...

Re: XXIX (29) turas:

2014 Rgs 29 11:08

durni mulkiai nepataiko, tegul ginklus pasitaso.. gal kelnaitės PYPT įsirėžė per giliai???

mafia7
Pranešimai: 7162
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: XXIX (29) turas:

2014 Rgs 29 11:21

Na Trakų netaiklumas neskaitant tų 4 įvarčių buvo tiesiog neįtikėtinas.

...

Re: XXIX (29) turas:

2014 Rgs 29 11:36

juokdariai tokie.. gėda, kad nepataiko..

...

Re: XXIX (29) turas:

2014 Rgs 29 12:21

"SŪDUVA" 1 - 1 "ŽALGIRIS"

FOTO: http://www.zalgiris-vilnius.lt/galleries/30/786.html" onclick="window.open(this.href);return false;

...

Re: XXIX (29) turas:

2014 Rgs 29 12:26

Marijampolės „Sūduva“ 1:1 Vilniaus „Žalgiris“
0:1 Linas Pilibaitis (55)
1:1 Tomas Radzinevičius (67)

Įspėti: Vilmantas Bagdanavičius (52) / Jakubas Wilkas (32), Mantas Kuklys (41), Semiras Kerla (93).

„Sūduva“: Džiugas Bartkus, Valentinas Baranovskis (90' Edvinas Puzara), Marius Činikas, Vilmantas Bagdanavičius, Tomas Radzinevičius, Ilya Tsyvilko, Arminas Vaskela, Milošas Kovačevičius (60' Mindaugas Grigaravičius), Marius Šoblinskas, Giorgio Russo (65' Carlosas Martinezas Aibaras), Maximiliano Ugge.

„Žalgiris“: Armantas Vitkauskas, Egidijus Vaitkūnas, Semiras Kerla, Georgas Freidgeimas, Andro Švrljuga, Serge'as Nyuiadzi, Artūras Žulpa, Deividas Šemberas (71' Vaidotas Šilėnas), Mantas Kuklys, Jakubas Wilkas (82' Paulius Janušauskas), Linas Pilibaitis.

...

Re: XXIX (29) turas:

2014 Rgs 29 12:28

MARIJAMPOLĖJE - LYGIOSIOS
http://www.zalgiris-vilnius.lt/naujieno ... osios.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Vilniaus „Žalgiris“ per „SMScredit.lt A lygos“ XXIX turo rungtynes išvykoje su Marijampolės „Sūduva“ sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0).

Šį kartą mūsų komandoje galėjo žaisti visi pagrindiniai futbolinininkai, todėl rungtynes „Žalgiris“ pradėjo įprastu starto vienuoliktuku. Vis dėlto pirmajame kėlinyje kurti progas jam nesisekė. Vienintelį tikrai pavojingą epizodą „Žalgiris“ sukūrė 44 min., kai po Serge'o Nyuiadzi perdavimo iš dešiniojo krašto galva nekliudomas smūgiavo Linas Pilibaitis. Deja, mūsų futbolininkas kamuolį pasiuntė kiek virš vartų.

Tuo metu „Sūduva“ privertė Armantą Vitkauską paplušėti iš peties du kartus. 25 min. mūsų vartininkas sugebėjo šuolyje atremti labai pavojingą tolimą varžovų smūgį, o antrasis marijampoliečių bandymas įveikti mūsų vartininką iš keleto metrų nepavyko. 33 min. „Žalgirio“ baudos aikštelėje dar kartą kilo didelė sumaištis ir pavojų vėl neutralizavo laiku iš vartų išbėgęs vartininkas.

Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo dviem pavojingomis atakomis, kurių smaigalyje buvo Giorgio Russo, bet 55 min. krito įvartis būtent į jų vartus. Po Jakubo Wilko perdavimo iš dešiniojo krašto visiškai vienas likęs L. Pilibaitis vienu lietimu nukreipė kamuolį į tinklą.

