...

Re: XVIII (17) turas:

2013 Bir 17 10:28

KRUOJA 2 : 0 ATLANTAS

Santrauka: http://www.futbolo.tv/rungtynes/772/kruoja-atlantas" onclick="window.open(this.href);return false;

Komentarai: http://www.futbolo.tv/rungtynes/772/kruoja-atlantas" onclick="window.open(this.href);return false;

Rungtynės: http://www.futbolo.tv/rungtynes/772/kruoja-atlantas" onclick="window.open(this.href);return false;

...

Re: XVIII (17) turas:

2013 Bir 17 10:32

EKRANAS 2 : 1 ŠIAULIAI

Santrauka: http://www.futbolo.tv/rungtynes/773/ekranas-siauliai" onclick="window.open(this.href);return false;

Komentarai: http://www.futbolo.tv/rungtynes/773/ekranas-siauliai" onclick="window.open(this.href);return false;

Rungtynės: http://www.futbolo.tv/rungtynes/773/ekranas-siauliai" onclick="window.open(this.href);return false;

...

Re: XVIII (17) turas:

2013 Bir 17 10:37

DAINAVA 2 : 1 TAURAS

Santrauka: http://www.futbolo.tv/rungtynes/774/dainava-tauras" onclick="window.open(this.href);return false;

Komentarai: http://www.futbolo.tv/rungtynes/774/dainava-tauras" onclick="window.open(this.href);return false;

Rungtynės: http://www.futbolo.tv/rungtynes/774/dainava-tauras" onclick="window.open(this.href);return false;

...

Re: XVIII (17) turas:

2013 Bir 17 11:30

2013 06 15

67) Ekranas (Panevėžys) - Šiauliai (Šiauliai) 2:1 (0:1)
Teisėjas: N.Dunauskas (Vilnius), 600 žiūrovų
Įvarčiai: 63 min. E.Varnas, 90 min. D.Norvilas („Ekranas"); 34 min. A.Vaskela („Šiauliai")
Įspėjimai: 45 min. E.Baranauskas, 84 min. A.Ribokas („Ekranas"); 55 min. A.Kazakevičius („Šiauliai")


„Ekranas": T.Kauneckas, O.Reyes, R.Pilotas, G.Tomkevičius (46 min. A.Ribokas), V.Slavickas, E.Girdvainis, A.Vertelis, I.Kozlovs (46 min. D.Norvilas), A.Buinickis, E.Baranauskas, T.Markevičius (55 min. E.Varnas).

„Šiauliai": E.Jonaitis, F.Zderičius, M.Fridrikas, V.Gašpuitis, T.Birškys (46 min. M.Vorobjovas), T. Eliošius, A.Vaskela, R.Lėščius, K.Gusočenko, A.Kazakevičius (82 min. T.Rapalavičius), D.Medžiaušis.

...

Re: XVIII (17) turas:

2013 Bir 17 11:33

"Ekranas" išsigelbėjo tik paskutinę dvikovos minutę
alyga.lt

Dovydo Norvilo įvartis paskutinę rungtynių minute išplėšė Panevėžio „Ekrano" pergalę „SMScredit.lt A lygos" čempionato XVII ture. Atsilikinėdami po pirmosios dvikovos pusės, Lietuvos čempionai savo aikštėje tik antrajame kėlinyje sugebėjo palaužti nukraujavusią „Šiaulių" ekipą, ją įveikdami rezultatu 2:1 (0:1).

Nuo rungtynių pradžios iniciatyvą į savo rankas perėmęs

„Ekranas" pirmą pavojingą epizodą prie svečių vartų sukūrė tik 15-ąją minutę, kai pavojingai virš vartų smūgiavo Igoris Kozlovas. Panevėžiečiai daugumą savo atakų rengė dešiniuoju kraštu, kur labai aktyviai žaidė Tadas Markevičius.

27-ąją minute „Ekranas" privalėjo išsiveržti į priekį, tačiau Aurimas Vertelis po idealiai tikslaus Ryčio Piloto perdavimo stipriu smūgiu sudrebino šiauliečių vartų skersinį. Pakartotinį Arsenijaus Buinickio smūgi blokavo Vytas Gašpuitis.

