...

Re: XX (20) turas:

2015 Lie 24 12:14

Jeigu pakruojiečiai grumsis taip pat nuožmiai kaip pirmoje akistatoje su Balstogės „Jagiellonia“
Kodėl nepateikė alternatyvos??? o jeigu žais kaip antrosiose.. :D

...

Re: XX (20) turas:

2015 Lie 27 11:58

"KLAIPĖDOS GRANITAS" 1:2 "ŽALGIRIS" | XX TURAS
http://www.fkzalgiris.lt/galleries/963.html" onclick="window.open(this.href);return false;

- foto, kaip Žalgiris su šliužais kovojo..

...

Re: XX (20) turas:

2015 Lie 27 11:59

J. KENDYŠAS: TURĖJOME PAJUSTI PERGALĖS SKONĮ
http://www.fkzalgiris.lt/naujienos/n517 ... skoni.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Po pertraukos sugrįžusi „SMScredit.lt A lyga“ Vilniaus „Žalgiriui“ pateikė „Klaipėdos granito“ iššūkį. Lietingose rungtynėse žalgiriečiai pasiekė tris taškus, tačiau žaidimas trenerio Valdo Dambrausko nė iš tolo nedžiugino.

„Suprantame, kad grįžimas į realybę niekada nebūna lengvas. Jau ne vieną kartą buvo įrodyta, kad pats pavojingiausias etapas ir yra grįžtant iš Europos turnyro į vietinį čempionatą. Sunku, kai daug ruošiesi ir viskas Europoje susiklosto ne taip, kaip tikėtasi.

Antrame kėlinyje žaidėjai kiek per daug nusiramino, per anksti patikėjome pasiekta pergale. Jautėme įtampą iki pat rungtynių pabaigos, kadangi rezultatas buvo tik 2:1, o mus nepavyko pelnyti daugiau įvarčių. Gerai, kad viskas gerai baigėsi ir iškovojome tris taškus“, - sakė žalgiriečių strategas.

Tiek treneris, tiek saugas Jurijus Kendyšas teigė, kad žaidėjams buvo sunkoka persiorientuoti iš UEFA Čempionų lygos į vietinį Lietuvos čempionatą, todėl šiek tiek pritrūko nusiteikimo ir koncentracijos.

„Per pirmą kėlinį du kartus įmušėme ir užtikrintai pirmavome, vėliau šiek tiek atsipalaidavome ir buvo už tai skaudžiai nubausti.

Galvojome, kad bus lengviau, bet priešininkas mums neleido atsikvėpti. Viena klaida ir rezultatas tapo 2:1, pradėjome nervintis. Tai buvo „slidus“ rezultatas.

Mums reikėjo iškovoti tris taškus tam, kad pajustume pergalės skonį. Pelnėme du įvarčius ir esame patenkinti dėl to“, - sakė baltarusis.

V. Dambrauskas mano, kad šios rungtynės nepraėjo be neigiamų pasekmių. Smarkiai susidūręs su varžovu susižeidė žalgirietis Jorge‘as Chula, o nugabenus jį į ligoninę paaiškėjo, kad portugalui lūžo koja. Jam kurį laiką teks gyventi be futbolo.

„Gaila dėl Jorge‘o. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad tai yra labai sunki trauma. Šiuo metu jis yra ligoninėje, todėl dar nežinome, kiek jam prireiks laiko atsigauti. Po tokio incidento neabejoju, kad žaidėjams mintyse atsirado papildomas spaudimas.

Šiose rungtynėse leidome pažaisti jaunam žaidėjui Dominykui Barauskui, jis aikštėje pasirodė antro kėlinio pradžioje. Tai nebuvo taktinis keitimas. Norėjosi laimėti „lengva kaina“, tačiau nemanau, kad mums tai pavyko“, - sakė treneris.

„Klaipėdos granito“ treneris šiose rungtynėse galėjo disponuoti vos trylika žaidėjų, o du greitus įvarčius praleido būtent po tokių situacijų, kurioms su komanda akylai ruošėsi.

„Tai yra likimo ironija. Prieš rungtynes akcentavome gynybą standartinių situacijų metu, tačiau būtent jų metu praleidome du įvarčius. Nepaisant „Žalgirio“ pergalės, manau, kad jiems nebuvo lengva. Turėjome būti kantrūs it žvejai, kurie mažai ką pagauna. Džiaugiuosi, kad ši kantrybė atsipirko bent jau vienu įvarčiu“, - sakė G. Jarmalavičius.

Tai buvo šešiolikta žalgiriečių pergalė šiame sezone. Po jos žaliai balti nuo artimiausių priešininkų atsiplėšė jau devyniais taškais.