Po įvarčio šeimininkų treneris atliko du keitimus, o aikštėje pasirodę žaidėjai sugebėjo įpūsti ugnies į savo ekipos žaidimą. Pastangos atsipirko 67 min., kai ilga „Sūduvos“ ataka baigėsi perdavimu prie vartininko aikštelės linijos visiškai laisvam likusiam Tomui Radzinevičiui. Marijampoliečių lyderis ne itin sėkmingai priėmė kamuolį, bet jį pasitaisęs vis dėlto įmušė išlyginamąjį įvartį.

Per likusį laiką komandos keitėsi pavojingomis atakomis. Mūsų ekipoje pavojingai iš toli smūgiavo Mantas Kuklys, o dar vienas taiklus L. Pilibaičio smūgis nevirto įvarčiu dėl užfiksuotos pražangos.

„Sūduva“ tuo metu sukūrė dvi puikias progas įvarčiams pelnyti, tačiau puikiai rungtyniavęs A. Vitkauskas atrėmė ir Carloso Martineso Aibaro, ir Armino Vaskelos smūgius.

Po šio mačo „Žalgiris“ savo sąskaitoje turi 68 taškus ir šiuo metu antrąją vietą užimančią Pakruojo „Kruoją“ lenkia 13 taškų.

...

Re: XXIX (29) turas:

2014 Rgs 29 12:30

G. FREIDGEIMAS: „NETURĖJOME PADARYTI TOKIOS KLAIDOS“
http://www.zalgiris-vilnius.lt/naujieno ... 80%9C.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Vilniaus „Žalgirio“ gynėjas Georgas Freidgeimas po lygiųjų Marijampolėje teigė, kad pergalė buvo paleista dėl susikaupimo stokos.

„Marijampolės „Sūduva“ pagal demonstruojamą futbolą tikrai neverta tos vietos lentelėje, kurią dabar užima. Treneris prieš rungtynes minėjo, kad „Sūduva“ yra viena geriausiai šiuo metu A lygoje žaidžiančių komandų. Jai gal tik sėkmės trūksta užbaigiant atakas, bet šiandien netrūko, - po mačo kalbėjo žalgirietis. - Žinojome, kad Marijampolėje laukia sunkios rungtynės. Turėjome reikiamą rezultatą, pirmavome 1:0, atrodo, išsaugok ir turėsi tuos 3 taškus. Deja, praleidome ir turime tik 1 tašką.“

Pasak gynėjo, prieš rungtynes trenerių parengtą žaidimo planą pavyko įgyvendinti tik iš dalies.

„Įmušėme pirmi, gal tik reikėjo ramiau sužaisti ir išsaugoti rezultatą. Pritrūko susikaupimo gynyboje, neturėjome padaryti tokios klaidos. Reikėjo išlaikyti vartus sausus, išvažiuoti su 3 taškais ir ramiai žygiuoti čempionų titulo link“, - tvirtino futbolininkas.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais spalio 1-ąją Vilniuje. Mūsų ekipos laukia LFF taurės turnyro aštuntfinalio mačas su Panevėžio „Ekranu“.

...

Re: XXIX (29) turas:

2014 Rgs 29 12:32

A. VITKAUSKAS: „REZULTATAS - DĖSNINGAS“
http://www.zalgiris-vilnius.lt/naujieno ... 80%9C.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Vilniaus „Žalgirį“ nuo įvarčių Marijampolėje ne kartą gelbėjęs vartininkas Armantas Vitkauskas sako, kad rungtynių rezultatas atspindi žaidimą.

„Vilniaus „Žalgiriui“ tai nebuvo pačios geriausios rungtynės, - teigė vartininkas. - Jos buvo energingos, kovingos, kartais iniciatyva priklausė mums, kartais - jiems. Tad toks ir rezultatas. Aišku, jie turėjo progų įmušti daugiau, galėjome ir mes nubausti su trupučiu sėkmės. Pagal rungtynių eigą rezultatas 1:1 atrodo dėsningas.“

A. Vitkauskas pripažino, kad šis mačas jam buvo vienas sunkesnių šį sezoną.

„Žaidžiant „Žalgiryje“ ne visada būna tiek darbo, kiek buvo šiandien“, - teigė „Žalgirio“ 1-asis numeris.