Dar po minutės aikštės šeimininkai surengė kontrataką, kurios metu net tryse iššoko prieš vieną šiauliečių gynėją. T.Markevičius vietoje smūgio į vartus pasirinko perdavimą A.Buinickiui, šis suklaidino vieną gynėją, tačiau pasiųsti kamuolį į tuščią vartų kampą sutrukdė į gynybą spėjęs sugrįžti Andrius Kazakevičius.

Atlaikę „Ekrano" atakų laviną, svečiai 34-ąją minutę uždirbo teisę pirmą kartą rungtynėse kelti kampinį. Pasinaudoję varžovų gynėjų pasyvumu, „Šiaulių" futbolininkai greitai grąžino kamuolį į žaidimą ir pelnė labai netikėtą įvartį, kai kamuolys po Armino Vaskelos smūgio atsitrenkė į gynėjo koją ir aukšta trajektorija nusileido tolimame vartų kampe.

Įsiveržę į priekį svečiai po dviejų minučių turėjo dar vieną progą padvigubinti rezultatą, tačiau Tomo Birškio smūgis iš 17 metrų praskriejo šalia Tado Kaunecko ginamų vartų.

39-ąją minutę T.Markevičius atliko eilinį aštrų reidą į „Šiaulių" baudos aikštelę, bet perdavimo sulaukęs A.Vertelis tiksliai pataikyti į kamuolį nesugebėjo.

Per pertrauką „Ekrano" treneriai pakoregavo komandos žaidimą, į aikštę mesdami du naujus žaidėjus: D. Norvilą ir Arną Riboką. D.Norvilas 50-ąją minutę baudos smūgiu buvo labai arti įvarčio, bet kamuolys, palietęs į skersinį, paliko aikštę. Po trijų minučių pasižymėti galėjo ir A.Ribokas, tačiau, įkirtęs į baudos aikštelę ir sulaukęs gero A.Buinicko perdavimo, į tolimą vartų kampą nepataikė.

Egidijui Varnui pelnyti įvartį ir išlyginti rezultatą prireikė tik 9 minučių. Po keitimo aikštėje pasirodęs „Ekrano" senbuvis pasinaudojo tiksliu A. Buinickio perdavimu ir, nestabdydamas kamuolio, labai stipriu smūgiu nepaliko „Šiaulių" sudėtyje debiutavusiam vartininkui Edgarui Jonaičiui jokių šansų.

Kėlinio viduryje „Ekranas" visiškai perėmė iniciatyvą, uždarymas šiauliečius jų vartų pusėje. A.Buinickis susikūrė dvi geras progas įvarčiams, tačiau kartą pataikė į tiesiai į vartininką, vėliau po jo labai pavojingo smūgio kamuolys prariedėjo visai šalia virpsto.

Per paskutines 10 minučių „Ekranas" prie svečių vartų vieną po kito kėlė penkis kampinius, tačiau „Šiaulių" gynėjai neklydo. Po vieno iš kampinių A.Vaskėla gavo kamuolį prie savo baudos aikštelės ribų, atliko puikų reidą per visa aikštę ir stipriu smūgiu patikrino T.Kaunecko budrumą.

Paskutinę pagrindinio laiko minutę Lietuvos čempionai išsigelbėjo. E.Varnas sulaukė perdavimo baudos aikštelėje, tačiau sudelsė. Gynėjų išmuštą kamuolį antruoju bandymu į vartus pasiųsti nepavyko ir A.Buinickiui. Jo smūgiuotas kamuolys taip pat užstrigo šiauliečių gynyboje, bet atšoko tiesiai D.Norvilui po kojomis, kuris krisdamas sugebėjo nukreipti kamuolį į tinklą.

...

Re: XVIII (17) turas:

2013 Bir 17 11:35

2013 06 15

66) Kruoja (Pakruojis) - Atlantas (Klaipėda) 2:0 (1:0)
Teisėjas: V.Vasiliauskas (Telšiai), 200 žiūrovų
Įvarčiai: 4 min. R.Beniušis, 53 min. N.Mačiulis („Kruoja")
Įspėjimai: 23 min. G.Balašauskas, 75 min. A.Skroblas („Kruoja"); 78 min. A.Urbšys („Atlantas")

„Kruoja“: M.Eltermanis, V.Pocevičius, D.Strockis, G.Balašauskas, A.Skroblas, N.Mačiulis, A.Lipskis, G.Slavickas, R.Beniušis, A.Bagočius (87 min. R.Šumnauskas), N.Astrauskas.

