...

Re: Vojvodina - Sūduva

2012 Lie 27 12:50

o tai ne žygdarbis beveik laimėtos rungtynės serbijoje? Savo žiūrovų akivaizdoje visiškai persimesti gynybon būtų labai nuobodu ir negarbinga, tad jis, kaip kovotojas pabandė rasti optimalesnį sprendimą, ėjo va bank, kad visi liktų patenkinti , išskyrus serbus. Bet nepavyko... O pas sūduvos blogerį, vėl gyvenimas stoja į senas vagas - komentaruose raudos, aimanos, inkštimai, kaltinimai rungtynių pardavimu, smerkiami žaidėjai sugalvoję po rungtynių išmesti taurelę. To manifesto, kaip ir nebuvę :lol:
Sporte, o ypač futbole, beveik nesiskaito. jau 4 minutę prasileido įvartį... Tikrai ne Gvildžio strategija. Serbai bijojo, kad juos gyvus suės, tai stengėsi iš paskutiniųjų. o lietuvaičiai tik verkšlenti moka. gerai su kamuoliukais padirbėtų. :lol:

mafia7
Pranešimai: 7102
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Vojvodina - Sūduva

2012 Lie 27 14:13

Gėdos tūrėtu tokiu rezultatu namuose prakišti.Toks įspūdis, kad komandoje žaidėjų trūktu.Lukšys su Beniušiu jau metų metais Sūduvoj rauginami, keitimuose nėra ką leisti, vienas žalias jaunimas, pagrindinėj komandoj irgi nieko doro, be Ledesmos nesimato.


Grįžti į