Iš Marijampolės kilusiam futbolininkui kiekvienas apsilankymas gimtinėje yra gana svarbus įvykis.

„Grįžti namo, esi čia užaugęs, viską pažįsti. Be to, čia smagu žaisti - geras stadionas, gera aikštė. Kaip žaidėjui - vienas malonumas“, - tvirtino A. Vitkauskas.

...

Re: XXIX (29) turas:

2014 Rgs 29 12:33

M. ZUBAS: „NEĮMANOMA LAIMĖTI VISŲ RUNGTYNIŲ“
http://www.zalgiris-vilnius.lt/naujieno ... 80%9C.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Vilniaus „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Marekas Zubas po mačo Marijampolėje pripažino, kad lygiosios šį kartą yra geras rezultatas.

„Mums tai buvo sunkios rungtynės, varžovai žaidė tikrai gerą futbolą, buvo agresyviai nusiteikę. „Sūduva“, mano nuomone, jau keletą savaičių žaidžia labai gerai. Todėl buvo taip sunku kovoti. O kai negali laimėti rungtynių, svarbiausia būna nepralaimėti, - po mačo kalbėjo lenkas. - Atsižvelgiant į tai, kaip vyko rungtynės, turėtume būti laimingi, kad turime 1 tašką. Antrajame kėlinyje „Sūduva“ turėjo 2-3 puikias progas įmušti ir galėjo laimėti.“

Anot trenerio, „Žalgirio“ žaidėjams šį kartą kilo sunkumų ir dėl žaidimo ant natūralios vejos.

„Buvo lengva tai pastebėti. Mantas Kuklys, Deividas Šemberas, Jakubas Wilkas, kurių žaidimas paremtas gerais perdavimais, turėjo sunkumų. Keletą kartų svarbiomis akimirkomis perdavimai buvo nepakankamai stiprūs, kamuolys riedėjo nepakankamai greitai. Išvykose mums visada aktualus aikštės klausimas, sunku nuspėti, kaip pavyks žaisti ant žolės. Kita vertus, aikštė Marijampolėje labai gera“, - teigė „Žalgirio“ strategas.

Marijampolėje nutrūko ilga žalgiriečių pergalių serija, tačiau M. Zubas dėl neišgyvena.

„Čempionate yra 36 rungtynės, neįmanoma jų visų laimėti, nors tikslas kiekvieną kartą ir yra pergalė. Dabar mums svarbiausia yra pasirengti dvejoms rungtynėms, kurias žaisime kitą savaitę - LFF taurės turnyro mačui su Panevėžio „Ekranu“ ir mažajam derbiui su Trakų komanda“, - sakė futbolo specialistas.

...

Re: XXIX (29) turas:

2014 Rgs 29 12:36

LYGIOSIOS LYG PERGALĖ
http://www.zalgiris-vilnius.lt/naujieno ... rgale.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Marijampolės „Sūduvos“ atstovai teigia, kad lygiosios su Vilniaus „Žalgiriu“ jiems prilygsta psichologinei pergalei.

„Sūduvos“ vyriausiasis treneris Audrius Ramonas ir vartininkas Džiugas Bartkus atkreipė dėmesį, kad per šias rungtynes stadione tvyrojo ypatinga nuotaika. Aistruoliai ne kartą skandavo savo komandos pavadinimą, audringai palaikė saviškius.

„Seniai nebuvau patyręs to iš žiūrovų pusės. Publika pas mus tokia - daug eskepertų. Ekspertai šiandien plojo, buvo patenkinti. Nežinau, ar ilgam, bet smagu“, - šypsojosi treneris.