„Atlantas“: M.Galdikas, M.Papšys, K.Gnedojus, M.Kazlauskas, Z.Jesipovas (64 min. M.Beneta), A.Jokšas, A.Bartkus, D.Navikas (63 min. D.Kazlauskas), A.Urbšys, K.Laukžemis, T.Eliošius (71 min. V.Trakys).

...

Re: XVIII (17) turas:

2013 Bir 17 11:36

"Kruoja" nutraukė ilgą nelaimėtų rungtynių seriją
alyga.lt

Pakruojo „Kruoja" nutraukė nelaimėtų rungtynių seriją. 9 turus pergalės džiaugsmo nepatyrę pakruojiškiai savo aikštėje rezultatu 2:0 (1:0) įveikė Klaipėdos „Atlantą" ir turnyro lentelėje pakilo į penktąją vietą, aplenkdami „Šiaulius". Uostamiesčio klubą po pergalės pries šiauliečius pavijo Panevėžio „Ekranas".

Abi komandos nespėjo pajusti žaidimo skonio, kai „Kruoja" išsiveržė į priekį. 4-ąją dvikovos minutę svečiai savo aikštės pusėje sužaidė labai neatsargiai ir prarado kamuolį. Jis atiteko Ričardui Beniušiui, kuris tolimu ir labai tiksliu smūgiu į viršutinį vartų kampą iš maždaug 23 metrų nuginklavo Mantą Galdiką.

„Atlantas" galėjo išlyginti rezultatą 12-ąją minutę, kai po pirmojo stipraus Zigmanto Jesipovo smūgio Maris Elternamis kamuolį atmušė tiesiai prieš save. Prie jo suskubęs Z.Jesipovas į vartus nesmūgiavo, suklaidino vieną varžovą, tačiau antrąjį jo bandymą blokavo pakruojiečių gynėjai.

Kėliniui įsibėgėjant, iniciatyvą į savo rankas parėmė svečiai. Marius Papšys atliko aštrų reidą dešiniuoju kraštų ir smūgiavo į artimą vartų kampą. M.Eltermanis buvo priverstas pademonstruoti savo meistriškumą ir nukreipti šokinėjantį kamuolį už galinės linijos.

27-ąją minutę „Kruoja" surengė pavojingą kontrataką, kurios smaigalyje atsidūrė Nerijaus Astrauskas. Tačiau puolėjas, sulaukęs tikslaus Nerijaus Mačiulio perdavimo ir išbėgęs vienas M.Galdiką, jo pergudrauti nesugebėjo.

M.Eltermanis dar kartą pademonstravo puikią reakciją 35-ąją dvikovos minutę, kai išgelbėjo komandą viena ranka atmušdamas labai pavojingą Andriaus Urbšio smūgį. Pirmasis prie jo suskubo Tadas Eliošius, tačiau rungtynių arbitras užfiksavo nuošalę.

53-ąją minutę „Kruoja", parėmusi iniciatyvą po pertraukos, padvigubino rezultatą. N.Mačiulis įkirto į baudos aikštelę, sulaukė R.Beniušio perdavimo ir tiksliu smūgiu į tolimą kampą užbaigė gražią ataką. Dar po keturių minučių Valdas Pocevičius privertė varžovų vartininką šuoliu į kampinį nukreipti pažemę į vartus pasiųstą kamuolį.

Įmušę antrąjį įvartį pakruojiškiai atsitraukė, atiduodami inciatyvą „Atlantui", tačiau svečiai pavojingų momentų sukurti nesugebėjo. Per likusį laiką puikiai žaidusi „Kruojos"gynyba grubiai suklydo vos kartą, kai 80-ąją minutę Andrius Bartkus turėjo puikią galimybę sušvelninti rezultatą. Tačiau klaipėdiškis, sulaukęs perdavimo iš aikštės gilumos ir atsidūręs vienas prieš aikštės šeimininkų vartininką, į vartus nepataikė.

...

Re: XVIII (17) turas:

2013 Bir 17 11:38

Alytaus „Dainava" - Tauragės „Tauras" 2:1 (1:1).

„Dainava": D.Mikučionis, D.Padaigis, V.Rutkauskas, A.Mikaitis, N.Kavaliauskas, D.Gunevičius (74 min. M.Biržinis), J.Morozas (87 min. D.Grižas), A.Juchno, D.Cibulskas, N.Bartkevičius (46 min. T.Vitukynas), M.Atmanavičius.

