiregistravo: 2014 Sau 16 18:58

Re: Salės futbolo rinktinė

2017 Lap 29 14:02

Lietuvos futsal rinktinės vairas patikėtas specialistui iš Ukrainos
http://www.futbolas.lt/naujiena/402376/ ... s-ukrainos" onclick="window.open(this.href);return false;

Kurį laiką be vyriausiojo trenerio buvusi Lietuvos futsal rinktinė pagaliau turi vedlį, kuriuo pasirinktas specialistas iš Ukrainos Jevgenijus Ryvkinas. Puikiai futsal pasaulyje žinomas treneris kovoje dėl posto aplenkė tris lietuvius, turką, juodkalnietį, vokietį ir savo tautietį Aleksandrą Danilenką. Pastarasis bus atsakingas už naujai buriamas futsal jaunimo rinktines.

„Evgenijus Ryvkinas būtų dovanų dovana Lietuvos futsalui. Proga turėti tokio lygio trenerį retai pasitaiko. Ja nepasinaudoti - būtų didžiausia klaida“, - prieš kelias dienas socialinėje erdvėje rašė buvęs rinktinės treneris Kęstutis Rudžionis, tuomet dar nežinojęs, kas taps naujuoju strategu. Lietuvos salės futbolo asociacijos prezidento Vidmanto Butkevičiaus teigimu, apie K.Rudžionio favoritą jis net nežinojo, o pasirinkimą lėmė – rekomendacijos, trenerio patirtis ir pasiekimai.

„Su K.Rudžioniu pastaruoju metu neturėjau jokio kontakto, tačiau jei jis taip pasakė, vadinasi, taip ir yra. Tikrai nėra daug žmonių, kurie galėtų žiniomis lygintis su Kęstu. Kalbant apie mūsų pasirinkimą, tai jis iš visų kandidatų ryškiai išsiskyrė. Mes pabendravome dvi valandas ir mums jokių klausimų neliko“, - portalui futbolas.lt sakė V.Butkevičius.

Naujasis rinktinės strategas išrinktas likus vos savaitei iki Baltijos taurės turnyro. Maža to, jau sudarytas net ir žaidėjų sąrašas, kurie jame dalyvaus. „Patys suprantame, kad vėluojame, tačiau nesinorėjo daryti atmestinai. Pasakysiu nuoširdžiai, vertinome kiekvieną kandidatą, o tam reikalingas laikas.

Kalbant apie žaidėjų sąrašą, jis – visiškai preliminarus. Treneris turės visišką laisvę, todėl ką jis darys su tuo sąrašo – tik jo reikalas“, - pasakojo V.Butkevičius. Nuo kitų metų UEFA rekomenduoja šalims turėti ne tik suaugusių, tačiau ir jaunių bei jaunimo rinktines. Šioms pareigoms pasirinktas jau minėtas A.Danilenka. „Kol kas mūsų salės futbolas yra visiškai mėgėjiškas. Po truputį bandysime jį sukti profesionalumo link.

Pasikeitęs UEFA požiūris bei finansinė pagalba turėtų padėti. Galvojame apie vaikų grupes, kurios koncentruotųsi tik į salės futbolą“, - kalbėjo V.Butkevičius. Naujasis treneris prie rinktinės vairo debiutuos Baltijos taurės turnyre.

GS3
Pranešimai: 2518
Užsiregistravo: 2014 Sau 16 18:58

Re: Salės futbolo rinktinė

2018 Kov 30 20:07

FUTSAL RINKTINĖJE – SEPTYNI NAUJOKAI IR SUGRĮŽĘ SENBUVIAI
https://lff.lt/news/4793/futsal-rinktin ... senbuviai/" onclick="window.open(this.href);return false;

Lietuvos nacionalinė futsal (salės futbolo) rinktinė pradeda stovyklą, kurios metu sužais du mačus su Baltarusijos rinktine.

Lietuviai pirmąsias šiais metais rungtynes žais balandžio 3 dieną (19 val.) ir balandžio 4 d. (17 val.). Abi dvikovos vyks Kėdainių arenoje.

Tai bus pirmasis naujojo trenerio Jevgenijaus Ryvkino debiutas prie komandos vairo – gruodį pergalingai pasibaigusiame Baltijos taurės turnyre jį pavadavo asistentas Jurijus Jeremejevas.