„Rungtynės buvo geros, gražios akiai. Manau, turėjo patikti žiūrovams. Girdėjome, kaip jie skandavo“, - pritarė vartininkas.

Futbolininkai savo gerbėjams atisdėkojo kova iš visų jėgų.

„Jeigu jau Valentinui Baranovskiui traukė kojas, reiškia, kažkas tikrai atsitiko. Noriu padėkoti vyrams, kurie laikėsi drausmės, ypač gynyboje. Taškas su „Žalgiriu“ visada yra smagu, malonu. Ypač su šiemetiniu „Žalgiriu“, nelabai jie tuos taškus dalina. Psichologiškai, manau, šias lygiąsias galima prilyginti pergalei“, - teigė A. Ramonas.

„Sūduvos“ treneris išskyrė ir kai kuriuos taktinius sprendimus, kurie padėjo kovoti su „Žalgiriu“.

„Krašte padėti gintis leidome Milošą Kovačevičių, nes „Žalgirio“ didelė jėga yra kraštai. Giorgio Russo žaidė pozicijoje po puolėjais. Nepasakyčiau, kad labai sėkmingai, bet jis ten gali žaisti. Šį keitimą padiktavo Karolio Chveduko kortelės ir Muhamado Kdouh trauma. Galiu pasakyti, kad nelikau nusivylęs. G. Russo pakeičiau, nes atsilikome ir norėjau, kad Mindaugas Grigaravičius įneštų daugiau jėgos, greičio puolime, - analizavo marijampoliečių strategas. - Nepasakyčiau, kad spaudėme „Žalgirį“. Varžovai patys, kas jiems nebūdinga, praradinėjo kamuolį. Mūsų užduotis buvo kantriai laukti varžovų klaidos. Jei pradėsi spausti „Žalgirį“... Kartą jau spaudėme ir prisispaudėme...“

„Rezultatas 1:1, manau, yra pagal žaidimą, - kalbėjo D. Bartkus. - Gal mes turėjome pora momentų daugiau... Neįmušėme, bet atidavėme visas jėgas ir rezultatu esame patenkinti. Džiaugiamės, kad pagaliau pademonstravome neblogą futbolą. Tikiuosi, kad taip žaisime ir toliau.“

...

Re: XXIX (29) turas:

2014 Rgs 29 12:38

FK SŪDUVA 1 - 1 FC ŽALGIRIS

NAUJIENOS GYVAI

http://www.zalgiris-vilnius.lt/rungtynes/319" onclick="window.open(this.href);return false;

Rungtynės baigtos. Į Vilnių komanda grįš su vienu tašku - 1:1.