„Tauras": M.Matuzas, M.Eiza, V.Dragūnevičius, R.Vuple, J.Meištininkas (46 min E.Savickas), L.Trakšelis, D.Rizoli (67 min. S.Babilius), L.Akundinovas (79 min. D.Malkevičius), M.Lukaševičius, M.Lėkis, A.Campanella.

Įvarčiai: D. Gunevičius (6); V.Dragūnevičius (28), M.Lėkis (53 į savo vartus).
Geltonos kortelės: D.Padaigis (58), V.Rutkauskas (79); M.Lukaševičius (49).
Rungtynių teisėjai: A.Žuta, A.Šeškus, D.Miklovas.

...

Re: XVIII (17) turas:

2013 Bir 17 11:39

Autsaiderių dvikovoje - "Dainavos" pergalė
Alyga.lt inf.

Alytaus „Dainava" iškovojo trečiąją pergalę „SMScredit.lt A lygos" čempionato XVII ture. Autsaiderių dvikovoje Dzūkijos ekipa savo aikštėje po atkaklios ir permainingos kovos įveikė Tauragės „Taurą" rezultatu 2:1 (1:1) ir sumažino atsilikimą iki 7-oje turnyro lentelės vietoje įsikūrusios Gargždų „Bangos".

Nors dvikovą aktyviau pradėjo svečiai, pirmąjį rungtynių įvartį 6-ąją minutę įmušė „Dainava", kai per neapdairiai vartus palikusį Martyną Matuzą kamuolį perkėlė Danielis Gunevičius.

Pasirinkę gynybinę taktiką, aikštės šeimininkai sėkmingai atmušinėjo tauragiškių atakas, kurios pasižymėjo ilgais perdavimais į priekį bei bandymais kamuolį į vartus pasiųsti tolimais smūgiais, ir pavojingai kontratakavo. 26-ąją minutę Artūras Juchno puikiu perdavimu surado į baudos aikštelę įkirtusį Darių Cibulską, kuris smūgiavo techniškai, neleisdamas kamuoliui nusileisti ant žemės, tačiau pataikė tiesiai į vartininką.

Po dviejų minučių į „Dainavos" vartus krito išlyginamasis įvartis. Vytautas Dragūnevičius po Antonino Campanellos perdavimo smūgiu galva į artimą kampą atstatė pusiausvyrą rungtynėse.

Nerijus Bartkevičius privalėjo dar kartą į priekį išvesti aikštės šeimininkus 35-ąją minutę, tačiau, po dar vieno idealaus A.Juchno perdavimo išbėgęs vienas prieš vartininką, į vartus nepataikė.

Po pertraukos abi komandos daugiau dėmesio skyrė puolimui nei gynybai. V.Dragūnevičius prašė teisėjo skirti 11 metrų baudinį, kai, kovodamas su Arnu Mikaičiu, buvo nugriautas baudos aikštelėje, tačiau rungtynių arbitro švilpukas tylėjo.

51-ąją minutę A.Campanella dar vienu puikiu perdavimu išvedė V.Dragūnevičių vieną prieš vartininką. „Tauro" puolėjas pabandė vienu lietimu pakeisti kamuolio trajektoriją, tačiau Donatas Mikučionis pademonstravo puikią reakciją ir kamuolį sugavo.

Atsakomosios „Dainavos" atakos metu už galvos griebėsi tauragiškis Mantas Lėkis. Gynėjas labai nesėkmingai atmušė Deivido Padaigio perdavimą į baudos aikštelę, nukreipdamas kamuolį į savų vartų kampą.

Kėlinio viduryje A.Juchno eiliniu puikiu perdavimu išvedė T.Vitukyną vieną prieš M.Matuzą, tačiau „Tauro" vartų sargas smūgį atrėmė koja, išgelbėdamas komandą nuo trečiojo įvarčio.

Iki dvikovos pabaigos likus 10 minučių, už Vaidoto Rutkausko pražangą baudos aikštelėje prieš V.Dragūnevičių buvo skirtas 11 metrų baudinys. Maksimas Lukaševičius dideliam vietos sirgalių džiaugsmui stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį į virpstą, sukeldamas stadione didžiulę ovacijų audrą.

Po 4 minučių kamuolys dar kartą atsimušė į tą patį „Dainavos" vartų virpstą, kai galva kamuolį į vartus pabandė pasiųsti atakos smaigalyje atsidūręs A.Campanella.

