...

Re: V (5) turas:

2012 Lap 02 16:14

SŪDUVA 3 - 1 DAINAVA
5 JORNADA, 2012 04 07

Susitikimą aktyviau pradėjo marijampoliečiai, bet ir “Dainava” neretai apsilankydavo prie šeimininkų vartų. Vienu metu alytiškiai net perėmė iniciatyvą, o “Sūduvos” žaidimas kiek išsiderino. Nepaisant to, po Sergejaus Loginovo perdavimo baudos aikštelės prieigose kamuolį gavęs Rafaelis Ledesma įsiveržė į ją gražiu ir smūgiu į tolimąjį vartų kampą išvedė savo komandą į priekį. Jau prieš pertrauką “Dainavai” pavyko išlyginti rezultatą, kai Martynas Biržinis nepaliko šansų “Sūduvos” vartų sargui Martynui Matuzui.

57-ą minutę puikios progos neišnaudojo R.Ledesma, kai išbėgus prieš “Dainavos” vartininką jam tarp kojų susipynė kamuolys. Po kelių minučių brazilas antros tokios progos jau neiššvaistė. Vėl atsidūręs vienas prieš vartininką “Sūduvos” legionierius jį suklaidino ir pasiuntė kamuolį į tusčius vartus.

Po antrojo šeimininkų įvarčio žaidimas tapo ganėtinai atviras ir abi ekipos sukūrė progų įmušti. Marijampoliečių gretose kelis kartus pavojingai atakavo Tadas Eliošius. Po vieno smūgio kamuolys atsimušė į “Dainavos” vartų skersinį, o puikios galimybės neišnaudojo ir R.Ledesma. 80 minutę šeimininkų vartininkas atrėmė puikų alytiškio smūgį galva, o netrukus jau kitoje aikštės pusėje vos neįmušė Ričardas Beniušis. Kiek vėliau “Sūduva” surengė pavojingą kontrišpuolį ir T.Eliošius padidino savo ekipos persvarą. Jau baiginatis mačui rezultatą galėjo sušvelninti Aurimas Miniauskas, bet po Arsenijaus Buinickio baudos smūgio nuo skersinio atšokusį kamuolį jis pasiuntė virš vartų.

Marijampolės “Sūduva” – Alytaus “Dainava” 3:1 (1:1)
Teisėjas: D.Rumšas (Palanga), 800 žiūrovų
Įvarčiai: 33 ir 60 min. R.Ledesma, 85 min. T.Eliošius (“Sūduva”); 45 min. M.Biržinis (“Dainava”)
Įspėti: 32 min. N.Radžius, 80 min. T.Eliošius, 86 min. A.Urbšys (“Sūduva”); 42 min. V.Baranovskis, 57 min. L.Kochanauskas (“Dainava”)
Paskutinį kartą redagavo 1 .... Iš viso redaguota 2012 kartus.

...

Re: V (5) turas:

2012 Lap 02 16:15

EKRANAS 1 - 0 ŽALGIRIS
5 JORNADA, 2012 04 07

Panevėžio “Ekranas” namuose priėmė čempionate pirmavusius VMFD “Žalgirio” futbolininkus ir įveikė juos 1:0. Akštės šeimininkai aktyviau pradėjo susitikimą ir aikštėje dominavo visą pirmąjį kėlinį. Vilniečiai atsakydavo kontrišpuoliais, bet realių galimybių įmušti nesukūrė. “Ekranas” prie svečių vartų šimtaprocentinių progų taip pat neturėjo, bet panevėžiečių atakos buvo gerokai aštresnės.

Po pertraukos ir toliau aktyvesni buvo šalies čempionai ir jų pastangas vainikavo puikus Manto Savėno įvartis. Kairiuoju atakos kraštu į varžovų baudos aikštelę įsiveržęs “bosas” techniškai smūgiavo į tolimąją “Žalgirio” vartų devyniukę ir Marius Rapalis buvo bejėgis. Baigiantis dvikovai vilniečiai pabandė surengti “Ekrano” vartų šturmą, bet rezultato jiems išlyginti taip ir nepavyko.

Panevėžio “Ekranas” – Vilniaus “Žalgiris” 1:0 (0:0)
Teisėjas: S.Dirda (Kaunas), 2450 žiūrovų
Įvartis: 56 min. M.Savėnas („Ekranas”)
Įspėjimai: 57 min. R.Radavičius, 90+2 min. E.Zubas, 90+3 min. V.Kavaliauskas („Ekranas”); 62 min. E.Vaitkūnas, 64 min. A.Nagumanovas („Žalgiris”)

...

Re: V (5) turas:

2012 Lap 02 16:17

ATLANTAS 0 - 0 REO
5 JORNADA, 2012 04 07

Gargžduose Klaipėdos “Atlantas” priėmė Vilniaus REO ir sužaidė 0:0. Ekipos žiūrovų nenudžiugino atakuojančiu futbolu ir pirmajame kėlinyje iniciatyva priklausė tai vienai, tai kitai. Jau artėjant pertraukai aikštės viduryje vilnietis Mindaugas Grigalevičius grubiai atakavo varžovą ir prieš save išvydo raudoną kortelę.

Vieno žaidėjo persvarą turėję “Atlanto” futbolininkai ėmė daugiau atakuoti, bet daug realių progų įmušti nesukūrė. Didžiausias karštis prie REO vartų kilo jau baigiantis susitikimui. Iš arti Evaldo Razulio galva smūgiuotas kamuolys tik per stebuklą atsidūrė vilniečių vartininko rankose, o Davydo Arlauskio šūviui iki tikslo pritrūko labai nedaug.

Klaipėdos “Atlantas” - Vilniaus REO 0:0
Teisėjas: V.Vasiliauskas (Telšiai), 300 žiūrovų
Įspėjimai: 26 min. D.Kapustas, 59 min. D.Arlauskis („Atlantas”); 24 min. A.Račkus („REO”)
Pašalinimai: 37 min. M.Grigalevičius („REO”)

...

Re: V (5) turas:

2012 Lap 02 16:17

TAURAS 1 - 0 ŠIAULIAI
5 JORNADA, 2012 04 09

Tauragės “Tauras” namuose priėmė “Šiaulius” ir laimėjo 1:0. Visų rungtynių metu komandos daug progų įmušti nesukūrė ir futbolininkų veiksmuose netrūko žaidybinio broko. Nei vienai ekipai nepavyko įgyti aiškios žaidybinės persvaros ir dvikovos baigtį nulėmė vienintelis įvartis. Jau baigiantis rungtynėms iš baudos aikštelės prieigų pavojingai smūgiavo šiauliečiai, bet puikiai sužaidė šeimininkų vartininkas. Per arbitro pridėtą laiką savo baudos aikštelėje suklydo “Šiaulių” gynėjai ir netrukdomas kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Lukas Martišauskis.

Tauragės “Tauras” – “Šiauliai” 1:0 (0:0)
Teisėjas: S.Atmanavičius (Klaipėda), 600 žiūrovų
Įvarčiai: 90+1 min. L.Martišauskis („Tauras”)
Įspėjimai: 8 min. T.Vyšniauskas, 15 min. A.Mascia, 21 min. L.Martišauskis, 73 min. M.Perra, 90+2 min. G.Demartas, 90+3 min. R.Kuzin („Tauras”); 14 min. I.Kozlovs, 81 min. I.Kirhners („Šiauliai”)

Grįžti į