93' S. Kerla nutraukia šeimininkų ataką ir yra baudžiamas geltonąja kortele.
92' Po kampinio kamuolį tvirtai gaudo A. Vitkauskas.
90' Pridedamos 3 minutės.
90' E. Puzara keičia V. Baranovskį.
88' Aikštėje nedidelė pauzė, nes vienam šeimininkų žaidėjui koją traukia mėšlungis.
87' M. Kuklys vis dėlto į ją įsiveržia, atlieka perdavimą vartų link, bet ten patikimai žaidžia D. Bartkus.
86' Pastaruoju metu žaidimas vyksta tik „Sūduvos“ aikštės pusėje, bet į baudos aikštelę mūsų žaidėjams įsiveržti vis nepavyksta.
84' Po V. Šilėno perdavimo L. Pilibaitis gali smūgiuoti, bet dėl kontakto su varžovu kamuolio nepasiekia. Teisėjas 11 metrų baudinio neskiria.
83' Dar viena proga šeimininkams. A. Vitkauskas dar kartą gelbsti komandą po varžovų smūgio.
82' Mūsų ekipoje P. Janušauskas keičia J. Wilką.
79' „Sūduva“ turi idealią progą įmušti vėl. C. Martinezas nuo 11 metrų žymės nepramuša puikiai žaidžiančio A. Vitkausko.
75' Vėl iš toli smūgiuoja M. Kuklys. Vėl virš vartų.
73' Atsakomoje atakoje šeimininkai pavojingai šauna greta vartų.
72' Po standartinės padėties L. Pilibaitis galva pagaliau įmuša, bet teisėjas dar prieš smūgį fiksuoja pražangą.
71' V. Šilėnas keičia D. Šemberą.
67' Ilga „Sūduvos“ ataka baigiasi išlyginamuoju įvarčiu. Mūsų gynyba tikisi nuošalės ir tik pasyviai stebi, kaip vienas likęs T. Radzinevičius nuginkluoja A. Vitkauską.
65' Dar vienas keitimas „Sūduvoje“. G. Russo palieka aikštę, jį keičia C. Martinezas Aibaras.
63' „Sūduva“ kelia 2 kampinius iš eilės. Tenka padirbėti A. Vitkauskui, bet komanda apsigina.
60' Šeimininkų ekipoje M. Kovačevičių keičia M. Grigaravičius.
60' Graži „Žalgirio“ ataka. Po. S. Nyuiadzi perdavimo vėl galva smūgiuoja L. Pilibaitis. Šį kartą į vartininką.
55' Puikus J. Wilko perdavimas iš dešiniojo krašto ir L. Pilibaitis vienu lietimu nuginkluoja D. Bartkų!!!
54' M. Kuklys gauna progą smūgiuoti iš mėgstamos pozicijos, bet kamuolį galingai siunčia kiek virš vartų.
53' Po baudos smūgio vilniečiai laimo oro dvikovą, bet kamuolys siunčiamas tieisiai į gerą poziciją užsiėmusį vartininką.
52' S. Nyuadzi pasileidžia į greitą ataką, o jį neleistinai sustabdęs V. Bagdanavičius įspėjamas.
48' Dar viena galimybė G. Russo. Marijampolietis smūgiuoja iš aštraus kampo, bet patikimai žaidžia A. Vitkauskas.
47' G. Russo sugeba pabėgti vienas prieš vartininką, pelno įvartį, bet jau senokai į viršų buvo pakelta šoninės teisėjos vėliavėlė, fiksuojanti nuošalę.

Prasidėjo antrasis kėlinys.

Pirmas kėlinys - baigtas. Kol kas - 0:0.