Dvikovos pabaigoje po keitimo aikštėje pasirodęs D.Grižas galėjo įtvirtinti aikštės šeimininkų pergalę, tačiau smūgiu galva po perdavimo iš dešiniojo krašto sudrebino skersinį. Paskutinės rungtynėsese atakos metu „Tauras" buvo labai arti iškovoto taško, tačiau po Roberto Vulpės smūgio V.Dragūnevičiui pasiekti kamuolį ir nukreipti jį į vartus pritrūko vos kelių centimetrų.

...

Re: XVIII (17) turas:

2013 Bir 17 11:39

XVII turo statistika

2013 06 14

65) Banga (Gargždai) - Žalgiris (Vilnius) 1:5 (0:4)
Teisėjas: S.Dirda (Kaunas), 1300 žiūrovų
Įvarčiai: 52 min. (iš 11m.) T.Chargeišvili („Banga"); 3 min. M.Kuklys, 17 min. A.Švrljuga, 31 min. K.Bilinski, 33 min. P.Komolov, 77 min. R.Leliūga („Žalgiris")
Įspėjimai: 15 min. A.Staponka, 82 min. A.Borusas, 86 min. A.Ivanauskas („Banga"); 25 min. A.Skerla, 30 min. P.Komolov, 51 min. L.Perič, 79 min. V.Gerc („Žalgiris")

2013 06 15

66) Kruoja (Pakruojis) - Atlantas (Klaipėda) 2:0 (1:0)
Teisėjas: V.Vasiliauskas (Telšiai), 200 žiūrovų
Įvarčiai: 4 min. R.Beniušis, 53 min. N.Mačiulis („Kruoja")
Įspėjimai: 23 min. G.Balašauskas, 75 min. A.Skroblas („Kruoja"); 78 min. A.Urbšys („Atlantas")

67) Ekranas (Panevėžys) - Šiauliai (Šiauliai) 2:1 (0:1)
Teisėjas: N.Dunauskas (Vilnius), 600 žiūrovų
Įvarčiai: 63 min. E.Varnas, 90 min. D.Norvilas („Ekranas"); 34 min. A.Vaskela („Šiauliai")
Įspėjimai: 45 min. E.Baranauskas, 84 min. A.Ribokas („Ekranas"); 55 min. A.Kazakevičius („Šiauliai")

2013 06 16

68) Dainava (Alytus) - Tauras (Tauragė) 2:1 (1:1)
Teisėjas: A.Žuta (Klaipėda), 1500 žiūrovų
Įvarčiai: 6 min. D.Gunevič, 53 min. M.Lėkis („Tauras" į savo vartus) („Dainava"); 28 min. V.Dragūnevičius („Tauras"); 80 min. M.Lukaševič („Tauras") neįmušė 11m. baudinio
Įspėjimai: 58 min. D.Padaigis, 79 min. V.Rutkauskas („Dainava"); 49 min. M.Lėkis („Tauras")

...

Re: XVIII (17) turas:

2013 Bir 17 12:32

“Dainava” atsiplėšė nuo autsaiderio
http://penalty.lt/dainava-atsiplese-nuo-autsaiderio/" onclick="window.open(this.href);return false;

Tauragės “Tauro” komanda ilgesniam laikui įsitaisė paskutinėje A lygos vietoje. Sekmadienį tauragiškiai Alytuje 1:2 pralaimėjo vietos “Dainavai”. Dabar šias komandas skiria jau 7 taškai.

“Tauras” rungtynes pradėjo aktyviai, bet 6 min. varžovai užklupo juos nepasiruošusius. Po tolimo Arturo Juchno perdavimo Danielius Gunevičius aplenkė gynėjus ir gražiu smūgiu perkėlė kamuolį per vartus palikusį Martyną Matuzą – 1:0.

Kėlinio viduryje suklydo ir “Dainavos” vartininkas Donatas Mikučionis. Antonino Campanella perdavė kamuolį į baudos aikštelę, Vytautas Dragūnevičius galva smūgiavo į artimą D.Mikučionio ginamų vartų kampą ir kamuolys įlėkė į vartus- 1:1.

35 min. puikią progą persverti rezultatą turėjo “Dainava”. Po A.Juchno perdavimo Nerijus Bartkevičius pabėgo vienas prieš vartininką, bet nesugebėjo jo pergudrauti. Pirmame kėlinyje komandos demonstravo atvirą futbolą, bet iki pertraukos rezultatas nepakito.