Rungtynėse su Baltarusija turėtų debiutuoti net septyni naujokai: Domantas Mazgys, Neilas Urba, Lukas Čepkauskas, Aivaras Meškinis, Vladimiras Derendiajevas, Germanas Jezerskis ir Kęstutis Rainys, o po ilgesnės pertraukos į komandą sugrįžta Mindaugas Labuckas ir Jaunius Juozaitis.

Pasak J. Ryvkino, stovykloje bus siekiama išmėginti jaunus ir perspektyvius Lietuvos futbolininkus: „Atsižvelgiant į tai, kad Lietuvoje salės futbolo dar nėra profesionali sporto šaka, mums nepavyksta kiekvienai stovyklai surinkti pajėgiausių žaidėjų, nes daugelis jų rungtyniauja lauko futbole“.

„Į šią stovyklą pakviesti ir jauni bei perspektyvūs žaidėjai, kurie turi galimybę ir didžiulį norą atstovauti Lietuvai. Mes turime daug naujokų ir norime juos įvertinti tarptautiniame lygyje, jog galėtume išdirbti teisingą plėtros strategiją, kuri ateityje galėtų mums atnešti rezultatų. Todėl linkime visiems būti kantriems ir palaikyti jauną Lietuvos futsal rinktinę naujos kelionės pradžioje“, – samprotavo specialistas iš Ukrainos.

Įėjimas į Kėdainiuose vyksiančias rungtynes bus nemokamas.

Lietuvos futsal rinktinės žaidėjų sąrašas:

Vartininkai:

Kęstutis Rainys (Vilniaus dailės akademija)
Domantas Mazgys („Vievio žiedas“)
Mindaugas Labuckas („London City“, Anglija)

Aikštės žaidėjai:

Justinas Zagurskas („Vytis“)
Pavelas Smolkovas („Vytis“)
Neilas Urba („Koralas“)
German Jezerskij („Koralas“)
Eisvinas Utyra („Vikingai“)
Lukas Čepkauskas („Vikingai“)
Albert Voskunovič („Vilniaus dailės akademija“)
Mantas Makutonovičius („Turbotransfers“)
Lukas Sendžikas („Inkaras“)
Jaunius Juozaitis („Inkaras“)
Vladimir Derendiajev („Helvecia London“, Anglija)
Aivaras Meškinis („Vievio žiedas“)

Mutis
Pranešimai: 1021
Užsiregistravo: 2016 Kov 03 10:06

Re: Salės futbolo rinktinė

2018 Kov 31 08:26

Sales futbolas yra naslaites vietoj, tai prisikviete grybu aiskina apie jaunus ir perspektyvius.

Respublik
Pranešimai: 4133
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Salės futbolo rinktinė

2018 Lap 01 21:06

Lietuvos futsal rinktinė pralaimėjo Slovakijai
https://lff.lt/news/5420/lietuvos-futsa ... lovakijai/" onclick="window.open(this.href);return false;

FIFA suteikė teisę Lietuvai organizuoti 2020 metų pasaulio salės futbolo (futsal) čempionatą, o nacionalinė Lietuvos rinktinė pradėjo intensyvų pasirengimą vienam svarbiausių sporto renginių Lietuvos istorijoje.

Lietuvos rinktinė pirmadienio vakarą Poprado mieste sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes su Slovakijos nacionaline komanda. Jevgenijaus Ryvkino auklėtiniams teko pripažinti varžovų pranašumą 1:4.

Pirmą kėlinį lietuviai daugiau gynėsi, negu atakavo varžovų vartus. Slovakai į priekį išsiveržė 13 minutę po Martino Došos įvarčio, o jau po minutės Ispanijos aukščiausioje lygoje žaidžiantis Tomašas Drahovsky padvigubino pranašumą.

Po pertraukos lietuviai bandė paspausti varžovus ir ieškoti galimybių įmušti, bet jų bandymai ne visiškai pavyko. 27 minutę T. Drahovsky pelnė trečią Slovakijos įvartį.

Rungtynių pabaigoje Lietuvos ekipai pavyko sušvelninti rezultatą, kai tiksliai kamuolį į vartus pasiuntė Jurijus Jeremejevas. Visgi po kelių minučių mūsų komandos viltis palaidojo dar vienas T. Drahovskio įvartis.