44' Geriausia „Žalgirio“ proga pirmąjame kėlinyje. S. Nyuiadzi siunčia kamuolį iš dešiniojo krašto L. Pilibaičiui, o šis laisvas galva smūgiuoja truputį per aukštai.
43' Kitoje aikštės pusėje teisėjas jau fiksuoja pražangą. G. Russo baudos smūgiu siunčia kamuolį greta vartų.
41' M. Kuklys po varžovo atakos griūna ir gaudo kamuolį rankomis. Teisėjas nusprendžia, kad pražangos nebuvo ir fiksuoja žaidimą ranką. Su tuo nesutinkantis Mantas baudžiamas geltonąja kortele.
38' „Sūduva“ vėl gana laisvai jaučiasi „Žalgirio“ aikštės pusėje. Po keleto perdavimų iš toli smūgiuoja A. Vaskela, bet kamuolys skrieja aukštai virš vartų.
36' Po kampinio pirmas kamuolį pasiekia marijampolietis, bet smūgis į vartus nepavyksta.
35' D. Šemberas po varžovo atakos lieka gulėti ant vejos, o greitą ataką surengusi „Sūduva“ uždirba kampinį.
33' Po baudos smūgio „Žalgirio“ baudos aikštelėje kyla dar vienas gaisras, bet komandą vėl gelbsti A. Vitkauskas.
32' J. Wilkas už pražangą prieš V. Baranovskį įspėjamas.
25' Pirma labai pavojinga „Sūduvos“ proga. Po tolimo smūgio A. Vitkauskas šuolyje vos pasiekia kamuolį, prie jo pirmas spėja marijampolietis, bet pataiko į tinklą iš išorinės pusės.
24' D. Bartkus vos neprisižaidžia. Išmušdamas kamuolį pataiko į L. Pilibaitį, bet kamuolys atšoka ne į vartų plotą.
23' Po kampinio kamuolio siekia du žalgiriečiai, bet juos truputį aplenkia gynėjas.
22' Jau netrukus iš toli kairiąja šauna J. Wilkas. D. Bartkus muša kamuolį už galinės linijos.
22' Po kampinio kamuolys lieka „Žalgirio“ baudos aikštelėje, bet pirmi prie jo spėja mūsiškiai.
19' Atsakomojoje atakoje progą smūgiuoti gauna A. Vaskela, bet nepataiko į vartus.
18' D. Šemberas pabando smūgiuoti iš eigos, bet taip pat šauna virš vartų.
13' A. Žulpa taip pat pabando laimę tolimu smūgiu. Kamuolys skrieja virš vartų.
11' Pirmas šiose rungtynėse smūgis į vartų plotą. Jį atlieka E. Vaitkūnas, bet smūgiuoja kiek per silpnai ir pavojus D. Bartkaus vartams nekyla.
8' „Žalgiris“ pirmąjį savo kampinį įžaidžia, bet smūgiuoti į vartus taip pat nepavyksta.
5' G. Russo uždirbą pirmąjį kampinį „Sūduvai“. Po jo marijampoliečiai turi keletą progų smūgiams, bet gerai to atlikti nesugeba.
3' E. Vaitkūnas kairiajame krašte prie pat baudos aikštelės uždirba pražangą, bet po perdavimo į baudos aikštelę šeimininkai apsigina.
Rungtynės prasidėjo!

...

Re: XXIX (29) turas:

2014 Rgs 29 17:16

PERSEKIOTOJAI PRIARTĖJO
N.Kesminas http://alyga.smscredit.lt/naujiena/29-o ... derio/1492" onclick="window.open(this.href);return false;

Lyderio Vilniaus "Žalgirio" lygiosios 1:1 Marijampolėje su "Sūduvos" futbolininkais leido laimėjusiems "Trakams" taškų deficitą sumažinti iki 12, Pakruojo "Kruojai" - iki 13

Visas turnyro lentelės apačios ketvertas patyrė nesėkmes, ir dabar šeštąją vietą užimantį Panevėžio "Ekraną" nuo laipteliu žemiau esančio "Klaipėdos granito" skiria 8 taškai.

Lenktynės. "SMScredit.lt A lygos" snaiperių rikiuotės viršuje - ankšta. Pirmą ir septintą čempionato snaiperį skiria vos trys įvarčiai. Niko Tokičius iš "Šiaulių" yra įmušęs 14, Evaldas Razulis iš Klaipėdos "Atlanto" - 13, Linas Pilibaitis iš "Žalgirio" ir Elivelto iš "Ekrano" - po 12, Lukas Kochanauskas iš "Trakų", Ričardas Beniušis iš "Kruojos" bei Tomas Radzinevičius iš "Sūduvos" - po 11 kartų. Šiame ture kamuolį į tinklą siuntė R.Beniušis, L.Pilibaitis ir T.Radzinevičius.

Nutrūko. "Žalgiris" nelaimėjo po aštuonių pergalių iš eilės. Pastarąjį kartą čempionai buvo praradę taškų irgi kovodami su "Sūduva", kai sužaidė lygiosiomis Vilniuje.

Gestas. Po išlyginamojo T.Radzinevičiaus įvarčio "Sūduvos" futbolininkai šventė rodydami gerai žinomą gestą - imitavo kūdikio sūpavimą. Taip buvo pasveikintas vartininkas Džiugas Bartkus, kuriam praėjusią savaitę gimė sūnus.