Antro kėlinio pradžioje “Taurą” ištiko nesėkmė. 53 min. Mantas Lėkis galva nukreipė kamuolį į savuosius vartus. Aktyviai rungtyniavusi Tauragės komanda turėjo puikią progą išlyginti rezultatą. 79 min. baudos aikštelėje Vaidotas Rutkauskas prasižengė prieš V.Dragūnevičių. Prie 11 m žymos stojo Maksimas Lukaševičius. Bet baltarusio smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą. Po kelių minučių smūgiu galva į virpstą pataikė ir A.Campanella. Atrodo, “Taurui” taip ir nebuvo lemta pelnyti antrojo įvarčio, o “Dainava” su sėkmės pagalba iškovojo pergalę 2:1. Tiesa, per teisėjo pridėtą laiką skersinį sudrebino alytiškio Dominyko Grižo smūgis.

Žygutis
Pranešimai: 422
Užsiregistravo: 2014 Lie 17 12:56
Palaikoma komanda: Lietuvos rinktinė.
Miestas: Vilkaviškio raj.

Re: XVIII (17) turas:

2014 Rgp 06 11:00

Septyniolikto 2013 m. "SMSCREDIT.LT A lygos" turo apžvalga:

Antrasis „SMScredit.lt A lygos“ ratas apsisuko po „Žalgirio“ ženklu. Vilniaus futbolo komanda dominavo nuo pradžios iki pabaigos, o per paskutines šešerias besąlygiškai laimėtas rungtynes įmušė net 28 įvarčius.

Volas. Per aštuonerias rato rungtynes „Žalgiris“ prarado vos du taškus, kai sužaidė lygiosiomis su „Šiauliais“. Žali ir balti įmušė 30 įvarčių, o varžovams tokiu džiaugsmu leido pasimėgauti vos dukart. Dviejų taškų deficitą, kurį turėjo po pirmojo rato lyginant su tuomečiu lyderiu Klaipėdos „Atlantu“, vilniečiai pavertė šešių taškų persvara prieš artimiausius persekiotojus.

Taškai. „Žalgiris“ per antrąjį ratą surinko 22 taškus. „Ekranas“ savo sąskaitą papildė 19, „Atlantas“ ir Marijampolės „Sūduva“ - po 14, Gargždų „Banga“ - 10, Pakruojo „Kruoja“ - 8, Alytaus „Dainava“ - 7, „Šiauliai“ - 5, Tauragės „Tauras“ - 3 taškais. Lyginant su pirmuoju ratu, didelį žingsnį į priekį žengė ne tik „Žalgiris“, bet ir „Banga“. Buksuoti ėmė „Atlantas“, didžiąją rato dalį klimpo „Kruoja“, o „Šiauliams“, vertinant surinktus taškus, ši sezono atkarpa tapo tikra tragedija.

Lenkai. Vilniaus komandos puolimo lyderiai antrajame „SMScredit.lt A lygos“ čempionato rate buvo legionieriai iš Lenkijos. Kamilis Bilinskis per septynerias žaistas rungtynes įmušė 9 įvarčius, Jakubas Wilkas pridėjo 3 bei nudžiugino komandos draugus penkiais rezultatyviais perdavimais.

Traumos. Žaidėjų sveikatos problemos nuolat kaišiojo pagalius į „Atlanto“ ratus. Traumą išsigydė Tadas Eliošius, bet klaipėdiečiams vienu ar kitu metu teko verstis be kitų lyderių – Kazimiero Gnedojaus, Mariaus Papšio. Ratą „Atlantas“ baigė be rezultatyviausio savo snaiperio Evaldo Razulio, kuriam skilo pėdos kaulas.

Frazė. „Nenorėjo 20 minučių žaisti žiūrovams, daugiau treniruosis“, - reziumavo „Atlanto“ treneris Konstantinas Sarsanija po to, kai klaipėdiečiai, sugrįžę į savo stadioną, pusantro tūkstančio žiūrovų akivaizdoje 4:0 sumušė „Taurą“, bet rungtynių pabaigą žaidė blankiai.