„Pirmajame kėlinyje siekėme šlifuoti zoninės gynybos elementus, o antrajame kėlinyje primesti varžovams kombinuotą spaudimą. Tai – žaidimo elementai, kuriuos galima atidirbti tik su stipriu priešininku. Kiekvienose rungtynėse einame į aikštę dėl pergalės, bet šiuo metu mums ne viskas pavyksta, nes Lietuvoje dar nežaidžiam tokiu tempu ir ne visi žaidėjai turi patirties tokio lygio varžybose. Lietuvoje sezonas dar tik prasidėjo, tuo tarpu slovakai treniruojasi jau nuo rugsėjo“, - po rungtynių kalbėjo J. Jeremejevas.

Vienas rinktinės lyderių pridėjo, jog komanda pamažu turėtų jaustis drąsiau: „Mūsų treneris įvykių neforsuoja, vyksta komandos formavimo procesas. Mes pralaimime tik kai kuriuose žaidimo aspektuose – tai dėl koncentracijos stokos, tai dėl fizinių aspektų. Treneris suteikia laiko visiems pakviestiems žaidėjams, nes šešiese ar septyniese „ištempti“ rungtynių negalime. Mūsų trenerio patirtis leidžia tikėtis, kad žaisdami su tokiais varžovais greitai suformuosime ne tik rinktinės sudėtį, bet ir žaidimo stilių“.

Rungtynių statistika:

Slovakija – Lietuva 4:1 (2:0)
Poprado arena, Popradas

Įvarčiai: 13 min. M. Doša (1:0), 14 min. T. Drahovsky (2:0), 27 min. T. Drahovsky (3:0), 37 min. J. Jeremejev (3:1), 40 min. T. Drahovsky (4:1).

Lietuvos sudėtis: Mindaugas Labuckas, Erikas Vainoras, Dalius Keršis, Vladimir Derendiajev, Albert Voskunovič, Artūras Juchno, Donatas Šėgžda, Jurij Jeremejev, Justinas Zagurskas, Arsenij Buinickij, Mantas Makutunovičius, Aivaras Meškinis.
Aikštėje nepasirodė: Gintaras Repšas ir Juozas Lubas.
Paskutinį kartą redagavo 1 Respublik. Iš viso redaguota 2018 kartus.

Respublik
Pranešimai: 4133
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Salės futbolo rinktinė

2018 Lap 01 21:07

Futsal rinktinei - vertingos pamokos Slovakijoje
https://lff.lt/news/5425/futsal-rinktin ... ovakijoje/" onclick="window.open(this.href);return false;

Pasiruošimą 2020 metų FIFA pasaulio salės futbolo (futsal) čempionatui pradėjusiai Lietuvos rinktinei nepavyko išvykoje pasipriešinti Slovakijai. Antrojoje tarpusavio dvikovoje per dvi dienas lietuviai pralaimėjo varžovams 0:6.

Rungtynių eiga Poprado arenoje vykusiame mače pernelyg nesiskyrė nuo pirmojo mačo pirmadienį, kai lietuviai turėjo pripažinti slovakų pranašumą 1:4.

Šeimininkai primetė savo žaidimą jau nuo pirmų rungtynių minučių, daugiau kontroliavo kamuolį ir spaudė lietuvių vartus, tačiau Jevgenijaus Ryvkino auklėtiniams ilgą laiką pavyko gintis pavyzdingai.

Slovakija išsiveržė į priekį 13 minutę, kai lietuviai suklydo aikštės viduryje, o tiksliai į vartus iš arti smūgiavo Martinas Doša.

Iki pertraukos rezultatas nepasikeitė, tačiau antrojoje rungtynių dalyje Lietuvos komandos gynyba neatlaikė slovakų spaudimo. Jau antrąją kėlinio minutę po komandinės kombinacijos tolimą šūvį į vartus paleido Tomašas Drahovskis.

28 minutę Slovakija išpildė dar vieną technišką ataką, o vartininkui Mindaugui Labuckui vilčių nepaliko Robertas Greško.

34 minutę Martinas Pechy pelnė ketvirtą slovakų įvartį, o tiksint paskutinėms minutėms T. Drahovskis du kartus tiksliai nuginklavo vartininką smūgiais iš arti.