Frazė. "Mūsų užduotis buvo kantriai laukti varžovų klaidos. Spausti "Žalgirį"? Kartą jau bandėme spausti ir prisispaudėme", - "Sūduvos" taktikos subtilybes, matyt, prisiminęs pirmjame rate 1:8 pralaimėtą dvikovą, išdėstė treneris Audrius Ramonas, kuriam perėmus komandos vairą marijampoliečiai iškovojo keturis taškus per dvejas rungtynes.

Susidorojimas. "Trakai" sumušė Gargždų "Bangą" 4:0, nors galėjo įmušti bent tris kartus daugiau įvarčių. "Malonu, kad kuriame progas, bet jų išnaudojimą reikia gerinti", - reziumavo senosios sostinės riterių treneris Edgaras Jankauskas.

Kvietimas. Gargždų klube - šaltasis karas. "SMScredit.lt A lygos" vandenyse vangiai plūduriuojantį "Bangos" laivą masiškai palieka žaidėjai - pastaruoju metu komanda neteko Šarūno Jurevičiaus, Davydo Arlauskio, Karolio Urbaičio, Evaldo Grigaičio, Aurelijaus Staponkos. "Būtų gerai, jei mūsų klubo vadovai susėstų prie derybų stalo", - "Bangos" investuotojus iš užsienio ir rėmėjus iš Lietuvos spręsti susikaupusias problemas viešai paragino treneris Maksimas Tiščenka.

Siautėja. "Kruojos" rezultatai turėtų šiurpinti varžovus. Iš pastarųjų dešimties "SMScredit.lt A lygos" rungtynių Pakruojo komanda laimėjo aštuonerias ir per jas įmušė 25 įvarčius. Šįkart "Kruojos" auka tapo "Šiauliai", kurie buvo sumušti 4:1.

Įsismagino. Pakruojo komandos saugas Robertas Vėževičius per trejas rungtynes įmušė keturis įvarčius. Į "Šiaulių", kuriems atstovavo anksčiau, vartus jis siuntė kamuolį dukart. Prie šiauliečių egzekucijos įvarčiu prisidėjo ir dar vienas buvęs šios komandos žaidėjas - Tomas Birškys.

Spragos. "Šiaulius" žudė ne tik varžovai, bet ir traumos. Komandos kapitonui Edvinui Jasaičiui aikštę teko palikti dar neįpusėjus pirmajam kėliniui, o kai antrojo viduryje šiauliečiai prarado susižeidusį Stjepaną Babičių, jie buvo priversti žaisti ne visos sudėties, nes keitimų limitas jau buvo išeikvotas.

Treneris. Žaidžiančiojo trenerio Roberto Poškus pasirodymas aikštėje "Klaipėdos granito" neišgelbėjo. Uostamiesčio derbį ši komanda "Atlantui" pralaimėjo 0:3. Prieš tai nuo birželio čempionate nežaidęs R.Poškus šįkart antrajame kėlinyje rungtyniavo daugiau nei pusvalandį.

Krikštas. Aštuoniolikmečiam Skirmantui Rakauskui rungtynės su "Klaipėdos granitu" turėtų įsiminti ilgam. "Galvojau, kad sėdėsiu ant suolo, bet pasiuntė į puolimą ir įmušiau", - įspūdžiais dalijosi į puolėjo poziciją netikėtai perkeltas ir pirmąjį savo įvartį "SMScredit.lt A lygoje" įmušęs "Atlanto" saugas.

Oficialu. Po pralaimėjimo 1:2 Panevėžyje "Ekranui" Alytaus "Dainava" prarado net teorinę galimybę pakilti iš paskutinės turnyro lentelės vietos.
Taurė. Savaitė lygos klubams vėl bus sunki. Prieš savaitgalį vyksiantį turą visoms komandoms, išskyrus šešioliktfinalyje Kazlų Rūdos "Šilui" pralaimėjusius "Trakus", teks sužaisti LFF taurės turnyro aštuntfinalyje.

Grįžti į