Kitas „SMScredit.lt A lygos“ rungtynes „Žalgirio“ futbolininkai žais rugpjūčio dieną prieš „Šiaulius“. Mačas Lietuvos futbolo federacijos stadione prasidės 19 valandą 30 minučių.

...

Re: XX (20) turas:

2015 Lie 28 10:46

Utenos „Utenis“ – Klaipėdos „Atlantas“ 0:0 (0:0)

„Utenis“: P. Leusas, J. Aleksandravičius, M. Fridrikas, G. Zagurskas, T. Dombrauskis, V. Jeriomenka, P. Krasnovskis (72 min. E. Vainoras), E. Mastianica (79 min. M. Krasnovskis), L. Savastas, A. Tručinskas, D. Kazubovičius.

„Atlantas“: M. Malinauskas, R. Baravykas, M. Beneta, A. Jepifanovas, K. Gnedojus, A. Jokšas, A. Bartkus, D. Galkevičius (71 min. S. Rakauskas), O. Verbickas, R. Vėževičius (71 min. A. Skuratovičius), A. Paniukovas (81 min. A. Jurgelevičius).

Geltonos kortelės: G. Zagurskas (27), A. Tručinskas (66), D. Kazubovičius (85) ; S. Rakauskas (90+3)

...

Re: XX (20) turas:

2015 Lie 28 10:48

UTENIS 0 - 0 ATLANTAS
2015 07 27, UTENA


Utenoje įvykusi 20-ojo turo akistata tarp šių komandų pasibaigė be įvarčių – 0:0.

"Utenio“ klube debiutavo ir gerą įspūdį paliko 18-metis saugas Tomas Dombrauskis, savo ruožtu, „Atlanto“ marškinėlius pirmą kartą apsivilko Dominykas Galkevičius ir po keitimo aikštėje pasirodęs Arturas Skuratovičius.

Pirmame kėlinyje nė vienai komandai nepavyko sukurti itin pavojingų išpuolių. Atlantiečiai kartą pasižymėjo, bet teisėjo asistentas užfiksavo nuošalę.

Andrejus Paniukovas sykį privertė įsitempti Pavelą Leusą, priversdamas šuoliu vartininką palydėti šalia vartų skriejusį kamuolį.

Kėliniu artėjant į pabaigą, uteniškiai perėmė iniciatyvą ir vis dažniau pradėjo lankytis svečių baudos aikštelės prieigose. Kartą Edgaras Mastianica atitrūko nuo oponento ir surado Povilą Krasnovskį, buvusį visiškai laisvą. Visgi dėkinga proga saugas nepasinaudojo ir smūgiavo aukštai virš vartų.

Po pertraukos komandos demonstravo atviresnį futbolą, tačiau tiek P. Leusas, tiek jo oponentas kitoje aikštės pusėje Mindaugas Malinauskas į žaidimą įsitraukdavo itin retai.

„Atlanto“ ekipoje patikimai gynėsi patyrę gynėjai, tačiau puolime A. Paniukovas ir kiti atakuojantys žaidėjai strigo tankiame „Utenio“ futbolininkų miške.

Į aikštę po keitimo žengę žaidėjai pernelyg aštrumo neįnešė: komandų gynėjai patikimai tvarkėsi su savo užduotimis ir neutralizuodavo visas pavojingų išpuolių užuomazgas.

link: http://www.15min.lt/sportas/naujiena/fu ... -24-518276" onclick="window.open(this.href);return false;

...

Re: XX (20) turas:

2015 Lie 28 10:52

Trakų „Trakai“ – Pakruojo „Kruoja“ 0:0 (0:0)

„Trakai”: M.Rapalis, L.Klimavičius, D.Česnauskis, E.Gaurilovas (46 min. N.Apakidze), J.Januševskis, J.Zasavitskis (80 min. R.Stanulevičius), J.Mamajevas, A.Byčianokas, V.Šilėnas, R.Solominas (73 min. D.Šėgžda), D.Aršakianas.

„Kruoja“: M.Matuzas, T.Michailiukas, A.Skroblas, V.Pocevičius, D.Strockis, A.Tarasenka, V.Barba (90 min. T.Salamanavičius), D.Navikas, Taut.Eliošius (85 min. D.Jankauskas), A.Bagočius, R.Beniušis (62 min. S.Olberkis).

Geltonos kortelės: A.Byčianokas (76); V.Pocevičius (57), M.Matuzas (88).

...