Rungtynės baigėsi Slovakijos pergale.

2020 metų pasaulio futsal čempionato šeimininkės Lietuvos rinktinės planuose artimiausiu metu laukia kontrolinės rungtynės su Andora.

Rungtynių statistika:

Slovakija – Lietuva 6:0 (1:0)
Poprado arena

Įvarčiai: 13 min. M. Doša (1:0), 22 min. T. Drahovsky (2:0), 28 min. R. Greško (3:0), 34 min. M. Pechy (4:0), 40 min. T. Drahovsky (5:0), 40 min. T. Drahovsky (6:0).

Lietuvos sudėtis: Mindaugas Labuckas, Erikas Vainoras, Dalius Keršis, Vladimir Derendiajev, Albert Voskunovič, Artūras Juchno, Donatas Šėgžda, Jurij Jeremejev, Justinas Zagurskas, Arsenij Buinickij, Mantas Makutunovičius, Aivaras Meškinis, Gintaras Repšas.
Aikštėje nepasirodė: Juozas Lubas.

Respublik
Pranešimai: 4133
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Salės futbolo rinktinė

2020 Spa 31 17:08

Juodkalnijoje Lietuvos futsal rinktinė sieks kelialapio į Europos čempionatą
https://lff.lt/news/11562/juodkalnijoje ... empionata/

Lietuvos nacionalinė futsal rinktinė ankstų šeštadienio rytą išskrido į Juodkalniją, kur antradienį žais pirmąsias Europos čempionato atrankos atkrintamųjų varžybų rungtynes. Nepaisant to, kad burtai lėmė vieną stipriausių varžovų šioje stadijoje, lietuviai į Balkanus išvyko parsivežti pergalę.

„Matosi, kad varžovai yra ir fiziškai, ir techniškai stiprūs. Galvoju, kad rungtynėse netrūks fizinės kovos, o galiausiai mes laimėsime – tiek ten, tiek Lietuvoje“, - komentavo neseniai iš Kauno „Vyčio“ į Jonavos „Vikingus“ persikėlęs vienas rinktinės lyderių Vladimiras Derendiajevas.

Šios rungtynės turėjo būti sužaistos dar balandžio mėnesį, tačiau dėl pasaulinės pandemijos rungtynės nukeltos į lapkritį. Per tą laiką lietuviai sužinojo potencialius varžovus Europos čempionato finaliniame etape, jei tik į jį patektų. Lietuvos – Juodkalnijos poros nugalėtojų lauktų akistatos su Italijos, Belgijos ir Suomijos salės futbolininkai.

Jevgenijaus Ryvkino auklėtiniai treniruočių procesą būsimai dvikovai pradėjo dar liepos mėnesį. Rugsėjį ekipa sudalyvavo stovykloje, tačiau suplanuotų kontrolinių rungtynių sužaisti, deja, galimybių neturėjo. Kalbant apie Juodkalnijos rinktinę, J.Ryvkinas pažymi varžovų jėgą ir atletiškumą.

„Visos Balkanų pusiasalio komandos pasižymi jėga ir atletiškumu, jų komandos mėgsta žaisti kontratakuojantį futbolą, todėl mes turime būti pasiruošę atkakliai kovai. Aikštėje bus labai motyvuotas varžovas, kuris kovos iki paskutinės sekundės. Neverta tikėtis, kad varžovas gali mūsų neįvertinti. Laukiame labai sunkių rungtynių“, - komentavo J. Ryvkinas.

Iškart po rungtynių abi rinktinės keliaus į Lietuvą, kur lapkričio 8 dieną bus žaidžiamos atsakomosios rungtynės. Ši dvikova įvyks Jonavoje, jų pradžia – 19:30 valandą. Tiesioginę rungtynių transliaciją galėsite stebėti per SPORT1 televiziją.

Lietuvos futsal rinktinės sudėtis:
Kirilas Levšin, Albertas Voskunovič, Artūras Juchno, Mantas Makutunovičius, Deividas Reimaris, Egidijus Žagaras, Justinas Zagurskas, Vladimir Derendiajev, Lukas Sendžikas, Aurimas Pukevičius, Elvinas Navickas, Aurimas Skurdelis, Edgaras Baranauskas, Laurynas Glinskis

Grįžti į