Gimdymas. Praėjusi savaitė buvo kupina įvykių „Ekrano“ prezidentui Aušriui Labinui. Panevėžiečių klubo vadovas tapo tėvu, o po pergalės prieš „Šiaulius“, kuri buvo išplėšta paskutinėmis rungtynių sekundėmis, A.Labinui liko konstatuoti: „Antras gimdymas per savaitę“.

Kukliai. Kalbant apie surinktus taškus, „Ekranas“ išlaiko čempionišką ritmą dvikovose su vidutiniokais ir autsaideriais. Panevėžiečių bėda – akistatos su pagrindiniais konkurentais. Antrajame rate „Ekranas“ vėl pralaimėjo „Žalgiriui“, o „Atlantui“ išsigelbėti leido, kai Klaipėdoje praleido pačioje rungtynių pabaigoje. Per ketverias rungtynes su čempionato lyderiais Panevėžio komanda surinko vos vieną tašką.

Permainos. Ratą „Ekranas“ baigė be puolėjo Artūro Rimkevičiaus. Su „SMScredit.lt A lyga“ atsisveikino ir būrys kitų žaidėjų. Pakruojo „Kruoją“ paliko Tomas Miklinevičius, „Šiauliai“ atleido net penkis futbolininkus.

Penki. Šis skaičius šiauliečių klubui antrajame rate buvo magiškas. „Šiauliai“ ne tik surinko tiek taškų, bet ir tiek žaidėjų per vieną dieną atleido. Atsisveikinti su Šarūnu Jurevičiumi, Deivydu Lunskiu, Tomu Snapkausku, Marko Rašo ir vienu rezultatyviausių čempionato žaidėjų Georgijumi Alaverdašvili Saulės miesto klubą paskatino pralaimėjimas Alytaus „Dainavai“. Pralaimėjimas rungtynėse, kuriose šiauliečiai praleido penkis įvarčius.

Užribyje. „Sūduva“ pastaruoju metu rungtyniavo ne tik be traumuotų Karolio Chveduko bei Mariaus Šoblinsko, bet ir be trenerio Dariaus Gvildžio pasitikėjimą praradusio brazilo Rafaelio Ledesmos. Šis futbolininkas birželio pradžioje net galėjo sau leisti atstovauti Lietuvoje gyvenančių brazilų komandai turnyre, skirtame LRT vasaros sezono pristatymui.

Badas. „Kruoja“ antrąjį ratą baigė dviem laimėtomis rungtynėmis. Pasotinti pergalių alkį pavyko po ilgos pertraukos – iki tol Pakruojo komanda „SMScredit.lt A lygoje“ nebuvo laimėjusi devyneriose rungtynėse iš eilės.

Prakiuro. „Banga“ rato pradžioje tiesiog siautėjo. Mindaugo Čepo treniruojama komanda tris dvikovas iš eilės laimėjo tuo pačiu rezultatu – 4:1. Vėliau gargždiškių puolimas aprimo, bet išsikapstyti iš autsaiderių grupės bei priartėti prie turnyro lentelės viduryje esančių komandų „Bangai“ pavyko.

Permaina. „Dainavą“, tada, kai komandai vadovavo Gedeminas Jarmalavičius, mušė, kas netingėjo. Klubas ryžosi permainoms, kurios padėjo pagerinti rezultatus. Dariaus Urbelionio vadovaujami alytiškiai laimėjo dvejas rungtynes iš trejų.

Dugne. „Tauras“ ratą pradėjo pergale išvykoje prieš „Kruoją“, bet šie taškai liko vieninteliai, kuriuos Tauragės komanda iškovojo per antrąjį „SMScredit.lt A lygos“ čempionato ketvirtį. „Po rungtynių su „Žalgiriu“ sakiau, kad mums nebėra kur kristi. Bet mes vis dar krentame“, - vienu metu pratrūko treneris Aliaksandras Brazevičius.
:mrgreen: Laikas bėga, bet futbolas išlieka tas pats.

lilins
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2017 Rgs 07 03:35
Palaikoma komanda: Real Madrid

Re: XVIII (17) turas:

2017 Spa 14 03:26

o tai ka daugiau ten pas jus daryti? tik alu gerti, nu dar Pakruoje dvara galima apziuret is bedos, o po to fulen. jeigu stiprtizo klubo pas jus nera, tai naivu tiketis, kad daug pinigu uzkalsite vien is alaus, keli is vakaru fronto aktivistai atviks, nuo to jusu ekonimikos ligis nepakils

Grįžti į