Re: XX (20) turas:

2015 Lie 28 10:55

TRAKAI 0 - 0 KRUOJA
2015 07 27


„Trakams“ įveikti „Kruojos“ nepavyko antrą kartą
http://www.15min.lt/sportas/naujiena/fu ... -24-518292" onclick="window.open(this.href);return false;

Senosios sostinės riteriai antrą kartą sezone atsimušė į Pakruojo „Kruojos“ barjerą. Nesugebėję namuose įveikti ne pačius geriausius laikus išgyvenančių šalies vicečempionų pirmajame „SMScredit.lt A lygos“ čempionato rate, „Trakai“ darsyk nesugebėjo padovanoti pergalės savo žiūrovams – 0:0.

Atidavusi persvarą riteriams ir atsitraukusi prie savo vartų „Kruoja“ kantriai laukė progos ir jau 13-ą minutę galėjo išsiveržti į priekį standartinės situacijos metu, kai Ričardui Beniušiui galva numetus kamuolį visiškai laisvam Vadimui Barbai, tik laiku vartus palikęs Marius Rapalis išgelbėjo riterius nuo didelių nemalonumų.

Kėlinio viduryje baudos aikštelėje slystelėjęs Donatas Strockis suteikė progą gauti kamuolį Davidui Aršakianui, tačiau rezultatyviausias „Trakų“ futbolininkas tokios varžovų dovanos nesitikėjo ir galimybe smūgiuoti nepasinaudojo. Po kelių minučių rusas kampinio metu iššoko labai aukštai, bet galva kamuolį pasiuntė aukštai virš vartų.

Vėliau gražios „Kruojos“ atakos metu po kelių perdavimų vienu lietimu V.Barba galėjo labai pavojingai prieš vartus išvesti R.Beniušį, tačiau šiuos ketinimus niekais pavertė Justinas Januševskis, kažkokiu būdu sugebėjęs pasiekti kamuolį.

„Trakų“ futbolininkų pozicinis žaidimas strigo svečių gynybinėse užtvarose. Po netikslių perdavimų kamuolį perėmę pakruojiškiai stengėsi surengti greitas atakas. Vienos jų metu, kėliniui baigiantis, Donatas Navikas galėjo atiduoti kamuolį R.Beniušiui, tačiau nusprendė smūgiuoti iš toli ir į vartus nepataikė.

Prieš pat pertrauką pavojingiausią savo ataką sukūrė riteriai. Perdavimo baudos aikštelėje sulaukęs Ronaldas Solominas parideno kamuolį Vaidotui Šilėnui. „Trakų“ naujokas smūgiu pažeme į vartus nepataikė, bet privertė M.Matuzą apsidrausti ir šuoliu uždengti vartų kampą.

Antrasis kėlinys prasidėjo neįskaitytu įvarčiu į svečių vartus. Po klaidos aikštės viduryje, kamuolį perėmęs Deividas Česnauskis prieš vartus išvedė D.Aršakianą, kuris smūgiavo tiksliai, bet tuo pasidžiaugti nesuspėjo – arbitro asistentas užfiksavo nuošalę.

Netrukus Aleksandras Byčianokas įsiveržė į baudos aikštelę ir tarsi ant lėkštutės padėjo kamuolį puolėjui iš Rusijos, tačiau šio smūgį sugebėjo už galinės linijos nukreipti paskutinę akimirką atskubėjęs varžovų gynėjas.

64-ą minutę dar vienos idealios progos neišnaudojo V.Barba. Po grubios riterių klaidos perduodant kamuolį Tautvydas Eliošius išvedė komandos draugą prieš vartus, bet šiam antrą sykį nepavyko pergudrauti M.Rapalio. Pakartotinį Sigito Olberkio bandymą blokavo po kojomis kritęs Linas Klimavičius.

Vėliau svečiai nesitikėjo, kad Nikolazas Apakidze gali taip toli numesti kamuolį iš užribio ir leido pavojingai prieš vartus atsidurti Aleksandrui Byčianokui, tačiau šis šuolyje nesugebėjo nukreipti kamuolio į vartus.

82-ą minutę M.Matuzui pirmą kartą teko gelbėti komandą, šuoliu viena ranka nukreipiant kamuolį virš skersinio po nestipraus, bet labai pavojingo D.Aršakiano smūgio. Dar po kelių minučių rusas griebėsi už galvos, kai nepataikė į kamuolį po idealaus D.Česnauskio perdavimo.

Jau per arbitro pridėtą laiką į baudos aikštelę įsiveržęs D.Česnauskis griuvo po dvikovos su Valdu Pocevičiumi. Tiek „Trakų“ futbolininkai, tiek žiūrovai ėmė reikalauti baudinio, tačiau jis nebuvo skirtas.

Grįžti į